بازیگر نقش نورا در سریال رخنه کیست +‌بیوگرافی و عکس اینستاگرامی

0

بازیگر نقش نورا در سریال رخنه کیست +‌بیوگرافی و عکس اینستاگرامی

بازیگر نقش نورا در سریال رخنه زینب رفیعی می باشد زینب رفیعی بازیگر سینما و تلویزیون و مدیر روابط عمومی فرهنگسرای خاوران است که در نقش نورا در سریال رخنه بازی کرده است. او از بازیگران جدید تئاتر بوده و برای اولین بار در سریال تلویزیونی به نام رخنه که یک سریال امنیتی می باشد ایفای نقش کرده است.

نورا در سریال رخنه

زینب رفیعی بازیگر سینما و تلویزیون و مدیر روابط عمومی فرهنگسرای خاوران است. او یکی از بازیگران ایرانی است که با بازی در سریال رخنه وارد فعالیت های خرفه ای هنری در تلویزیون شد. وی در نقش نورا دختر یکی از دانشمندان برجسته ایران را در مجموعه رخنه بازی می‌کند. آنها از طریق نورا پدرش را تحت نظر می‌گیرند تا ترور کنند.

بیوگرافی بازیگر نقش نورا در سریال رخنه

بیوگرافی بازیگر نقش نورا در سریال رخنه

رخنه جزو اولین مجموعه های وی در تلویزیون بوده که در اولین تجربه بازیگری خود خوش درخشید. سریال امنیتی «رخنه» به کارگردانی تهیه‌کنندگی سیدمسعود اطیابی و کارگردانی حسین تبریزی و محصول سال ۱۳۹۲ از اردیبهشت ۱۴۰۳ از شبکه ۳ پخش می‌ شود.وی که پیشتر چند تئاتر بازی کرده در این سریال با بازیگرانی، چون نیلوفر شهیدی، نادر فلاح، مریم کاویانی همبازی شده‌است. رفیعی برای اولین بار است که جلوی دوربین قرار می گیرد او پیشتر چند تئاتر بازی کرده اما تجربه بازیگری جلوی دوربین را ندارد.

بازیگر نقش نورا در سریال رخنه کیست +‌بیوگرافی و عکس اینستاگرامی

سوابق بازیگری

زینب رفیعی بازیگری را از تئاتر آغاز کرده و از بازیگران تازه کار ایرانی محسوب میشود. درباره زینب رفیعی بازیگر نقش نورا در سریال رخنه اطلاعات کمی وجود دارد. اما او بیشتر در نمایش های تعزیه خوانی و مذهبی فعالیت دارد. او همچنین مدیر روابط عمومی فرهنگسرای خاوران است و در کنار بازیگری به این سمت نیز مشغول است.

خانم زینب رفیعی که پیشتر چند تئاتر بازی کرده در این سریال با بازیگرانی، چون نیلوفر شهیدی، نادر فلاح، مریم کاویانی همبازی شده‌است. رفیعی برای اولین بار است که جلوی دوربین قرار می گیرد او پیشتر چند تئاتر بازی کرده اما تجربه بازیگری جلوی دوربین را ندارد.

منبع: حرف تازه

نظرات