arongroups

اسامی فیلم های اکران عید فطر در سینما ها ۱۴۰۲ + معرفی کامل فیلم ها و عکس

0

فیلم های اکران عید فطر :اکران عید فطر به‌عنوان دومین اکران مناسبتی سال ۱۴۰۲ آثار انتخاب شده این فیلم های سینمایی ۳۰ فروردین اکران خواهند شد. از این جهتا ما اسامی این فیلم ها همراه معرفی آن ها را برای شما آماده کرده ایم.همراه ما باشید.

فیلم های اکران عید فطر

اسامی فیلم های اکران عید فطر در سینما ها ۱۴۰۲ + معرفی کامل فیلم ها و عکس

آثار سینمایی اعلام شده برای اکران از ۳۰ فروردین ماه در بسته اکرانی عیدفطر شامل: سینمایی «سه‌کام حبس»، «دسته دختران»، «بابا سیبیلو» و «آهنگ دونفره» می‌باشد، آثاری که تولید تمامی آن‌ها مربوط به چند سال اخیر بوده و به قبل از سال ۱۳۹۸ نیستند.این‌بار تلاش شده تا تنوع در رنگ‌بندی موضوعی آثار حفظ شده و فیلم‌های انتخاب شده از چهار ژانر متفاوت راهی پرده نقره‌ای خواهند شد.

اسامی فیلم های سینما

فیلم دسته دختران :

اولین فیلم از بسته اکران نوروزی، دومین ساخته سینمایی منیر قیدی به تهیه‌کنندگی محمدرضا منصوری است، این فیلم در چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و در ۷ بخش نامزد شد که در دو بخش بهترین جلوه‌های بصری و بهترین بازیگر نقش مکمل زن موفق به دریافت سیمرغ بلورین و دیپلم افتخار شد.این فیلم راوی مقاومت و ایثار زنان در روزهای پرتلاطم ابتدایی جنگ است و با بازسازی تصاویر زنده و مستند از نبرد خانه به خانه خرمشهر، تصویری سینمایی با نگاه زنانه از آن مقاومت را خلق کرده‌است.

فیلم دسته دختران

فیلم سه‌کام حبس :

این فیلم به کارگردانی سامان سالور هم از دیگر فیلم‌های آماده اکران در نوبت عید فطر است. این فیلم سال ۱۳۹۸ در سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر رونمایی و نامزد دریافت چهار جایزه شد. این فیلم سال ۱۳۹۹ برای اکران دوم نوروزی آماده بود ولی به دلیل شیوع کرونا این اتفاق نیفتاد و سازندگان هم تمایلی به اکران آنلاین فیلم نداشتند. با این حال در این مدت در تعدادی جشنواره‌ خارجی شرکت کرده است.

فیلم سه‌ کام حبس

فیلم آهنگ دونفره :

فیلمی که دی ماه ۱۳۹۹ فیلمبرداری آن آغاز شد. این فیلم به کارگردانی آرزو ارزانش ساخته شده و در خبرها نام مسعود اطیابی به عنوان مشاور کارگردان درج شده بود. این فیلم یک کمدی است که داستان عاشقانه دارد و درباره ۲ آدم که داستان‌شان در فیلم با هم به صورت موازی پیش می‌رود و جایی به هم می‌رسند.

فیلم آهنگ دو نفره

فیلم بابا سیبیلو :

آخرین فیلم در بسته اکران عیدفطر سینمایی به تهیه‌کنندگی احمد احمدی و کارگردانی ادوین خاچیکیان فرزند ساموئل خاچیکیان است که در سال ۱۳۹۹ ساخته شده است. این سینمایی یک کمدی خانوادگی است که در آن از کودک ۵ ساله تا پیرمرد ١٠٠ ساله نقش آفرینی کرده‌اند و در طول قصه ماجراهای جذابی را رقم می زنند؛ فیلم یک کمدی شاد و سلامت مناسب برای تمام اعضای خانوادها است.

فیلم بابا سیبیلو

همراه ما باشد

نظرات