داستان و بازیگران سریال نوبت لیلی+ بیوگرافی و تصاویر سریال نوبت لیلی با نقش ها

0

“نوبت لیلی”، مجموعه تلویزیونی به نویسندگی و کارگردانی روح الله حجازی و تهیه کنندگی روح الله حجازی و با بازی مریلا زارعی است. این سریال محصول سال ۱۴۰۰ و در ژانر ملودرام، عاشقانه و رازآلود ساخته شده است. سریال “نوبت لیلی” که هم اکنون در مرحله فیلمبرداری است، حالا قرار است به زودی بر روی پلتفرم “نماوا” برود. در ادامه مطلب به معرفی این سریال و بازیگران و بازیگر نقش …می پردازیم. با ما همراه باشید.

داستان و بازیگران سریال نوبت لیلی+ بیوگرافی و تصاویر سریال نوبت لیلی با نقش ها

نوبت لیلی این روزها در شمال کشور فیلم‌برداری می‌شود و قرار است به‌زودی و به صورت اختصاصی از نماوا پخش شود.
حمید فرخ‌ نژاد به عنوان نخستین بازیگر این سریال مقابل دوربین این کارگردان قرار گرفته و به تازگی نیز مریلا زارعی به جمع بازیگران پیوسته است

خلاصه داستان سریال نوبت لیلی

سریال “نوبت لیلی” روایتگر ماجرایی جذاب در ژانر عاشقانه و رازآلود است. در خلاصه داستان این سریال، آمده است:”لیلی که اتفاقات شوم زمان کودکی‌اش را ناشی از نفرینی کهن می‌داند،

خلاصه داستان سریال نوبت لیلی

از طریق کتابی مرموز در می‌یابد که او و خانواده‌اش تاکنون در زمان و مکان‌های موازی بسیاری زیسته‌اند و اکنون «نوبت لیلی» است تا با رمزگشایی از کتاب و یافتن تابلوی ارزشمند نیاکانش دست به انتخابی بزند که به تمام این زندگی‌های زیسته معنا بدهد.”

حجازی کارگردان سریال نوبت لیلی

این سریال هم اکنون در شمال کشور در مرحله فیلمبرداری به سر می برد و به زودی لیست کامل عوامل آن منتشر خواهد شد. گفتنی است، روح الله حجازی، کارگردان این سریال، پیش از این فیلم های روشن محصول سال ۱۳۹۹، اتاق تاریک در سال ۱۳۹۶، هیهات (۱۳۹۴)، مرگ ماهی (۱۳۹۳) و… در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است.

 

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال نوبت لیلی

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال نوبت لیلی

این سریال تلویزیونی اولین سریال روح‌الله حجازی پس از فیلم‌های «در میان ابرها»، «زندگی خصوصی آقا و خانم میم»، «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو»، «مرگ ماهی»، «اتاق تاریک» و «روشن» است.

دیگر عوامل

نویسنده، تهیه کننده و کارگردان: روح الله حجازی، دیگر نویسندگان: مهدی شیرزاد و سروش چیت ساز، مدیر فیلمبرداری: داوود محمدی، تدوین: محمود نجفی.

نظرات