ticket

راههای کسب بیت کوین رایگان از سایت های معتبر

258

بهترین روش کسب بیت کوین رایگان از سایت های معتبر

با توجه به اینکه این روزها بحث بیت کوین و ارزهای دیجیتالی به شدت داغ است و به نحوی هر کسی دوست داره تا از این ارزها بتواند کسب کند. امروز تصمیم گرفتیم روش بسیار ساده و رایگان را برای کسب بیت کوین به شما عزیزان اموزش بدهیم

راه بدست اوردن بیت کوین


بیت کوین مهمترین ارز دیجیتالی است که این روزها بحث در مورد آن بسیار زیاد است. همانطور که اطلاع دارید قیمت بیت کوین افزایش خیلی زیادی داشته و در چند روز اخیر قیمت آن به ۱۸۰۰۰ دلار هم رسید.

یعنی به عبارتی اگر شما ۱ بیت کوین داشتید با دلار ۱۱ هزار تومانی معادل ریالی اون ۱۹۸۰۰۰۰۰۰۰ . بله اشتباه نخوندید قیمت هر یک بیت کوین به ۱۹۸ میلیون تومان در چند ماه گذشته رسیده بود . به طور مثال شما اگر در سالهای قبل که قیمت بیت کوین بسیار پایین بود ۱۰ بیت کوین خرید کرده بودید یا از روشهای دیگه بدست آورده بودید با فروش اون ۱۰ بیت کوین حدود ۵-۶ ماه پیش ۱ میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان بدست می آوردید .خوب حتما هر کسی با خوندن این رقم وسوسه میشه که بتونه بیت کوین کسب کنه. اما چجوری؟؟؟

ما امروز قصد داریم در مورد این موضوع که چگونه میتوان بیت کوین کسب کرد بحث کنیم.


استخراج بیت کوین چگونه است

اولین راه درآمد و افزایش بیت کوین استخراج آن است که برای انجام این امر نیاز به استفاده از دستگاه مخصوص استخراج بیت کوین میباشد. علاوه بر داشتن دستگاه استخراج شما نیاز به یک اینترنت با سرعت پایدار و برق دارید.

این ۳ چیز برای استخراج بیت کوین کافی است. بعد از تهیه و آماده سازی این موارد کافی است که دستگاه خود را بر روی یکی از استخرهای استخراج تنظیم کنید و اجازه دهید که دستگاه شروع به استخراج کند که بسته به نوع استخراج و استخری که انتخاب میکنید، بیتکوین بدست آمده بین افرادی که در استخر استخراج سهیم هستند تقسیم میشود.

این تقسیم بر اساس میزان قدرت دستگاه افراد صورت میگیرد. معمولا هزینه های این دستگاه ها گران است و تهیه آن برای همه امکان پذیر نیست. به طور مثال یک دستگاه معمولی اگر بخواهید خرید کنید قیمت آن بالای ۳۰ میلیون تومان است و این دستگاه شاید ماهانه به شما معادل پول خودمان ۱ میلیون تومان درامد دهد.
با توجه به اینکه خرید این دستگاه ها بخاطر قیمت های بالای آنها برای همه امکان پذیر نمی باشد و بحث ما هم در مورد راههای کسب بیت کوین رایگان است، درمورد این موضوع به همین توضیحات کوتاه بسنده میکنیم.


چگونگی خرید و فروش بیت کوین

راه دوم هم خرید و فروش بیت کوین است که به اینکار ترید هم میگویند. برای اینکار شما با توجه به وضعیت بازار و تحلیل روند قیمت ها میتوانید در مواقع مناسب اقدام به خرید و فروش بیت کوین کنید و از این راه سود کسب کنید. مسلما این روش هم نیاز به سرمایه زیاد و علم زیاد برای تحلیل بازار داره که این موضوع هم مورد بحث ما نیست و بیشتر از این توضیح نمیدهیم.

و اما راه سوم که روش کسب رایگان و بدون نیاز به سرمایه اولیه برای کسب بیت کوین می باشد. خوب شاید بگید که چجوری میشه رایگان ارز به این گرانی را بدست آورد!!


روش کسب بیت کوین رایگان

برای اینکار سایت های زیادی وجود دارد که در ازای عضویت و کلیک روی تبلیغات به شما بیت کوین پرداخت میکنند. این روش بخاطر اینکه نیاز به سرمایه ندارد برای همه جالب و شاید بهترین روش کسب بیت کوین باشد. اما موضوع مهمی که وجود داره شناسایی سایت های معتبر برای اینکار است.

چون خیلی از این سایت ها هستند که بعد از مدتی فعالیت داخل آن احتمال دارد از دسترس خارج شوند و یا با مشکلات دیگری روبرو بشوید و هیچ پرداختی به شما نداشته باشن، معمولا اینجور سایت ها با این کلاهبرداری ها اهداف دیگه ای دارندکه برای رسیدن به این اهداف خودشون اقدام به این گونه کلاهبرداری ها میکنند.

اما ما امروز قصد داریم یک سایت بسیار معتبر که بعد از تحقیق های بسیار زیاد از افراد فعال در این زمینه و سایت های خبری معتبر دیگه که همگی درستی و اعتبار این سایت رو تایید کرده اند را معرفی کنیم که شما میتوانید براحتی و بدون نیاز به هیچ سرمایه یا دانش خاصی از آن کسب بیت کوین کنید.

شما میتوانید برای عضویت همانند تصاویر زیر اقدام کنید.

ابتدا روی لینک یا تصویر زیر کلیک کنید:

کسب بیت کوین مفت

https://freebitco.in/?r=6725697

 

پس از کلیک بر روی لینک بالا به صفحه زیر منتقل خواهید شد (تصویر پایین)

روش ساده کسب بیت کوین مجانی

در این مرحله از منوی بالا بر روی گزینه SIGN UP کلیک کنید تا صفحه زیر براتون باز شه

روش بدست آوردن کسب بیت کوین مجانی

در این مرحله همانند تصویر بالا میتوانید در سایت ثبت نام کنید.

پس از زدن دکمه SIGN UP در این مرحله یک ایمیل فعالسازی حساب براتون ارسال خواهد شد. همانند تصویر زیر :

کسب بیت کوین مجانی رایگان

ایمیل را همانند شکل زیر باز کنید و بروی لینک داخل ایمیل کلیک کنید تا حسابتان فعال شود (مانند تصویر زیر)

 

راههای رایگان کسب بیت کوین

پس از فعال شدن حساب خود میتوانید وارد پنل کاربری تان شود و هر ساعت یکبار در صفحه اصلی سایت بر روی دکمه ROLL! کلیک کنید و شانس خود را امتحان کنید.

در این مرحله بسته به شانس شما اعدادی که بعد از زدن دکمه به شما نمایش داده میشه هر کدام میزان معینی بیت کوین به حسابتان اضافه میکند که این اعداد و میزان بیت کوین دریافتی شان را در جدول زیر میتوانید ببینید.

 

راههای رایگان کسب بیت کوین

پس از زدن هر بار دکمه ROLL! به مدت زمان ۱ ساعت تایمر در سایت برای شما فعال خواهد شد (همانند تصویر زیر) و هر موقع این تایم به اتمام رسید مجدد دکمه ROLL برای شما نمایش داده خواهد شد و شما میتوانید مجدد شانس خود را امتحان کنید

چیزی که در این روش مهم هست داشتن شانس خوب است !!! بطور مثال اگر شانس شما خوب باشد و بعد از زدن دکمه ROLL عدد ظاهر شده بالای ۱۰۰۰۰ باشد یعنی شما ۰٫۰۴۲۷۸۰۷۵ بیت کوین بدست آوردید و با یک ضرب ساده این عدد به قیمت کنونی هر بیت کوین خواهد دید که با قیمت کنونی بیت کوین چیزی حدود ۱/۵ میلیون تومان بدست خواهید آورد.

همچنین در این روش در صورتی که بتونید برای خود زیر مجموعه جمع کنید با توجه به کار کردن و درامد زیر مجموعه های شما یک مبلغی هم از طرف سایت به حساب شما واریز میشه.

سعی کنید هر ۱ ساعت یکبار حتما شانس خودتان را امتحان کنید تا با جمع شدن اندک اندک به یه مبلغ قابل توجهی برسید.

 

راههای رایگان کسب بیت کوین

اما روش دیگری که در این سایت میتوان بیت کوین بیشتری با آن کسب کرد بخش MULTIPLY BTC می باشد که در ویدیوی پایین توضیحاتی در این مورد دادیم

۱- ویدیوی مربوط به آموزش بازی دستی MULTIPLY BTC

.

۲- ویدیوی آموزش بازی اتومات MULTIPLY BTC

.

– لطفا توجه کنید که برای هر دو این آموزش باید موجودی شما به حد کافی باشد و عدد پایه را با توجه به موجودی خود انتخاب کنید.

– در ویدیوی دوم با توجه به اینکه موجودی حساب داخل ویدیو تقریبا ۰٫۰۶ بیت کوین است عدد پایه ۱۰ ساتوشی انتخاب شد که با یکبار بازی نزدیک ۷۴ هزار ساتوشی به حساب اضافه شد

– شما هم با توجه به مقدار موجودی خود عدد پایه را برای بازی انتخاب کنید . پیشنهاد ما اینه که ریسک نکنید و با عدد پایه کم شروع کنید. همچنین سعی کنید روزی یک ساعت بیشتر انجام ندید این روش ها رو و در ضمن بعد از هر سری که ۱۰۰۰ رول تموم شد یکبار با زدن کلید F5 سایت را رفرش کنید.

اگر شما هم روش یا استراتژی برای این بخش سایت دارید که از آن نتیجه مثبت گرفته اید لطفا در انتهای صفحه از قسمت کامنت ها با ما و کاربران سایت در میان بگذارید.


آدرس ثبت نام سایت :

https://freebitco.in/?r=6725697

 

دوستان این سایت را ما تست کردیم و بعد از رسیدن موجودی به ۰٫۰۰۰۳ BTC ، با درخواست خودمان واریز کردند.

عکس زیر دو مورد از واریزی های سایت فری بیت کو.این را نمایش میده که به حساب بلاک چین بنده واریز شده است

بدست آوردن بیت کوین رایگان

مهم

همچنین مزیت دیگر این سایت قرعه کشی هفتگی لاتاری این سایت است . شرایط شرکت در قرعه کشی هفتگی به این شکل است که شما با هر بار زدن دکمه ROLL که هر ساعت یکبار است ۲عدد بلیط شرکت در این قرعه کشی را دریافت میکنید و بخاطر همین موضوع هرچه تعداد بیشتر دکمه ROLL را بزنید تعداد بلیط های شما برای شرکت در قرعه کشی هفتگی زیاد میشود و شانس برنده شدنتان هم بالا میرود.

همچنین میتوانید با موجودی که دارید از قسمت لاتاری سایت بلیط بخرید. این سایت به صورت هفتگی و با قرعه کشی به ۱۰ نفر تعدادی BTC جایزه میده که معمولا جایزه نفر اول حدودا ۲ BTC است یعنی با پول ایران چیزی حدود ۷۰ میلیون تومان!!

