ماجرای قتل اهورا ۲ ساله توسط صیغه مادرش در رشت + تصاویر

191

ماجرای قتل اهورا ۲ ساله توسط صیغه مادرش در رشت

جزئیات قتل اهورا : دوست پسر مادر یک کودک ۲ ساله بعد از تجاوز به این پسر بچه او را در رشت به قتل رساند.

قتل اهورا رشت

این حادثه تلخ دو روز گذشته یعنی ۲۲مهرماه در لاکانی رشت درحالی لو رفت که همسایه ها صدای فریاد و جیغ کودک معصوم را شنیده و به خانه کودک مراجعه کردند و حتی سعی کردند تا در خانه را باز کنند که موفق به این کار نشدند.

در ادامه همسایه ها با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند و پس از رسیدن پلیس و شکستن در با بدن خون آلود و عریان اهورای ۲ ساله که روی زمین افتاده و ناپدری شیطان صفت که روی مبل نشسته بود مواجه شدند. مردم بلافاصله اهورا آزار دیده را به بیمارستان پورسینا رشت منتقل کردند.

مردی که درخانه بوده ابتدا گفت که من پدر او هستم و اهورا در حمام افتاده است و من شوکه شده ام، اما این گفته ها توسط همسایه ها نزد پلیس تکذیب شد و در ادامه مشخص شد او دوست پسر مادر اهورا است.

قتل اهورا رشت

بنابه این گزارش، قاتل اهورا عصر ۲۳ مهر ماه سال جاری در اداره آگاهی رشت به آزار و اذیت و قتل اهورا اعتراف کرد و در ادامه اظهاراتش گفت: زمانی که اهورا را مورد تجاوز قرار دادم از درد و خونریزی زیاد گریه کرد و مدام فریاد می زد و من هرچه تلاش کردم او را ساکت کنم نتوانستم، که در آخر سر کودک ۲ ساله را چند مرتبه به دیوار کوبیدم.

پزشکان بیمارستان پس از بررسی و معاینه کودک اعلام کردند که درصد هوشیاری اهورا به ۳ رسیده است و بعد از گذشت چند ساعت تلاش پزشکان سرانجام صبح دیروز بر اثر شدت جراحات وارده این کودک بی گناه جان سپرد.

شش ماه پیش مادر اهورا پس جدا شدن همسرش، با این مرد شیطان صفت ارتباط برقرار کرده است و هم اکنون مادر اهورا به عنوان شریک جرم در بازداشت آگاهی رشت به سر می برد.

این حادثه در لاکانی رشت گیلان اتفاق افتاده است.

بررسی های پزشکی قانونی آزار جنسی را تایید کرده و همچنین به‌علت آزار و اذیت هایی که از سوی ناپدری روی بدن کودک ایجاد شده، صورت کودک کبود و دنده های این پسر بچه شکسته شده است.

طبق آخرین خبرهای رسیده پیکر کودک ۲ ساله رشتی امروز ظهر به خاک سپرده خواهد شد.

قتل اهورا رشت

عکس مادر اهورا

گفتگو با مادر اهورا

مادر اهورا در مصاحبه ای به شرح این جنایت هولناک پرداخت که در ادامه مشروح آن را می خوانید.

مجتبی که بود
مادر اهور گفت: من در زندگی گذشته ام بخاطر مشکلاتی که داشتم مجبور به جدایی شدم و پس از مدتی مجتبی وارد زندگی من شد.
وی ادامه داد: روز حادثه که در بیمارستان پرسنل، موضوع تجاوز و قتل را در میان گذاشتند گفتم همچین چیزی امکان ندارد زیرا رفتار او با این بچه واقعا خوب بود. هر وقت که از در خانه خارج می شد اهورا گریه می کرد و می گفت بابا مجتبی داری میروی؟

روز جنایت
مادر اهورا در شرح روز حادثه بیان کرد: صبح روز حادثه، ساعت ۹:۳۰ از خانه خارج شدم و به محل کارم رفتم، آن روز حوالی ظهر به خانه آمدم، اهورا خواب بود، بیدار شد و به دستشوویی بردمش، خواستم به او غذا بدهم اما بی میل بود و نخورد، نمی توانم به او بگویم همسرم، او یک آدم سگ صفت است، به او گفتم غذا را داغ کن و هر وقت اهورا بیدار شد به او نیز غذا بده، سپس از خانه خارج شدم و به محل کارم رفتم.
مادر اهورا اظهار کرد: من ساعت ۱۴:۱۰ به مغازه رفتم و از ساعت ۱۴:۱۴ تا ۱۴:۲۴ از مجتبی برای من پیام ارسال می شد، ساعت ۱۴:۴۸ تماس گرفت و گفت حال اهورا بد شده و غش کرده است، می گفت همسایه ها را صدا کرده و اهورا را بیمارستان رازی برده اند، من نیز خودم را به بیمارستان برسانم. از محل کارم خارج شدم و با یک خودروی دربست به بیمارستان رفتم، آن روز هم که به کلانتری رفتم و موضوع تجاوز را گفتند، از من خواستند علیه پزشک اعاده حیثیت کنم و موضوع تجاوز اصلا صحت ندارد. همان روز من از خود مجتبی سئوال کردم که در مرگ اهورا نقشی دارد یا نه و از او خواست تا اگر چیزی هست بگوید، او نیز شروع به گریه زاری کرد و قسم خورد که این گونه نیست، حتی حراست بیمارستان پورسینا زمانی که در مورد تجاوز به اهورا با او صحبت کردند شروع به گریه و زاری کرد و گفت کافر نمی تواند چنین کاری انجام دهد.

اعتراف تکان دهنده
وی خاطرنشان کرد: مجتبی تا لحظه آخر طبیعی برخورد می کرد تا اینکه در کلانتری به او دستبند زدند و به آگاهی منتقل شد، پیش خودم می گفتم اگر کاری کرده باشد می توانست فرار کند، دو روز پیش از حادثه اهورا را برد بیرون و برایش ساندویچ خرید سپس به محل کار من آمد و با هم غذا خوردیم، هر کس دیگری این رفتارها را می دید تصور نمی کرد این کار، کار او باشد، همیشه می گفت من عاشق اهورا هستم، زمانی که خودش اعتراف کرد، در آگاهی به او گفتم چرا این کار را با بچه من کردی سرش را پایین انداخت و فقط گریه کرد.

صحنه سازی قاتل
مادر اهورا در مورد گفته های مجتبی در روز حادثه نیز گفت: در روز حادثه توجیه می کرد که همسایه بخاطر ماساژ قلبی و تنفس مصنوعی باعث شده که استخوان های جناح بچه بشکند، مجتبی به من می گفت اهورا رفت سمت دستشوویی که ناگهان بوی غذا آمد و مجبور شد به سمت آشپزخانه برود، ناگهان صدای افتادن چیزی روی کاشی آمد و به سمت دستشویی رفت که دید اهورا روی زمین افتاده و در حال گریه است، مجتبی گفت که او را بغل کرد و روی مبل نشاند، به اهورا آب داد که ناگهان از حال رفت، در ادامه نیز مدعی شد که همسایه ها را خبر کرد که بچه اش دارد می میرد.

درخواست مادر کودک
مادر اهورا ادامه داد: من مدتی با این آقا زندگی می کردم و به او اعتماد داشتم تصمیم دارم شکایت را دنبال کنم و فقط قصاص می خواهم، تنها آرزوم این بود که اهورا حالش خوب شود، بچه من به کسی کار نداشت و طی این یک سال که جدا شدم او را از خود جدا نکردم اما بخاطر مسائل مالی مجبور شدم سر کار بروم، قصد داشتم در روز حادثه اهورا را در مهد کودک ثبت نام کنم اما چون دیر از خواب بلند شدم نتوانستم او را ثبت نام کنم و این کار را به فردایش محول کردم. من به عنوان مادر اهورا می خواهم این موضوع رسانه ای شود تا قاتل هر چه سریع تر به اشد مجازات برسد.

قتل اهورا رشت

اما حرفهای پدر اهورا در مورد این حادثه تلخ

پدر اهوارا پسر بچه ای که چند روز قبل توسط دوست پسر مادرش بعد از تجاوز به قتل رسیده بود، در خصوص صحبت های همسر سابقش واکنش نشان داد.
صحبت های پدر اهورا را در ادامه بخوانید:

” مادر اهورا در صحبت های نخست خود مدعی شده بود که دوست پسرش این کار را انجام نداده است و زمانی که از بیمارستان به من زنگ زدند با اینکه من در منطقه گیلان نبودم خودم را خیلی سریع به آنجا رساندم، پزشک معالج اهورا به من گفت که پسرت از نظر ریه خیلی وضعیت اش وخیم بود حتی ضربه شدید هم به مغز اهورا وارد شده بود که ضریب هوشی او را به شش کاهش داده بود. همسایه متوجه شدند چه اتفاقی افتاده است و تمام پزشکان گفتند که اهورا مورد تجاوز وحشیانه قرار گرفته است. ماجرا از اینجا خیلی جالب می شود که همه تجاوز به اهورا را تائید کردند اما مادر اهورا این موضوع را رد می کرد و می گفت: دوست پسر من گفته همچین کاری نکرده است.

چند روز قبل مدیرساختمان همسرسابق به من گفت که طبق معمول دوباره صداهای گریه و ناله اهورا را شنیدیم و از من خواست به آنها تذکر بدهم، که همسر من حدود ۲ ماه اجازه نداد اهورا را ببینم به این دلیل که نفقه اهورا را پرداخت نکرده ام.

همسایه ها گفته اند به شما اطلاع دادند اما شما کاری نکردید.

هنگامی که مدیر ساختمان موضوع را با من در میان گذاشت قرار شد همسایه ها از این خانم شکایت کنند و من هم شکایتم را مبنی بر عدم صلاحیت همسر سابقم مطرح کنم که بتوانیم آنها را از ساختمان اخراج کنند و من هم اهورا را از همسرم بگیرم که این اتفاق وحشتناک افتاد.

