آیا ادارات یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی ادارات ۱۵ مرداد ۱۴۰۲

0

آیا ادارات یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی ادارات ۱۵ مرداد ۱۴۰۲

فوری: اطلاعیه تعطیلی ادارات ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ به علت گرما و آلودگی در تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل خوزستان ، اهواز ، یزد ، تهران ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک ، سیستان و بلوچستان و زابل و زاهدان و آیا تعطیل است؟ اطلاعیه تعطیلی ادارات فردا ادارات فردا تعطیله ،فردا ادارات تعطیل است یا نه و وضعیت تعطیلی ادارات فردا یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ در تهران و شهرها از حرف تازه میخوانید.

با توجه به گرمای بی سابقه و طبق سخنگوی وزرات بهداشت احتمال تعطیلی دوباره ادارات از هفته آینده وجود دارد.

جزئیات جدید تعطیلی یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۲:

ممنوعیت و تعطیلی فعالیت مراکز آموزشی، مهدکودک ها و مجموعه های ورزشی در مشهد

️🔹️براساس اعلام کارگروه شرایط اضطراری گرد و غبار استان کلیه مراکز آموزشی، مهدهای کودک، باشگاه ها و مجموعه های ورزشی در مشهد تعطیل خواهند بود.
🔹️کارگروه شرایط اضطراری گرد و غبار خراسان رضوی پس از بررسی های کارشناسی با تاکید بر آمادگی کامل دستگاه های خدمات رسان، امدادی و درمانی از مردم خواسته شد تا از ترددهای غیرضروری در روز یکشنبه ۱۵ مرداد پرهیز کنند.

آیا ادارات شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی ادارات 14 مرداد 1402

اخبار تعطیلی ادارات فردا یکشنبه ۱۵ مردادماه

فوری: ممنوعیت و تعطیلی فعالیت مراکز آموزشی، مهدکودک ها و مجموعه های ورزشی در مشهد یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۲

️🔹️براساس اعلام کارگروه شرایط اضطراری گرد و غبار استان کلیه مراکز آموزشی، مهدهای کودک، باشگاه ها و مجموعه های ورزشی در مشهد تعطیل خواهند بود.
🔹️کارگروه شرایط اضطراری گرد و غبار خراسان رضوی پس از بررسی های کارشناسی با تاکید بر آمادگی کامل دستگاه های خدمات رسان، امدادی و درمانی از مردم خواسته شد تا از ترددهای غیرضروری در روز یکشنبه ۱۵ مرداد پرهیز کنند.

 

باتوجه به تعطیلی سه روزه کشور به دلیل گرمای بالای ۵۰ درجه احتمال می رود روز یکشنبه ۱۵ مرداد از سوی وزرات بهداشت و هیات دولت تعطیل اعلام شود.

از ساعتی پیش در شبکه های اجتماعی خبری مبنی بر تعطیلی روز یکشنبه ۱۵ مرداد منتشر شده که صحت ندارد و طبق اعلام وزیر بهداشت: روز یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ تعطیل نیست.

وزیر بهداشت اظهار داشت: تعطیلات ادامه‌ دار نیست چون طبق گفته هواشناسی هوا خنک‌تر می‌شود.

اگر خبری مبنی بر تعطیلی ادارات روز یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ از سوی مراجع ذی صلاح اتخاذ نشده و ما تا ساعاتی دیگر خبرهای جدید تعطیلی فردا را به اطلاع شما خواهیم رساند.

تعطیلی ادارات خوزستات و اهواز برای یکشنبه پانزدهم مرداد ۱۴۰۲ هنوز اعلام نشده است.

این خبر در حال تکمیل است…

احتمال تعطیلی یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۲

واکنش وزیر کشور به ادامه دار بودن تعطیلی‌ها به علت گرما: امیدوارم نیازی به تعطیلی نباشد اما اگر وزارت بهداشت اینطور تشخیص دهد ممکن است که دوباره تصمیم بر تعطیلی گرفته شود. فیلم صحبت های وزیر را با هم می بینیم:

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان این‌که تعطیلی به دلیل گرمای هوا، نیاز به تصویب در هیئت دولت دارد، گفت: در صورتی که وزارت بهداشت تشخیص بدهد که گرمای هوا برای سلامتی مردم مخاطره ایجاد می‌کند، مجدداً پیشنهاد تعطیلی مطرح خواهد شد.

پدرام پاک‌آیین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه تعطیلی آخر هفته با پیشنهاد وزارت بهداشت و موافقت هیئت دولت صورت گرفت، اظهار کرد: در صورتی که دمای هوا به حدی بالا برود که وزارت بهداشت تشخیص بدهد برای سلامتی مردم مخاطره‌ای ایجاد می‌کند، مجدداً پیشنهاد تعطیلی مطرح خواهد شد.

وی افزود: تعطیلی برای گرمای هوا، نیاز به تصویب در هیئت دولت دارد.

وضعیت هواشناسی شهرها فردا و پس فردا

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در ۵ روز آینده مناطق شرق،شمال شرق به‌ویژه منطقه زابل و دامنه‌های جنوبی البرز باد شدید خواهد داشت که با خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا همراه است.

امین حسین نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی به تشریح وضعیت جوی و آب و هوا پرداخت و گفت: بر روی ارتفاعات مازندران روز شنبه همچنین برای گلستان و خراسان شمالی و یکشنبه دامنه ها ارتفاعات البرز در ساعات بعدازظهر و شب البرز رگبار پراکنده پیش‌بینی شده است.

وی تشریح کرد: دوشنبه نقاطی از شمال غرب استان های واقع در دامنه ارتفاعات البرز رگبار پراکنده خواهد داشت.

کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: در۳ روز آینده نقاطی از هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان، کرمان و فارس در ساعات بعدازظهر رشد ابر، گاهی وزش باد شدید و رعد و برق پیش بینی می شود که گاهی سبب خیزش گردوخاک می‌شود.

به گفته نقشینه در ۵ روز آینده مناطق شرق،شمال شرق به‌ویژه منطقه زابل و دامنه های جنوبی البرز باد شدید خواهد داشت که با خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا همراه است.

وی تصریح کرد: فردا و پس فردا دریای خزر و در ۵ روز آینده شرق دریای عمان مواج و متلاطم خواهد بود.

همچنین بیشینه دمای تهران به ۳۹ درجه و شنبه و یکشنبه دوشنبه روند کاهشی دما در پیش است.

بعد ازظهر روز دوشنبه نیز برای تهران رگبار پراکنده باران احتمال می‌رود.

نظرات