پس پیشنهاد میکنیم سعی کنید در هر ساعت یکبار روی دکمه ROLL کلیک کنید تا هم موجودیتون بیشتر بشه و هم شانس برنده شدنتون در قرعه کشی هفتگی

برای ثبت نام در این سایت روی لینک یا تصویر زیر کلیک کنید و طبق آموزش بالا ثبت نام کنید

راه کسب بیت کوین

https://freebitco.in/?r=6725697


کیف پول بیت کوین برای انتقال موجودی :

اما موضوع مهمی که هست اینه که بعد از رسیدن موجودی به حد نصاب برداشت ، باید شما یک حساب بانکی یا به عبارت بهتر کیف پول اینترنتی داشته باشید که موجودی شما را به آن واریز کنند.

معروفترین کیف پول بیت کوین سایت بلاک چین است. که شما میتوانید از آدرس https://blockchain.info ثبت نام کرده و کیف پول خود را بسازید.

پیشنهاد می شود ویدیو زیر را ببینید:
.

.

در صورتی که سوال یا مورد مبهمی برایتان وجود دارد از قسمت کامنت های پایین همین صفحه سوالات خودتان را از ما بپرسید تا سریعا پاسخ داده بشه

258 دیدگاه در “راههای کسب بیت کوین رایگان از سایت های معتبر

 1. شهرام گفت:

  سلام.من نمیتونم از قسمت ریوارد ها استفاده کنم میگه عدد دایین تر باید انتخاب کنی امتیازامم زیادن ممنون میشم حل مشکلمو بهم بگین

 2. Dariush گفت:

  ربات درآمد به روش پرداختی بیت کوین
  بسیار ساده و راحت

 3. Sara گفت:

  کسب بیت کوین رایگان کاملا تست شده

 4. علی گفت:

  سلام خدمت همه دوستان عزیز

 5. آزاد گفت:

  درود بر شما چجوری میشه درخواست انتقال به کیف پول را داد؟

 6. حسین گفت:

  سلام چطوری میتونیم ساتوشی رو انتقال بدیم به کیف پول بلاکچین

 7. کیان گفت:

  سلام سایت اصلا باز نمیشه این خطارو میده در حالی که صفحات دیگه باز میشه The connection has timed out

 8. علی گفت:

  سلام من رفتم داخل جایی نیومد که ثبت نام کنم مستقیم قسمت رول اومد راهی هست که ایمیلمو بدم که بعدا ندره

 9. شایان گفت:

  سلام من چطور سایت واسم باز نمیشه با فیلترشکن هم رفتم ولی باز نمیشه

 10. فرهاد گفت:

  سلام، خیلی عالی هست، اگر اینطور که شما میفرمایید باشه، با کلید کردن رول به صورت منظم، در کمتر از یک ماه بیش از سی ملیون تومان درآمد کسب میکنیم، آیا اینطوریه یا من برداشتم از موضوع درست نبوده، لطفا توضیح بدین ممنون

 11. امیرعارفخانی گفت:

  با سلام و تشکر از سایت خوبتون دوستان یکی از ساده ترین و معتبر ترین راه های کسب بیت کوین

 12. naser گفت:

  درود دوستان عزیز ، کسانی که به دنبال کسب درآمد از اینترنت هستن میتونن از طریق لینک زیر وارد سایت بشن و ثبت نام کنن و شروع به استخراج (بیت کوین) کنن ، دوستانی که با بیت کوین و ارزهای دیجیتال سروکار دارن میدونن چی میگم ، الان هم هر یک بیت کوین ۷۹۹۴$ دلار ارزش داره البته این قیمتی که گفتم در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۴ هست و به احتمال ۹۸% در ۴ یا ۵ سال آینده ارزشش به ۲۰۰۰۰$ دلار هم میرسه یعنی هر یک بیت کوین بیست هزار دلار میشه، پس فعلا با ارزش ترین ارز دیجیتالی بیت کوین هست

 13. soli گفت:

  واقعا بخاطر کمکتون ممنونم

 14. مهو گفت:

  در قسمت برداشت ادرس بیت کوین به صورت پیش فرض هست در صورتی که من ادرس بیت کوین خودم رو وارد نکردم و این اددس قابل تغییر نیست باید چیکار کنم؟

  1. حرف تازه گفت:

   در قسمت پروفایل از بخش CHANGE WITHDRAWAL ADDRESS میتونید ادرس کیف پول خودتون رو وارد کنید

 15. مهو گفت:

  سل مجدد من از طریق لینک شما ثبت نام کردم اما برام ایمیل نیومد که حسابم تایید بشه

 16. مهو گفت:

  سلام وقت بخیر . این سایت فیلتر هست و با توجه به اینکه فیلتر شکن ایپی رو عوض میکنه ایا باعث مسدود شدن اکانت نمیشه؟
  چون در اکثر سایتها نباید با چند ایپی وارد شد

  1. حرف تازه گفت:

   سلام ممنون
   نه هیچ مشکلی پیش نمیاد

 17. mr گفت:

  سلام سلام سلام
  من اول با لپتاپم شروع کردم و بعد سیستم خونه ام اوردم زیرمجموعم کردم چون امکان شبکه کردن نبود، حسابم مسدود میشه؟
  اگه احتمال مسدودشدن هست، چکارکنم دوست عزیز؟راهکاری هست؟ نگران شدم چون با لپتاپم ۱۸۰٫۰۰۰ساتوشی تا الان جمع کردم 🙁

  1. حرف تازه گفت:

   سلام
   فکر نمیکنم حساب مسدود بشه ولی اگر از یک آی پی به اینترنت وصل بشید ، همزمان باهم نمیتوانید در سایت کار کنید (از طریق دکمه رول بیت کوین کسب کنید)، چون طبق سیستم این سایت هر آی پی در هر یک ساعت فقط یک بار میتونه روی دکمه رول کلیک کنید.

   1. Masood گفت:

    درود بر شما ،راه هایی برای کسب ساتوشی بیشتر ازین سایت پیدا کردین ؟ من هر تعدآد referal میگیرم حداقل ساتوشیم کم میشه برای بیشتر شدن حداقل ساتوشی هر roll راهی هست ، بابت راهنمایی هاتون ممنون

 18. پوریا گفت:

  افزایش درآمد و راحکاری ساده برای پول درآوردن از بیت کوین

 19. محمد سام منصوري گفت:

  سلام من دكمه رول رو زدم الان ده دقيقه هست كه ثابت نميشه همش در حال چرخشه.چرا؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام یک بار صفحه رو رفرش کنید و منتظر باشید تا صفحه به صورت کامل لود شود بعد رول رو بزنید

   1. پوریا گفت:

    سایت فیلتره؟چرا بالا نمیاد سایت بیتکویین

 20. اسماعیل گفت:

  سلام.من آدرس کیف پولم رو هرجا وارد میکنم مینویسه نامعتبر هست دلیلش چیه ؟
  ممنون بابت پاسخگویی

 21. سجاد گفت:

  سلام خسته نباشید من زمان حساب باز کردن با کد معرف از یک فرد گرفتم حساب باز کردم این به چه معنی ست؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام ممنون. معنای خاصی نداره و فقط شما زیرمجموعه ایشان هستید و این موضوع هیچ تاثیر منفی یا ضرری برای شما ندارد

 22. ااا گفت:

  جناب، این حد نصاب واسه انتقال به کیف پول چقدره؟

  یکی هم اینکه بالای rollنوشته play without captcha این جمله یعنی چی؟

 23. aryan گفت:

  سلام دوستان خسته نباشید یه سوال داشتم کسی می دونه از کی به بعد می شود زیر مجموعه در بیت کوین دریافت کرد و نحوه گرفتن زیر مجموعه چه جوری است ؟

 24. حسن گفت:

  سلام من حساب بلاک چین ساختم فقط از کجا میتونم ایدی حسابم رو دریافت کنم لطفا کامل بگین

  1. حرف تازه گفت:

   سلام
   در بالای صفحه دو تا دکمه send و Request هست روی دکمه Request کلیک کنید اونجا میتونید ایدی حسابتون رو ببنید

 25. Sh گفت:

  باسلام و خسته نباشید خدمت شما ببخشید من چند تا سوال داشتم اول اینکه طبق اموزش شما هنگام ثبت نام باید یه ایمیل دریافت می کردیم که حساب فعال بشه ولی من هیچ ایمیلی دریافت نکردم به نظر شما رول که میکنم بی فایده است و دوم اینکه از کجا بفهمم که چقد بیت کوین جمع کردم و اگه میشه اموزش دقیق ثبت نام در کیف پول بلاک چین را بگید ممنون میشم کمکم کنید

 26. سیدروح الله گفت:

  سلام وخسته نباشی خدمت شما
  من دراین سایت ثبت نام کردم ولی برام ایمیلی برای تعید حسابم نیامده
  باید چیکار کنم
  واینکه چطور باید بفهمیم که در هر رول چقدر برنده شدیم
  ممنون

  1. حرف تازه گفت:

   سلام ممنون
   معمولا بعد از ثبت نام نهایت تا چند دقیقه بعد ارسال میکنند ایمیل رو. پوشه اسپم ایمیل تان رو هم بررسی کنید.
   بعد از هر رول همون صفحه مقداری رو که برنده شدید رو براتون مینویسه اگه یکم دقت کنید میتونید ببینید

   1. Sohlk گفت:

    باسلام و خسته نباشید خدمت شما ببخشید من چند تا سوال داشتم اول اینکه طبق اموزش شما هنگام ثبت نام باید یه ایمیل دریافت می کردیم که حساب فعال بشه ولی من هیچ ایمیلی دریافت نکردم به نظر شما رول که میکنم بی فایده است و دوم اینکه از کجا بفهمم که چقد بیت کوین جمع کردم و اگه میشه اموزش دقیق ثبت نام در کیف پول بلاک چین را بگید ممنون میشم کمکم کنید

    1. حرف تازه گفت:

     سلام ممنون
     نه اصلا بی فایده نیست و تمامی بیت کوین هایی که از رول کردن بدست می آورید داخل حساب شما محفوظ است. اگر ایمیل از طرف سایت براتون ارسال شده و شما دریافت نکردید ، پوشه اسپم ایمیل خودتون رو چک کنید و اگر در اون قسمت هم ایمیلی دریافت نکردید پیشنهاد من این است که از داخل سایت و از منوی بالا و قسمت پروفایل رو انتخاب کنید بعد از قسمت تغییر ایمیل یک ایمیل جدید ثبت کنید. سوال دومتون هم کاملا داخل سایت مشخص است در قسمت بالای سایت و نوار مشکی که وجود دارد در سمت راست مقدار بیت کوین کسب شده توسط شما نوشته شده است (البته این در حالت دسکتاپ به این شکل هست و حالت موبایلی رو هم احتمالا تو قسمت بالا و منو کلیک کنید مقدار بیت کوین رو نمایش میده). در مورد بلاک چین هم انشالله اگه شد یه آموزش جدا خواهیم داد

 27. مهران گفت:

  بهترین نرم افزار برای کسب بیت کوین رایگان هستش. در این نرم افزار فقط نیاز به نت هست ن چیز دیگه و در ضمن نگران حجم نت خودتونم نباشید کمتر از تلگرام یا خیلی نرم افزار های انلاین دیگه مصرف داره.