و بعد؟

روز جنایت آن طور که من شنیدم از این قرار بود که اهورا آنقدر ضجه زده است همسایه ها به زور در خانه را شکستند و وارد خانه شدند. هنگامی که همسایه ها وارد اتاق شدند اهورا را در حالی که از محل تجاوز، بینی و سر خونریزی می کرد و نفس هم نمی کشید مشاهده کردند که یکی از همسایه ها به اهورا تنفس مصنوعی داده که اهورا برای مدتی زنده شد. مردم اهورا را لای پتو گذاشتند و به بیمارستان بردند که متاسفانه بیمارستان رازی او را قبول نکرد و اهورا به بیمارستان پورسینا منتقل شد که در آنجا قاتل خودش را به جای من معرفی کرده بود و به پزشکان گفته بود که اهورا در حمام مصدوم شده است. پزشکان زمانی که بدن اهورا را می بینند به موضوع شک می کنند به این خاطر که چطور می شود بچه در حمام طوری مصدوم شود که ریه اش بترکد.

یک سری جریان هایی این وسط است که من بعد ها در موردش حرف می زنم به این خاطر که اگر این موضوع ثابت شود خود همسر سابقم هم به عنوان همدست قاتل مجازات خواهد شد.

از همسر سابق تان هم شکایت کردید؟

بله، به جرم شریک قتل من از همسر سابقم شکایت کردم.

شنبه این هفته که به دادسرا رفته بودیم قاتل عنوان می کرد من خودم بچه ۳ ساله دارم و مدام تکرار می کرد دست به این جنایت نزده است اما زمانی که قاتل به آگاهی رفت در آنجا به قتل و تجاوز اعتراف کرد.

 

   قتل اهورا رشت

قتل اهورا رشت

عکس های قاتل و مادر اهورا

قتل اهورا رشت

عکس وداع پدر اهورا قبل از دفن

قتل اهورا رشت

عکس مادربزرگ اهورا داخل قبر

عکس پدر اهورا

 

مصاحبه جدید با پدر اهورا

 

دل پری از قضاوت های مردم داشت، می گفت برای چه خواننده مملکت بی آنکه چیزی بداند تهمت می زند، من از روی هوس ازدواج نکردم، من هفت سال با این زن زندگی کرده بودم، سال پنجم زندگیمان بچه دار شدیم، کسی چه می داند داخل زندگی من چه می گذشت. در آن زمان این زن برای من فرشته بود، او هم مانند من تنها فرزند خانواده خود بود، البته خانواده هایمان مخالفت هایی داشتند اما اصرار خودمان بود و بالاخره ازدواج کردیم، اما با تولد اهورا رفتار همسرم رفته رفته تغییر کرد، چیزهایی از او می دیدم که برایم غیر قابل باور بود، در مسائل شخصی او چیزهایی می دیدم که در خور من نبود، اختلافاتمان بالا گرفت و اولین بار خودش بحث طلاق را مطرح کرد اما من نپذیرفتم و از اوایل مهر سال گذشته تا روز ۲۳ بهمن همان سال بخاطر اهورا جنگیدم اما او قبول نکرد و بالاخره جدا شدیم، این در حالی بود که خود ما هیچ وقت نمی توانستیم مسئله طلاق را درک کنیم اما خودمان هم دچار همین مسئله شدیم.

منشا تغییرات شخصیتی

از او در مورد چرایی تغییر رفتار همسر سابقش پرسیدم، ذهنش به ابتدای تجربه زندگی مشترکش رفت و گفت: در ابتدا زندگیمان دستفروشی می کردیم، کم کم مغازه گرفتم، همسرم مغازه جداگانه ای داشت من هم مغازه دیگری اما با این حال هزینه های هر دو مغازه پای من بود ولی درآمد حاصل از آن برای خودش بود، در آن زمان بود که دوستانی دور او را فراگرفتند که تاثیر فراوانی روی شخصیت همسر سابقم گذاشتند، یکی از آن ها فروشنده مغازه خودش بود.

همسر یا دوست پسر؟!

به او گفتم چه زمانی متوجه ازدواج مجدد همسر سابقش شد، فرکانس صدایش تغییر کرد و گفت: اصلا ازدواجی در کار نیست، اگر ازدواج رسمی شده بود باید حضانت بچه به من داده می شد، سوم تیر ماه امسال مهر طلاق در شناسنامه همسر سابقم خورد، طبق قانون سه ماه و ده روز بعد امکان صیغه برای او وجود داشت این در حالی است که یک ماه و نیم است که از مهلت صیغه نامه آن ها می گذرد.

عکس معنادار قاتل اهورا

میلاد در ادامه گفت: قرار ما از ابتدا برای دیدن اهورا در روزهای سه شنبه بود، تا اینکه در دو ماه اخیر و درست همزمان با آشنایی همسر سابقم با قاتل این قرار به هم ریخت. ۱۵ روز پیش از حادثه نیز با همسر سابقم سر این موضوع بحث کردم و او به بهانه های مختلف مانع دیدار من و اهورا می شد تا اینکه فهمیدم با پسری در ارتباط است، پس از این ماجرا یک شب فردی در تلگرام من ملحق شد، زمانی که عکس او را باز کردم فهمیدم همان شخصی است که همسر سابقم با او در ارتباط است، آن عکس نیز عکسی بود که قاتل انگشت خود را به حالت توهین به سمت عکس اهورا گرفته بود.

ماجرای فریادهای اهورا چند روز پیش از قتل

میلاد در ادامه ماجرا به خبرنگار گفت: یک هفته پیش از حادثه نیز مدیر ساختمان به مغازه من آمد و گفت که آقایی با همسر سابق من در ارتباط است و در این مدت نیز یک بار صدای فریادهای اهورا را نیز شنیده اند اما زمانی که همسایه ها جلوی در رفتند کسی پاسخ آن ها را نداد، تصمیم گرفتم شکایت کنم تا بتوانم اهورا را پیش خود نگهدارم، همسایه ها نیز بخاطر رفت و آمدهای ناجور قصد شکایت داشتند، اما فرصتی نماند و اهورا قربانی نیت کثیف این مرد شد.

ناگفته های اهورا که به گور رفت

پدر اهورا گفت: از زمانی که همسر سابقم با این مرد در ارتباط بود دیگر نگذاشت تا اهورا را ببینم و من تصور می کنم که آن ها ترس از این داشتند که اهورا من را ببیند و چیزهایی بگوید که به نفع آن ها نباشد.

با مرگ اهورا ناگفته های این کودک دو ساله نیز برای همیشه در سینه او پنهان ماند، ناگفته هایی که شاید بخشی از آن ها در اعترافات قاتل سنگدل فاش شود.
آخرین باری که اهورا قربانی تجاوز شد زمانی بود که به قتل رسید اما هنوز مشخص نیست که این سناریوی شوم اولین بار نیز بود باشد

 

همچنین بخوانید :

حکم پرونده قاتل اهورا

191 دیدگاه در “ماجرای قتل اهورا ۲ ساله توسط صیغه مادرش در رشت + تصاویر

 1. لینک سیتی گفت:

  عاشق این وبسایت شدم من.عالی هستید شما

 2. علی گفت:

  گناهان کوچک را کوچک نشماریم که این مقدمه واستارت گناه بزرگتر می باشد این قانون دنیا است مانند قانون جازبه ویا قوانین فیزیکی شاید برای بعضی خنده دار است اما ایا به قانون جازبه هم می خندی به قانون شکست نور در منشور می خندی به قانون فیزیک می خندی ایا به قانون جسم ومادیات و قانون آتش گرفتن اجسام قانون ملکولی قانون اتم وقوانین دیگر می خندی امپراتوریهای بزرگ بعداز شروع ظلم وبی عدالتی سرنگون می شوند اینها وخیلی مسایل دیگر همه نشان از فرمولهای دقیق و منظم در عالم طبیعت می باشدکه رد خور ندارد بنگر چه عملی از تو سر می زند و منتظر عاقبت ان باش

 3. محمد گفت:

  هنر نزد ایرانیان است و بس

 4. الهام گفت:

  نمیتونم حتی بنویسم بخدا از لحظه ای که این اتفاق افتاد همش چهره پاک و معصوم اهورا رو تصور میکنم خیلی گریه کردم از این دنیا بیزارم شد خدایا کمک کن هیچ کودکی قربانی طلاق قتل تجاوز شکنجه خدایا من‌هیچوقت نمیتونم تحمل کنم ای کاش اهورا رو نجات میدادم اهورا جان الان تو بهشتی خدا دوستت داشت که بردت گلم برای هم نوعان کثیفی مثل قاتل اهورا و اتنا و.. فقط ارزوی هلاکت دارم به بدترین نوعش

 5. ممد گفت:

  لعنت به هر چی دوس پسره،از نظر من اگه کسی یکیو واقعا بخواد باهاش ازدواج میکنه،میبره خونه بخت این وسط این دوس پسر یعنی چه،همین دوس پسر بازی باعث شده ،بیچاره این پسرک قربانی بشه،لعنتی اونی که دوس پسر یا دوس دختر داری آخر این کاراتون هوسه هوس،خودتونو حمع کنین ترو خدا…

 6. negar گفت:

