arongroups

بازیگر نقش آقای محمدی همسر زری در سریال پدر سالار کیست + عکس و بیوگرافی

0

بازیگر نقش آقای محمدی همسر زری در سریال پدر سالار کیست + عکس و بیوگرافی

حسن مهمانی بازیگر نقش آقای محمدی همسر زری در سریال پدر سالار بوده و متولد ۱ مهر ۱۳۲۹ در تهران است و ۷۱ سال سن دارد او در فیلم ها و سریالهای زیادی بازی کرده است و مهمترین انها «پدرسالار»، «دردسر والدین» و «روزگار جوانی» است او این روزها در خارج از کشور زندگی میکند در ادامه مجله شبونه به بیوگرافی حسن مهمانی بازیگر سریال پدر سالار خواهیم پرداخت.

آقای محمدی در سریال پدر سالار

حسن مهمانی در ۱ مهر ۱۳۲۹ در تهران متولد شده است او بازیگر پیشکسوت تئاتر و سینما و تلویزیون میباشد.

بازیگر نقش آقای محمدی در سریال پدر سالار کیست + عکس و بیوگرافی

حسن مهمانی بازیگری را با حضور در کلاس های مصطفی اسکویی در گروه آناهیتا استارت زد او بعد از سپری کردن دوران دانشگاه اقدام به حضور در کلاس های ازاد بازیگری و کارگردانی در تهران کرد. به شکل حرفه‌ای وارد کار شد. در سال ۱۳۶۱ ناگزیر از گروه آناهیتا جدا شده و به صورت آزاد فعالیتش در تئاتر، سینما و همزمان در تلویزیون را آغاز کرد. که این همکاری در این سه حوزه هنوز ادامه دارد.

سوابق

حسن مهمانی هنرپیشگی را در زیر نظر مصطفی اسکویی در گروه آناهیتا شروع کرد. او پس از گذراندن تحصیلات دانشگاهی و دوره های تخصصی در بازیگری و کارگردانی در دانشگاه هنرهای دراماتیک تهران ، به شکل حرفه ای وارد کار شد. در سال ۱۳۶۱ ناگزیر از گروه آناهیتا جدا شده و به صورت آزاد فعالیتش در تئاتر ، سینما و همزمان در تلویزیون را آغاز کرد. که این همکاری در این سه حوزه هنوز ادامه دارد.

در سال ۱۳۷۳ در سریال پدرسالار به تهیه کنندگی و کارگردانی اکبر خواجویی در نقش آقای محمدی بازی درخشانی را از خود به نمایش گذاست.

بازیگر نقش آقای محمدی همسر زری در سریال پدر سالار کیست + عکس و بیوگرافی

حسن مهمانی نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال ۱۳۶۴ در سریال آسانسور به کارگردانی رسول نجفیان بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال پدرسالار، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای حسن مهمانی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون حسین پناهی، رسول نجفیان، بیوک میرزایی و مهین دیهیم را تجربه کرد.

حسن مهمانی در سال ۱۳۷۴ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم حسن مهمانی در این سال، بازیگری در سریال پدرسالار به کارگردانی اکبر خواجویی و احمد کشوری محسوب می‌شود.

سریال پدر سالار یکی از مهمترین آثار هنری حسن مهمانی محسوب میشود که در سریال پدر سالار نقش آقای محمدی شوهر زری را بر عهده داشت.

حسن مهمانی بازیگر نقش آقای محمدی در سریال پدر سالار کیست +بیوگرافی و عکس جدید

داستان سریال «پدرسالار» درباره مرد میانسالی به نام اسدالله است. اسدالله‌ خان پدری مهربان، خانواده‌دوست، دلسوز و در عین حال سختگیر و پرصلابت است. به باور او همه پسرانش پس از ازدواج می‌بایست در خانهٔ بسیار بزرگ او زندگی کنند. او چنین سیاستی را در مورد دو دخترش مهری و زری در پیش نگرفته و به همین جهت آن‌ها دارای زندگی مستقلی هستند

نظرات