 28. مجتبی گفت:

  سلام…منظور از گزینه ترانسفر در سایتهای مربوط به بیت کویین چیه…؟دوم اینکه من تو سایت فری بیت کویین با فیترشکن که میرم همش ارور میده که حسابت بسته شده…بعد چند روز بزنم دوباره باز میشه ولی بعدش باز همون مشکل پیش میاد…

 29. امیر گفت:

  سلام این برنامه رو میشه با موبایل هم انجام داد یا فقط با کامپیوتر میشه

  1. حرف تازه گفت:

   سلام با هر دو میشه

 30. علیرضاقادری گفت:

  سلام می‌خوام وارد سایت شوید امانمیشه ارچه فیلترشکنی استفاده کنم

 31. محمد گفت:

  سلام من ۳۰۰۰تا دارم چجوری انتقالش بدم به کیف پولم

  1. حرف تازه گفت:

   سلام داخل کامنت ها به این سوال پاسخ داده شده است

 32. ارشیا گفت:

  ۲fa code چیه که موقع ورد به سایت باید بزنم؟

 33. محمدمهدی گفت:

  اول از همه سلام و خدا قوق
  سوالی که از استاد داشتم این هست که چطور میشه از سایت فیری بیت کوین بخوایم موجودی حسابمون رو به بلاکچین بریزه؟؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام ممنون داخل کامنت ها پاسخ داده شده است

   1. سجاد گفت:

    آقا شما مدام تکرار میکنی پاسخ داده شده کجا پاسخ دادید؟خواهش میکنم یه بار به طور واضح توضیح دهید که چگونه بیت کوین رو به بلاکچین انتقال بدیم و بعد از انتقال چطور اون رو به ارز دیگری تبدیل یا برداشت کنیم ممنون

    1. حرف تازه گفت:

     دوست عزیز داخل همین کامنت ها یکبار کلمه بلاک چین را سرچ کنید میبینید که حداقل ۵-۶ بار به همین سوال شما پاسخ داده شده است! ولی شاید برای شما سرچ کردن سخت باشه که من دوباره بهتون توضیح میدم. اگر در سایت بلاک چین اکانت دارید که هیچ اگر ندارید لطف بفرمایید تو اون سایت ثبت نام کنید بعد از کامل شدن ثبت نام از قسمت Request آدرس والت خود رو کپی کنید و در سایت فری بیت کوین و در منوی پروفایل قسمت WITHDRAWAL ADDRESS ادرس والت خود را وارد کنید. (این قسمت اول و لازمه برداشت از سایت) بعد تو همون صفحه اول سایت فری بیت کوین قسمت بالا دکمه سبز رنگ گزینه WITHDRAW روی اون کلیک کنید میبینید که تو اون صفحه حداقل مبلغ برداشت رو نوشته که برای من ۰٫۰۰۰۳۰۰۰۰ BTC هست که احتمالا برای همه همین مبلغ است. یعنی شما در صورتی میتونید درخواست برداشت بدید که حداقل موجودی حسابتون به این عدد رسیده باشه. نحوه برداشت هم ۳ مدل هست که داخل همون صفحه WITHDRAW نوشته شده که نیاز به توضیح نیست خودتون گزینه ها رو ببینید کامل متوجه میشید اما راحترین حالت همین حالت AUTO هست که شما اگر تیک AUTO WITHDRAW را بزنید خود این سایت هر موقع موجودیتون به ۳هزار ساتوشی رسید هر هفته یکشنبه به صورت اتوماتیک به حساب بلاک چین تون واریز میکنه. این جواب بخش اول سوالتون. جواب بخش دوم سوالتون هم در مورد انتقال به ارزهای دیگه من اطلاعات دقیقی ندارم و نمیتونم به شما اطلاعات ناقص بدم ولی اگر بخواهید مبلغ را به صورت ریال برداشت کنید میتوانید در داخل کشور با کسانی که خرید بیت کوین انجام میدهند صحبت کنید و بعد از توافق ادرس والت خریدار را بگیرید و از قسمت SEND در سایت بلاک چین اون مبلغی را که میخواهید بفروشید را به ادرس والت خریدار منتقل کنید و مبلغ ریالی آن را خریدار به حساب ایرانی شما انتقال بدهد. در مورد خرید و فروش بیت کوین در داخل کشور حتما پیشنهاد میکنم با افراد معتبر معامله کنید که سرتون کلاه نذارند.

 34. علی گفت:

  با سلام کیف پول حتما باید بلاکچین باشه

 35. MOHAMMAD گفت:

  باسلام میخواستم بدونم موجودی ما تو سایت و کجا میتونم ببینم.؟؟

 36. اسماعیل گفت:

  سلام استاد من جیمیل و پسوردشو دادم به یک غریبه نا بیت کویین را برام فعال کرد چون خودم بلد نبودم.بعد اون شخص که نمیشناسمش آدرس پنج تاسایت رو برام فرستاد که الان وارد اون سایت ها میشم و ساتوشی جمع میکنم یافعالیت میکنم وآدرس سایت کیف پولم هم برام فرستاد که الان واردش میشم و حدود ۱۲۰۰بیت کویین یجا وبقیه جاها هم مقدارمختلفی فعالیت کردم.میخام بدونم وقتی که به ۱۰۰۰۰برسه وقابل برداشت بشه آیااون شخص میتونه سواستفاده کنه وسرمن بی کلاه بمونه یانه؟وشما چه پیشنهادی دارین؟ممنون میشم کمکم کنید.

  1. حرف تازه گفت:

   سلام
   دوست عزیز موقعی که شخصی دیگر کارهای ثبت نام شما در سایت ها و اطلاعات کامل کیف پول شما رو داره اگر بخواهد میتواند سواستفاده کنه . اگر اطمینان کامل به ایشان ندارید پیشنهاد میکنم مشخصات اکانت سایت ها و کیف پول خود را تغییر بدهید

 37. rahimi گفت:

  سلام وقت شما بخیر
  من مدتی هست داخل سایت freebitco.in/ عضو هستم ولی الان چند وقت نمیتونم وارد سایت بشم با فیلتر شکن وارد میشم ولی بهم اجازه رول زدن رو نمیده میتونید راهنماییم کنید مشکلچیه و چطور باید برطرف کنم اگر امکانش هست جواب رو به ایمیلم ارسال کنید ممنون

  1. یوسف گفت:

   فیلتر شکن که روشن میکنی بالای فیلتر شکن نشون میده که ای پی روی کدوم کشور وصل شده کشوراشو تغییر بده ببین رو کدوم کار میکنه من خودم روی هلند فیلتر شکنو فعال میکنم میتوتم رول بزنم

 38. علی گفت:

  سلام .خسته نباشید . میشه دقیق توضیح بدید که ایدی والتم رو از کجا بگیرم و در کجای پروفایلم ذخیره کنم؟
  خیلی ممنون از سایت خوبتون

 39. ایمان گفت:

  سلام.چند سوال
  برای عضویت در سایت یا رفتن ب کیف پول نیاز ب فیلتر شکن هست؟
  آیا با یک کامپیوتر میتوان چند یوزر کار کنند؟

 40. SAJJAD FLICKER گفت:

  سلام خسته نباشین
  من توی این سایته ROOL رو زدم بخام پول رو به حسابم انتقال بدم باید چیکار کنم؟
  لطفا جواب بدید

 41. حسن گفت:

  من وقتی میخوام در بلاک چین حساب باز کنم با یک ارور مواجه میشم میشه بگین علت چیه و کمکم کنید

 42. روح اله گفت:

  سلام
  ببخشید برای ورود به سایت باید از فیلتر شکن استفاده کنیم ؟
  من هر کاری میکنم سایتش باز نمیشه

  1. حرف تازه گفت:

   سلام ظاهرا در چند روز اخیر بدون فیلترشکن وارد سایت نمیشه

 43. sadaf گفت:

  سلام،برای دریافت بیت کیون‌ها از باید ولت آیدی رو وارد کنیم یا از قسمت Request bitcoint

  1. حرف تازه گفت:

   سلام باید در قسمت پروفایل والت ایدی خودتون را وارد کنید

  2. امیررضا گفت:

   سلام ببخشید میزان بیت کوین منو بالای سایت خود free bitcoin زده ۰/۰۰۰۰۰۱۰۴ ولی در block chain walletام زده ۰ چکار کنم؟
   ممنون میشم کمکم کنید.

   1. حرف تازه گفت:

    سلام
    موجودی سایت فری بیت کوین ارتباطی به موجودی حسابتون در سایت بلاک چین نداره. شما موجودی تون تو سایت فری بیت کوین زمانی که به حداقل برداشت رسید میتوانید درخواست واریز بدهید تا به حساب بلاک چین تان واریز کنه سایت.

 44. رضا گفت:

  سلام
  مییشه از اول اموزش هایی که گذاشتید رو به شکل فیلم نشون بدید
  اکانت ساختم roolرو هم زدم ولی نمیدونم چی داده یا نداده یه بخشی از سایتش هم بعد از زدن Roolنوشته سه رو ز خورده ای دیگه

 45. طاهره ثقفی گفت:

  سلام ممنون از این همه اطلاعات خوب الان برای من یک بات اومده که میگه هر ۳۰ ثانیه میتونی چند تا ساتوشی بگیری وهر چند یکبار سایتهای مختلف برای اتر وکوبن میده ویک سایت هم معرفی کرده با دیدن ۱۰۰ ایمیل میتونی بیت کوین بگیری حالا من نمیدونم.سر کار هستم یا واقعیه لطفا کمک کنید ممنون

  1. حرف تازه گفت:

   سلام خواهش میکنم. حقیقتش من خودم به شخصه سایت های و اپ های زیادی رو در این مورد تست کرده ام ولی اکثرا اسکم بودن ولی این سایتی که داخل مطلب بالا معرفی شده بیشتر از یکسال هست که به طور مرتب و به صورت هفتگی واریز کرده است. حالا با توجه به اینکه مواردی که شما فرمودید رو من نمیدونم چی هست پیشنهاد میکنم اسم اون سایت ها یا اپ ها و یا هر چیز دیگه رو به صورت انگلیسی سرچ کنید تا از اطلاعاتی که خارجی ها در مورد واقعی بودن یا اسکم بودن اون موارد مطرح کردن استفاده کنید.