  من خودم بچه طلاقم مادرم ازدواج نكرد و ابرومندانه منو بزرگ كرد پدرم نظامي بود و بسيار مهربان و اجتماعي حتي بعداز طلاق مادرم ازدواج نكرد و مادرم هيچ وق راضي به اين نشد تجديد فراش كنه…پدرم هيچ وقت نفقطه منو به تاخير نمينداخت و حتي وقتايي ك منو ميديد برخورد پدر و مادرم عالي بود و بهم بي احترامي نميكردند حتي وقتايي ك علت طلاق و ميپرسيدم ميگفت دخالت اطرافيان باعث اين جدايي شد و يجورايي همه بهشون و زندگيشون حسادت ميكردن
  مادرم با وجود اينكه زن زيبايي بود نذاشت هيچ مردي وارد زندگيمون بشه و خداروشكر خانواده مادري و پدرم از لحاظ مالي بقدري ساپورتمون ميكردن ك چيزي كم و كسر نداشتيم
  ميخام ،ميخام بگم اونايي ك دم از قانون ميزنن تجربه اينو نداشتن ك پاشون ب دادگاه باز بشه واس حق حضانت ٦تا ١سال طول ميشه…و بچه تا هفت سالگي تاكيد ميكنم طبق قوانين جمهوري اسلامي بايد نزد مادر بمونه و بعد از ان نزد پدر فقط در صورت عدم صلاحيت زوجين حظانت يا به پدر يا مادر تعلق ميگيره در صورتي در همون بلاد كفر شما طبق توافق زوجين فرزند موظفه تا زماني ك به سن قانوني برسه دوبار در هفته نزد مادر و دوبار درهفته نزد پدر گذاشته بشه…دوم اينكه مادر اهورا بجاي اينكه سرپوش ميذاشت رو مخفي كارياهاي دوست پسرش و همچنين خطاب كردنش به عنوان همسر ميتونست به نحو ديگري حس مادري خودشو نشون بده كار و خرجي بهانست و اگر به فكر پول و مخارج بود بازهم ميتونست از دادگاه براي نفقطه ماهيانه اقدام كنه وهرگز اهوراي مظلوم رو با يه ادم هوسران و سست عنصر تنها نذاره نكنه جالب تر واسه كسايي ك كشوراي اروپايي رو مقصر فحشا تو جامعه ميدونن اينه كه ما بايد قبول كنيم دين اونا متفاوته و اونا هم به يسري از قوانين پاي بندن اونا با يسري از تفاوتها و ارزشها بزرگ ميشن و بهتون توصيه ميكنم حتما تاريخ و دين و مذهب كشوراي ديگر رو مطالعه كنيد دين ما اسلام و براي ما روابط نامشروع حرام خواري زنا غيبت دروغ فساد و غيره حرامه شايد به يه اروپايي بگن مسلمانا مشروب ميخورن و يقينا شوكه بشن ولي وقتي ما ميگيم اونا گوشت خوك ميخورن و مشروب برامون عاديه چون فرهنگ اونا رو ميشناسيم و اونا با فرهنگ ما اشنايي دارن پس نميشه گفت الگو رفتارهاي نابهنجار ما از اروپاست هركسي ارزشهاي خودشو به عنوان ي فرد درستكار و مثبت بشناسه مطمئنا سمت كاراي كثيف و شيطاني نميره ي خانمي ك همه دنيا به فيلماي پ ورن ميشناسن مياد و روح بزرگ خودشو نشون ميده دين اسلام ميگه كسي ك از گشنگي نجات بدي و ادم در حال مرگو به زندگي بر گردوني بهشت بر تو واجبه انجلينا جولي براي سه فرزند خوانده خود مادري كرد و كارهايي ك ما مسلمانا جز براي سلفي انداختن و پيشنهادي كثيف انجام نميديم در كشور پاكستان ك دين ازاد و اختياريه ايشون با حجاب وارد شدن چون ميگفت يجا خونده بودم مرد مسلمان نبايد به زن بي حجاب نگاه كنه و حرام است و اين نوع رفتارش ستودنيه…تو همين كشورا نه فساد مالي هست نه دزدي نه جرم و نه جنايت نه غيب نه دروغ مجازات براي همه يكسانه بابام ميگفت هلند انداختن اب دهن جرمه چون ميگن شهر الوده ميشه ولي اينجا هنوز واسه مردم جا نيافتاده اشغالشون جمع كنن قضاوت نكنن دروغ نگن و عقايد خودشون تحميل نكنن شايد اگه ما هم واس هرگونه رفتارهاي ناشايست به درستي اعمال قانون ميشد شاهد خرابي محيط زيست رفتارهاي پر خطر اين همه فساد مالي و اخلاقي حيوون و انسان ازاري دزدي و غيره نبوديم شايد خيليا خودشون به كري يا كوري بزنن شايدم ببينن ولي نگن ويا شايدم ميدونن ولي تصورشون چيز ديگه اي باشه با كمي فك كردن ميشه منشا همه مشكلات فهميد همه چيز بايد سرجاش باشه اول فرهنگ خانواده بعد مدرسه و با نظارت كامل دولت در مدرسه خانه و جامعه قطعا كشوري زيبا خواهيم داشت
  اهورا عزيز متاسفانه قرباني مسائل غير اخلاقي يه ديو شده نميگم حيوون چون اونا هم همچين رفتارهايي از خودشون نشون نميدن پدر اهورا تا ثابت ميكرد و به دادگاه شكايت ميكرد بازم دير ميشد چون حتما شواهد لازمو ميخان و مادري ك بي مسوليتي و شايدم بي توجهي و سهل انگاري خودش منجر به قتل پسرش ميشه حس مادري قوي تر اين چيزاست
  مادرايي هستن ك از همه چيزشون براي بچه هاشون ميگذرن واينا هيچي جز تصويري از خداوند نيستن…قلب ادم از شنيدن بعضي چيزا بدرد مياد،كسي كه به دوس پسر خودش لقب همسر رو ميده و از واقعيت فرار ميكنه قطعا صلاحيت نگه داري يه كودكو نداشته و اگه طلاقي بوده بخاطر درخاستي ك از جانب خودش صورت گرفته اين خودش نشون دهنده ي همه چيز هست

 7. مهسان گفت:

  مسئولین محترم!چرا وقتی یه بچه ی بیگناه بدلیل جدایی والدین و محول شدن به یکی از طرفین در شرایط مبهم قرار میگیره به حال خودش باید رهاش کنید؟؟مددکاران پیشگیری از آسیبهای اجتماعی واسه چی استخدام شدند؟چرا بصورت دوره ای مددکارانی تشریف نمیبرند خانه ی مسکونی پدر یا مادری که حضانت فرزند رو عهده دار شدند تا صلاحیتشون تایید شه؟چرا نباید یه ناپدری یا نامادری که به هردلیلی وارد زندگی افرادی میشند که در ازدواج قبلیشون ناموفق بودند و این میان ممکنه صاحب فرزندی هم باشند حضور مددکاران اجتماعی کودک رو حس کنند و حساب کار بیاد دستشون؟؟بعضیها از موقعیت طلاق پدرومادر بچه سو استفاده کرده و اون طفل رو بی پناه و درمانده فرض میکنند..به نظرم عوض اینکه به عاملین اینگونه جنایات بدوبیراه بگیم که البته شایسته ی مجازاتی سنگین هستند و غیر از زنده زنده سوختن در آتش با دست و پای بسته،هیچ روشی نمیتونه به حق قصاصشون کنه،بهتره در قانون مملکتمون اصلاحاتی صورت بگیره..الان این شیطان صفت رذل دستگیر شده اگه در یه خانواده ی دیگه چنین اتفاقی رخ بده و طرف فرار کنه اونوقت چی؟؟لطفا در نوع قصاص تجدید نظر کنید تا هر شخصی بخواد فکر نادرست از ذهنش در مورد کودکان بگذره چهارستون تنش به لرزه بیفته..اگه اعدام با طناب دار علاج این مشکل بود اینهمه این حوادث تکرار نمیشد..مجازات اعدام با طناب واسه جنایتکاریه که مخاطبش زبون داشته و یه فرد بالغ بوده و حداقل میتونسته تا حدودی از خودش دفاع کنه..واسه شیاطین کودک آزار فقط اعدام باید سوزاندن در آتش باشه تا صدای ضجه و فریادش دل همه ی غده های سرطانی رو به خون بکشه..این معضل داره تو جامعه بیشتر میشه..چرا؟؟؟اجرای قصاص متناسب با اینگونه جرمها نیست..

 8. زهرا گفت:

  خوب روش جلوگیری ازاین فجایع به طور جدی چیه؟ این که اول بپذیریم این موضوع ربطی به حجاب نداره چون حجاب و زنا میگیرن تجاوز به پسربچه ها میشه!! این یک بیماری هست به نام کودک ازاری که درهمه جای دنیا هست و به اثبات رسیده و محدود به مردها نمیشه حتی درزنها هم دیده شد البته خیلی کمتر. اول بپذیریم مشکل چیه بعد میشه درمورد حلش یه کاری بکنیم،ریشه هاروپیدا کنیم اموزش لازم رو بدیم فرهنگ سازی کنیم قوانین محکمی بزاریم ازکودکان دفاع کنیم و … ولی اول باید مشکل رو بپذیریم تا بتونیم درمانش کنیم!

 9. زهرا گفت:

  خوب الان معلوم میشه که اون اقایونی که ریشه فجایع رو دربیحجابی میبینن مثل یه بمب ساعتی میمونن که هرلحظه ممکنه منفجربشن، البته شایدم منفجر شدن صداش درنیومده یا مثل حاج اقا سعید طوسی منفجرشدن وصداشم دراومده و صداش وخفه کردن،برای جلوگیری ازانفجار این بمبها درمرحله سطحی چه کار میتونیم بکنیم؟ اینکه با بدحجابی مبارزه کنیم همه سفت و محکم حجابمون و نگه داریم از طرفی هم ترس از خدا و گناه و روز قیامتم رواج بدیم که اگه بازم بهشون فشار اومدبلکا از ترس خدا به بچه های معصوم رحم کنند،ولی ایا عین مشکل به این روش سطحی حل میشه؟به نظر. شما کسی که نسبت به یک کودک حس جنسی داره با حفظ حجاب زنان مشکلش حل میشه؟ اینها کسانی هستن که حتی با محارم خودتحریک میشن و تحت فشارن حتی نسبت به مادرو خواهرو دختر خودهم میل جنسی دارن حتی محارمشان درخانه از ترس تجاوز حجاب میگیرند دختران خود را زود شوهر میدهند چون میترسن در خانه بمانند چون باعث تحریک انها هستند حتی اگر همه ی زنها درملاعام کاملا حفظ حجاب کرده و درخفا به اینها سرویس جنسی بدهندباز هم کودکان معصوم درامان نیستند چرا؟؟؟؟چون انها به کودکان میل جنسی دارند!!!

