تفریحات

سکانس جنجالی رقص و خوانندگی پسر امیرحسین مدرس در برنامه صداتو +‌فیلم

0

سکانس جنجالی رقص و خوانندگی پسر امیرحسین مدرس در برنامه صداتو +‌فیلم

رقص و خوانندگی پسر امیرحسین مدرس در برنامه صداتو پس از پخش قسمت جدید این مسابقه خبرساز شد و با واکنش های جالب و جذاب کاربران و حواشی زیادی مواجه شده است که که حتما در ویدیوی زیر ببینید:

سکانس جنجالی رقص و خوانندگی پسر امیرحسین مدرس در برنامه صداتو +‌فیلم

فیلم اجرای پسر امیرحسین مدرس در برنامه صداتو

رقص و آواز و خوانندگی پسر امیرحسین مدرس در برنامه صداتو از روز گذشته بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشته و فراگیر شد که حتما در ویدیوی زیر ببینید:

او با تیپ دهه شصتی و سبیل با مزه اجرای زیبایی را به نمایش گذاشت که برای تماشاگران تازگی داشت. ایلیا حتی شوخی جالبی با سکانس های شهادت جواد هاشمی در فیلم ها کرد که بسیار دیدنی است. در ادامه اجرای دو نفره پدر و پسر صحنه را ترکاند.

فرزند امیر حسین مدرس مجری معروف صداوسیما اجرای متفاوتی در سری جدید «صداتو» داشت که در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفت. این اجرا که در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفته را می‌بینید.

حواشی

در قسمت نهم فصل دوم صداتو اجرای زیبای ایلیا باعث شد تا کاربران در کامنت ها بنویسند: ازاین اجرا بهتر و شادتر ندیدیم!! یا کاربری نوشته: از پدر هنرمندی مانند امیرحسین مدرس این پسر درمیاد!! ویدیویی جدید از برنامه صداتو در فضای مجازی منتشر شده است. فیلمی از پسر امیر حسین مدرس که به عنوان خواننده در این برنامه حضور داشت و خوانندگی با پدرش در بخشی از این برنامه مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفت.
امیر حسین مدرس چند سالی است که با بهار بهاردوست ازدواج کرده و متاهل است. این زوج یک فرزند پسر به نام ایلیا دارند. آنها باهم یک خانواده سه نفره تشکیل داده و در کنار هم احساس خوشبختی می کنند. جالب است بدانید که آقای بازیگر و همسرش در زمینه خطاطی نیز مهارت دارند.
آقای مدرس متولد شهریور ماه سال ۱۳۴۹ در تهران مجری، خواننده، شاعر، نویسنده و بازیگر می باشد، او از سال ۱۳۶۵ در صدا وسیما مشغول به کار است. مدرس دارای لیسانس زبان و ادبیات فارسی می باشد در وادی هنر حرف زیادی برای گفتن دارد و به قول معروف از هر انگشتش ده ها هنر می ریزد.

نظرات