   1. اسماعیل گفت:

    سلام بزرگوار لطفا وخاهشن کمکم کنید من جیمیل وپسوردشو دادم به یک غریبه که نمیشناسمش برام بیت کویین فعال کنه چون خودم بلد نبودم.واون شخص آدرس پنج تاسایت وکیف پولم را خودش گرفت وبرام فرستاد میخاستم بدونم میتونه سواستفاده کنه یانه؟

 46. مهدی گفت:

  سلام، شما با برنامه free BTC آشنایی دارید؟ بیشتر از یک ملیون دانلود داره و شبانه روز میشه در ازای تماشای تبلیغات ساتوشی گرفت

 47. محمد گفت:

  سلام این سایت برا پرداخت بیت کوین سرمایه گذاری میخواد یا اینکه بدون سرمایه گذاری هم میشه بیت کوین رو انتقال داد

 48. عاطفه گفت:

  ببخشید چرا ایمیل تایید نمیاد .حالا من رول کنم مشکلی پیش نمیاد؟

  1. حرف تازه گفت:

   احتمالا به پوشه اسپم ایمیلتان رفته. حتما اونجا رو هم چک کنید. ولی اگر بدون تایید هم رول کنید مشکلی پیش نمیاد و براتون ثبت میشه ولی هر موقع تونستید ایمیلتان رو حتما تایید کنید

 49. عاطفه گفت:

  ببخشید من توی این لینک رجیستر کردم ولی ایمیل تاییدش نبومده.حالا چکار کنم.

 50. معین گفت:

  خواستم تشکر کنم که انقدر کامل و باحوصله پاسخ همه رو میدین.

  1. حرف تازه گفت:

   خواهش میکنم

 51. میلاد گفت:

  سلام بعد جمع کردن بیت کویین ها و انتقال به کسف پول چینی چطپری ازش استفاده کنم؟؟؟ مثلا میخام از استور استیم خرید کنم…

  1. حرف تازه گفت:

   سلام از سایت هایی میتونید خرید کنید که درگاه بیت کوین داشته باشند.

 52. بابک گفت:

  سلام ، ایمیلی که بعد از ثبت نامه اومد برای من روی لینک تایید که میزنم
  این پیام میاد توی صفحه و چیزی نمیاره

  Sorry, this link is incorrect or has expired. Please make sure that there are no spaces in the link or request a new link and then try again.

  1. حرف تازه گفت:

   سلام این پیغام بخاطر اینه که یا تاریخ انقضای لینک تمام شده یا لینک خرابه. با مشخصاتی که ثبت نام کردید مجددا لاگین کنید احتمالا تو این حالت میگه چون ایمیلتون را تایید کردید نمیتونید وارد بشید و یه ایمیل تایید جدید براتون ارسال میکنه

 53. علی گفت:

  سلام . میخواستم بدونم چطوری میشه پول های جمع آوری شده رو به پول تومان ایران دریافت کنیم . با تشکر

  1. حرف تازه گفت:

   سلام
   این سایت فقط بیت کوین به شما میده و شما میتونید اگر بیت کوین داشتید با کسانی که داخل کشور کار خرید و فروش بیت کوین میکنن بهشون بفروشید

 54. زهرا گفت:

  سلام من دو کیف پول ساختم برای هردو یک رمز و یک ادرس ایمیل دادم از کجا بفهمم بیت کوین به کدوم حساب میره؟ایا مشکلی پیش نمیاد ایمیلم و به دوتا حساب دادم؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام شما از داخل کیف پولتون ، برای بیت کوین باید کیف پول بسازید و ای دی آن را داخل سایت فری بیت کو وارد کنید تا بهمون کیف پول واریز بشه. یعنی واریزی به کیف پولی انجام میشه که شما ای دی ان را داخل سایت و پروفایلتون وارد کردید

 55. محمدرصا گفت:

  برای من ارور میده
  Please enable javascript reload the page and then try to singup again

  1. حرف تازه گفت:

   این ارور بخاطر این است که شما جاوا اسکریپت مرورگرتون را بستید و پیغام داده که جاوا اسکریپت را فعال کنید و صفحه را دوباره رفرش کنید

 56. مریم گفت:

  سلام
  چطوری می تونم رمز freebitco.in رو عوض کنم ؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام
   از قسمت پروفایل گزینه چنج پسورد

 57. مریم گفت:

  سلام
  برای ثبت نام ، من ایمیل و پسورد وارد کردم ولی ایمیلی برام نیومد تا حسابمو فعال کنم . برای امتحان گزینه forget password رو زدم و بلافاصله برام ایمیل اومد
  باید چکار کنم ؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام اگه ایمیل اومده روی لینکی که براتون ارسال کلیک کنید و طبق دستوری که تو ایمیل گفته شده انجام دهید

   1. منصور گفت:

    ایمیل اومد واردش میشمبازم ۲fa میخواد

    1. حرف تازه گفت:

     کامنت شما رو من تایید کردم تا اگر دوستان دیگه ای جواب سوالتون رو میدونن بدن

 58. منصور گفت:

  سلام.من قبلا ثبت نام کردم و الان مخوام وارد شم کد ۲fa میخواد.نمیتونم وارد بشم.چیکار باید بکنم.ممنون

  1. حرف تازه گفت:

   سلام اگر کد ۲fa میخواد احتمالا ایمیل رو تایید نکردید. داخل ایمیلتون بشید و ببینید براتون ایمیلی ارسال شده یا نه؟

 59. جهان گفت:

  سلام دوست عزیز، سپاسگزارم بابت مطالب مفیدتون، می خواستم بدونم از طریق زیر مجموعه، چه مقدار ساتوشی دریافت می کنیم ؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام خواهش میکنم. این مورد به طور کامل تو قسمت Refer توضیح داده شده. با هر بار کلیک زیرمجموعه تان روی دکمه رول ۵۰% مبلغ از Free Btc – یک بلیت لاتاری و یک reward points به شما پرداخت میشه

 60. یوسف گفت:

  سلام چطور میتونیم برای خودمون زیر مجموعه جمع کنیم ممنون میشم توضیح بدین

  1. حرف تازه گفت:

   سلام از قسمت refer لینک زیرمجموعه گیری خودتون رو بردارید و به کسانی که میخواهید زیر مجموعه شما شوند اون لینک رو بدید تا از طریق اون در سیستم ثبت نام کنند.

   1. یوسف گفت:

    سلام مجدد .این برنامه های اندرویدی که بیت کویین ماینر هستن واقعیت داره یا الکی هستن کار نمیکنن

    1. حرف تازه گفت:

     سلام بیشتر این نرم افزار ها و سایت ها سرکاری هستن

     1. یوسف گفت:

      سلام سایت faucethub.io که ماینینگ میکنه اونم الکیه یا اینکه واقعی هستش؟البته اپلیکیشن موبایلیش هم هست و بستگی به قدرت کامپیوتر داره که چقدر استخراج کنه و ایا موبایل که قدرتش پایینه استخراج میکنه یا نه .
      من با موبایلم زدم کار میکنه ولی نمیدونم واقعی هست یا نه میشه شما هم یه چک بکنین ببینین کاقعی هست یا خیر
      ممنونم از اطلاعاتی که در اختیار ما میزارین

     2. حرف تازه گفت:

      سلام برای ماینینگ سایتهای زیادی است اما اصلا پیشنهاد نمیکنیم که با گوشی یا سیستم خانگی ماین کنید، چون برای ماین کردن ابزار و دستگاههای مخصوص خودش نیاز است و با گوشی اگر ماین کنید شاید بتونید یه مقدار خیلی خیلی ناچیز را ماین کنید که اصلا چیزی نیست که به چشم بیاد ولی از اونور بخاطر استفاده زیاد از منابع گوشی و کامپیوتر خانگی تان احتمالا آسیب دیدن گوشی یا سیستم خانگی تون هست. این ادرسی هم که دادید بنده اطلاعی ندارم ولی تو سایت های خارجی جایی رو ندیدم که نوشته باشن اسکم هست

   2. یوسف گفت:

    این کسانی که جز زیر مجوعهما باشن و برای خودشون زیر مجموعه عضو بگیرن جز زیر مجموعه ما هم حساب میشه و طبق فعالیت اونا به ما هم بیت کویین میدن ایا؟

    1. حرف تازه گفت:

     زیر مجموعه هایی که مستقیم با لینک شما عضو سایت بشن و فعالیت کنند جز زیرمحموعه های شما حساب میشن ولی همین زیر مجموعه ها هم اگر برای خودشون زیرمجموعه بگیرن فقط برای اونا حساب میشه

 61. امیر علی گفت:

  سلام.ببخشید من در سایت فری بیت کوین .بیت کوین های رایگان جمع میکنم ولی به کیف پورم واریز نمی شه.امکانش هست راهنمایی کنید

  1. حرف تازه گفت:

   سلام بیت کوین هایی که جمع میکنید یک حدنصاب داره که زمانی که به اون حدنصاب برسه میتونید از قسمت WITHDRAW درخواست بدید که براتون واریز بشه. البته برای اینکار هم حتما باید قبلش ای دی کیف پولی که ساختید را تو قسمت پروفایلتان وارد کنید

 62. داریوش گفت:

  سلام من هربار که rull رو‌ میزنم باید ذخیره کنم با خودش ذخیره میمونه؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام شما بعد از زدن دکمه RULL نیازی نیست کار دیگه ای انجام دهید

 63. میلاد گفت:

  سلام خسته نباشید.من توضیحات ونظرات کامل خوندم.ولی اگه میشه دوباره بگید منظورتون ازایدی والت همونیه که باهاش واردکیف پول میشیم.؟اونوبایدواردسایت فری بیت کوین کنیم؟وتوسایت فری بیت کوین زیرایدی کیف پسوردمیخواد.منظورش گدوم پسورد؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام ممنون.
   نه منظور اون ای دی نیست و سعی کنید اون ای دی که باهاش وارد کیف پول میشید رو مخفی نگه دارید و به کسی ندهید. شما موقعی که وارد کیف پولتان میشید از قسمت Request میتونید ادرس والت خودتان رو برای ارز بیت کوین دریافت کنید. در سایت فری بیت کوین هم زمانی که این ادرس رو تو پروفایل وارد میکنید و ازتون رمز میخواد تو اون قسمت لاگین سایت فری بیت کوین رو بزنید

 64. محمد گفت:

  سلام چقد وقت برد تا به حداقل قابل برداشت برسید؟؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام اگر بتوانید زیر مجموعه فعال جمع کنید شاید هر هفته چندبرابر حداقل مبلغ برداشت بتونید کسب کنید

 65. اسماعیل گفت:

  سلام من میخوام اکانتم و رو لپتاب بزارم ۲faمیخواد وقتی میرم که انجامش بدم میگه اون سریالشو باید اسکن کنی دقیقا باید چیکار کرد؟

 66. حسین گفت:

  سلام داداش من چطوری میتونم تو سایت بلاک چاین رمزمو که یادم رفته عوض کنم؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام در صفحه لاگین روی گزینه Having some trouble? View Options کلیک کنید بعد تو قسمت I’ve lost my Wallet Password روی گزینه Recover Funds کلیک کنید. بعد طبق دستورالعملی که میاد و کارایی که ازتون میخوان رو انجام بدید

 67. حسین گفت:

  سلام.
  داداش میشه به من بگی چجوری بیت کوین هایی که از سایتایی مثل
  bit funوbonus bircoin
  روبدست اوردم به بلاک چاین خودم بریزم؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام
   با این سایت هایی که گفتید آشنایی ندارم. ولی اگر این سایت ها اسکم نباشن و واقعا پرداخت داشته باشن با دادن ای دی کیف پول تون بهشون و در خواست واریزی ازشون بخواهید که براتون واریز کنند. ولی بیشتر این سایت ها معمولا سرکاری و برای کلاهبرداری هستن و هیچ موقع واریزی نداشته و نخواهند داشت

 68. آرمین گفت:

  سلام .خسته نباشین .چطوری بیت کوین های خودمو از سایت بیت کوین رایگان بفرستم به کیف پولم تو بلا چین /اگه توضیح بدین خیلی ممنون میشم

  1. حرف تازه گفت:

   سلام ممنون. داخل متن و همین کامنت ها توضیحات کامل داده شده است. شما در سایت بلاک چین عضو بشید و از داخل پنل ای دی کیف پول بیت کوین خودتون را دریافت کرده و تو سایت فری بیت کوین و در قسمت پروفایل ای دی کیف پول خودتون رو وارد کنید سپس از قسمت WITHDRAW درخواست خودتون را برای واریزی ثبت کنید

   1. رضا گفت:

    سلام این بخشی که می گین درخواست واریز کنیم اصلا تو سایت نیست کجا باید بریم

    1. حرف تازه گفت:

     سلام تو همون صفحه اول زیر منو یه دکمه سبز رنگ هست که نوشته WITHDRAW

 69. علی گفت:

  سلام من وقتی میخوام تو این سایت log in کنم رمز ۲faازم میخواد .این چیه میشه توضیح بدید؟

 70. سعید گفت:

  یک سوال داشتم
  چه چیزی گیر خود این سایت میاد؟

  1. حرف تازه گفت:

   این سایت خودش در زمینه ماینینگ و کیف پول فعالیت داره

 71. محمد گفت:

  سلام
  قدم اول برای وارد شدن به این سیستم چیه؟ کیف پوله؟ چطوری درست کنم
  و اینکه قدم بعدی مثلا ورود به این سایته یا بازم باید کاری انجام داد و بعدش وارد اینجور سایتا شد؟
  تشکر از شما

  1. حرف تازه گفت:

   سلام
   قدم اول ثبت نام تو همین سایت است و شروع بکار کردن در آن. بعد از رسیدن موجودیتان به حد نصاب واریزی میتوانید یک کیف پول برای خود بسازید و اینکار را میتوانید در سایت بلاک چین که معتبرترین کیف پول ارزهای دیجیتال است انجام دهید.

   1. MOHAMMAD گفت:

    از کجا بدونیم پول به حد نساب رسیده و کجا میتونم مقدارش و ببینم

 72. ساناز گفت:

  میشه دو نفر از اعضای یک خونه با یه وای فای تو این سایتهای بیت کوینی برن؟ مثلا تو خونه ی ما برادرم با کامپیوترش و با وای فای خونه بره، من هم با گوشیم ولی با همین وای فای؟ یا باید از بسته استفاده کنم؟ چون یه نفر میگفت اگه هردو از یه وای فای استفاده کنید چون هر دو دارید از یه شماره ی ثابت استفاده میکنید کل حسابتون صفر میشه و دیگه اون ایمیل هاتون هم قبول نمیکنن، ولی به نظر منطقی نمیاد

  1. حرف تازه گفت:

   در مورد صفر شدن حساب تاکنون برای خود ما پیش نیومده ولی از یک آی پی فقط یکبار (یک نفر) میتونید داخل این سایت روی دکمه ROLL کلیک کنید و بیت کوین رایگان کسب کنید

 73. ساناز گفت:

  سلام میخواستم بدونم توی خونه ی ما که همه از یه مودم استفاده میکنیم ولی داداش من با ایمیل خودش با کامپیوتر شخصی تو کار بیت کوینه😉 من با گوشیم ولی با همون مودم، یعنی شماره ی ثابت مودم هردومون یکیه، مشکلی ایجاد نمیشه؟ یا من مجبورم با بسته آن بشم و نباید از ولی فایمون استفاده کنم؟

 74. morteza گفت:

  با عرض سلام خدمت شما
  من ۳۰۰۰۰ btc جمع کردم که همون ۰/۰۰۰۳۰۰۰۰ امکانانتقال اینو به بلاکچین دارم
  و اینکه این ۳۰۰۰۰ تا که جکع کردم معادل چند بیت کویین میشه و چقدر ارزش داره ؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام بله میتوانید انتقال بدید. در مورد ارزش این مقدار هم شما نرخ روز بیت کوین را به اون تعداد ضرب کنید تا ببینید چقدر میشه!

 75. محمد گفت:

  سلام
  من موقع ثبت نام که یک پیام ب ایمیل میفرسته اونجا چون انگلیسی بود متوجه نشدم و روی لینکی کلیک کردم تا تایید بشه ولی بعدا ک ترجمه کردم فهمیدم این لینکی هستش ک سوال میکنه ک اگه ایمیل برا خودتون نیس گزارش بدید.الان هرکاری میکنم نمیتونم وارد سایت بشم و در ضمن برای ثبت نام دوباره ایمیلم رو هم قبول نمیکنه.میشه راهنمایی کنید ک چیکار باید بکنم؟؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام لطفا تو قسمت لاگین بر روی لینک فراموشی رمز کلیک کنید تا اطلاعات لازم براتون دوباره ایمیل بشه

 76. Night گفت:

  مرسی
  درباره REWARD POINTS چطوره
  اونم همون تیکت یا نه؟

  1. Ali گفت:

   نه اون تیکت نیست و کاربرد دیگری. داره
   وقتی ک اون reward points به ۱۰۰۰۰۰ برسه میتونی به ساتوشی تبدیل کنی.
   اگه بالای ۷۰۰۰۰۰۰ داشته باشی میتونی موبایل بخری.کلا چیز مفیدی هسش.یکم ک باهاش کار کنی یاد میگیری

   1. حرف تازه گفت:

    ممنون از توضیحتون

    1. Ali گفت:

     خواهش میکنم.

 77. Night گفت:

  سلامی دوباره
  تیکت هایی که با هر بار رول کردن میده چیه؟و اینکه چه استفاده ای دارن؟
  و یه سوال دیگه آیا میشه ضریب رول رو افزایش داد
  مثلا بجای هر بارول۱۳ساتوشی،۱۳۵تا بده
  مرسی

  1. حرف تازه گفت:

   سلام
   اون تیکت ها بلیط های شرکت در لاتاری هفتگی است اگر در منوی لاتاری برید تو اون قسمت میتونید اطلاعات کامل در این مورد را ببینید. شما هرچه تعداد تیکت هاتون بیشتر باشه شانس برنده شدن تون در قرعه کشی هفتگی بیشتر خواهد شد.
   در مورد قسمت دوم سوالتون اطلاع دقیقی ندارم از بقیه دوستان اگر کسی میدونه درخواست میکنیم که همینجا پاسخ بدن

  2. Ali گفت:

   درباره سوال دوم شما میتونم بگم ک برای اینکه بخوای مقدار ساتوشی رو ک با هر بار رول زدن به دست میاری افزایش بدی باید بری به قسمتrewards یه گزینه بین گزینه های ابی رنگ هست ک نوشته free btc bonus
   توی اون گزینه های هست ک میشه مقدار بیت کویینی ک میگیری افزایش بدی مثلا ۱۰%
   این ویزگی فقط برای کمترین مقدار ساتوشی هستش ینی اون مقداری که بین ۱۲ تا ۱۴ ساتوشی هست

 78. Ali گفت:

  سلام یه سوال من چند وقتی هست ک میرم تو خوده سایت بیت کویین و روی گزینه ی mininig bitcoin میزنم اما بیشتر اوقات بیت کویین نمیده.حتی بعضی وقت ها ۱ ساعت ماینینگ کردم کلی هیچ ساتوشی دریافت نکردم.ایا مشکل از سایته یا از گوشی من؟
  یه قسمتی داره به اسم threads که از ۱ تا … دارد.زیرشم مقدار cpu رو مشخص میکنید ک چه مقدار از cpu گوشی یا دستگاه شما مورد استفاده قرار بگیره.ایا باید عدد خاصی برای برای اون قسمت بزارم؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام
   دوست عزیز ماین کردن دستگاه یا سخت افزارهای مخصوص خودش را میخواهد که معمولا هم هزینه های بالایی دارد و همچنین سختی ماین بیت کوین به اندازه ای بالا رفته که با دستگاههای مخصوص این کار هم به سختی میشه ماین کرد. پس با این شرایط نباید انتظار داشته باشید که با گوشی موبایل یا کامپیوتر شخصی بتونید بیت کوین ماین کنید.

 79. حسین ستایش گفت:

  سلام. وقت بخیر. آیا نرم افزار های اندرویدی کسب بیت کویین قابل اعتماد هستند. من با چند برنامه کار میکنم

  1. حرف تازه گفت:

   سلام چندین بار در کامنت ها به این سوال پاسخ داده شده است

 80. Ali گفت:

  سلام.
  اقا یکی دقیق مشخص کنه ۳۰۰۰ ساتوشی چقدر میشه به تومان!
  فرمول کلی رو اگه بگین ممنون میشم

  1. Milad گفت:

   شما می بایست مقدار ساتوشی می بایست اون مقدار رو در ارزش همون لحظه بیت کویین به دلار ضرب کرده و دوباره اون رو به ارزش دلار در برابر ریال در همون لحظه ضرب کنید.
   مثلا می خوایم بدونیم ۰٫۰۰۰۰۱۵۰۰ ساتوشی چند تومان میشه
   ارزش همین الان بیت کویین برابر ۱۵۳۹۵٫۷۱ دلار هست و هر دلار ۴۳۳۰ تومان هست
   بنابراین ۴۳۳۰*۱۵۳۹۵٫۷۱*۰٫۰۰۰۰۱۵۰۰ میشه ۹۹۹٫۹ تومان

 81. آزاد گفت:

  سلام من در قسمت deposit دکمه new deposit address را زدم و آدرس عوض شد آیا مشکلی نیست؟ چون نمیدانستم باید به این قسمت کاری نداشته باشیم و از پاسخگویی شما متشکرم

  1. حرف تازه گفت:

   نه مشکلی پیش نمیاد فقط چون اون قسمت برای پرداخت به سایت هست اگه قرار نیست پرداختی انجام دهید باهاش کاری نداشته باشید

 82. نسيم گفت:

  ادمين multiply btc چطوريه من تا حالا كلى ساتوشى از دست دادم اونم شانسيه؟من زودتر ميخوام پولدار شم عجله دارم واسه اين نميتونم صبر كنم😭

  1. حرف تازه گفت:

   بله اون قسمت کاملا به شانس بستگی داره و ما اصلا پیشنهاد نمیکنیم اون رو

   1. نسيم گفت:

    ممنونم واقعا ممنون🌹 اميدوارم هميشه موفق باشين و به ارزوهاتون برسين چون قلب بزرگى دارين توى ايران كمتر كسى پيدا ميشه كه تجربيات و دانشش رو به اشتراك بزاره

  2. Night گفت:

   سلام .
   خسته نباشید
   میشه کمی درباره قسمتMULTIPLY BTC توضیحاتی بدین.
   و روش کار باهاشو بگین
   و یه سوال دیگه از کدوم قسمت باید نگاه کنم که در حال حاضر چنتا ساتوشی دارم
   ممنون

   1. حرف تازه گفت:

    سلام ممنون
    اون قسمت بازی شانسی هست که به صورت رندوم با انتخاب گزینه هایی که هست بهتون چند ساتوشی جایزه میده یا ازتون کم میکنه (جزئیات بیشتری در مورد نحوه یا شرایط بازیش نمیدونم). البته با توجه به تجربه ای که دارم پیشنهاد نمیشه این قسمت چون شاید چند بار برنده بشید و چند ساتوشی به حسابتون اضافه بشه ولی معمولا بعد از ان با چند بار باختن کل حسابتون صفر میشه.
    در همون قسمت بالا سمت راست موجودی حسابتون رو میزنه

 83. نسيم گفت:

  خيلى ممنون بابت توضيحات واضح و صبر و شكيبايى تون من از يكى چندتا سوال پرسيدم ازم پول خواست 😂

 84. Amirh گفت:

  با تشکر از مطالبتون

  به کانال تلگرام ما هم سر بزنید

 85. آزاد گفت:

  سلام من در قسمت WITHDRAW شماره بیت کوین خودم رو وارد کردم ولی در قسمت DEPOSIT هم باید شماره بیت کوین خودم باشد ؟ چون شماره بیت کوین دیگری را نمایش میدهد؟ و عوض هم کردم ولی ظاهراٌ به همان شماره قبلی تغییر پیدا میکند.

  1. حرف تازه گفت:

   سلام نیازی نیست در قسمت deposit چیزی وارد کنید

 86. Night گفت:

  سلام خسته نباشید
  من جدیدا ثبت نام کردمتو سایت فری بیت کویین برای وروداز من ۲FA Codeمیخواد نمیدونم اونو چطوری بدست بیارم
  لطفا راهنمایی کنید
  با تشکر

 87. Night گفت:

  سلام خسته نباشید
  من جدیدا ثبت نام کردم برای وروداز من ۲FA Codeمیخواد نمیدونم اونو چطوری بدست بیارم
  لطفا راهنمایی کنید
  با تشکر

 88. Ali گفت:

  سلام خسته نباشید یه سوال دارم
  اگه مثلا اقای ایکس عضو زیر مجوعه من بشه
  تمام کسایی ک زیر مجموعش میشن زیر مجموعه من هم هستن یا نه؟
  یه سوال دیگه هم داشتم
  دقیقا کاری ک توی این سایت میکنیم چیه ک بعد از چند وقت میشه این همه پول در اورد؟ما ک به ظاهر فقط یه roll میزنیم ولی پولش از کجا در پیاد مگه کار ما چیه؟؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام ممنون. زیر مجموعه زیرمجموعه ها شما ، زیر مجموعه شما حساب نمیشن. (چقدر زیر مجموعه تو یه جمله :D) این سایت به عنوان یک کیف پول فعالیت میکنه و در زمینه ماین کردن هم فعالیت داره. راههای درامدش از اینجاهاست

   1. Ali گفت:

    خخخ.راسی یه سوال دیگه هم داشتم.اخیرا با دوتا نرم افزار اشنا شدم برای دریافت بیت کویین.
    اولی freebitcoin و دومی coin miner android
    با فعالیت توی این دو میتونی بیت کویی به دست بیاری.نرم افزار فری بیت کویین به طور شانسی بهت بیت کویین میده و نرم افزار کویین ماینر باید دکمه استارت رو بزنی تا ساتوشی تهیه کنه.کمترین مقداری هم ک میتونی به کیف پول انتقال بدی ۴۵۰۰۰۰ ساتوشی هستش.اما من شک دارم ک این دوتا نرم افزار واقعی باشه نظر شما چیه؟
    به نظرتون استفاده کنم؟
    مرسی از شما و سایت خوبتون.

    1. حرف تازه گفت:

     دوست عزیز بالای ۸۰ درصد سایتهایی که بیت کوین رایگان میدن اسکم هستند و اگر ما این سایت را معرفی کردیم بخاطر این بود که واقعا از این سایت خود بنده دریافتی داشتم و تو اکثر سایت های خارجی تاییدش کردند.
     این دو برنامه ای هم که شما گفتید احتمال خیلی زیاد اسکم هستند

 89. علیرضا گفت:

  سلام لطف کنید چند شرکت معتبر برای تبدیل بیت کوین به ریال رو معرفی کنید؟

 90. علیرضا گفت:

  سلام من فقط یک سوال دارم به چه نحوی میشه پول موجود در حساب بلک چین را تبدیل به پول نقد کرد؟با سپاس

 91. حامد گفت:

  سلام از کجا معلومه چند تا زیر مجموعه داریم؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام از قسمت REFER میتوانید تعداد زیر مجموعه هاتون رو ببینید

 92. حسن گفت:

  سلام
  من مقداری بیت کوین دریافت کردم ولی ر سایت بلک چین نمیتونم حساب ایجاد کنم
  لطفا طریقه ساخت حساب و ثبت نام رو آموزش بدید
  ممنون

 93. محمد گفت:

  با سلام،میخاستم بدونم با دوتا ایمیل متفاوت میشه همزمان دوبار در قرعه کشی بیت کوین شرکت کرد(با یک دستگاه رایانه) و اینکه اگه میشه روش ساخت اکانت بلاک چین رو برام توضیح بدید ممنون ،

  1. حرف تازه گفت:

   سلام بله میتونید هر تعداد اکانت که میخواهید بسازید ولی باید توجه داشته باشید که با هر ای پی در هر ساعت فقط یکبار میتوانید دکمه ROLL رو بزنید. روش ساخت اکانت بلاک چین هم داخل توضیحاتی داده شده

 94. mustafa گفت:

  باسلام یه سوال داشتم میخاستم بدونم چطور بیت کوین بدست امده روبه کیف پول انتقال داد ؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام کامنت های بالا رو بخوانید به این سوال پاسخ داده شده است

 95. zahra گفت:

  سلام.ببخشید.ادرس کیف پول.رو میزنم.رمزشم میزنم.میگ اشتباهه چرا.ادرس .دریافت. کیف پول رو هم از سایت بلاک چین کپی کردم.میگه رمز اشتباهه.دیگ نمیدونم چ رمزی باید بزنم

  1. حرف تازه گفت:

   سلام
   احتمالا شما ای دی والت اصلی تون رو تو بلاک چین وارد میکنید و بخاطر اون پیغام اررور میده. داخل سایت blockchain بالا دو گزینه Send و Request هست شما از گزینه Request آدرس والت خود رو کپی کنید و در سایت فری بیت کوین وارد کنید و پسوردی هم که میخواد پسورد مربوط به سایت فری بیت کوین رو باید وارد کنید

 96. محسن گفت:

  سلام يه سوال داشتم آيا در هنگام پرداخت بايد كاربر چيزي به سايت بپردازه ؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام خیر واریز رایگان است

 97. صاحبی گفت:

  بعد از هر بار roll زدن با داشتن کیف پول اینترنتی چطوری میتوینم انتقال بدیم به کیف پولمون
  لطفا این مورد هم ساده توضیح بدید

  1. حرف تازه گفت:

   نمیتوانید بعد از زدن هر بار ROLL به کیف پولتون انتقال بدهید. باید به سقف برداشت سایت فری بیت کوین برسه موجودیتون تا بتونید انتقال بدهید

 98. امیر گفت:

  سلام برای برداشت چکار کنم اصلا وقتی به بلاک چین بیاد اونجا چطور بفروشیم تو صرافی ها پن نمی دونم باهاش کار کنم

  1. حرف تازه گفت:

   سلام در مورد نحوه برداشت توضیحات کامل هم در مطلب بالا هم در کامنت ها داده شده است اما در مورد نحوه فروش باید عرض کنم شما نیازی نیست به صرافی تشریف ببرید در اینترنت سایت ها و اشخاص زیادی هستند که کار خرید و فروش بیت کوین انجام میدهند، شما هم میتوانید از این طریق و به راحتی بیت کوین خودتون را بفروشید

 99. امیر گفت:

  سلام ببخشید من الان ۳۰۰۰۰۰ هزار ساتوشی دارم نمیدونم چطور واریزش کنم به حسابم تو بلاک چینبه جای ادرس بیت کوین ادرس بلاک پین تو قسمت withdrew وارد کنم

  1. حرف تازه گفت:

   سلام ابتدا از قسمت پروفایل والت ای دی بلاک چین تون را وارد کنید بعد از قسمت WITHDRAW تیک AUTO WITHDRAW را بزنید که در واریزی هفتگی مبلغ به حساب بلاک چین تون واریز بشه

 100. امیر گفت:

  سلام ادرس بلاک چین دات کام شده؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام دات اینفو است

 101. سالار گفت:

  چطوری میشه حساب کرد قیمت هر ساتوشی چقدره؟

  1. حرف تازه گفت:

   قیمت بیت کوین مشخص هست و میتوانید مقدار ساتوشی را به صورت اعشار در ان ضرب کنید

 102. omid گفت:

  میخوام ادرس والت رو وارد کنم .زیرش پسوورد میخواد.پسورد چیو دقیقا میخواد.چون مندر هم مال بلاک چینو هم ماله فری بیت کویین میزنم میگه incorrect password

  1. omid گفت:

   میخوام ادرس والت رو وارد کنم .زیرش پسوورد میخواد.پسورد چیو دقیقا میخواد.چون مندر هم مال بلاک چینو هم ماله فری بیت کویین میزنم میگه incorrect password لطفا جواب بدید

 103. سالار گفت:

  اگه میشه درمورد کسب دارمد به صورت حرفه ای از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال هم مطلب بزارید

 104. سالار گفت:

  یه سوال دیگه هم داشتم فرق این سایت با خود سایت اصلی بیت کوین چیه؟

 105. صاحبی گفت:

  یک سوال دیگه هم داشتم
  با بیت کوین چه نوع خرید ایی میتونیم داشته باشیم
  ایا به صورت اینترنتی میتونیم خرید هایی از کشور های اروپایی داشته باشیم؟

 106. صاحبی گفت:

  سلام خسته نباشید
  من وقتی میخوام ثبت نام کنم به مشکل بر میخوردم
  و همش میگه ایمیل یا رمز اشتبله است
  در صورتی که مشگلی توی ثبت ایمیلم نیست

  1. حرف تازه گفت:

   سلام احتمالا موقع ثبت نام از گزینه لاگین استفاده میکنید. برای ثبت نام باید از گزینه Sign up استفاده کنید. در مورد سوال دومتون هم باید بگم بله تا انجایی که من اطلاع دارم برخی فروشگاه های خارجی درگاه پرداخت بیت کوین هم دارند که میتونید با آن خرید کنید البته این موضوع شاید بسیار کم باشه ولی طبق پیش بینی ها در آینده استفاده از ارزهای دیجیتالی در خرید و فروش ها رواج پیدا خواهد کرد

