بیوگرافی و عکس های موعود بنیادی فر داور فوتبال و آشنایی با سوابق داوری

0

بیوگرافی و عکس های موعود بنیادی فر داور فوتبال و آشنایی با سوابق داوری

موعود بنیادی فر یا موعود بنیادی فرد داور بین المللی و لیگ برتر ایران را در این بخش از سایت حرف تازه با بیوگرافی کامل شخصی و خانوادگی و ورزشی به همراه عکس های شخصی و آدرس اینستاگرام و سوابق قضاوت در مسابقات فوتبال را میخوانید

بیوگرافی موعود بنیادی فر

موعود بنیادی فر داور بین المللی و لیگ برتر ایران در ۱۷ شهریور سال ۱۳۶۴ در شهرکرد به دنیا آمده و کارشناس ارشد مدیریت ورزش می باشد و علاوه بر داوری در شغل دبیری ورزش فعالیت دارد.

موعود بنیادی فر

سال‌ های فعالیت

از سال ۱۳۸۱ بطور حرفه ای در مسابقات فوتبال قضاوت میکند و از سال ۲۰۱۳ نیز عنوان داور بین‌المللی را کسب کرده و نامش در لیست داوران بین المللی در فیفا ثبت شده و از سال ۱۳۹۰ در لیگ برتر فوتبال ایران قضاوت می‌کند.

وی از داوران بین المللی و حرفه‌ای فوتبال ایران است که در سال‌های گذشته تعداد زیادی از بازی‌های مهم فوتبال داخلی و خارجی را قضاوت کرده و در تیم داوری دربی شماره ۸۶ یه عنوان داور چهارم این بازی سوت زد

موعود بنیادی فر

موعود بنیادی فر داور دربی ۹۰

موعود بنیادی فر از داوران بین المللی و جوان فوتبال ایران ،قضاوت دیدار در دربی پایتخت بین دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر و دربی ۹۰ بر عهده دارد

دیدار دو تیم ساعت ۱۸:۴۵ روز یکشنبه ۳۱ شهریور در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد و بنیادی فر این بازی حساس را سوت خواهد زد.

موعود بنیادی فر

تحصیل در هنرستان

بنیادی فرد به دلیل علاقه به ورزش و فوتبال در هنرستان تربیت بدنی تحصیل کرد و در زمان دانش آموزی دچار مشکل در زانو شده و به اصرار خانواده‌اش فوتبال را برای مدتی کنار گذاشت.
اما حالا بعد از فعالیت داوری میگوید که فوتبال بازی کردن داور ،می‌تواند روی قضاوت هرچه بهتر او تاثیر بگذارد و حالا خودش به صورت هفتگی فوتبال بازی می‌کند

موعود بنیادی فر

کلاس های داوری

وی بعد از کنار گذاشتن فوتبال وارد داوری شده و در کلاس‌های داوری محمد ریاحی شرکت کرد و مدرک درجه C داوری خود را گرفت.
بعد از آن هم با قبولی در تست کوپر (دویدن و آمادگی جسمانی) بیشتر به حرفه داوری علاقه‌مند شد و تصمیم گرفت این کار را دنبال کند.

موعود بنیادی فر

اولین داوری حرفه‌ای

اولین قضاوت رسمی بنیادی فرد بین ۲ تیم آموزشگاهی بود که توانست از پس آن به خوبی برآید و تا سال ۹۱ که اولین بازی خود را در لیگ برتر فوتبال ایران سوت زد، در لیگ‌های دسته‌ های پایین‌ تر قضاوت می‌کرد.
بازی بین تیم‌های راه آهن تهران و شاهین بوشهر در لیگ دوازدهم، اولین بازی لیگ برتری بود که او سوت زد.
در پایان این مسابقه، مسعود عنایت که به عنوان ناظر بازی در ورزشگاه حاضر بود، رضایت کامل خود را نسبت به قضاوت او اعلام کرد.

موعود بنیادی فر

قضاوت در مسابقات خارجی

موعود بنیادی فر به عنوان داور بین المللی، بازی‌های خارجی زیادی را سوت زده است که به دلیل قضاوتهای عادلانه‌اش، در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹، داور وسط بازی تیم‌ های کاشیما و شاندونگ شد.

همچنین بنیادی فر همراه با علیرضا فغانی جزو داوران VAR‌ این رقابت‌ها نیز بوده‌اند.

عکس های موعود بنیادی فر

در ادامه چند تصویر کمتر دیده از این داور فوتبال ایرانی را مشاهده کنید

موعود بنیادی فر

موعود بنیادی فر

موعود بنیادی فر

موعود بنیادی فر

 

نظرات