اکسکینو

بیوگرافی و عکس های حسین مهری بازیگر

0

بیوگرافی و عکس های حسین مهری بازیگر

بیوگرافی حسین مهری

حسین مهری متولد ۲۳ آبان ۱۳۶۳ است. تاکنون در مجموعه‌های پایتخت، نابرده رنج و زیر هشت نیز ایفای نقش کرده است و در سریال زمانه بیشتر در رسانه ها نمایان شد.

حسین مهری که سابقه ۱۸ ساله در زمینه تئاتر داد در سریال زیر هشت به معروفیت رسید و نقطه اوج موفقیت اش نقش سینا در سریال تا ثریا بود.

حسین مهری

همسر حسین مهری

حسین مهری چند سالی است که ازدواج کرده است و یک فرزند پسر به نام حامین دارد

او درمورد دوستانش می گوید:البته خیلی آدم پر رفت و آمدی نیستم اما دوستان خوب در بین همکارانم زیاد دارم؛ دوستانی مانند امیر جعفری و کامبیز دیرباز و خیلی دوستان پشت دوربین که احتمالا کمتر می شناسیدشان اما عموما آدم اهل تنهایی هستم و ترجیح می دهم بیشتر وقت آزادم را به کتاب خواندن و فیلم دیدن بگذرانم یا اوقاتم را صرف همسرم کنم و با او باشم.

حسین مهری

بدترین انتخاب کارنامه هنری

حسین مهری بازی در سریال بالهای خیس را بدترین انتخاب و بزرگترین اشتباه در کارنامه هنری خودش میداند و معتقد است ضعف کارگردانی در این سریال به بازی او ضربه زده است. حسین مهری در سریال و فیلم معراجی ها مسعود ده نمکی نقش یک بچه مایه دار تهرانی رو بازی میکند که به شدت ترسو هست و برای فرار از هر موقعیتی حاضر هست پول خرج کند.

از حسین مهری هم اکنون سریال بازگشت آماده پخش است که بزودی از یکی از شبکه های تلویزیون پخش خواهد شد.

آدرس پیج اینستاگرام حسین مهری : @hoseinmehrii

فیلم شناسی حسین مهری

فیلم سینمایی

کروکودیل (۱۳۹۶)
چراغ‌های ناتمام (۱۳۹۵)
زرد (۱۳۹۵)
ماجرای نیمروز (۱۳۹۵)
معراجی‌ها (۱۳۹۲)
روزهای زندگی (۱۳۹۰)
عشق + ۲ (۱۳۷۷)
ویولن

سریال‌ها

سرزمین کهن (۱۳۹۶-۱۳۸۷،کمال تبریزی )
همه چیز آنجاست (۱۳۹۳، شهرام شاه حسینی)
معراجی ها (۱۳۹۳، مسعود ده نمکی)
زمانه (۱۳۹۱، حسن فتحی)
بالهای خیس (۱۳۹۱، عباس رنجبر)
پنجره (۱۳۹۰، قدرت الله صلح میرزایی)
تا ثریا (۱۳۹۰، سیروس مقدم)
پایتخت (۱۳۸۹، سیروس مقدم)
نابرده رنج (۱۳۸۹، علیرضا بذرافشان)
زیر هشت (۱۳۸۹، سیروس مقدم)

حسین مهری

تله فیلم

فرجام (۱۳۸۹)
به نام مادر (۱۳۹۰)
ماهمه تنهاییم (۱۳۹۱)
شیپورچی (فیلم) (۱۳۹۳)
شروع یک پایان(ارش تقوا شعار۱۳۹۴)

دستیار دوم کارگردان

فیلم سینمایی بن بست (۱۳۸۷)

منشی صحنه

فیلم سینمایی بن بست (۱۳۸۷)

گلچین مصاحبه با حسین مهری

ملاک هایتان برای انتخاب چیست؟

– من سه تا فاکتور اصلی دارم که به شدت برایم مهم است؛ کارگردان، فیلمنامه نویس و نقش. ایده اولم این است که نقش، نقشی باشد که بتوانم خودم در آن تلاش کنم، کارگردان، کارگردانی باشد که بتوان به او اعتماد کرد و فیلمنامه هم فیلمنامه قرص و جانداری باشد. یک وقت هایی هم شد با کارگردان هایی کار کردم که نمی شده به آنها تکیه کرد ولی به هر حال شرایط طوری بود که چاره ای نداشتم. چیدمان کاری ما شرایط خاصی دارد. ما شرایط استاندارد و با ثبات کاری نداریم و همه چیز خیلی متزلزل است.

مگر چند تا کار خوب در سال ساخته می شود؟

من خدا را شکر می کنم که در ۲، ۳ سال گذشته در ۵ تا از بهترین سریال های این دوره تلویزیون کار کردم. من «زیر هشت»، «نابرده رنج»، «تا ثریا»، «پایتخت» و «زمانه» را در این سال ها داشتم. بنابراین تازه من در این شرایط جزو آدم های خوش شانسی بودم که کارهای قابل قبولی با کارگردان هایی انجام دادم که به دانش و مهارتم اضافه کردند.

شما برای کیفیت کارتان چه می کنید؟

– سعی می کنم به روز باشم و اتفاقات، اطلاعات و دانش کارم را دنبال می کنم. این به روز بودن از راه های متفاوت و البته مرسومی شکل می گیرد. راه هایی مثل کتاب خواندن، نشریات را مطالعه کردن و فیلم دیدن که مخصوصا برای این آخری خیلی زمان می گذارم فیلم دیدن و رمان خواندن تاثیر فوق العاده محسوسی روی کیفیت کار می گذارند. وقتی شما رمان می خوانید، کاراکترها و ماجراهایشان را در ذهن تان تصویرسازی می کنید. همینطور مشاهده آدم ها و رفتار و واکنش های آنها می تواند خیلی کمک کند و تئاتر که متاسفانه من مدتی است از آن دور شده ام و خیلی دوست دارم یک کار خوب تئاتر انجام دهم.

در بین بازیگران با چه کسانی بیشتر رفاقت دارید و معاشرت می کنید؟

– البته خیلی آدم پر رفت و آمدی نیستم اما دوستان خوب در بین همکارانم زیاد دارم؛ دوستانی مانند امیر جعفری و کامبیز دیرباز و خیلی دوستان پشت دوربین که احتمالا کمتر می شناسیدشان اما عموما آدم اهل تنهایی هستم و ترجیح می دهم بیشتر وقت آزادم را به کتاب خواندن و فیلم دیدن بگذرانم یا اوقاتم را صرف همسرم کنم و با او باشم.

شما به جز کار بازیگری شغل دیگری هم دارید؟

– به هیچ وجه. تنها کار من بازیگری است و فقط از این راه زندگی می کنم.

عکس های حسین مهری

حسین مهری

حسین مهری

حسین مهری

حسین مهری

حسین مهری

حسین مهری

حسین مهری

حسین مهری

   حسین مهری

حسین مهری

حسین مهری

نظرات