 10. زهرا گفت:

  دو تا ازاقایونی که اینجا نظردادن رو درنظربگیرید، یکی بدحجابی رو دلیل این اتفاق میدونه و دیگری میگه ربطی به حجاب نداره،از کنار این اظهارنظر نباید ساده گذشت چون فرد متجاوز و قاتل هم یک مرد بوده وفقط از روی بررسی شرایط روانی مردان میشه ریشه مشکل رو پیدا کرداونی که مشکل رو در حجاب میدونه یعنی توجیهی برای این موضوع پیدا کرده و این جنایت درذهنش میگنجه میتونه تصور کنه که مردان درجامعه تحت فشارجنسی هستن و به ناچاردست به این فجایع میزنن ، شما فکرمیکنید دلیل این که این اقا این موضوع رو میتونه توجیه کنه و اون یکی نمیتونه چیه؟اینکه اونم تحت همون فشارجنسیه و اگه ترس ازخدا و قیامت و نامه اعمال یا مجازات دراین دنیا نباشه اونم ممکنه تحت فشار اون کارو بکنه،یعنی الان ازبیحجابی تو فشاره اگه تویه یه جایی باشه که کسی اون و به خاطر کارش سرزنش نکنه و این کارم ازطرف خدا گناه محسوب نشه میتونه اینکارو بکنه مثل ازدواج با دختر۹ساله که هم قانونیه و همشرعی دیگه براش مهم نیست که اون یه بچه است. حالا اون یکی اقارو در نظر بگیرید اون یکی میتونه هم ازخدا بترسه و ازروزقیامت و یک مومن باشه یا ممکنه اصلا به خدا اعتقادی نداشته باشه ولی معتقده که این موضوع ربطی به حجاب نداره چرا؟چون اصلا به عنوان یک مرد تو ذهنش نمیگنجه که یه مرد به یه پسر بچه معصوم ۲ساله تجاوزکنه چرا؟چون میگه اگه تمام زنان و دختران جامعه حتی اگر ازاین هم بدحجاب ترباشن و برهنه بگردن و من درحبس جنسی بسرببرم هم دست به این کارنمیزنم حتی اگرخدا هم این کاررا گناه نداند و درجامعه هم جرم نباشد و کسی مرا سرزنش هم نکنددست به این کارنمیزنم چرا؟ چون میل جنسی به یک کودک ندارم، من حتی حاضرنیستم طبق اجازه خدا و قوانین با یک دختربچه ۹ساله ازدواج کنم هرچقدرهم که دین ان را حلال بداند من نسبت به یک کودک و یا بچه میل جنسی ندارم

 11. زهرا گفت:

  به نظرم بایدبا تمام این مردهایی که میگن مشکل از بیحجابیه مصاحبه روانشناختی بشه و موردازمایش و بررسی قراربگیرن تا ریشه این مسایل پیدا بشه این ها کیسهای مناسبی برای بررسی هستند چون مستعدانجام این جنایت میباشند چون دقیقا دلیل این اتفاق رو میدونن چرا ؟ چون حس اون متجاوز رو میتونن درک کنند چرا؟چون دقیقا تحت همون فشار هستن توی جامعه بیحجابی اونهارو ازار میده و اگرتحت فشارهای خانواده و ترس از گناه و خدا ومجازات و شرایطای مختلف نباشن ممکنه دست به همچین کاری بزنن اینها میگن ناپدری اهورا تحت فشار جنسی بوده مثل اونا ،ولی چون به خدا و دین و مذهب هم اعتقادنداشته و از مجازات و اینام نمیترسیده دست به این کارزده یعنی فرق این افرادبا متجاوز درترس از خدا و مجازات و ابرو میباشد یعنی درنفس عمل فرقی ندارن هردو به یک کارنابه هنجارمیل دارن و ان تجاوز به پسر بچه معصوم ۲ساله،باید ریشه این موضوع کشف بشه که چطور یک نفر میتونه نسبت به یک کودک بیگناه و بیدفاع حس جنسی داشته باشه

 12. زهرا گفت:

  من خودم به رعایت حجاب خیلی اهمیت میدم همه جا با چادرم ولی فقط از ترس مزاحمت اقایون،ولی به خدا با چادر هم امنیت ندارم، تو یه جلسه اقایه روحانی که برای سخنرانی اومده بود بعد جلسه بهم پیشنهاد صیغه داد فک کنید؟! اوناقا که جای پدرم و داره به خودش اجاره داد همچین حرفی بزنه ازوحشت فقط زود از اون جا رفتم و به هیچ کسم روم نشد بگم،خلاصه خواستم بگم ما با حجاب ها هم امنبت نداریم فقط نوع اشخاصی که مزاحم میشن فرق داره ولی ازخجالت هیچ وقت جرات گفتنش و نداریم،من مطمعن هستم تمامه مردهایی که اینجا گفتن مشکل ازحجاب دقیقا حس اون مردمتجاوز به اهورا رو درک میکنن و خودشونم همچین کاری ممکنه بکنن و ریشه رو درحجاب میبینن یعنی خودشونم تو جامعه تحت فشارن ازبیحجابی و پاش بیافته این کارومیکنن که تونستن حس اون مرد و درک کنن و دلیلش رو بگن وگرنه که اگه مثل اون نیستن باید میگفتن حتی اگرتمام زنان جامعه برهنه هم بگردن تجاوزیک مرد به پسربچه معصوم ۲ ساله توجیهی ندارد،تمام مردهایی که گفتن این موضوع ربطی به حجاب نداره یعنی حس اون ادم و درک نمیکنن یعنی اگه تمام زنان ودخترانه جامعه برهنه باشندو اینها را از رابطه جنسی با زنان منع کرده باشند هرگز نیستند به یک پسربچه معصوم ۲ساله تجاوزکنند گویا کسانی که حجاب رو عامل این موضوع میدونند حتی نسبت به یک کودک هم میل جنسی دارند حتی به هم جنس حتی به حیوان!عجیب نیست!

 13. نسترن گفت:

  خیلی ناراحت شدم از اول تا اخر ماجرا رو با گریه خوندم این انسان نیست قطعا حیوونه سگه کثیف

 14. بانه گفت:

  خدایا دنیایت رو میبینی,شیطان تنها به حرفت گوش نداد و به آدم سجده نبرد،ولی آیا واقعأ این آدما لیاقت سجده بردن دارن، ?????!!!!!!!!!!!! شیطان آدم است آدم

 15. محمد بانه گفت:

  خدایا دنیایت رو میبینی,شیطان تنها به حرفت گوش نداد و به آدم سجده نبرد،ولی آیا واقعأ این آدما لیاقت سجده بردن دارن، ?????!!!!!!!!!!!! شیطان آدم است آدم

 16. محسن گفت:

  از روزی که شنیدم هر وقت به یادش میافتم مخم سوت میکشه و سردرد میگیرم و ناخودآگاه اشک از چشم هام جاری میشه . اون اشغال کثافت و باید تیکه تیکه کرد . مرگ راحت و بدون درد برای اون اشغال و مادر بی مسئولیت اش پایمال کردن خون اون طفل معصوم بیگناه هست اگر به دست من بیوفتن با اره چوب بری قطعه قطعه میکنمشون و کاری میکنم هزار بار ارزوی مرگ کنن .

 17. صدف گفت:

  کاری به جریان طلاق و ملاق و این حرف ها ندارم ولی خاااااااک بر سراون مردیییییی که با دیدن یه بچه ی دوسه ساله وتنها بودن با اون ، تحریک شه.یعنی خاک تموم عالم با تموم فضولاتش توی سرشششششش

 18. علی گفت:

  این دو بی شرف باید تو آب اسید بزاری تا دست عبر ت برا دیگران بشه

 19. الهام گفت:

  واقعا قلبم به درد میاد هروقت یادش می افتم یا خبری از مرگه اهورا میخونم همیشه فکر میکردم حضرت روقیه رو که سر بریده امام حسین رو نشونش دادن و از غصه دق کرده دروغ باشه و یا کشتن علی اصغر با خودم میگفتم مگه میشه آدم اینقدر بی رحم حیون صد برابر بهتر از اینجور آدمهاست مگه میشه اینقدر پست اینقدر بی وجدان ولی با این اتفاقهایی که متاسفانه می افته میبینم صد افسوس که هستن کثافتهایی که فقط کثافتن و بی رحم با هیچ موجودی روی کره خاکی نمیشه اینها رو مقایسه کرد از اینکه تو این دنیا ی کثیف زندگی میکنم ناراحتم از اینکه بچه هام تو هم چنین جامعه ای هستن ناراحتم فقط خدایا به بزرگی خودت مواظبه بچه های معصوممون باش . این آدمه شیطان صفت رو باید تیکه تیکه اش کنن زجر کش بشه و اون مادر هوس بازه کثیفه اش رو زنه هرزه و کثیف حیف از اسمه مادر که رو همچن زنهایی باشه

 20. مهدی گفت:

  خیلی حالم گرفته شده خیلی ناراحتم
  وای اون بچه بی گناه و بی پناه چه زجری کشیده
  خوب که زنده نموند
  به نظرم این شبکه های اجتماعی باعث میشه که اگه دیوصفت ها هم چیزی بلد نیستن یاد بگیرن
  آدم های پست و بدذاتی وجود دارن که تازه فهمیدن تجاوز به کودک یعنی چی؟ و میخوان امتحان کنن
  یکی نیست بگه آخه آشغال چه لذتی تو ضجه زدن بچه واسه تو وجود داره

  به نظرم این نکبت رو باید زنده زنده بندازنش جلو لاش خورا تا تیکه پارش کنن تا درس عبرتی بشه که بدذات های دیگه به فکر کودک آزاری نیوفتن

 21. ژیلا گفت:

  ای انسانهای به ظاهر انسان نما
  شماهایی که در لباس نیرنگ و حیله پنهان شده اید
  ننگتان باد با این افکار…

  این اعمال و افکار با این مجازات خاتمه می یابد و به پایان می رسد و ریشه کن می شود.
  هر کس برای خودش قاضیست واقعا متأسفم متأسف…!!!!

 22. فاطمه گفت:

  نظر همه محترمه ولی بنظرمن قاتل باید اعدام بشه خواهشن

 23. زهرا گفت:

  بهتره این همه زن و مرد رو قضاوت نکنید شاید بهتر باشه در ابتدا به این فکر کنید که ای کاش آدمها بجای اینکه همینطوری بچه دار بشن اول به این فکر کنن که آیا صلاحیت پدر و مادر شدن رو دارن یا نه؟ و نه اینکه همینطوری و بی دلیل بچه دار بشن و با زندگی یه انسان دیگه بازی کنن
  تو شرایطی که از نظر روحی و مالی و حتی وقت گذاشتن برای بچه آمادگی نداریم نباید بچه دار بشیم چون دقیقا با زندگی یه انسان دیگه بازی می کنیم
  چرا باید بخاطر خودخواهی خودمان که میخواهیم بچه نمک زندگی باشه یا ترس از اینکه مردم نگن بچه دار نمیشن یا خیلی عقاید غلط دیگه به راحتی بچه دار میشم

 24. محسن گفت:

