arongroups

معرفی غذاساز بی نظیر تنورک

0

گفته می‌شود که آشپزخانه قلب خانه است. همه ما روزانه چندین بار به آشپزخانه خانه‌مان سر می‌زنیم. آشپزی کردن یک فرآیند بسیار دلچسب است اما اگر آشپزخانه‌ای که در آن به پخت و پز غذا مشغول می‌شویم دارای امکانات بالا باشد علاوه بر اینکه لذت بیشتری از آشپزی خواهیم برد، امکان پخت غذا‌های بیشتری نیز برای ما فراهم می‌شود. به عنوان مثال شما تنها به وسیله فر می‌توانید کیک، شیرینی و یا پیتزا درست کنید. اگر فر نداشته باشید باید قید پختن موارد گفته شده را بزنید. همچنین برای سرخ کردن غذا بدون روغن، احتیاج به ماهیتابه مخصوص دارید. برای بخارپز کردن نیز همچنین. خرید تمامی اقلام گفته شده و موارد مشابه علاوه بر اینکه به بودجه بالایی نیاز دارد فضای بسیاری از آشپزخانه شما را نیز اشغال خواهد کرد و آشپزخانه شما را به محیطی شلوغ تبدیل خواهد کرد. اما تا به حال به این فکر کرده‌اید که کاش وسیله‌ای اختراع شود که تمامی انواع روش‌های پخت و پز را ساپورت کند تا نیاز نباشد تک به تک برای تمامی آن هزینه کنید؟ اگر شما هم کمبود این چنین وسیله پرکاربردی را در آشپزخانه خود حس می‌کنید؛ در ادامه این متن با ما همراه باشید تا به شما غذاساز تنورک را معرفی کنیم.

 غذاساز تنورک

 تنورک غذا

همانطور که از نامش پیداست، تنورک وسیله‌ای است که شما می‌توانید با آن غذا درست کنید. اما مزیت تنورک نسبت به سایر انواع غذاساز، کاربرد‌های بی‌نظیر آن است به طوری که با تنورک شما قادر خواهید بود هر نوع غذایی با هر شیوه پختی را به راحتی درست کرده و از راحتی کار با آن لذت ببرید. در ادامه با کاربرد‌های فوق‌العاده این محصول آشنا خواهید شد.

درست کردن غذای رژیمی

در جامعه امروزی، با روی کار آمدن انواع غذا‌های آماده و پرچرب، عدم تحرک، کمبود وقت برای انجام ورزش و… همه و همه دست به دست هم می‌دهند تا برخی از ما اضافه وزن پیدا کنیم. همچنین برای افرادی که دارای چربی خون هستند خوردن غذا‌های سرخ کردنی درست به مثابه خوردن سم می‌باشد! حتی اگر اضافه وزن و یا چربی خون نداشته باشید خوردن غذا رژیمی و کم چرب تا چندین بار در هفته، به شدت جهت جلوگیری از اضافه وزن و یا چربی خون توصیه شده است.

یکی از روش‌های درست کردن غذای رژیمی، بخارپز کردن مواد غذایی است. شما با استفاده از حرارت ناشی از بخار آب می‌توانید انواع گوشت نظیر فیله مرغ و سایر مواد غذایی سالم نظیر کلم بروکلی، هویج، نخود فرنگی را بخارپز کنید. در طی فرآیند بخارپز کردن، شما به هیچ عنوان نیازی به استفاده از روغن نخواهید داشت. مواد غذایی در این شیوه به طور کامل مغز پخت می‌شوند بدون اینکه خشک یا بدمزه شوند. شما برای درست کردن غذا به شیوه بخارپز، نیازی به خرید یک دستگاه بخارپز نخواهید داشت. امکانات تهیه غذا به این شیوه در غذاساز تنورک تعبیه شده است و شما با خرید تنورک در کنار سایر مزایای آن، از داشتن یک بخارپز فوق‌العاده برخوردار خواهید شد.

خوردن غذایی که به شیوه بخارپز کردن تهیه شده است برای ما ایرانی‌هایی که به غذا‌های سرخ شده عادت داریم ممکن است سخت باشد. اگر شما هم ترجیح می‌دهید که غذا را به شیوه سرخ شده میل کنید و در عین حال از رژیم خود غافل نشوید با کاربرد بعدی این غذاساز فوق‌العاده آشنا شوید.

سرخ کردن غذا بدون روغن، نیازمند خرید ماهی‌تابه‌های رژیمی گران قیمت است. شما با خرید تنورک می‌توانید مواد غذایی خود را بدون استفاده از روغن، سرخ کنید. در واقع با خرید تنورک، شما از مزایای داشتن یک بخارپز به همراه ماهیتابه رژیمی برخوردار خواهید شد.

