نرم افزار نوبت دهی در مطب و بیمارستان چه کاربردی دارند؟

0

نرم افزار نوبت دهی در مطب و بیمارستان تجهیزات کاربردی و مفید در محیط های شلوغ و پرتردد هستند که به ایجاد نظم و برقراری آرامش کمک زیادی می کند. در واقع بر اساس قابلیت های این کیوسک لمسی افراد می توانند نوبت خود را دریافت و مدت زمان در صف ماندن را بدانند، این آگاهی به آن ها در انجام برنامه ریزی دقیق تر کمک می کند.

 نرم افزار نوبت دهی مطب و بیمارستان

کیوسک لمسی تجهیزاتی هستند که نرم افزار نوبت دهی را به نمایش در می آورند و نقش زیادی در برقراری نظم در محیط های عمومی مثل مطب و بیمارستان دارند. با توجه به این که در بیمارستان و مطب افراد مراجعه کننده با حال روحی و جسمی خوبی مواجه نیستند پس مدیریت و کنترل آن ها سخت تر خواهد بود. در ادامه مقالات حرف تازه با ما همراه باشید تا به بررسی بیشتر این تکنولوژی بپردازیم.

معرفی نرم افزار نوبت دهی در مطب و بیمارستان

امروزه استفاده از تکنولوژی های جدید و تازه سبب افزایش سطح رفاه و آسایش مردم شده و آن ها می توانند با بکارگیری این فناوری ها اقدامات روزمره، رویتن های کاری و غیره را به سادگی انجام دهند. نرم افزار نوبت دهی یکی از جدید ترین فناوری های روز دنیا است که در افزایش سرعت عمل کسب و کار مختلف تاثیرات بسیار زیادی داشته است.

نرم افزار نوبت دهی در مطب و بیمارستان عامل مهم و موثر در صرفه جویی زمان برای پزشکان است و آن ها می توانند با بکارگیری این تکنولوژی زمان تلف شده کمتری داشته و وقت بیشتری به بیماران اختصاص دهند. این نرم افزار کمک می کند تا افراد بتوانند درست در زمان مقرر به مراکز درمانی مراجعه کنند.

مزایای نوبت دهی در کیوسک لمسی

نرم افزار نوبت دهی چه ویژگی هایی دارد؟

با توجه به عملکرد نرم افزار نوبت دهی در مطب و بیمارستان در مدیریت و کنترل محیط های درمانی و همچنین سازماندهی بهتر در بخش های متفاوت، استفاده از آن ها به یک امر ضروری تبدیل شده است. در واقع محبوبیت نرم افزار نوبت دهی تنها در ویژگی های عنوان شده خلاصه نیست بلکه این تجهیزات قابلیت های متنوعی در اختیار افراد قرار می دهند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انجام احراز هویت بیمار به واسطه کد ملی
 • قابلیت ارائه خدمات به صورت ۲۴ ساعته
 • قابلیت جابجایی نوبت و حذف موارد دلخواه
 • امکان دریافت انتقاد و پیشنهاد به واسطه نظرسنجی
 • امکان فراخوانی بیمارانی که در صف نوبت دهی هستند
 • قابلیت ارسال پیامک برای متقاضیان به واسطه پیامک
 • بررسی کلیه تماس ها و ارائه گزارش کامل روزانه و هفتگی
 • امکان برقرار ارتباط با واحد مرکزی به منظور ادغام نوب های ارائه شده

کلیه موارد عنوان شده در نرم افزار نوبت دهی در مطب و بیمارستان قابل اجرا است، این تکنولوژی نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشور های بزرگ دنیا نیز بسیار محبوب و پرطرفدار است. در واقع وجود استند لمسی نرم افزار نوبت دهی تا حد زیادی هزینه های مطب و بیمارستان را کاهش می دهد؛ علاوه بر این به دلیل داشتن برنامه ریزی قوی کلیه داده ها ارائه شده را بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته انجام می دهد.

نرم افزار نوبت دهی در مطب و بیمارستان چه کاربرد هایی دارد؟

همانطور که از نام این تجهیزات پیداست وظیفه اصلی آن ها برقراری نظم و ارائه خدمات به مراجعه کنندگان است، در واقع بکارگیری این فناوری در محیط های درمانی کاربرد های بیشتری نیز دارد که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ثبت سوابق الکترونیکی بیمار
 • امکان دسترسی ۲۴ ساعته به سوابق بیمار
 • قابلیت تعیین نوبت و ارائه صورت حساب
 • قابلیت بررسی موجودی دارو و کالای پزشکی
 • قابلیت مدیریت رویتن های درمانی هر بیمار
 • امکان تنظیم قرار ملاقات با مراجعه کنندگان
 • امکان تنظیم پیامک های پیگیری روند درمان بیمار
 • قابلیت دیجیتالی شدن سوابق درمانی مراجعه کنندگان

موارد عنوان شده بولد ترین کاربرد نرم افزار نوبت دهی در مطب و بیمارستان است که به واسطه آن ی توان روند درمان را از نقطه صفر تا هر زمان که ادامه داشته باشد را کنترل و مدیریت کرد.

نرم افزار نوبت دهی آنلاین

مزایای استفاده از نرم افزار نوبت دهی در مطب و بیمارستان

نرم افزار نوبت دهی قابلیت ساخت پروفایل را برای هر پزشک و کادر درمان به صورت جداگانه امکان پذیر می نماید، در واقع با توجه به این که نرم افزار نوبت دهی قابلیت ادغام با سامانه نوبت دهی مرکزی را دارد به این ترتیب افراد بیشتری می توانند شما را به عنوان یک پزشک متخصص در حرفه خاص بشناسند.

