ساعت و نتایج کامل مسابقات کشتی فرنگی زاگرب کرواسی ۲۰۲۳ [گروهی تا فینال]
پخش زنده / ساعت و نتایج کامل مسابقات کشتی فرنگی زاگرب کراوسی ۲۰۲۳ [گروهی تا فینال]
مسابقات کشتی فرنگی زاگرب ۲۰۲۳ از جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ماه به میزبانی کرواسی در چارچوب نخستین رقابت رنکینگ دار اتحادیه جهانی کشتی آغاز شده و تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان با ۱۰ فرنگی کار رضا عباسی ،ایمان و عارف محمدی، محمدمهدی جواهری، محمدعلی گرایی، مهدی محسننژاد، سیددانیال سهرابی،حمیدرضا بادکان، امین کاویانینژاد امیر عبدی، ناصر علیزاده، پژمان پشتام، امیر قاسمی منجزی در این مسابقات حضور دارد. این مسابقات از ۱۴ بهمن تا ۱۷ بهمن در زاگرب کراوسی برگزار میشود. نتایج کامل مرحله گروهی تا فینال کشتی فرنگی زاگرب کرواسی ۲۰۲۳ در کرواسی و نتایج امروز را در زیر میخوانید
مسابقات رنکینگدار زاگرب ۲۰۲۳ از ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ در رشته فرنگی آغاز شد که چهار نماینده از ایران در دو وزن ۷۷ و۸۷ کیلوگرم روی تشک رفتند.
درحالیکه حمیدرضا بادکان در ۸۷ کیلو از دور رقابتها حذف شد، محمدعلی گرایی و ناصر علیزاده فینالیست شده و امین کاویانینژاد نیز به ردهبندی راه پیدا کرد.
(۱۵ بهمن) نیز در قالب رقابتهای دو وزن ۶۳ و ۶۷ کیلوگرم، کشتی فرنگی ایران چهار نماینده دیگر روی تشک خواهد داشت که رقابت دو برادر برای رسیدن به دوبنده تیم آسیایی جالب توجه خواهد بود.
در ۶۳ کیلوگرم ایمان و عارف محمدی فردا رودرروی رقیبان قرار گرفته و احتمال رویارویی آنها با هم وجود دارد که فرد برنده به عضویت تیم اعزامی به قهرمانی آسیا درخواهد آمد.
در ۶۷ کیلوگرم نیز سیددانیال سهرابی و رضا عباسی به مصاف حریفان خواهند رفت.
ساعت مسابقات کشتی فرنگی رنکینگ دار زاگرب کرواسی ۲۰۲۳
کشتی فرنگی رنکینگ کرواسی در ساعات شروع مسابقات کشتی فرنگی رنکینگ کرواسی (مقدماتی و ردهبندی و فینال) در ۱۲:۳۰ و ۲۰:۳۰ به وقت ایران از شبکمه های مختلف پخش میشود:
نتایج امروز مسابقات کشتی فرنگی زاگرب ۲۰۲۳
مراسم قرعه کشی اوزان تورنمنت رنکینگدار زاگرب برگزار شد.
این رقابتها در ۳ روز و به صورت ۳، ۳ و ۴ وزن در هر روز برگزار میشود که نتایج قرعه ۱۸ نماینده کشورمان به شرح زیر است:
* در وزن ۵۵ کیلوگرم که با حضور ۷ نفر و به صورت دورهای و در دو گروه برگزار میشود، پویا دادمرز در گروه A با اختیار بوتیروف از قزاقستان، دالتون دوفیلد از آمریکا و آریتیوم دلانو از مولداوی کشتی میگیرد. محمدمهدی جواهری دیگر نماینده کشورمان نیز در گروه B به مصاف مانجیت از هند و دنیس میهای از رومانی میرود.
*در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۱۹ نفر حضور دارند، مهدی محسننژاد پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف کایتو اینابا از ژاپن میرود. امیررضا دهبزرگی دیگر نماینده کشورمان نیز که در آن سوی جدول قرار دارد، پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با راندون میراندا از آمریکا کشتی میگیرد.
*در وزن ۶۳ کیلوگرم که با حضور ۱۳ نفر برگزار میشود، که ایمان محمدی در دور نخست با ویتالی اریومنکو از مولداوی کشتی میگیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف پریکا دیمیتریویچ از صربستان میرود. عارف محمدی دیگر نماینده کشورمان که در آن سوی جدول قراردارد، در دور نخست با آکر اشمید العبیدی از اتریش مصاف میدهد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف برنده کشتی میان ساگار از هند و هلاری ماگیسالو از استونی میرود.
*در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۲۷ نماینده دارد، رضا عباسی در دور اول با آشو از هند کشتی میگیرد و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف آدام پویلیک از مجارستان میرود. دانیال سهرابی دیگر نماینده کشورمان نیز که در آن سوی جدول قرار دارد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان ابرار آتابایف از ازبکستان و ماماداسا سیلیا از فرانسه میرود.
