اکسکینو

آدرس سایت خرید آنلاین بلیت بازی ایران و روسیه ۳ فروردین ۱۴۰۲ و قیمت بلیط

0

آدرس سایت خرید آنلاین بلیت بازی ایران و روسیه ۳ فروردین ۱۴۰۲ و قیمت بلیط

نحوه خرید بلیت الکترونیکی بازی ایران و روسیه در ۳ فروردین ۱۴۰۲ مشخص شد. با اعلام فدراسیون فوتبال ایران زمان بلیط فروشی بازی ایران و روسیه برای مردان و زنان مشخص شد و فوتبال دوستان و هواداران و زنان هوادار تیم ملی ایران می توانند با مراجعه به سامانه footballeticket.ir بلیط تماشای مسابقه دو تیم ایران و روسیه در چارچوب دیدارهای دوستانه تیم ملی ایران و روسیه ۳ فروردین ۱۴۰۲ را تهیه کنند.

بلیت بازی ایران و روسیه

بلیت فروشی بازی دوستانه ایران و روسیه ۳ فروردین ۱۴۰۲

سامانه بلیط فروشی دیدار دوستانه ایران و روسیه از صبح روز چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ به روی علاقمندان حضور به ورزشگاه باز شد و برای بانوان و زنان هوادار تیم ملی ایران نیز ۵۰۰ بلیت در نظر گرفته شده است و بانوان و خانم های گرامی نیز حتما برای خرید بلیط اقدام کنند.

بلیت فروشی این دیدار از دقایقی پیش آغاز شد و فوتبالیست دوستان می‌توانند با مراجعه به سایت مربوطه اقدام به تهیه بلیت در جایگاه مورد نظرشان بپردازند.

بازی دو تیم ایران و روسیه از سری بازی های دوستانه، روز پنجشنبه سوم فروردین ۱۴۰۲ از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود که بلیط های این بازی از ساعت ۱۴ در حال ارائه و فروش می باشد.

با توجه به صدور مجوز حضور بانوان در این دیدار، بلیت فروشی برای آن‌ها انجام می‌شود و جایگاه این گروه از هواداران تیم ملی ایران نیز مشخص شده است.

قیمت جدید بلیت

بر این اساس قیمت هر بلیت این دیدار ۲۵ هزار تومان در نظر گرفته شده است. بلیت فروشی این دیدار از امروز صبح آغاز شده است و تماشاگران ایرانی می‌توانند از جایگاه غربی و شرقی و طبقه اول جنوبی بلیت‌هایشان را خریداری کنند.

خرید بلیط بازی ایران و روسیه برای زنان پنجشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲

امروز چهارشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۱ سامانه‌ی بلیت فروشی بازی پرسپولیس و مس کرمان برای مردان و بانوان بازگشایی شد. مجوز زنان برای تماشای بازی استقلال و مس کرمان د جایگاه ۵ ورزشکاه آزادی است و هم اکنون تعداد کمی بلیط از ۵۰۰ بلیت برای بانوان باقی مانده است. این رقابت روز پنجشنبه سوم شهریور و از ساعت ۱۹ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
سامانه فروش آنلاین بازی استقلال و مس کرمان

🔺خرید اینترنتی بلیت دیدار دوستانه ایران و روسیه از سامانه http://footballeticket.ir برای تهیه بلیت انجام میشود و شما می توانید با مراجعه به این سامانه به راحتی خرید بلیط الکترونیکی این دیدار را تهیه کنید

این سامانه به منظور فروش بلیت های الکترونیکی مسابقات فوتبال طراحی شده است. از طریق این سامانه، کلیه علاقه‌مندان به حضور در ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات فوتبال، بلافاصله بعد از مشخص شدن زمان مسابقه می‌توانند پس از ثبت‌نام در سامانه، بلیط مسابقات مورد نظر خود را تهیه کنند.

هوادارانی که قصد خرید بلیت‌ این دیدار را دارند می‌توانند با کد ملی در سامانه Football ticket ثبت نام کرده و بلیت‌شان را خریداری کنند. در این سامانه براساس نوع جنسیت اجازه خریداری بلیت داده می‌شود که آقایان از جایگاه‌های غربی و شرقی و زنان از طبقه اول جنوبی می‌توانند اقدام به خرید بلیت کنند.

در این سامانه براساس نوع جنسیت اجازه خریداری بلیت داده می‌شود که آقایان از جایگاه‌های غربی و شرقی و زنان از طبقه اول جنوبی می‌توانند اقدام به خرید بلیت کنند.

همچنین «والری کارپین» سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه در آستانه بازی دوستانه با تیم ملی ایران گفت: ایران قوی ترین حریف تیمش در چند سال گذشته بوده است.

وی افزود: ایران با اختلاف بهترین تیم آسیاست. فردا انتظار بازی جذابی را داریم. گلووین و میارنچوک بهترین بازیکنان ما مصدوم هستند چهار بازیکنی که امید داشتیم آنها را در بازی فردا ببینیم غایب هستند.

درس سایت خرید بلیط بازی استقلال و مس کرمان پنجشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۱ راهنمای خرید بلیط بازی مس کرمان و استقلال برای زنان از footballeticket.ir

نظرات