  جیگر آدم رو آتیش میزنه این واقعه و سزاست که آدم زار زار گریه کنه وجامه بدره که تو کشور به اصطلاح اسلامی این اتفاقات میافته…قلبم به درد اومد….ولی متاسفم برای فرهنگ جامعه ام که از کامنت هایی که نوشتن معلومه!!!چقدررر بی ادب وچقدر کینه توزانه باهم حرف میزنن مردم ودر اصل مردم رو دوسته کردن(یه دسته ادعای مقید بودن رو دارن ویه دسته ادعای روشن فکر بودن)که هر دودسته غلطه وبیراهه هست چرا که هر دو نفر پدر ومادر کاملا مقصرن به یک اندازه چرا باید انسان ساختن نه حیوان !برای نگه داشتن فزرند باید بدترین سختی ها رو هم تحمل کرد نه اینکه ازهم جدا شد وبچه رو فدا کرد که قربانی این حماقت این دونفر هم این طفل معصوم بوده.پس نه اون مادره خوبیه ونه اون پدر خوبی…شما هم بجای کینه توزانه بهخم توهین کردنتون یاد بگیرید به هم احترام بزارید چرا که فساد رو اگر زن نخاد بپذیره هیچ کس نمیتونه بهش تحمیل کنه…امیدوارم خدا از سر تقصیراتشون بگذره

 25. سودابه گفت:

  کم کاری مسئولین در مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه بوده که شبکه های اجتماعی رو فیلتر نمیکنن. تا کی میخاهیم خودمونو ب نا اگاهی بزنیم. چرا. چن سال اخیر این مسائل پیش میاد هر آدم عاقلی. میدونه مشکل اصلی این شبکه ها هستن. ک دارن قربانی میگیرن و. مردم خودشون باید از دولت بخان که فیلتر کنن،

 26. هنگامه گفت:

  سلام من نه تلگرام دارم نه کاری با این دنیای مجازی این خبرو هم خونواده ام بهم گفتن خیلی برام درد ناک بود واقعا مشکل از ماس که برماس مقصر خود ماهستیم وقتی هرکس حد خودشو نمیدونه همین میشه جالبه که اتفاقای بدتر از عاشورا میوفته و ما هنوز برا سه ساله امام حسین گریه میکنیم ولی تو خود محرمش این اتفاق میوفته این موضوع اصلا ربطی به زن با حجاب یا بی حجاب نداره من خودم بچه طلاقم الان ده سال پدرو مادرم جدا شدن و ۲۷سالمه ولی میترسم از همه آدما زمانی که زنای شوهردار خیانت کنن و مردای زن دار خیانت زمانی که یه زن یا مرد نتونه شهوت خودشو کنترل کنه دنیا همینه یه زمانی دوست پسرا دخترارو با عکس چاپ شده تهدید میکردن هه الان خودشون عکساشونو با کمال میل پخش میکنن واقعا حدتونو نمیدونید زیادی ایران روشن فکر شده درک بعضی از مردها واقعا سخته نمیگم مادر مقصر نبوده چرا بوده ولی کجای دنیا زنی به مردی تجاوز کرده واقعا

 27. مریم گفت:

  خدا لعنت کنه این مرگ کثافت را ، مادر اهورا سر کار می رفته تا بتونه خرج اهورا و خودش در بیاره چکار باید مکرده پدر اهورا گفت دو ماه بوده نفقه اهورا نداده از کجا باید خرجی در میاورده یکم منصف باشید

 28. تینا گفت:

  سلام،خدا لعنتشون کنه خیلی حالم گرفته شد ناراحت شدم
  از خدا گله دارم چرا امثال این زن کثیف باید مادر بشن و صاحب فرشته ی زیبایی که اصلا قدرشو نمیدونن ولی خودم دونفرو یشناسم که زنان بسیار مححبه مهربونی هستند حسرت داشتن بچه رو دارن آههههههههههه…………..
  من معلمم سال گذشته شاگردی داشتم که وضعیت خوبی نداشت هم پدر و هم مادر هردو مشکل داشتن از نظر روانی و روحی بچه بسیار ضغیف و ناراحت بود همیشه استرس داشت نسبت به همسالانش خیلی عقب بود (هم از نظر جثه و هم از نظر هوش و ادراک)احتمال میدادم بچه اوتیسم داشته باشه به مادرش گفتم ولی چون خودش زن مشکلداری بود حرف‌های زشت به من زد و فحاشی کرد بعد مادربزرگ بچه اومد صحبت کرد باهام گفت دامادم مشکل روانی داره دخترمم مریضی روحی داره
  خلاصه اینکه بعد ی مدت دیگه بچه رو نیاوردن
  من به شخصه خیلی ناراحت اون بچه هستم خدا میدونه آبان تو چه وصعیتیه با مادر پدر ی که قصد داشتن جدا بشن و هردوشون بیمار روانی بودن خیلی دلم واسش میسوزه
  اینارو گفتم بدونید مطمئن باشید امثال اهورا کم نیستن تو کشور ما و هیچ ارگانی هم نیست که از اونها حمایت کنه
  فقط خدا باید کمکش کنه به حق آقا صاحب الزمان

 29. معصومه_الف گفت:

  دوستان! احوال جانسوز زمین را بنگرید
  کو درون خویشتن باید چنین نعشی کشید

  اشکتان هرچند بر زجر اهورا شد روان
  گریه از خون را به حال خاک بی سامان کنید

  خاک مجبورست شود همسایه ی دیوی لعین
  بر ضمیر پاک با صدها دعا،ناجی شوید

  از خدا خواهید تا محشر به پا سازد دگر
  ورنه چشمان زمین،مجرم به استمرار دید

  ما همه از خاک بودیم و چنینیم بی قرار
  آن ستم کش،خاک باشد،میزبان شد بر پلید

  پاک گرداند زمین را گریه ها از رنگ ظلم
  اشکتان آلودگی از دامنش سازد بعید

 30. معصومه_الف گفت:

  سلام به همه ی اونایی که مثل من،از شنیدن این خبر جانفرسا،با گفتن جملاتی پرده از احساساتشون برمیدارند..ولی مگه آدم آروم میشه؟؟؟همش دلم میخواست اون لحظه میتونستم به ضجه های اهورای مظلوم برسم و اون ولدالزنای بی پدر مادر رو زنده زنده و دست و دهن بسته با گالن بنزین به آتیش بکشم و بعد اهورا رو بگیرم تو آغوشم و بابت مظلومیتش هرکاری میتونم واسش انجام بدم تا دوباره دنیارو به همون قشنگی که در اول دیده بود تماشا کنه..
  آخه مردک بی شرف!چرا اسم شیطون رو میکشی وسط؟؟؟شیطون شاید تا همین الان هزار نفرو وسوسه کرده به دختر بچه ی خودتم تعرض کنند..خدارو چی دیدی؟؟؟امروز به یه بچه ی بی دفاع که به اندازه ی کافی جدایی پدرو مادرش واسش یه درد جانسوز بود رحم نکردی شاید فردا به خاطر نکبت گناهت و عملکردی که داشتی بازتابش در زندگی زن سابق و فرزند خودت نمود پیدا کنه..دنیا قانون عمل و عکس العمله..وااای بر تو…
  کاری کردی که حتی اگه مثل سگ،جلوی یه ملت جونتو بگیرند بعد از تشریف بردن به اون دنیا روحت با دیدن مشقات و مکافات فرزند بدبختت عذاب خواهد کشید.‌.حالا تازه اولشه..طناب دار فقط کمکت میکنه از اینکه بگیرند تیکه پارت کنند نجات پیدا کنی..ولی وجدانت تا ابد در کنارته و اونه که هم کار قاضی رو انجام میده و دایم واست حکم صادر میکنه و هم خودش بارها قصاص رو به اجرا درمیاره..عربده هایی میکشی که از صدای ناهنجارت موجودات آسمانی به خدا شکایت میکنند ..زمین بیچاره ی قبرستون باید نعشتو به کام خودش بگیره و از اینکه مجبوره تحملت کنه….
  شاید جسد افراد کثیفی مثل تو باعث شده این همه زلزله بیاد..زمین تا به کی میتونه امثال شمارو تو خودش جا بده؟؟؟واقعا این حرف حقیقت داره وقتی خدا میخواست خاک آدم رو توسط فرشتگان مقرب از زمین جدا کنه،زمین فریاد زد آیا میخوای موجودی خلق کنی که بر من خونها بریزه و جنایت کنه؟؟؟کائنات ،درک و شعور دارند..شاید درظاهر فکر میکنیم هیچی نمیفهمند این اشتباه محضه..اگه هنگام ارتکاب به چنین معصیتی فقط ذره ای از پاکی روح برخوردار بودی و درونت تا این حد کدر و تار و کثیف نبود،حتی اگه وسوسه ای به قلبت خطور میکرد از شرمندگی و عذاب وجدان،سربه کوه و بیابون میزدی چه برسه به اینکه دست به ارتکاب جنایت بزنی…همشم برمیگرده به دورانی که دربطن مادرت بودی..لقمه ی حلال..پاکدامنی و عفت یک زن در دوران بارداری و دوری از گناه و معصیت،مستقیما رو ساختار روحی و جسمی جنین تاثیر میگذاره..شیری که بعنوان غذا وارد معدت شده..غذایی که بابات سرسفره آورده..همه ی اینها ذاتتو شکل داده و نتیجش این میشه که خییلی راحت وارد زندگی دیگران میشی ..البته هر شخصی نمیتونه امثال تورو به زندگیش راه بده ..مقدمه میخواد..مشابه مشابه رو جذب خودش میکنه..اون زن اگر از جنس و ذات یه انگلی مثل تو نبود امکان نداشت حریم امن یه طفل بیگناه رو تبدیل به اقامتگاه یه غده ی بدخیم سرطانی کنه..

 31. دلواپس گفت:

  جامعه ی ما پر شده از آدم های بی مسئولیت که متاسفانه با ازدواج های اشتباه و بی تامل فرزندانی بار می آورند که در آینده سرطان جامعه می شوند.صدها مورد مثل اهورا و بنیتا و.. وجود دارد که شناسایی نمی شوند و سرانجام مرگ زودرس هم ندارند بلکه امثال افرادی که با هزران عقده بزرگ می شوند خواهند شد که تبریل شدن به وحشی هایی مثل داعش کم آن می باشد.

 32. علیرضا گفت:

  هیچی نمیتونم بگم

 33. مادر پسربچه 2 ساله گفت:

  واقعا برای جامعه متاسفم که انقدر پست شده که نیازهای جنسیشونو میخوان با بچه رفع کنن. اون پدر و مادر به هر دلیلی نتونستن باهم زندگی کنن ولی اون خانم اگر مادر بود خیلی راحت میتونست موضوع تجاوز رو بفهمه و اون پدر اگه مسءولیت پذیر بود وقتی مادر مانع از دیدن بچه اش می شد و همسایه ها بهش میگفتن صدای گریه بچه میاد خیلی زودتر از اینکه این اتفاق شوم بیوفته میتونست کاری بکنه.
  لطفا لطفا لطفا توی زندگی مسئولیت پذیر باشید و بچه ها رو داخل مشکلاتتون نکنید.