 107. سالار گفت:

  سلام چند تا سوال داشتم اول اینکه سایت free bitcoin موجودی بیت کوین رو به صورت اعشاری نشون میده میخواستم چطوری باید خونده بشه مثلا۰٫۰۰۰۰۰۰۳۸به چه شکل خونده میشه؟ایا ۳۸بیت کوین خونده میشه یا باید با اعشار خونده بشه؟سوال بعدی اینکه بعد از انتقال بیت کوین به والت بلک چین چطوری میتونم تبدیل به پول و ریال کنم؟برای تبدیل بیت کوین به پول و انتقال به حساب بانکی چه کار باید انجام بدیم؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام اعداد قبل از اعشار ساتوشی خونده میشن. مثلا این چیزی که شما نوشتید ۳۸ ساتوشی است. برای تبدیل بیت کوین به ریال خیلی شرکت ها و افراد هستن که اینکارو انجام میدن و شما میتوانید پس از یافتن شخص یا شرکت قابل اعتماد بیت کوین را به حساب انها منتقل کرده و معادل ریالی ان را دریافت کنید

   1. نسيم گفت:

    ميشه اون شخص يا شركت رو معرفى كنين

    1. حرف تازه گفت:

     متاسفانه ما نمیتونیم کسی یا شرکتی را در این زمینه به صورت عمومی معرفی کنیم

 108. ميثم گفت:

  سلام چطور از فري بيتكوين انتقال ميشه داد به ببك چين

  1. حرف تازه گفت:

   سلام شماره کیف پول خودتون را از بلاک چین بردارید و داخل پروفایل خودتون در فری بیت کوین وارد کنید سپس از قسمت whitraw درخواست واریزی بدید

 109. رضا گفت:

  سلام چرا وقتی روی whitraw می زنم و روی چنج کلیک می کنم گزینه Invalid bitcoin address میاد؟

 110. فرزاد گفت:

  سلام بایداز کجا والت ای دی در سایتblockchain وارد کنم جهت واریز بت کوین

  1. حرف تازه گفت:

   سلام سوالات قبلی در همین بخش کامنت ها رو بخونید به این سوال پاسخ داده شده

 111. mohsen گفت:

  سلام
  من وقتی وایت آیدی رو وارد میکنم ارور میده و میگه معتبر نیست
  invalid bitcoin address

  1. حرف تازه گفت:

   سلام
   احتمالا شما والت ای دی اصلی تون رو بلاک چین وارد میکنید و بخاطر اون پیغام اررور میده. داخل سایت blockchain بالا دو گزینه Send و Request هست شما از گزینه Request آدرس والت خود رو کپی کنید و در سایت فری بیت کوین وارد کنید

 112. mehran گفت:

  با سلام
  با خیال راحت میتونم ادرس والت ای دی بلاک چینمو واسه وصول بیت کوین تو سایت وارد کنم همون والت ای دی ای که تو سایت خودش گفته در اختیار کسی قرار ندهید؟!

  1. حرف تازه گفت:

   سلام
   دوست عزیز این سایت برای ما نیست که بخواهیم ای دی والت شما رو در اختیار کسی قرار دهیم. فکر هم نمیکنم با داشتن ای دی والت شما بتونن کاری انجام بدن . از ای دی والت فقط برای واریز BTC استفاده میشه

 113. سعيد گفت:

  سلام چطوري ميتونم زير مجموعه بگيرم
  چه گزينه اَي بايد بزنم
  مرسي

  1. حرف تازه گفت:

   سلام
   از بخش REFER لینک YOUR REFERRAL URL را به کسانی قصد دارید زیر مجموعه شما بشن بدید تا با این لینک ثبت نام کنند. کسانی که از طریق این لینک ثبت نام کنند زیر مجموعه شما خواهند بود

 114. sky گفت:

  سلام
  میخاستم بدونم اون مقدار حد اقلی که باید بهش برسیم تا به کیف پول واریز بشه به پول خودمون چقدر میشه و اگر کسی به اون عدد یا بیشتر رسیده البته بدون ریز مجموعه حدودا چقدر طول کشیده تا به اون مرحله پرداخت برسه ؟

 115. نامی گفت:

  سلام چرا به سئوال من جواب داده نشد.آیا ۱۳ ساتوشی برای هر ساعت کم نیست؟راه دیگری هست که بشود زیاد دریافت کرد؟
  و اینکه وقتی state را می زنیم جدولی باز می کند که کنارش نوشته کلیک” . آیا باید آنها را کلیک کنیم؟ و اگر جواب مثبت است چند ثانیه؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام
   دوست عزیز در این سایت بیشتر از هر چیزی باید شانس خوبی داشته باشید اینکه میگید در هر ساعت ۱۳ ساتوشی میده این زمانی است که همیشه LUCKY NUMBER شما بین ۰ تا ۹۸۸۵ باشه در صورتی که این احتمال وجود داره که بعد از زدن دکمه ROLL شانس شما خوب باشد و LUCKY NUMBER شما ۱۰۰۰۰ بشه و ۰٫۰۱۲۱۶۵۵۲ BTC برنده بشید یعنی به عبارتی نزدیک ۹ میلیون برنده میشید. البته شاید بگید امکان نداره که LUCKY NUMBER اخری بدست بیاد. ولی چندین بار برای خود بنده LUCKY NUMBER های سومی و چهارمی اومده. این موضوع فقط در مورد دکمه ROLL بود اما یه موضوع دیگه هم هست اون هم قرعه کشی های هفتگی قسمت لاتاری هست. شما هر بار که دکمه ROLL را بزنید دو بلیط شرکت در لاتاری هفتگی بهتون میده و هر چقدر بلیط تون بیشتر باشه شانس برنده شدن هفتگی تون بیشتر میشه. و باز هم اگر شانس خوبی داشته باشید شاید تو همین لاتاریهای هفتگی ۲ BTC برنده شدید. و موضوع راه دیگه کسب بیت کوین از این سایت که نیاز به شانس نداره جذب زیر مجموعه است. شما هر تعداد که زیر مجموعه فعال جمع کنید با توجه به فعالیت زیر مجموعه های شما این سایت مقداری بیت کوین برای هر فعالیت زیر مجموعه تان و یک عدد بلیط لاتاری به شما میده.
   اما در مورد گزینه state ، در این بخش سایت فقط آمار و ارقام مربوط به سایت نمایش داده میشه و چیز خاصی توش نیست. اون گزینه های کلیک داخل جدول مربوط به نمایش تراکنش هایی هست که این سایت انجام داده و اگر روشون کلیک کنید نمایش میده که چقدر بیت کوین به اون یوزر واریز کرده و چیز زیاد مهمی نیست

   1. نامی گفت:

    ممنون از وقتی که برای پاسخ به سئوال بنده گذاشتید

   2. حسن گفت:

    برای این کار میخواهید میخواهید درامد داشته باشید با ید هزینه کنید مثلان کارت گرافک عالی و………………

 116. پويا گفت:

  سلام

  در سايت freebitco.in منظور از reward point چيه؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام
   دوست عزیز بنده نیز اطلاع دقیقی از این ندارم ولی حدس میزنم با امتیازهای کسب شده در این قسمت میتوانید خریدهایی انجام بدید مثلا گوشی بخرید… البته عرض کردم من دقیق این موضوع رو نمیدونم و درخواست میکنم اگر کسی دیگه ای میتونه در مورد این بخش سایت اطلاعات بیشتری بهمون بده ممنون میشم

   1. پويا گفت:

    سلام

    من خودم جواب سوال رو پيدا كردم و دارم ازش كلي استفاده مي كنم
    شما مي تونيد reward point هايي كه بهتون داده ميشه رو تبادل كنيد
    مثلا يه تعداد reward point رو مي ديد و lucky number رو چند برابر مي كني
    يا يه تعداد ميدي ، به جاي ۲ تا با هر رول ، ۱۰۰ تا ميگيري ، بعد ۱۰۰ تا رو جمع ميكني مثلا به ۳۶۰۰ كه رسيدي lucky number اول رو ۱۰ برابر ميكني ، يعني به جاي اينكه با هر رول ۱۳ تا بده ، ۱۳۰ تا ميده . البته عمر اين تبادل ها ۲۴ ساعت هست
    در نتيجه بايد برنامه ريزيش كني كه توي ۲۴ ساعت دوباره مقدار لازم reward point براي ۲۴ ساعت بعد كسب كرده باشي

 117. patriko88 گفت:

  با سلام وقت بخیر ببخشید چندتا سایت بیت کوین خوب معرفی میکنید پرداختی داشته باشه

 118. رضا گفت:

  سلام
  این سایت سایت خوبیه و میشه ازش درامد کسب کرد من خودم بالا ۵۰۰۰۰ ساتوشی جمع کردم و به حساب بیت کوینم ریخته شده بدون زیرمجموعه
  سایتا دیگه رو امتحان کردم که اکثرا دروغ بود
  میشه از طریق سیستمتون اگه قوی باشه هم بیت کوین استخراج کرد و اگر زیرمجموعه جمع کنید که خیلییی راحت و زود میتونید بیت کوین جمع کنید اونم با این اوضا که قیمت هر بیت کوین ۱۵۰۰۰ دلارم رد کرده

  1. مجی گفت:

   سلام دوست عزیز میتونم بپرسم چطوری از طریق سیستم میشه بیت کوین استخراج کرد

  2. نسيم گفت:

   ميشه بگين ٥٠٠٠٠ تا چقدر ميشه من تازه عضو شدم زياد سر در نميارم

   1. حرف تازه گفت:

    ۵۰۰۰۰ تا چی؟ بیت کوین یا ساتوشی؟ اگه منظورتون بیت کوین باشه که باید بگم خیلی خیلی پول میشه 😀 ولی اگر منظورتون ساتوشی باشه پول زیادی نمیشه

 119. احمد گفت:

  سلام خسته نباشید
  در خصوص سایت bitminer.io آیا اطلاعاتی دارید؟
  من خیلی وقت پیش اونجا عضو شدم موجودی مو واریز نمیکنه به حسابم
  در صورت امکان لطفا راهنمائی کنید

  1. حرف تازه گفت:

   سلام ممنون
   معمولا سایت های این شکلی اکثرا اسکم هستن و به ندرت سایتی که واقعا پرداختی داشته باشه وجود داره. اگر این سایت نیز درامد شما رو پرداخت نمیکنه احتمالا اسکم هست

 120. Ali گفت:

  سلام وقتتون بخیر، فقط همین سایت رو مطمئن هستین از امنیتش و بعد اینکه از لحاظ اسکم چطور؟؟ اسکم نمیخوره؟؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام متعبرترین سایت کسب رایگان بیت کوین هست. در همه سایت ها و فروم های خارجی هم تایید شده است. در ضمن به شخصه چندین مرحله برای خود ما واریز داشتند

 121. مهمان گفت:

  این حساب بلوکچاین چه شکلیه؟؟
  کجا باید وارد کنیم؟
  چرا هر چی میزنم میگه معتبر نیست?????

