محسن چاوشی به دستگیری مهدی یراحی واکنش نشان داد

0

واکنش جنجالی محسن چاوشی به بازداشت مهدی یراحی 

محسن چاووشی با نام کامل محسن چاوشی حسینی متولد ۸ مرداد ماه سال ۱۳۵۸ شمسی در شهر خرمشهر می باشد. البته توجه داشته باشید اصلیت پدر و مادر محسن، به استان کردستان باز می گردد اما با توجه به شرایط کاری پدر وی که کارمند شرکت نفت بود، به شهر خرمشهر مهاجرت کردند. البته لازم به بیان است محسن در سن ۴ سالگی (حدود سال ۱۳۶۲ شمسی) به سبب جنگ و مشکلات آن، به همراه خانواده ی خود به شهر مشهد (شهرک شهید بهشتی؛ شهرکی مخصوص سکونت جنگ‌ زدگان جنوب کشور) مهاجرت کرد و تا سن ۱۴ سالگی در این شهر زندگی کرد؛ پس از این دوران آن ها شهر به تهران عزیمت نمودند. محسن فرزند پنجم خانواده می باشد و دارای دو خواهر و سه برادر است.

درباره میزان تحصیلات محسن بایستی گفت او تحصیلات خود را تا مقطع دیپلم حسابداری بیشتر ادامه نداده است! اما او به موسیقی علاقه ی خاص و ویژه ای داشت. محسن از دوران راهنمایی، علاقه شدیدی به گوش دادن موسیقی پیدا کرد و رفته رفته با سازهای بچگانه و کیبوردی، برای خودش آهنگ می زد و حتی می خواند! محسن از همان دسته نوجوانانی بود که مدام واکمن روی گوششان بود! هر از گاهی آهنگی می‌ ساخت و آن را ضبط می‌ کرد و بیشتر می‌ خواست که از این طریق خودش را به آرامش برساند.

 محسن چاوشی

حالا در ادامه در مورد پست جدید چاوشی در اینستاگرام صحبت میکنیم و واکنش جنجالی ایشون به بازداشت مهدی یراحی

محسن چاوشی، در واکنش به انتشار تصاویر دستگیری مهدی یراحی که مورد انتقاد برخی کاربران فضای مجازی هم قرار گرفته، در پستی نوشت:«تصویری که از به‌اصطلاح دستگیری پسر شریف #خوزستان و ایران منتشر می‌کنید و به‌عمد دست‌به‌دست می‌گردانید، سندی‌ست محکم بر مظلومیت خوزستان و فرزندان‌اش که از هشتاد میلیون نفر بیشترند. مهدی را به شرافت، قلب پاک و دستِ درست و‌دغدغه‌مندش می‌شناسم و به‌شدت محکوم می‌کنم چنین برخوردهایی را با یک هنرمند درجه یک که هزینه‌ها می‌کند برای آرمان و باورش. مگر شاعر، نوازنده، خواننده و در نهایت هنرمند چه خطری می‌تواند برای شما داشته باشد که هراس می‌کنید. چرا شما نتوانسته‌اید تاثیرگذار باشید با این‌همه هزینه و این‌همه بریز و بپاش…

دوست عزیزم #مهدی_یراحی من یک‌نفرم اما باتمام قلب، در کنار تو و با توام و منتظر دیدار دوباره‌ات که با تمام اختلاف سلیقه‌هامان بنشینیم، گپ بزنیم و از #ایران بگوییم. می‌دانم صبوری و می‌دانیم که پس از هر سختی، گشایشی‌ست.

مهدی یراحی

دلیل بازداشت شدن مهدی یراحی

بعد از منتشر شدن جدیدترین آهنگ غمگین مهدی یراحی به اسم «روسریتو…» و به دنبال اعلام قوه قضاییه مبنی تشکیل پرونده ی قضایی برای ایشون به دلیل انتشار این قطعه، این خواننده ی جنجالی و ممنوع الکار دیروز دوشنبه ۶ شهریور ماه با دستور دادستان تهران بازداشت شد.

نظرات