اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال جزر و مد با نقش ها+ داستان و تصاویر و زمان پخش

0

“سریال جزر و مد”، مجموعه تلویزیونی محصول سال ۱۴۰۰ کشور ایران به کارگردانی علی عبدلعلی زاده و تهیه کنندگی محسن توکل فرد و با بازی مهدی امینی خواه در ژانر درام و اجتماعی ساخته شده است. سریال جزر و مد که به تازگی مراحل فیلمبرداری خود را به پایان رسانده است، حالا قرار است به زودی بر روی آنتن صدا و سیما برود. در ادامه مطلب به معرفی این سریال و بازیگران و بازیگر نقش …می پردازیم. با ما همراه باشید.

داستان و بازیگران سریال جزر و مد + بیوگرافی و تصاویر سریال جزر و مد با نقش ها

جزر و مد به کارگردانی علی عبدالعلی‌ زاده و تهیه‌ کنندگی محسن توکل‌ فرد سریالی ۳۰ قسمتی در ژانر اجتماعی است و در استان خوزستان تولید شده و هنرمندانی چون رضا فیاضی ، نصرالله رادش ، مهدی امینی‌ خواه، افسانه ناصری، بانو فریده دریامج، خشایار راد و… از جمله بازیگران این سریال تلویزیونی هستند که به زودی از یکی از شبکه های سیما روی آنتن برود.

خلاصه داستان سریال جزر و مد

سریال “جزرو مد” روایتگر ماجرایی جذاب متناسب با فضای جنوب کشور بوده و عمده داستان در جنوب کشور می گذرد. قصه این سریال درباره آدمی است با نام لطیف که اصالتا جنوبی و با زن و بچه خود در تهران زندگی می کند

خلاصه داستان سریال جزر و مد

سر او را کلاه می گذارند و خانه او را می گیرند و وی به ناچار به اهواز و به خانه پدری خود بر می گردد تا دوباره به زندگی خود سر و سامان بدهد. شنیده می‌شود که این سریال که احتمال این روزها مراحل پش تولید خود را پشت سر می‌ گذارد قرار است از شبکه یک سیما روی آنتن برود اما به صورت قطعی مشخص نیست در چه زمانی پخش خواهد شد.

 

اسامی بازیگران سریال جزر و مد به همراه نقش

 

دیگر عوامل

کارگردان: علی عبدلعلی زاده، تهیه کننده: محسن توکل فرد.

نظرات