  1. حرف تازه گفت:

   حساب بلاک چاین شکل خاصی نیست ادرس سایتش که هست عضو میشید بعد از اونجا ادرس والت خود رو دریافت میکنید و در قسمت پروفایل سایت فری بیت کوین اون ای دی والت خودتون رو وارد میکنید که تا سایت فری بیت کوین موقعی که موجودیتون به اون حد نصاب واریزی رسید به حسابتون واریز کنه

   1. نسيم گفت:

    ببخشيد ادمين ميشه بگين چطور ميشه از طريق صرافى بيت كويين بديم پول بگيريم دوستم در موردش گفت ولى درست توضيح نداد و اينكه چقدر زمان ميبره تا ۳۰۰۰۰ تا بيت كويين بدست بياريم؟

    1. حرف تازه گفت:

     صرافی ها تو ایران بیت کوین چنج نمیکنند! در مورد سوال دومتون هم ۳۰۰۰۰ بیت کوین خیلی خیلی زمان میبره تا بدست بیارید شاید نزدیک به ۲۰-۳۰ نسل بعد شما هم نتونن این همه بیت کوین بدست بیارند 😀 ولی اگر منظورتون ساتوشی بود این موضوع بستگی به شانس و فعالیت شما داره، نمیشه گفت چقدر زمان میبره

     1. نسيم گفت:

      سلامت باشى ممنون

     2. نسيم گفت:

      ادمين لطفا بگين ٣٠٠٠٠ساتوشى چند ميشه من حساب كردم مثل اينكه مبلغ ناچيزى ميشه درسته؟
      دقيقا چند ساتوشى لازمه كه يه چند ميليونى بدست بياريم😐مثلا ده تومن

     3. حرف تازه گفت:

      مبلغ خیلی ناچیزی میشه – هر یک بیت کوین ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ساتوشی هست ، الان با توجه به قیمت روز بیت کوین میتونید خودتون حساب کنید

   2. احمد گفت:

    سلام تو قسمت پروفایل که ادرس والت رو وارد میکنیم پسوورد والت رو که میزنیم اخطار میده

    1. حرف تازه گفت:

     سلام تو اون قسمت باید پسورد سایت فری بیت کوین را وارد کنید

 122. حامد گفت:

  یه دستگاه s9 دارم برا فروش خواستید تلگرام در خدمتم

  1. یاسین گفت:

   سلام
   صفره یا کار کرده اس؟
   فی چند؟

  2. رامین گفت:

   سلام آقای حامد.
   خوب هستین.
   ببخشید قیمت این دستگاه s9 که برای فروش دارین چنده؟
   ممنون می شوم پاسخ دهید!

 123. نوریان گفت:

  سلام دوستان
  یه روش دیگه هم هستش که شما با pc هم میتونین بیت کوین استخراج کنین بستگی به سخت افزار شما تو این برنامه درامدتون رو مشخص میکنه

  1. نسيم گفت:

   سلام ميشه در اين مورد بكم توضيح بدين ممنون

 124. نسرین گفت:

  سلام خوبین خسته نباشین ممنون از راهنمایی خوبتون من الان دارم از free bitcoساتوشی دریافت میکنم در مورد تیکت قرعه کشی همیشه دو تا دارم با ۴ تا کارت لاتاری دارم من نمی دونم چه جوری باید به این سایت کیف پول معرفی کنم وقتی قرعه کشی بشه چی میشه میشه بیشتر رانمایی کنید سپاسگزارم

  1. حرف تازه گفت:

   سلام ممنون درمورد معرفی کیف پول در همین بخش کامنت ها به دوست عزیزی توضیح کامل داده شده بود میتونید به کامنت بالاتر مراجعه کنید تا پاسخ تان را دریافت کنید. در مورد قرعه کشی و کارت (بلیط های) لاتاری هم باید به عرضتان برسانم که شما هر بار که در سایت دکمه ROLL را میزنید ۲ عدد بلیط لاتاری بهتون میده که هر چه تعداد بلیط هاتون بیشتر باشه شانس برنده شدنتان در قرعه کشی های هفتگی بیشتر خواهد بود. و در صورتی که برنده بشید اون مقداری را که برنده شده اید به حسابتان واریز میکنند

 125. farhad گفت:

  این سایت خوبه

 126. امید گفت:

  سلام ببخشید . امروز میخوام درخواست واریز بدم اما شماره حساب بیتکوین رو نمیدونم کجا وارد کنم.یکم توضیح میدید؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام در منوی بالا قسمت Profile رو انتخاب کنید و بعد از باز شدن صفحه مربوط به پروفایل گزینه CHANGE WITHDRAWAL ADDRESS انتخاب کرده و در اون قسمت شماره کیف پول تان را وارید کنید و سپس از قسمت WITHDRAW درخواست واریزتان را ثبت کنید

   1. امید گفت:

    سلام خیلی ممنون .یکی از دوستان اقدم به ثبت نام کرد در سایت فری بیتکوین اما ثبت نمیشه یا بعداز دکمه sign up ارور میده و هشدار میده که ایمیل اشتباه است .امکان فعالیت با موبایل در این سایت وجود نداره .چون با گوشی ثبت میزنه

 127. محمد گفت:

  سلام دوستان.ممنون بابت مطالب خوبیتون.
  من دوتا سوال دارم مه ممنون میشم به دوتاش به زبان ساده پاسخ بدین.
  اول اینکه برای اینکه بیت کویین هایی که گیرمون اومده رو دریافت کنیم اول باید بریزیم توی همون سایته؟یعنی همون قسمت deposit بفرستیم همون ادرسی که خودش داده بعد که واریز شد به سایت اونموقع برداشت کنیم؟
  دوم اینکه اصلا چطوری باید بیت کویینمو واریز کینم توی سپردمون توی بلک چین؟
  ممنون میشم

  1. حرف تازه گفت:

   سلام
   شما اگر حساب تو بلک چین باز کردید شماره کیف پولتان داخل بلک چین را در قسمت پروفایل خود در سایت فری بیت کوین وارد کنید و موقعی که موجودی حساب شما به ۰٫۰۰۰۳ BTC رسید میتوانید از قسمت withraw میتونید درخواست واریز بزنید تا به همان حسابتان در بلک چین که در قسمت پروفایل خودتون وارد کردید واریز بشه. همچنین میتوانید تیک AUTO WITHDRAW را بزنید تا به محض رسیدن به موجودی حداقل برای واریزی به صورت اتومات براتون واریز بشه.
   البته این موضوع را هم در نظر داشته باشید که در این سایت هفته یکبار و فقط روزهای یکشنبه واریزی ها انجام میشود

   1. pori گفت:

    من هرکاری میکنم نمیتونم کیف ایدی کیف پولمو تغییر بدم لطفا راهنمایی کنید wallet id خودمو وارد میکنم میزنه Invalid bitcoin address

    1. حرف تازه گفت:

     سلام در مورد این مشکل در کامنت های بالا توضیح داده شده . لطفا توضیحات بالا را بخوانید انشالله مشکلتون حل میشه

 128. Fk گفت:

  بهترین سایت فعلا اینه

 129. محمدعلی گفت:

  با سلام دوست عزیز میشه به من کمک کنید؟
  در قسمت DEPOSIT یا سپرده که میرم داخل بخش کادر آدرس سپرده گذاری آدرس بیت کویین فرد دیگری قرار داره هر دفعه میرم یک آدرس قرار میگیره وقتی هم که میخوام آدرس بیت کویین خودمو بزارم میگن تا شش ساعت فقط یکبار میتونی آدرس عوض کنی وقتی بعد از شش ساعت میرم و آدرس خودمو میزارم بیرون بیام دوباره واردش بشم مجددا آدرس بیت کویین فرد دیگری قرار داره
  واقعا نمیدونم چیکار کنم
  میتونید کمکم کنید؟

  1. حرف تازه گفت:

   سلام
   دوست عزیز آدرس والتی که در قسمت DEPOSIT هست مربوط به همان سایت فری بیت کوین هست که شما میتوانید به اون آدرس والت بیت کوین انتقال داده و اون مبلغ رو داخل سایت سپرده گذاری کنید. و اینکه بعضی موقع ها اون آدرس والت تغییر میکنه چیز مهم یا غیر عادی نیست و احتمالا برای امنیت بیشتر خود سایت هر چند وقت یکبار اونو تغییر میده

   1. محمدعلی گفت:

    ممنون بابت پاسختون ببخشید من مبتدی هستم و زیاد سر در نمیارم ازین سایت خب من الان چند بار رول کردم اما اصلا نشون نمیده چقدر بردم
    از کجا میتونم متوجه بشم چقدر بیت کویین بردم؟

   2. اسماعیل گفت:

    دوست بزرگوار لطفا منو راهنمایی کنید به کمکتون نیازدارم.یبارتوضیح دادم مشکلمو.جیمیل وپسوردشو دادم یک نفر غریبه برام بیت کویین فعال کرده وآدرس کیف پولم وهمه سایت ها پیشش هست آیا میتونه سواستفاده کنه وسرمنوبی کلاه بزاره؟۰۹۳۷۸۱۰۶۱۹۳شماره تلفن وواتساپمه.ایمیلم هم دادم خودش ساخت برام.لطفا زودتر جوابموبدین.ممنون میشم.

 130. سالار گفت:

  سلام این سایت بیت کوین رایگان خوبی میده .خودم دریافتی داشتم امتحان کنید

  1. اسماعیل گفت:

   ببخشید سوالی داشتم.لطفا کمکم کنید.من جیمیل وپسوردشو به یه نفرغریبه دادم تابیت کویین رو فعال کنه برامـ چون خودم بلد نبودم.واون فعال کرد وآدرس پنج سایت وکیف پولم رو خودش گرفت وبرام فرستاد میخام بدونم آیامیتونه سواستفاده کنه؟و وقتی بیت کویین من قابل برداشت شد ازطریق کیف پولم برای خودش برداره وسرمن بی کلاه بمونه؟؟؟؟خاهشن کمکم کن دوست عزیز وراهنماییم کن.لطفا زودترجوابموبده ممنون

 131. محمد گفت:

  قدیما کسی به خرید اینترنتی معتقد نبود
  اما الان دوستم از علی بالا خرید کرد و من از banggood

  سال ۲۰۰۹ ارز دیجیتال مسخره بود ، بیت کوین مسخره تر
  قیمت بیت کوین قدیما مفت بود ، چند سنت
  اما الان هر ۱ بیت کوین ۶۵۰۰ دلار شده(یعنی حدود ۲۶میلیون تومان )

  “”کریستوفر کخ در سال ۲۰۰۹ پنج هزار سکه Bitcoin را خرید و بابت آنها فقط ۲۷ دلار را پرداخت کرد اما الان اگر بفروشن صاحب ۳۳میلیون دلار پول است”

نظرات