 34. امیر گفت:

  برادران و خواهران عزیزم که متاهل هستید از شما عزیزان خواهش می کنم که در زندگی از خود تحمل وصبربیشتری در مقابل مشکلات نشان دهید و مانند کوه در مقابل طوفان حوادث استوار و محکم بایستید و به حق هر کس در سختیها بتواند هم مقاوم باشد و هم همراه خوب و تکیه گاه مطمئن در کنار دیگری باشدیک دوست لایق وهمسری شایسته دوست داشتن است همچنین قدر همدیگر را هم بدانیم روزهای سخت زیادی را که در کنار هم به یاری خداوند سپری کردیم و به آسانی و ساحل آرامش رسیدیم را هم به خاطر بیاوریم و به یکدیگر بابت حضور مشترک در این مراحل ناب زندگی بگویید دوستت دارم و به بودن و داشتن تو دلگرم هستم چه مرد و چه زن هر دو در یک واژه هایی شریک هستند مانند همسر بودن پس یکدیگر را از نگاه مرد و زن تنها نظاره نکنیم بلکه نگاهمان مشترک باشد مانند یک همسر و همراه و همسفر و دوست و عشق و والدین و ولی …… و صدها و هزاران واژه که ما را از تفرقه و جدایی به هم دلی و یکی بودن و هم جنس بودن می رساند .
  بیایئد با همسرمان از یک جنس باشیم و با هم جنس خود پرواز کنیم تا به دنیا بیاموزیم که کبوتر با کبوتر
  باز با باز کند همجنس با همجنس پرواز
  وما از جنس آدم جفت او را آفریدیم و آنها را در کنار هم قرار دادیم و به آنها گفتیم که به هر کجای این بهشت که میخواهیدآزادانه با هم بروید و از هر میوه و آشامیدنی که مایل بودید با هم میل کنید ولی تنها نزدیک این محدوده و یا خارج از این محدوده نشوید .
  نزدیک محدوده این درخت ممنوعه هرگز نشوید و از محدوده امن و آرام خود در بهشت خارج نشویید پس حدود خوشبختی و بد بختی خود را به خوبی بدانید که این خط قرمز نشانه آن است که اگر به آن سوی محدوده امن رفتید میوه آن درخت ممنوعه شما را در تشابهه فریب میدهد و در آنجا شما دیگر قادر به تشخیص سیب اصلی از سیب سمی فرعی نیستید چرا که هر دو در ظاهر تنها شبیه هم هستند ولی آن اصلی باعث سلا متی میشود و آن فرعی سبب مسموم شدن و مریض شدن و توهم و تصور باطل میشود (در اینترنت حتما درخت سیب سمی را دیده ایید که میوه آن در ظاهر مانند سیب است دقیقا شبیه ولی اگر یک گاز از آن بزنید چنان سم کشنده و قوی دارد که کمتر جان سالم به در می برند حتما جستجو کنید برای اطمینان)
  پس با اطمینان حدود امنیت و آرامش و آسایش زندگی خود را بیاموزیم و از این مقررات بدون تردید پیروی کنیم و از خطوط قرمز رد نشوییم که این قدم مهمترین قدم است که اگر برداریم و از خط رد شوییم مابقی قدمها را ناخود آگاه پشت سر شیطان جا در پای او گذارده و خطوات شیطان را بی اراده تعقیب می کنیم . مانند همین بخت بر گشتگان که قاتل موقعی که به هوش آمد مردم و همسایگان و بچه دو ساله را و اتفاق وحشتناکی که به دست او رخ داده را تازه با هم و یا همه دید چراکه شیطان و نفس پلید اختیار را چنان از انسان در حالت شهوت و عصبانیت می گیرند که فقط با فروکش کردن و رها کردن آنها میتوان به عمق فاجعه پی برد .
  ای عزیزان بیشتر ما عصبانیت و تعصب و از سوی دیگر نگاه مغرضانه و شهوت در دیدگاه و نظراتمان موج می زند حتی آنقدر زیاد که من امیر در ارسال دیدگاه خویش به راحتی ناسزا و توهین می نمایم که چرا دیکری نظری مخالف من دارد و این ریشه در عصبانیت و عدم وجود صبر وتحمل یکدیگر است و الله مع الصابرین و عجله کار شیطان است قدری بر روی خود نگاه از بالاتر داشته باشیم و اگر از بالا بتوانیم خودمان و اعمال خود را نظاره کنیم آنگاه به حقیقت خواهیم رسید پس رفیع باشیم و رفعت پیدا کنیم که اولین جایگاه در شناخت حقیقی خود است بسم الله از خدا جایگاه رفعت و رفیع را بخواهیم تا اعمال خود را دقیق تر نظاره کنیم پندار و گفتار و کردار خود را با چشم و گوش بالا و والا جستجو کنیم

 35. علی گفت:

  اینجا ایرانه

 36. M گفت:

  تمام اینا بخاطر اینه که جامعه از زن دفاع نمیکنه.اگر برای مادران مجرد دولت امکاناتی فراهم کنه مجبور به ترک کودک برای کار نمیشن و تن به همخونه نمیدن

 37. امیر گفت:

  با توجه به اطلاعات ناقص و نا کافی حتی برای شهادت و یا نظریه نسبی درست برای هر کدام از شما عزیزان و محدودیت شما در داشتن اطلاعات کافی چه بهتر است تنها به عنوان یک خواننده اتفاق دلخراش همگی عبرت بگیریم و پند برای زندگی خودمان که تا می توانیم در زندگی صبر و تحمل شرایط سخت را داشته باشیم و از سوی دیگر شرایط آسان و نعمتهای خدا و داشته های فراوان زندگی را که به جرات همه ما در اختیار داریم را بیشتر از سختیها و مشکلات ببینیم و متذکر شوییم برای هم و همانطور که خداوند بزرگ فرموده در کتاب قرآن مجید بر بنی اسرائیل که نعمتهای خدا را به یاد آورده و روزهای خوب و خاطره انگیز را به خاطر آورید ای بنی اسرائیل و شکر نعمتهای خداوند را به جا آورید که چگونه شما را از سختیها و اتفاقات تلخی که برای خود بوجود آورده بودید نجات دادم و روزهای شاد و پر نعمت و برکت را برای شما قرار دادم پس قدردان نعمتها و نیکیها باشیم و سپاسگزار خدای بزرگ ومهربان که اگر اهورا و ستایش و چند کودک بی گناه ظالمانه از میان رفتند ولی هزاران کودک با دقت بیشتر و توجه و عاطفه بهتر مورد مراقبت و نگهداری والدین خود قرار می گیرند و چه بسا طلاقهایی که با عبرت از این اتفاقات تلخ منتفی میشود و کانونهای زندگی که گرم میشود و بسیار اتفاق خوب و تاثیر گذار از این اتفاق دلخراش که با عبرت گرفتن و تاثیر پذیری از آن شکل میگیرد . باز هم متذکر میشوم که این اتفاق ای کاش هیچ گاه به وقوع نمی پیوست ولی چه میشود کرد به جزء عبرت گرفتن و پند پذیری تک تک ما شاهدان این اتفاق از اشتباهات مسببین آن و سعی در جهت عدم اتفاق چنین مصائب در آینده با توکل بر خداوند و بالا بردن سطح تعقل و اعتقادهای اخلاقی و رعایت اصول و مقررات اخلاقی و اعتقادی که مارا چه از لحاظ فردی و چه اجتماعی به سلامت ظاهری و باطنی برسانند . سلام ☆ سالم بودن ☆ سلامت روح و روان و جان و جسم و شخصیت ☆ تسلیم به قوانینی که رعایت آن ما را سالم و سلامت نگاه میدارد ☆ سلام بر تو و سلام بر ما و سلام بر شما و سلام بر آنها سلام بر همگی از صمیم دل و با تمام وجود امیدوارم که هر روز سالم و با سلامت تر از دیروز باشیم تا اینگونه همبشه یاد اهورا و اهوراها را زنده نگاه داریم سلام اهورا جان ببخش که عموی بدی بودم ببخش که به دنیایی قدم گذاشتی که ما به اینگونه برای شما سخت تبدیل کردیم با تعصب و خودخواهی و نادیده گرفتن شما گلهای زیبا و فرشتگان معصوم چرا که چشمان ما نا بینا است و گوشهای ما ناشنوا از برای دیدن لبخندهای شما غنچه های زندگی و شنیدن خنده های بی ریا و ساده واز ته دلتان عمو ببخش من را که واقعا متاسفم که نتوانستم کاری برایت انجام دهم از خدا بخواه که از حطای من بگذرد و حلالم کن

 38. امیر گفت:

