بازیگر نقش امیرعلی در سریال جاده چالوس کیست + بیوگرافی کامل و تصاویر

0

نقش امیرعلی در سریال جاده چالوس : محسن افشانی زادهٔ ۱۱ فروردین ۱۳۶۸ در روستای وانشان گلپایگان متولد شده او بازیگر و مجری ایرانی است.او فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی مکانیک با گرایش حرارت و سیالات دانشگاه آزاد تهران می باشد.در ادامه به بیوگرافی کامل تر به محسن افشانی بازیگر نقش امیرعلی در سریالجاده چالوس خواهیم پرداخت.

نقش امیرعلی در سریال جاده چالوس

بازیگر نقش امیرعلی در سریال جاده چالوس کیست + بیوگرافی کامل و تصاویر

محسن افشانی زادهٔ ۱۱ فروردین ۱۳۶۸ در روستای وانشان گلپایگان متولد شده او بازیگر و مجری ایرانی است.او فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی مکانیک با گرایش حرارت و سیالات دانشگاه آزاد تهران می باشد. او کار اجرا را از سال ۸۵ وقتی ۱۷ ساله بود با برنامه آستانه (نیم رخ) شروع کرد،یکسال بعد در زمستان ۸۶ برنامه بوم سفید در شبکه جام جم ۱ و ۲ را هم برعهده داشت.اولین تجربه بازیگری را ابتدا سال ۱۳۸۷ با سریال کارآگاهان بدست آورد.

او در سریال جاده چالوس نقش امیر علی پسر خانواده را برعهده دارد.

گفتگو با محسن افشانی :

با تئاتر وارد این عرصه شدید؛ چرا از آن فاصله گرفتید؟

تئاتر خیلی قوی تر است و علاقه ی بیشتری به آن دارم؛ حتی اعتماد به نفس بیشتری به من داد تا بتوانم دیالوگ هایم را حفظ کنم و اجرا داشته باشم. مشکل بزرگ تئاتر این است که مدت زیادی را باید تمرین کرد و در زمان مقرر باید متعهد شویم تا نمایشی را با تعدادی مخاطب و درآمدی کم اجرا کنیم.

اهل مد هستید؟

بله خیلی زیاد؛ روی تنم تتو دارم و حتی عکسش را روی صفحه مجازی خودم به اشتراک گذاشتم. ساعت مارک دار استفاده می کنم و لباس های برند می پوشم ولی اعتقادات مذهبی خودم را هم دارم؛ حتی پیاده برای زیارت به کربلا رفته ام و در مراسم هایی برای بزرگداشت شهدا هم شرکت می کنم ولی اعتقاد دارم جوان امروزی هستم و باید با خط فکری جوانان پیش بروم.

محسن افشانی در سریال جاده چالوس

همراه ما باشید

نظرات