بازیگر نقش ثریا در سریال در انتهای شب کیست + بیوگرافی کامل و عکس های جدید

0

بیوگرافی و عکس سحر گلدوست بازیگر نقش ثریا در انتهای شب

سحر گلدوست بازیگر نقش ثریا در انتهای شب : سحر گلدوست بازیگر نقش ثریا در سریال در انتهای شب متولد دهه شصت در شیراز، بازیگر است. او در فیلم قهرمان در نقش فرخنده ایفای نقش کرده و با بازی در سریال در انتهای شب در نقش ثریا بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه به بیوگرافی کامل تر سحر گلدوست بازیگر نقش ثریا در انتهای شب۲، در ادامه ویدئوی حضور او در این فیلم را می بینید.

بازیگر نقش ثریا در انتهای شب که به نوعی رقیب هدی زین العابدین زن اول پارسا پیروز فر شده است مورد توجه قرار گرفته. معرفی سحر گلدوست از زبان خودش

بیوگرافی سحر گلدوست

سحر گلدوست بازیگر نقش ثریا در سریال در انتهای شب پیشتر در فیلم قهرمان ساخته اصغر فرهادی در نقش فرخنده ایفای نقش کرده بود.

گلدوست از بازیگران شیرازی بوده و از سال ۹۵ وارد حرفه بازیگری شده است.

و در سریال در انتهاب شب در نقش زن مطلقه به نام ثریا بازی کرده که یک دختر دارد.

سحر گلدوست بازیگر نقش ثریا در انتهای شب۲

جدایی و طلاق بهنام و ماهرخ باعث تا او به بهنام نزدیک شود و رابطه دوستی بین آنها شکل بگیرد.

سحر گلدوست با فیلم سینمایی قهرمان به کارگردانی اصغر فرهادی توانست برای ایفای نقش فرخنده نامزد بهترین بازیگر زن در جشن حافظ شود.
او بازیگری را از کلاس های بازیگری بامداد به مدیریت پریسا بخت‌آور آغاز کرد و همین همکاری باعث شد تا برای بازی در فیلم قهرمان دعوت شود.

بازیگر نقش ثریا در سریال در انتهای شب

آشنایی ثریا در انتهای شب رقیب هدی زین العابدین زن اول پارسا پیروز فر

سحر گلدوست بازیگر نقش ثریا در سریال در انتهای شب متولد دهه شصت در شیراز، بازیگر است. او در فیلم قهرمان در نقش فرخنده ایفای نقش کرده و با بازی در سریال در انتهای شب در نقش ثریا بسیار مورد توجه قرار گرفته است

بازیگر نقش ثریا در سریال در انتهای شب کیست + بیوگرافی کامل و عکس های جدید

او پیش از سریال در انتهای شب در فیلم قهرمان به کارگردانی اصغر فرهادی در نقش فرخنده ایفای نقش کرده و با بازی در سریال در انتهای‌شب در نقش زن مطلقه بسیار مورد توجه قرار گرفته است . خانم گلدوست از بازیگران شیرازی بوده و از سال ۹۵ وارد حرفه بازیگری شده است.

بیوگرافی و عکس بازیگر نقش ثریا در سریال در انتهای شبثریا در سریال در انتهای شب

سحر گلدوست بازیگر سینما و تئاتر که پیش از این با فیلم قهرمان خوش درخشید حالا در جدیدترین کار هنری خود در نخستین تجربه اش در شبکه نمایش خانگی با ایفای نقش ثریا در سریال در انتهای شب به کارگردانی آیدا پناهنده به شهرت رسبده است. او در سریال در انتهاب شب در نقش زن مطلقه به نام ثریا بازی کرده که یک دختر دارد. جدایی و طلاق بهنام و ماهرخ باعث تا او به بهنام نزدیک شود و رابطه دوستی بین آنها شکل بگیرد.

ثریا در سریال در انتهای شب کیستسوابق

سحر گلدوست با فیلم سینمایی قهرمان به کارگردانی اصغر فرهادی توانست برای ایفای نقش فرخنده نامزد بهترین بازیگر زن در جشن حافظ شود. او بازیگری را از کلاس های بازیگری بامداد به مدیریت پریسا بخت‌آور آغاز کرد و همین همکاری باعث شد تا برای بازی در فیلم قهرمان دعوت شود.

بیوگرافی سحر گلدوست بازیگر نقش ثریا در سریال در انتهای شب

سحر گلدوست بازیگر جوان کارش را با تئاتر در شیراز شروع نموده و در نخستین تجربه حرفه ای خود در سینما خوش درخشید و در فیلم کارگردان مطرح ایرانی نقش فرخنده را برعهده دارد. او از بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان بوده نخستین تجربه حرفه‌ای خود را با فیلم قهرمان داشته است فیلمی که به وسیله اصغر فرهادی کارگردانی گردید و در جشنواره های گوناگون بین المللی فیلم حضور داشت

معرفی سحر گلدوست از زبان خودش

سحر گلدوست درباره فعالیت های هنری خود می گوید: من در شیراز تئاتر کار می‌کردم، ولی در حال حاضر ساکن کرج هستم و به واسطه‌ی حضور در کلاس‌های موسسه‌ی بامداد و ازطریق پریسا بخت آور به این فیلم معرفی شدم. من از اصغر فرهادی و پریسا بخت آور که به من اعتماد کردند تشکر می‌کنم اگر این اعتماد نبود شاید من الان بازیگر فیلم اصغر فرهادی نبودم و همیشه قدردان آن هستم. من شانس خیلی بزرگی آوردم که از طریق اصغر فرهادی به سینما معرفی شدم. قطعاً بعد از این کارِ بزرگ باید بتوانم با انتخاب‌های درست، مسیرم را به درستی طی کنم. پنج سال است که تئاتر کار می‌کنم. فیلم «قهرمان» اولین حضور حرفه‌ای من در مقابل دوربین بوده و تحصیلات آکادمیک ندارم، اما در کلاس‌های بازیگری موسسه بامداد به مدیریت پریسا بخت‌آور شرکت داشته‌ام. خانواده‌ی من سینمایی نیستند و من تنها به عنوان بازیگر به این مسیر قدم گذاشتم.

نظرات