*در وزن ۷۲ کیلوگرم که با حضور ۲۳ نفر برگزار میشود، امیر عبدی در دور نخست به مصاف والنتین پتیک از مولداوی میرود و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با برنده مبارزه میان لوکا مالوبابیک از کرواسی و برایتون هولمز از آمریکا کشتی خواهد گرفت. سجاد ایمنطلب دیگر نماینده کشورمان نیز که در همین جدول قرار دارد پس از استراحت در دور اول در دور دوم با برنده پاتریک اسمیت از آمریکا و کریستوفر کلانی از مجارستان مبارزه میکند.
*ر وزن ۷۷ کیلوگرم که ۳۳ شرکتکننده دارد، امین کاویانینژاد در دور نخست به مصاف سانان سلیمان اف از آذربایجان میرود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد مقابل الکساندرین گوتا از مولداوی قرار میگیرد. محمدعلی گرایی که در آنسوی جدول قرار دارد پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با خوآن آک از نروژ کشتی میگیرد.
*در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۱۰ نفر حضور دارند، پژمان پشتام در دور نخست با تونجای وزیرزاده از آذربایجان کشتی میگیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف ایوو اسویگلر از چک میرود. علیرضا مهمدی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با مارسل هین از دانمارک کشتی میگیرد. در صورت پیروزی، نمایندگان کشورمان در مرحله نیمه نهایی با هم روبرو خواهند شد.
*در وزن ۸۷ کیلوگرم که مسابقات آن با حضور ۳۳ شرکتکننده برگزار میشود، حمیدرضا بادکان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف سو ساکابه از ژاپن میرود. ناصر علیزاده که در آنسوی جدول قرار دارد، پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با مایمایتی کایسایر از چین کشتی میگیرد.
*در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۲۰ نماینده دارد، امیر قاسمی منجزی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با فریدریکاس از لیتوانی کشتی میگیرد. علی اکبر یوسفی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان سوتنیکوف از ایتالیا و صباح شریعتی از آذربایجان میرود. نمایندگان کشور در صورت پیروزی مقابل حریفان خود در کشتی بعد و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف هم میروند.
ساعت مسابقات کشتی فرنگی رنکینگ زاگرب کرواسی ۲۰۲۳
کشتی فرنگی رنکینگ کرواسی در ساعات شروع مسابقات کشتی فرنگی رنکینگ کرواسی (مقدماتی و ردهبندی و فینال) در ۱۲:۳۰ و ۲۰:۳۰ به وقت ایران از شبکمه های مختلف پخش میشود:
ترکیب فرنگیکاران ایرانی
شاگردان حسن رنگرز بامداد امروز راهی نروژ شدند و از روز جمعه کار خود را در مسابقات زاگرب آغاز خواهند کرد.
ترکیب فرنگی کاران ایران در کشتی فرنگی زاگرب ۲۰۲۳ به این شرح است:
۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز و مهدی جواهری
۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد و امیررضا ده بزرگی
۶۳ کیلوگرم: ایمان محمدی و عارف محمدی
۶۷ کیلوگرم: دانیال سهرابی و رضا عباسی
۷۲ کیلوگرم: امیر عبدی و سجاد ایمن طلب
۷۷ کیلوگرم: محمدعلی گرایی و امین کاویانی نژاد
۸۲ کیلوگرم: پژمان پشتام و علیرضا مهمدی
۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده و حمیدرضا بادکان
۹۷ کیلوگرم: —-
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی و علی اکبر یوسفی
جدول مدال های مسابقات کشتیفرنگی کرواسی ۲۰۲۳
رقابتهای جام جهانی کشتی فرنگی در زاگرب کرواسی از جمعه ۱۴ بهمن ماه سال جاری در کشور کرواسی برگزار میشود و طی سه روز به صورت مستقیم از شبکه سه و ورزش سیما برای علاقمندان به کشتی کشور پخش می شود.
– در وزن ۷۷ کیلوگرم، محمدعلی گرایی با شکست الکساندرین گوتو از مولداوی به مدال طلا رسید و امین کاویانینژاد هم با غلبه بر آنتونیو کامنیاسویچ کروات مدال برنز را از آن خود کرد.
– ناصر علیزاده در اولین دیدار خود مقابل مایمایتی کایسایر از چین قرار گرفت و موفق شد با نتیجه ۴ بر صفر به برتری برسد.
– علیزاده هم در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان نوربک خاشانبکوف از ازبکستان و سیمون سیمونوویچ از لهستان میرود.
– در وزن ۸۷ کیلوگرم، بعد از حذف حمیدرضا بادکان، ناصر علیزاده که فینالیست شده بود، در مصاف با تاکاس مجارستانی ۴-۱ شکست خورد و به مدال نقره بسنده کرد.
(۱۵ بهمن) نیز در قالب رقابتهای دو وزن ۶۳ و ۶۷ کیلوگرم، کشتی فرنگی ایران چهار نماینده دیگر روی تشک خواهد داشت که رقابت دو برادر برای رسیدن به دوبنده تیم آسیایی جالب توجه خواهد بود.
در ۶۳ کیلوگرم ایمان و عارف محمدی فردا رودرروی رقیبان قرار گرفته و احتمال رویارویی آنها با هم وجود دارد که فرد برنده به عضویت تیم اعزامی به قهرمانی آسیا درخواهد آمد.
در ۶۷ کیلوگرم نیز سیددانیال سهرابی و رضا عباسی به مصاف حریفان خواهند رفت.
نظرات