  دقیقا با گفته های هانی جان موافقم چرا ما موضوعات را به سوی نگاه متعصبانه جنسیتی میبریم گروهی از روی تعصب و عصبانیت میخواهند بی اعتقادی زنها را تنها عامل اتفاقات ناسالم جامعه بدانند و گروهی بطور برعکس با تعصب مردها را تنها عامل فساد در اجتماع می بینند در حالیکه یک فرد سالم در بیان تفکرات و تجربیات و آموخته های خود در قبال یک اتفاق به هیچ عنوان از دریچه تعصب و عصبانیت وارد نمی شود و از همه مهمتر با عصبانیت به قضاوت و حکم قطعی دادن در یک اتفاق نمی پردازد چراکه اصولا ما انسانها در جایگاه قضاوت دارای کاملیت لازم و مطلق و تسلط کافی و کامل از لحاظ اطلاعات مکانی و زمانی نسبت به یک موضوع و اتفاق نمی باشیم تنها ما می توانیم براساس تناسب و مطلوبیت جایگاه خودمان نسبت به یک اتفاق شهادت و یا نظر دهیم و هموا ه تاکید بر بیان حقیقت عقیده و نظرات خود نسبت به میزان تسلط نسبی از جایگاه کنونی و اطلاعات زمان کنونی خود داشته باشیم و از عبارت قطعیت و کامل مطلق بودن نظر و قضاوت خود استفاده نکنیم تا خدای ناکرده دچار خسارت به خود و دیگران با قضاوت از روی اطلاعات ناقص نشوییم .به عنوان مثال یک درخت سیب را در نظر بگیرید که دور تا دور آن به فاصله یک متر در یک متر جایگاهی برای یک نفر ناظر و شاهد است حال از نفر اول سئوال میشود که با توجه به موقعیت واطلاعات دیدگاهی مکانی و زمانی خویش بگوید چند سیب بر روی درخت قرار دارد و او جواب بدهد ۵ عدد و نفر بعدی به همین سئوال جواب دهد ۴ عدد و نفرات بعدی هر کدام بر اساس زاویه و میدان دید محدود به جایگاه خود حتی فردی بگوید هیچ سیبی بر روی درخت وجود ن ندارد و نکته جالب در این است که آنها هر کدام از جایگاه ثابت خود در گر داگرد درخت سیب دقیقا دارند درست می گویند و حقیقت دیداری و جایگاهی آنها از آن مکان و در آن زمان دقیقا همان تعدا سیب است چرا که در درخت سیب از هر جایگاه نمیشود که به علت وجود برگها و شاخها و دیگر مزاحمتهای دیداری و بصری تمام سیبهای موجود بر درخت را دید . ولی اگر یک نفر با صبر و حوصله و قرار گرفتن در همه جایگاهها در پیرامون مرکزیت درخت سیب قرار بگیرد و با توجه و تمرکز به شمارش تعداد سیبها بپردازد مسلما نتیجه و نظر این فرد از دیگر افراد کامل تر هست ولی باز حقیقت محض نمی باشد چرا که حقیقت محض تنها در یک صورت که نیروی بتواند در یک لحظه و زمان درتمام جایگاههایی که بتوان تعداد سیبها را شمارش کرد صدق پیدا می کند در یک لحظه واحد باید در تمام جایگاهها در اطراف و از پایئن و بالا وجود داشت و این همان بی مانندی و بی مثالی و احد و واحد بودن خداوند است که در یک لحظه در هر زمان و مکانی وجود دارد و در عین حال محدود به آن زمان ومکان هم نمی شود و این یعنی ولم یکن له کفوا احد و نه هیچ کس مثل ومانند او احد است بی مثال است حتی در معنی اسما و نامها
  ببخشید اگر طولانی شد

 39. دلواپس گفت:

  به نظر شما سند۲۰۳۰ مردمو در این موارد روشن و آگاه نمی کنه تا همچین حوادثی کمتر رخ بده؟

 40. دلواپس گفت:

  آبروی کشور و فرهنگ رفت.کی این آسیبو جبران می کنه؟

 41. علی گفت:

  لعنت به هر چی آدم هرزه و بی دین و کثیفه چه مرد و چه زن.چه فرق داره وقتی ذهنها هرزه و ناپاکه و فقط به فکر خوشگذرونی و سیر شدن از هوسها و خواهشهای سیرناشدنی نفسانی هستیم چه فرقی داره جنسیت ؟نتیجش میشه فساد وقربانی شدن هزاران معصوم!

  1. هانی گفت:

   چرا میگین حجاب ربط نداره حجاب فقط برا زن نیس مردا هم لباسایی میپوشن که وسوسه انگیز و تحریک به گناهه.متاسفانه تو جامعه اسلامی که این پوشش مردا و زنا را میبینیم شبیه آخر زمانه.حجاب نیس بدحجابی مد شده ما از غرب هم سبقت گرفتیم اونجا زنان جوان مثل زنان ایرانی آرایش نمی کنن.حال آدم بهم میخوره از اینهمه آرایش.مثلا برای چی نه مجرد معلومه کیه نه متاهل هیچکسم مسئولیتی تو زندگیش نداره متاهل هم باشه تا میگی بالای چشت ابرویه طلاق و دادگاه!اول از همه این بازیگرا بدحجابی رو مد کردن هیچ مسئولی هم خدارو شکر نیست بگه ما جامعه اسلامی این چه وضعه صدا و سیماست مثلا الگوی جوونا همین باززگرای بی حجابن.بز حجابی خودش به تنهایی زمینه ساز تمام گناهان و فساد دیگس از خیانت و دروغ و بی بندوباری و بی مسئولیتی و… گرفته تا طلاق و گناه ! اونی که دین نداره از خدا نترسه هر کار که بگی میکنه.

   1. امیر گفت:

    مثل اینه که بگی اگر کسی اومد خونه کسی دزدی مقصر اونه نه دزد . مرد حسابی بچه دو ساله باید چه لباسی می پوشید که اون مردک بهش تجاوز نکنه . این چه حرف بی سر وتهی بود که زدی

 42. الیاس گفت:

  من یک سوال برام پیش اومده، دوستانی که میفرمایید مشکل از حجاب هست، آیا زمانی که در ایران حجاب اجباری نبود، اینقدر قتل و تجاوز داشتیم؟ حالا یک سوال دیگه اگه خود شما تشریف ببرید کشوری که حجاب اجباری نیست مثل همین لبنان، وسوسه میشوید که به کودکان تجاوز کنید؟؟؟
  فاتل که وضعش مشخصه و اعدام میشه، اما واقعا نمیشه کاری کرد برای جامعه بیمار ما؟؟؟شما اینجا به جان هم افتادید در حالی که همه ما قربانی یک جامعه هستیم، امروز یکی گرفتار شده شاید نفر بعدی ما باشیم پس بهتره کسی رو سرزنش نکنیم و حداقل کاری که میتونیم بکنیم مواظب خودمان و اطرافیانمان باشیم
  به امید روزی که خبرهای خوب دوباره در این مملکت ماتم زده به گوش برسه…..

 43. امیر گفت:

  طریقه سالم زندگی کردن چه از لحاظ فردی و چه از لحاظ اجتماعی بطور طبیعی و عقلانی باید دارای قوانین و رعایت شرایط مطلوب باشد .مگر میشود که بدون نظم و نظام متناسب به زندگی متناسب و سالم دست یافت ؟! سئوال من از عزیزانی که مقررات و قوانین اعتقادی و یا اجتماعی را رد می نمایند و نقش آنها را در شکل گیری فرد سالم و افراد سالم در چهارچوب اجتماع انکار میکنند این است .شما عزیزان اگر مسئول سلامت فرد وجامعه بودید چه راهکاری را ارائه میدهید تا این اتفاقات وحشتناک واقع نگردد ؟ یعنی بصورت اتفاقی ویا سلیقه ایی که هر کس با هر روشی که خواست میتوان به سلامت فردی و اجتماعی رسید ؟رعایت قوانین و مقررات اعتقادی و اجتماعی تحت عنوان قانون الهی یا قانون تجربی بشر آیا تنها راه رسیدن به سلامت نیست ؟

 44. امیرعلی گفت:

  مگه ادم چقدر می تونه عوضی باشه که به بچه دو ساله رحم نکنه. خاک عالم تو سد اون مادر با اون یارو که به بچه دو ساله رحم نکرده.
  بعضی ماها اخلاقیاتمون از عرب ها هم بدتر شده که اونارو به عنوان پست ترین نزاد به حساب میاریم یه نمونش همین مادر و دوستش یا قاتل اتنا.

  1. امیر گفت:

   نژادپرست .

 45. یا گفت:

  زنان خیابونارو با دیسکو اشتباه گرفتن

  1. امیر گفت:

   چی میگی تو ؟ الان این چه ربطی به زنان و خیابونا داشت ؟

 46. Sana گفت:

  ینی چی معلوم نیست اولین بار بوده باشه چرا مگه بچه چیکارت کرده بود روانی به سزای عملت میرسی اشغال

 47. Sakhtar گفت:

  سلام من با آقای امیر حسین که در با لا توضیحاتی رو داده بود موافقم چون این جور کارها به خاطر خوب و هوس نیست این ها عقده های هست که در یک مرد یا یک زن به مرور زمان پیش میاد انسان تا یک زمان خاصی نیاز جنسی بالایی دارد که اگه برطرف نشود به عقده تبدیل میشود روی صحبتم با اون آقایی است که میگه یک سری می‌خوان از این فرصت استفاده کنند که به حجاب زنان گیر بدن عزیز دل که شما در اجتماع نیستی ما در اجتماع هستیم هر روز می‌بینیم که مادر ها و پدر ها دختران خودشان را از ۹ ساله تا۳۰ ساله چجوری روانه کوچه و خیابان میکنند من نمیخواهم به خواهران عزیزم بگم که فقط شما مقصر هستید و اگر شما حجاب را رعایت کنید همه چیز حلهنه این طور نیست ولی اگر بخوام بگم که کی نخ اول رو میده بدون شک زنان و دختران هستند این اتفاق افتاد و تموم شد با فحش دادن و صحبت های بیهوده چیزی حل نمیشه
  ای دختر ها و زنان بد حجاب اگه میدونستید که ما مردان در مورد شماها چجوری فکر میکنیم مطمئن باشید که هرگز با این سرو وضع در جامعه حضور پیدا نمی‌کردید

 48. ناشناس گفت:

  مردیشوی این دنیای پست وکثیف روببرن که به خاطر شهوت ولذت حیوانی بچه دوساله وشش ساله وهفت ساله اینجوری زجرکش بشه ای دنیا نگه دارمن میخوام پیاده شم .

 49. احسان گفت:

  تو اين وسط تنها چيزي كه كسي بهش اشاره نميكنه اينه كه بيمارستان رازي اين بچرو قبول نكرده واسه مداوا.
  يعني چي آخعه.شايد اگر قبولش ميكرد الان زنده بود.
  البته كه مرگ بهتر از زنده موندن با اين تصاوير و اتفاقاتي كه تو ذهن بچه ميمونده
  متاسفانه هم يه عده هم ميان و همه چيو و ذهن مردمو منحرف ميكنن و مسايلو به مزخرفاتي مثل حجاب ربط ميدن

 50. سهیلا گفت:

  خدایا اشکام حالا چن ماهه خشک نشده اززمان قتل آتنا ،وبعدبنیتا بعدش مفقودی پارسا که هنوزپیدانشده وبعدازاون پریایاتبسم ،قتل فجیع ابوالفضل توسط یه روانی کفتوباز ،فاطمه ی ۵ ساله ،ملیکای هشت ساله که بدست جانی ۱۴ ساله کشته شد وحالا اهورای ۲ ساله ،خدایا قراربودانسان خلق کنی نه دیو خدایا گفتی اشرف مخلوقات آفریدم پس چراحیوانات پیش خیلی ازانسانها باشرف ترواشرف ترند ،اشکهایم میریزندوخشک نمیشوند خدایاقسم به ذات مقدست این آخرین بی گناهی باشدکه درچنگال شیطان جان داد خدایا ءآخربه کدامین گناه؟

 51. سپیده گفت:

  اشغالای حرومزاده خاک برسرتون که همچین بلاهایی سر یه فرشته کوچولو میارید.خدا ازتون نگذره.خاک برسر همچین مادری کنن البته اسم مادر براش خیلی زیاده.تو یه مادر نیستی یه حیوونی.

