دانلود سریال در انتهای شب قسمت ۳ (قسمت سوم در انتهای شب) کامل و نیم‌بها

0

دانلود سریال در انتهای شب قسمت ۳ (قسمت سوم در انتهای شب) کامل و نیم‌بها

قسمت سوم سریال در انتهای شب : دانلود مستقیم “سریال در انتهای شب قسمت ۳” در این صفحه قرار داده ایم تا به تماشای قسمت سوم این سریال با بازی پارسا پیروزفر و هدی زین العابدین بنشینید:

دانلود سریال در انتهای شب قسمت 3 (قسمت سوم در انتهای شب) کامل و نیم‌بها

لینک دانلود سریال در انتهای شب قسمت ۳ و بازیگران آن در تصویر زیر قرار دارد:

داستان قسمت سوم

در انتهای شب به کارگردانی آیدا پناهنده و تهیه ‌کنندگی محمد یمینی و نویسندگی آن را آیدا پناهنده و ارسلان امیری برعهده دارد. در قسمت ۳ این سریال ماهرخ و بهنام از هم جدا شدند و طلاق گرفتند. این سریال در ژانر درام عاشقانه میباشد که در این سریال بازیگرانی همچون به پارسا پیروزفر، هدی زین العابدین به ایفای نقش پرداخته اند

بعداز طلاق ماهرخ در مکالمه با پدرش می گوید: نه معتاد بود نه خیانت می کرد نه کتک می زد فقط من می خواستم زنش باشم نه مادرش. زنی که آن طور عاشقت بود ببین چه به روزش آوردی که اینجور مخفیانه طلاق گرفت و رفت. ماهرخ برای بهنام حلیم می آورد و می گوید دارا این خواسته را داشته است. ماهرخ به یاد گذشته او را استاد صدا می زند. ماهرخ وارد خانه می شود و نگاهی سرشار ار معنی به آشفتگی زندگی بهنام می اندازد.ماهرخ از بهنام خواهش می کند دیگر دارا را به سالمندان نبرد چون ذهنش درگیر و نا آرام است. وقت خروج زن همسایه رو به رو برای بهنام غذا و گل گاو زبان می آورد و برای اولین بار با مادر دارا آشنا می شود. ماهرخ با کوهی از سوال دوباره به داخل خانه برمی گردد.

این سریال هم شبیه کارهای آیدا پناهنده به مساله زندگی زناشویی می پردازد. این زوج نقاش ظاهرا بهنام استاد ماهی بوده شدند. مشخص می شود که این زوج قبلا در جلفا زندگی می کردند اما به دلیل مشکلات اقتصادی در پردیس تهران یک خانه قسطی می خرند. آنها زندگی کسالت بار دارند با اینکه هر دو در کاری مرتبط نقاشی کار می کنند اما مورد علاقه نیست. ظاهرا ماهی در یک گالری و بهنام کارشناس زوائد شهری است. بهنام کاملا از روتین خسته شده اما ماهی شخصیتی اقتصادی دارد. ماهی سعی دارد بقبولاند که با سختی کشیدن درست می شود. فرزند آنها هم به بازی کامپیوتری علاقه دارد و توهمات خاصی دارد.

عوامل سریال

پارسا پیروزفر

هدی زین العابدین

رضا بهبودی

پدرام شریفی

کارگردان:آیدا پناهنده

تهیه کننده:محمد یمینی

نظرات