بازیگر نقش خانم اعتضاد در سریال سایه همسایه کیست +‌عکس جدید و بیوگرافی

0

بازیگر نقش خانم اعتضاد در سریال سایه همسایه کیست +‌عکس جدید و بیوگرافی

بازیگر نقش خانم اعتضاد در سریال سایه همسایه تانیا جوهری می باشد. تانیا جوهری بازیگر سینما و تلویزیون ایران متولد ۲۶ مهر ۱۳۲۹ در تهران می باشد که در نقش خانم اعتضاد در سریال سایه همسایه بازی کرده است. او همسر سابق خسرو شکیبایی بازیگر کشورمان است.

خانم اعتضاد در سریال سایه همسایه

تانیا جوهری بازیگر نقش خانم اعتضاد در سریال سایه همسایه کیست

تانیا جوهری بازیگر نقش خانم اعتضاد در سریال سایه همسایه (زاده ۱۳۲۹، تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. وی دانش‌آموخته دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است. او خواهر الیزا جوهری است و همسر سابق خسرو شکیبایی بوده و دارای یک فرزند به نام پوپک شکیبایی می باشد.

بازیگر نقش خانم اعتضاد در سریال سایه همسایه کیست +‌عکس جدید و بیوگرافی

سوابق بازیگری

تانیا جوهری با نام اصلی مهرآزاد بازیگر است. او از سال ۱۳۵۰ با حمایت زنده یاد محمد علی کشاورز و اسماعیل شنگله وارد بازیگری شد و به گروه جوان به سرپرستی اسماعیل شنگله پیوست.
خانم تانیا جوهری با بازی در نمایش تلویزیونی چهره باکره مقدس در سال ۱۳۵۲ وارد قاب تلویزیون شد سپس در سال ۱۳۵۶ در سریال لحظه به کارگردانی محمد صالح علا بازی کرد

او مدتی خانه نشین شد تا اینکه بعد از انقلاب در سال ۱۳۶۲ با فیلم بازجویی یک جناب اولین تجربه بازی خود در سینما را بدست آورد سپس با سریال مخمصه در نوروز ۶۳ به تلویزیون بازگشت.

تانیا جوهری بازیگر نقش خانم اعتضاد در سریال سایه همسایه کیست

او در آثاری چون فیلم پرواز پنجم ژوئن در سال ۱۳۶۸، سریال گل پامچال در سال ۱۳۷۰، سریال فاصله سال ۷۲ و سریال بازگشت پرستوها در سال ۷۵ و دبیرستان خضرا ایفای نقش کرده است.

آخرین کار هنری خانم جوهری بازی در فیلم «شیش و بش» در سال ۱۳۸۹ به کارگردانی آقای گودرزی بود. او می گوید: بسیاری از پیشنهادها را دوست نداشته ام و شرایط هم خیلی دلپذیر نیست. وقتی شما در فیلمی بازی می کنید ، حتما تعدادی جوان هم در آن حضور دارند. خیلی اوقات می بینیم که جوانان طوری به ما نگاه می کنند که انگار حق شان را خورده ایم یا نگاه شان این گونه است که شما که کارهای خود را کرده اید و بهتر است کنار بکشید.

اسم واقعی بازیگر نقش خانم اعتضاد در سریال سایه همسایه

تانیا جوهری همسر سابق خسرو شکیبایی کیست

تانیا جوهری در سال ۱۳۴۸ با خسرو شکیبایی ازدواج کرد که ثمره این زندگی تنها یک دختر بنام پوپک شد. ازدواج این زوج دوامی نداشت و پس از چند سال از هم جدا شدند.

نظرات