غذاساز تنورک

پخت غذا‌های نیازمند به فر

غذا‌ها و پختنی‌های بسیاری هستند که پختن آن‌ها تنها از طریق فر ممکن است و یا وقتی بدون فر پخته می‌شوند نتیجه مطلوبی ندارند. پختن نان یا شیرینی بدون فر تقریباً غیرممکن است. نگاهی به قیمت فر‌ها نشان می‌دهد که خرید فر، بسیار هزینه بار است و بسیاری ترجیح می‌دهند به جای فر، فر-گاز تهیه کنند. اما مشکل گاز‌های دارای فر این است که قاعدتاً پس از مدت کوتاهی بخش فر آن‌ها از کار می‌افتد و قسمت فرِ گاز عملاً تبدیل به یک کمد برای وسایل آشپزخانه تبدیل می‌شود. اما خوب است بدانید که غذاساز تنورک، کار یک فر را نیز برای شما انجام می‌دهد. طراحی تنورک به صورتی است که با قرار دادن آن روی گاز، حرارت به طور مساوی از بالا و پایین بر روی محتویات غذاساز اعمال می‌شود. دقیقاً همانند کاری که یک فر انجام می‌دهد. در نتیجه شما می‌توانید درون آن به پختن انواع غذا‌هایی که برای پختن به فر نیاز دارند مشغول شوید. پخت انواع نان، شیرینی، کیک، پیتزا، پیراشکی و… در این غذاساز ممکن است.

مغز پخت کردن غذا‌ها

گا‌هاً پیش می‌آید که ظاهر غذای شما درست همانی است که باید باشد اما هنگام خوردن متوجه می‌شوید که درون آن نپخته است. این اتفاق بیشتر در مورد مرغ و گوشت می‌افتد. به عنوان مثال شما قصد بریان کردن یک جوجه یا مرغ درسته را دارید. ظاهر آن کاملاً بریان شده و طلایی است در حالی که وقتی به بخش درونی آن می‌رسید، با گوشتی خام روبرو خواهید شد. این مهم است که حتی استخوان‌های گوشت شما نیز پخته شده باشند در غیر اینصورت بوی بدی که نپخته بودن گوشت به آن می‌دهد ممکن است اشتهای همه افراد خانه را کور کند. همانطور که پیش‌تر عنوان شد در تنورک حرارت از بالا و پایین به مواد غذایی درون آن اعمال می‌شود؛ همچنین درب آن به طور کامل در حین پخت بسته خواهد بود. این امر سبب می‌شود که مواد غذایی در حین بریان، سرخ یا بخارپز شدن به زور کامل مغز پخت شوند.

همانطور که خواندید تنورک یک غذاساز فوق‌العاده است که نقش یک بخارپز، ماهیتابه رژیمی و فر را به طور همزمان در آشپزخانه شما بازی می‌کند. خرید تنورک سبب کاهش هزینه‌ها در مورد خرید اقلام ضروری آشپزخانه و همچنین استفاده کم‌تر از فضای آشپزخانه می‌شود که در نتیجه یک آشپزخانه خلوت‌تر، آشپزی کردن دلچسب‌تر خواهد بود. در ادامه با ویژگی‌های این غذاساز بی‌نظیر آشنا خواهید شد.

غذاساز تنورک

  • کیفیت بالای ساخت

در ساخت این غذاساز، از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. قسمت بدنه و دستگیره‌ها همه از بهترین نوع هستند. همچنین طراحی تنورک به طوری صورت گرفته که حرارت به بهترین شکل از دو سمت بالا و پایین آن به محتویات درون آن تابیده شود.

  • روکش نچسب تمامی ظروف

دیگر خیلی وقت است که کسی از ظروف غیرنچسب استفاده نمی‌کند. سابیدن‌های طولانی مهم‌ترین دلیل عدم تمایل افراد به استفاده از ظروف غیرنچسب است. خوب است بدانید که تمامی ظروف این غذاساز دارای روکش نچسب باکیفیتی هستند که این موضوع، شستشوی آن‌ها را بسیار ساده کرده‌اند.

  • تجهیزات جانبی فوق‌العاده

شما با خرید این غذاساز، از یک قالب کیک و نان نیز برخوردار خواهید شد. ظروفی که به همراه تنورک به شما داده خواهند شد همه مخصوص این غذاساز هستند و از لحاظ اندازه و شکل به مشکلی برنخواهید خورد.

تنورک را از مارکت نوید بخرید.

احتمالاً شما هم با خواندن کاربرد‌های بسیار و ویژگی‌های فوق‌العاده این محصول، مجذوب آن شده‌اید و قصد خرید تنورک را دارید. این محصول ایرانی با کیفیت که با خرید آن می‌توانید از کسب و کار و محصول ایرانی نیز حمایت کنید، در فروشگاه نوید مارکت موجود است. شما می‌توانید با سفارش تنورک از این فروشگاه معتبر اینترنتی، از یک غذاساز فوق‌العاده کاربردی برخوردار شوید. برای خرید تنورک از مارکت نوید، می‌توانید به سایت آن به نشانی اینترنتی https://www.marketnavid.com/ مراجعه نمایید.

نظرات