تفریحات

سفر با سالمندان به ترکیه

0

ترکیه یکی از کشور‌هایی است، که سالانه میزبان تعداد زیادی مسافر است. سالانه تعداد زیادی مسافر از ایران ترکیه را مقصد سفر خود انتخاب می‌کنند. تعدادی از این مسافرین با همراه سالمند خود به این کشور به سفر می‌روند. بدلیل اینکه همراه سالمند خود را به این سفر می‌برید بهتر است که بدنبال یک سفر و هواپیمای با امکانات رفاهی بیشتر باشید. تا سالمندان در حین سفر کمتر احساس خستگی داشته باشند. ما در ادامه  به معرفی بهترین شرکت‌ها و قیمت بلیط هواپیما استانبول به تهران علی بابا می‌پردازیم.

بلیط هواپیما استانبول به تهران

بلیط هواپیما استانبول به تهران

روزانه تعداد زیادی بلیط هواپیما استانبول به تهران علی بابا برای سفر وجود دارد. این تعدد بلیط‌ها دست شما را برای انتخاب بلیط باز تر می‌کند. بلیط‌های این مسیر تمامی یا از نوع اکونومی و یا از نوع چارتری هستند. بدلیل اینکه شما سالمند بهمراه دارید ما بهترین و راحت‌ترین شرکت‌ها و پرواز‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. از شرکت‌هایی که در این مسیر فعالیت می‌کنند می‌توان به آنادولوجت، ماهان ایرلاین، پگاسوس و تورکیش ایرلان اشاره کرد.

تمامی این شرکت‌ها بلیط‌های خود را بصورت روزانه و همه روزه در اختیار شما قرار می‌دهند. به همین دلیل شما دغدغه‌ای بابت کمبود و یا نبود بلیط نخواهید داشت. در این بین شرکت تورکیش ایرلاین را می‌توان کامل‌ترین شرکت از لحاظ امکانات رفاهی معرفی کرد. این شرکت در حین پرواز فضای بیشتری را در اختیار مسافر سالمند قرار می‌دهد. به همین دلیل سالمندان هنگام سفر احساس خستگی کمتری خواهند داشت. شرکت بر تورکیش ایرلاین روی غذا‌های خود وسواس زیادی به خرج می‌دهد. یعنی حتی سالمندانی که رژیم خاص غذایی دارند، به راحتی می‌توانند از غذا‌های هواپیما مصرف کنند.

انواع بلیط‌های هواپیما استانبول به تهران

دیگر شرکت هواپیمایی ترکیه پگاسوس نام دارد. این شرکت یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های لاین هوایی ترکیه به سمت ایران است. به همین دلیل شما با خیالی آسوده این شرکت را انتخاب می‌کنید. در این شرکت توجه خاصی به سالمندان می‌شود و برای آنان امکانات رفاهی خاصی را در نظر می‌گیرند. سالمندان در سفر با این شرکت از امکانات رفاهی خاص و ویژه‌ای برخوردار می‌شوند و احساس خستگی کمتری می‌کنند. حتی گاهی اوقات به آن‌ها اجازه برای راه رفتن در هواپیما می‌دهند تا احساس راحتی بیشتری داشته باشند. پس اگر شما با همراه سالمند خود به سفر می‌روید این شرکت یک انتخاب مطمئن و عالی است.

آنادولوجت یک شرکت بین‌المللی است، که این لاین هوایی را ساپورت می‌کند. به همین دلیل امکانات رفاهی این مجموعه باید با استاندارد‌های جهان برابری کند. در این استاندارد‌ها توجه خاص و ویژه‌ای به سالمندان می‌شود. این شرکت برای سالمندانی که با هواپیما‌های آن‌ها سفر می‌کنند احترام خاصی قائل است. پس برای آن‌ها امکانات رفاهی خاص و فضای بیشتری اختصاص می‌دهد. ماهان ایرلاین از شرکت‌های موفق ایرانی در این خط هوایی است. با توجه به تجربه و سابقه‌ای که در پشت این مجموعه قرار دارد، شما می‌توانید با خیالی راحت شرکت ماهان ایرلاین را انتخاب کنید.

انواع بلیط‌های هواپیما استانبول به تهران

انواع بلیط‌های هواپیما استانبول به تهران

بلیط‌‌هایی که در این لاین هوایی وجود دارند از سه نوع تشکیل شده‌اند. بلیط‌های اکونومی، اکونومی ارتقا یافته و چارتری این سه نوع بلیط را تشکیل داده‌اند. هرکدام از این پرواز‌ها امکانات رفاهی خاصی را در اختیار شما قرار می‌دهند. در پرواز‌های اکونومی شما می‌توانید تا ۲۵ کیلو بار بهمراه خود داشته باشید. در بلیط‌های اکونومی ارتقا یافته ممکن است این محدودیت وزن، مقداری افزایش پیدا کند. در بلیط‌های چارتری شما تا سقف ۳۰ کیلوگرم می‌توانید بار بهمراه داشته باشید.

از آنجایی که وسایل مورد نیاز سالمندان در سفر بیشتر است، انتخاب بلیط چارتری یا اکونومی ارتقا یافته یک انتخاب منطقی به حساب می‌آید. در تمامی این پرواز‌ها شما می‌توانید مقدار ۵ کیلوگرم وسیله بهمراه خود به داخل کابین هواپیما ببرید. اما گاهی اوقات این مقدار در پرواز‌های چارتری افزایش پیدا می‌کند. افراد سالمند به نسبت افراد جوان در طول مسیر به وسایل بیشتری نیاز پیدا می‌کنند. پس اگر شما می‌خواهید فرد سالمند همسفرتان احساس راحتی بیشتری داشته باشید می‌توانید بلیط‌های چارتری را انتخاب کنید. در رابطه با انواع غذا‌های ارائه شده در طول مسیر می‌توان گفت که در پرواز‌های چارتری دست شما باز تر است.

یعنی منوی غذایی گسترده‌تری را به شما ارائه می‌دهند. ولی از لحاظ کیفیت تمامی غذا‌ها از زیر ذره بین رد می‌شوند، تا غذایی با کیفیت عالی در دست شما قرار بگیرد. از آنجایی که در بین ما ایرانیا افراد سالمند از احترام خاصی برخوردار هستند، بهتر است که در طول سفر بیشتر بدنبال آرامش و راحتی آن‌ها باشیم. پس می‌توانید با پرداخت مقداری هزینه بیشتر این آسایش و راحتی آن‌ها را در حین سفر تامین کنید.

رزرو بلیط در سایت

در سایت علی بابا بصورت همه روزه بلیط هواپیما استانبول به تهران علی بابا موجود است. سایت علی بابا تمامی شرکت‌های ارائه دهنده و انواع بلیط‌ها را به شما ارائه می‌دهد. شما می‌تونید با مقایسه آن‌ها و در کنار هم قرار دادن آن‌ها یک انتخاب مطمئن داشته باشید. بعلاوه در سایت علی بابا نظرات کاربران قرار می‌گیرد . این نظرات می‌تواند به شما در انتخاب بلیط تا حد زیادی کمک کند./۲۸۲۷۳۷

نظرات