اکسکینو

عیدی کارگران با رمزارز!

0

عیدی کارگران با رمزارز!

کارگران همواره قشر زحمت کش جامعه هستند که با سختی و مشقت زیادی کار می‌کنند. این افراد معمولا اندوخته‌‌ زیادی برای آینده خود ندارند. اگر شما کارفرما هستید و همانند هرسال با نزدیک شدن عید نوروز به فکر عیدی دادن به کارگران خود هستید، امسال شیوه‌ای جدید و نوین را برگزینید.

شما می‌توانید برخلاف هرسال عیدی را به صورت نقدی پرداخت نکنید بلکه با استفاده از ارزهای دیجیتال این امر را انجام دهید. شما از این طریق می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید؛ هم در سال جدید با دادن عیدی آن‌ها را خوشحال کنید و همچنین راه سرمایه گذاری و آینده نگری را به آن‌ها بیاموزید.

اگر شما هم دنبال راهی هستید که به آسانی ارزهای دیجیتال را به کارگران عیدی دهید؛ تنها کافی است از ردپاکت صرافی کوینکس استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

تهیه ردپاکت برای کارگران

 عیدی کارگران با رمزارز

برای تهیه ردپاکت می‌توان به اپلیکیشن صرافی کوینکس مراجعه کنید و در آن گزینه ردپاکت را انتخاب کنید. سپس در این بخش می‌توانید نوع ارز دیجیتال و مقدار آن را مشخص کنید و سپس پیام تبریک و تهنیت خود را به آن اضافه کنید. پیام‌ها می‌توانند دلخواه باشند، برای مثال شما می‌توانید برای تبریک سال نو از عباراتی همچون ”سال نو مبارک” استفاده کنید.

بعد از انجام این مراحل می‌توانید کد QR این مورد را تهیه کنید و آن را از طریق شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام و واتساپ به کارگران ارسال کنید. آن‌ها می‌توانند پس از دریافت کد آن را با گوشی خود اسکن کرده و به ارزدیجیتال خود را دریافت کنند.

برای استفاده از ارزهای دیجیتال و شروع معاملات و همچنین برای آگاهی یافتن از مقدار ارزهای دیجیتال که به آن‌ها عیدی داده شده است می‌توانند در این صرافی عضو شوند. بعد از عضویت در صرافی کوینکس می‌توانند به راحتی به انجام معاملات بپردازند.

عیدی کارگران با رمزارز

به دلیل اینکه بسیاری از افراد اطلاعات اقتصادی و سواد ارز دیجیتالی کافی ندارند، صرافی کوینکس برای آن‌ها خدمات ویژه‌ای تدارک دیده است. جامعه رسمی کوینکس در تلگرام جز این موارد است که افراد می‌توانند در آن عضو شوند و از اطلاعات مفید و کامل آن استفاده کنند. همچنین امکان بحث و گفتگو و ارائه سیگنال نیز در این گروه وجود دارد که کاربران می‌توانند از آن برای انجام معاملات و سرمایه گذاری‌های بلند مدت و کوتاه مدت استفاده کنند.

سخن پایانی

در این مقاله با یکی از امکانات و خدمات ویژه صرافی کوینکس یعنی پرداخت عیدی کارگران با رمز ارز آشنا شدید. شما می‌توانید با تهیه ردپاکت به هر میزان که تمایل دارید رمز ارز به کارگران خود عیدی بدهید. در این مطلب به طور کامل و مرحله به مرحله توضیح داده شد.

صرافی کوینکس جز یکی از معتبرترین و مطمئن‌ترین صرافی‌های بین المللی است که می‌توانید سرمایه گذاری‌های ارزی خود را در آن انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و امکانات این صرافی می‌توانید به سایت و اپلیکیشن آن مراجعه کرده.

نظرات