داشتن پروفایل شخصی برای هر پزشک به نوبه خود یک امتیاز و پوئن مثبت به حساب می آید که به آن ها کمک می کند تا بتوانند با بیماران و مراجعه کنندگان بیشتری در ارتباط باشند. این اقدامات به واسطه قابلیت نظرسنجی فراهم شده و باعث می شود تا در معرض دید افراد بیشتری قرار بگیرید، گفتنی است که نظرسنجی نرم افزاری نقاط قوت و ضعف شما را به درستی و توسط نظر مستقیم مراجعه کنندگان به نمایش می گذارد.

استفاده از نرم افزار نوبت دهی به کمک کیوسک لمسی و استندهای لمسی علاوه قابلیت های متنوع، باعث افزایش کلاس و پرستیژ کاری مراکز درمانی خواهد شد، همانطور که میدانید دکوراسیون محیط تاثیر زیادی در جلب توجه مراجعه کنندگان خواهد داشت.

نرم افزار نوبت دهی در مطب و بیمارستان امکان دریافت نوبت دهی به شکل متنوع را فراهم می کند، در واقع مراجعه کنندگان می توانند از طریق اپلیکیشن، اینترنت یا تماس تلفنی با شماره های درج شده، نوبت بگیرند. این اقدام فرآیند نوبت دهی را کوتاه و ساده می کند، همچنین امکان یادآوری فراخوان بیماران و لغو نوبت را فراهم نموده که بر این اساس نیاز به مراجعه حضوری به مطب نیز از میان برداشته می شود.

اتصال به سامانه ارسال پیامک از مهمترین مزایای نرم افزار نوبت دهی در مطب و بیمارستان به شمار می آید، در واقع این نرم افزار یک متن مشخص که حاوی اطلاعات کامل از نوبت و شامل تاریخ و ساعت دقیق زمان مراجعه است را برای شماره ارائه شده توسط بیمار ارسال می کند. همچنین در پایان پیامک یک لینک وجود دارد که با کلیک کردن روی آن می توانید اطلاعات کامل تر را کسب کنید. این اقدام به صورت خودکار و در زمان ثبت نوبت اجرا خواهد شد و به این ترتیب افراد می توانند از این پیامک به عنوان قبض نوبت دهی در زمان مراجعه به مطب یا بیمارستان استفاده نمایند.

از دیگر مزایای نرم افزار نوبت دهی در مطب و بیمارستان می توان به کاهش هزینه های خرید اقلام و ملزومات مراکز درمانی اشاره کرد، با توجه به ثبت سوابق الکترونیکی بیماران، نیاز به ثبت دستی و کاغذی از بین می رود. این روند منجر به صرفه جویی در زمان نیز می شود؛ چرا که با یک سرچ کوتاه می توانید به اطلاعات کامل هر بیمار دسترسی داشته باشید.

مدیریت مالی از دیگر مزایای این تکنولوژی است که به پزشکان و سرپرستان کمک می کند تا بتوانند گزارش مالی هفتگی و ماهانه داشته باشند، با این روش به سادگی می توان از میزان هزینه و درآمد مطلع شد. همچنین کلیه تعرفه ها و خدماتی که با بیمه قرارداد دارند ثبت شده و در گزارش های مالی کلی به آن پرداخته می شود.

نوبت دهی مطب و بیمارستان

بهترین نرم افزار نوبت دهی در مطب و بیمارستان

پس از آشنایی کلی با این تکنولوژی و بررسی ویژگی و کاربرد های متنوع آن بهتر است بدانید که این تجهیزات را می توانید از مراکز معتبر سفارش دهید. امروزه مجموعه های معتبر در زمینه فروش نرم افزار نوبت دهی در مطب و بیمارستان فعالیت دارند که می توانید با مراجعه به وب سایت آن ها از دیگر محصولات مشابه نیز دیدن کنید.

دیتک سیستم فروشگاه آنلاین بزرگ و معتبر در زمینه فروش انواع استند ها و کیوسک های لمسی با ارائه جدیدترین ورژن آپدیت شده نرم افزار نوبت دهی شرایطی را فراهم نموده تا بتوانید با صرف هزینه مناسب کسب و کار خود را مدیریت و کنترل نمایید. اگر شناخت کافی درباره این تجهیزات و نحوه نصب و راه اندازی آن ها ندارید می توانید به کارشناسان حرفه ای و مجرب در واحد پشتیبانی و فروش دیتک سیستم مراجعه کنید.

جمع بندی

نرم افزار نوبت دهی در مطب و بیمارستان یکی از تجهیزات کاربردی در مراکز درمانی است که براساس جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا طراحی و تولید شده است. این فناوری به افراد کمک می کند تا علاوه بر برقراری نظم در محیط کاری، بتوانند فعالیت های روزانه خود را در ارتباط با مراجعه کنندگان مدیریت و سازماندهی کنند. با بکارگیری نرم افزار نوبت دهی امکان ثبت کلیه گزارشات روزانه فراهم است همچنین می توان به کمک سیستم ارسال پیامک، مراجعه کنندگان را در زمان مقرر فراخواند.

لازم به ذکر است که این نرم افزار ها امکان اتصال به سامانه مرکزی برای دسترسی به اطلاعات مهم بیمار را در زمان حیاتی فراهم می نماید و براین اساس می توان بر اساس ارزیابی های انجام شده و با توجه به سوابق الکترونیکی بیمار تصمیم گیری کرد. سایت حرف تازه مجموعه ای از اطلاعات کامل درباره این تکنولوژی را در اختیار شما قرار می دهد، با مراجعه به این وب سایت دیتک سیستم می توانید از جدید ترین اخبار مطلع شید./۲۰۱۲۵۶

نظرات