 52. فرید گفت:

  منم موافقم که تاثیرات فرهنگ بیگانه تو این مورد نقش داشته واضحه این زن برا تامین نیاز خودش به یه غریبه بد ذات اعتماد کرده و کاملا چشم هاش و بسته شایدم زیاد بدش نمیومده از اون بچه خلاص بشه قانون هم فقط میخواد چنین اتفاقاتی پیش بیاد بعد مجازات اعدام راه حلشه بخدا تو اجتماع کنونی پدر مادر زیاد داریم که صلاحیت نگهداری این طفل معصوم هارو ندارن ازشون سلب مسولییت کنیین

 53. سورنا گفت:

  من مادر رو خیلی مقصر می‌دونم همپا و همسنگ اون مرد دیو سیرت! اون زن آثار سوختگی با سیگاروا حتما دیده…همسایه از رفت و آمدهای افراد و دود تریاک گفته آمد عده ی زن سر نیامده با مرد دیگری همسر و همبالین شده مردی که به پسرش بارها تجاوز کرده بارها شکنجه داده و در آخر با دنده های که ریه های طفل را سوراخ کرده و گوشهایی که پیچانده و شکسته به کام مرگ کشانده و آخرین تجاوز خود را هم انجام داده…اما پدر بچه از نظر من یه آدم جبون و بی مسئولیته مردی که در مقابل ضجه های دلبندش دلخوش به مراحل قانونی آلفا حق حضانت زنش نشسته…به نظر من این مرد هم لیاقت یک پدر و صلابت یکمرد را ندارد.

 54. امیر حسین گفت:

  ببینین این اولین اتفاق نیست آخریش هم نخواهد بود تا زمانی که زنان و دختران با همین وضعیت تو کوچه و خیابان ها ظاهر شوند و بگن که مردان باید مواظب چشاشون باشند و ما هر طور که می خواهیم در جامعه حضور پیدا میکنیم وضعیت همینه اگه به همین شکل پیش بره مطمعن باشین که زمانی خواهد رسید که وقتی زنی یا دختری از خانه خارج میشود معلوم نیست که سالم برگردد یا نه زمانی میرسه که ما به برادر و خواهر خود اعتماد نداشته باشیم آی خانوم ای دختر به خدا قسم زیبایی تو به حجابت هست کسی که تو رو به خاطر بدن نیمه عریانت دوست داشته باشه حتما از کسی که بدنش از تو عریان تره بیشتر خوشش میاد اینو منی میگم که مد هستم نه یک زن از نگاه مرد

  1. Sana گفت:

   تجاوز یه مرد به یه طفل دو ساله چه ربطی به زنای جامعمون داره این مادر روانی رفته هم بالین یه حیوون بد تر از خودش شده شما هم هر چی میشه به حجاب زنا گیر بدین

 55. شیدا گفت:

  خدایا چرا بهر اشغال و حیونی بچه میدی!!!!بچه بیچاره !اینا همشون مقصرن هیچکدومشون فکر بچه و زجری که کشیده نیستن این مرتیکه هم الان بعد ۶ماه پیداش شده و ادعای پدری میکن انگار اومده عروسی عمش که اونجوری موهاشو سشوار کرده و ابرو برداشته اون از مادرش دیگ چه انتظاری از اون حیوون پست و بیشرف میشه داشت که همچین بلایی سر بچه اورده ؟کشورمون پر شده از بیمارای جنسی دیگ زنا و بچه ها تو خونهاشون و پیش خانوادهاشون هم امنیت ندارن !چرا به این روز افتادیم هر روز با یه خبر اینجوری تن و بدنمون میلرزه چرا قانونی نمیزارن که قبل از ازدواج یا قبل از بچه دار شدن صلاحیت روانی زوجین تایید بشه خدایا خودت رحم کن رحم کن نجاتمون بده این مملکت بظاهر اسلامی و نجات بده

 56. ناشناس گفت:

  وقتی مردهایی تو جامعه ما هستند که به یک پسر بچه دوساله رحم نمیکنند ،زنان مطلقه و بیوه از شر این اشرار چه باید بکنند ، جامعه جوری شده که تا میفهمند بیوه ای یا مطلقه میخواند نهایت استفاده رو ازت بکنند کاریم به نوع پوشش و عقایدت ندارن شاید مادر اهورا هم فقط بخاطر رهایی از این آسیب ها به یک بی کاره بی عار پناه آورده .!نمیخوام ازش دفاع کنم اما به نظرم نباید قضاوت کرد یا اگر میکنیم دو طرف و باید ببینیم

 57. علی گفت:

  خدایا کاش دنیایی وجود نداشت .به کجا داریم میریم ؟

 58. علی گفت:

  سلام من یه سوال دارم چرا زمانی ناپدری این خانم این بچه رو با سیگار دیتهایش رو داغ میکردش مادرس چیزی نگفتش .چرا کسی نمیگه چرا این مادر .که حیف هستش اسم مادر رو گذاشت روش از درد کشیدن بچه اش اعتراضی نکردش .بنظرم اول مادر بچه باید محاکمه شود وباید بگوید چرا وچرا به عنوان یه انسان سکوت کردش اگر هر جایی دنیا بود این خانم محاکمه میشود به عنوان بچه ازاری .امیدوارم مسئولین محترم قضایی بخوبی از این امتحان رو سفید بیرون بیایند

 59. بی نام گفت:

  فاجعه نابود کننده فرهنگ و تمدن ایرانی اون مریض روانی نبوده مواد هم طبق گفته دادستانی مصرف نکرده در سلامت کامل بوده ای خدا این دیگر چیست شیطان یا پست تر برای یک لحظه لذت …
  مقصر همه ما هستیم از خانواده باید حمایت شود اگر از هم پاشید از کودکان باید به شدت حمایت شود هم در بستر دولتی هم غیر دولتی شرمندگی وسرخوردگی همه ما ایرانی ها است که چنین موجوداتی بین ما زندگی میکنند

 60. شمس گفت:

  خدا میفرماید مردها هستند که زنها را نگاه میدارند
  با توجه به تفاوتهای زن و مرد و لطمه ای که بر زن واردمیشود متاسفانه زن بدون مرد بعد از جدایی بدون داشتن هزینه زندگی از این مشکلات زیاد دارد

 61. محسنی گفت:

  من یه معلم هستم . متاسفانه با افزایش طلاق هر روز شاهد حسرت ها و غم های عمیق و ترس ها و سرخوردگی های بچه ها توی مدرسه هستم . هر روز واسه شاگردام قلبم به درد میاد.مسولین به جای دعوای قدرت و پول یه فکری به حال وضعیت اقتصادی و فرهنگی کشور کنند.

 62. زهره گفت:

  اول اینکه این غم بزرگ و این حادثه تلخ و میشه گفت این فاجعه رو ابتدا ب خدا..که خدای من عجب صبری داری عجب صبری داری ..نه به پدر و نه مادرش بلکه به کسایی که میفهمن که این طفل معصوما امانت خداس دست ما ادما تلسیت میگم..مگه حتما باید حادثه پلاسکو رخ بده..این روزا شاهد اتفاقاتی میفتیم که باید گفت فاجعه..خدایا تمومش کن..اون مادر اون پدر اگه صلاحیت نداشتن اگه فقط ب دنبال یه هوس یه بچه افتاده تو شکم بچش چرا تو بهشون یه طفل معصوم دادی که اینطور بشه..اونا که لیاقت نداشتن اون مادر اگه لیاقت داشت ک بچشو دست اون حرومزاده نمی داد ک بخواد همچین بلایی سر این بچه طفل معصوم بیاره..اخه چ لذتی داشته واسه اون رذل پست فطرت..خدایا دارم دیونه میشم…چ دنیای کثیفی شده..یا امام زمان باید بیای واقعا دیگه نمیدونم چس بگم

 63. saghar گفت:

  مادر بی مهرش، مرتیکه ی کثیف رو سگ صفت معرفی کرده.. دهنشو آب بکشه اسم سگ رو بیاره!! هیچ حیوونی با این مرتیکه کثیف مطابقت نداره.. مرتیکه ی داعشی هرز!!

 64. علي دهكردي گفت:

  تمام اين بدبختيا از وقتي شروع شد كه زن جماعت حس كرد توي زندگي حقش داره خورده ميشه و شروع كرد به ماجراجويي كردن
  اصلا شوهر سابق اين خانوم مشكل داشته كه هنين موضوع باعث جداييشون شده اين درست
  ….ولي اين زن نادان رفته با يه شيطان صفته بيكارو بي عار ريخته روهم اين با چه استدلالي بوده؟
  آيا اسمي غير از شهوت راني روي كار مادر اين طفل معصوم ميشه گذاشت؟

 65. قدرت جانيجودکي گفت:

  همه مقصريم!منوتوواينوآن وکل مسعولين مرتبط،هميشه منتظرحادثه هستيم واسه شلوغ کردن بي خودي،والبته نمک بپاشيم برزخمدردهاي طرفين!همه شديم قاضي چرابايد به اينجا برسيماگرماهمه بخواهيم ميشه که اينهاپيش نياد ازراههاي قانوني اعتراض نکرديم موقع انتخوابات مشکلات اينچنيني را طرح نکرديم ازصداسيماگرفته تاهرنهادمسعول وروزنامها باجديت پيگيرمسايل اخلاقي فرهنگي و..نشديم پس حق نداريم تنهايي به قضاوت بنشينيم نگاه کنيدهمه ميگن مردمقصره زن مقصره وچنان کنيم و..ک يکي نيس بگه چرا؟آب راگندزدايي نميکنيم ميديم دست نابيناوريشه درفقرفرهنگي وفقرخانوادگي مادي معنوي عقيدتي افراد ونبود کارشناس خبره وتاحدي هم سانسورباعث باني همه اين مواردخوکصفتي هستش يه زمان بود که دردعواي دونفر چندآدم ميانجيگري ميکرد وکاربه روبوسي وپوزش طرفين دعواميشد حالا چطورشده باذوق تماشاگرشده ايم بله دوستان ماازآدميت دورشده ايم

 66. مرضیه گفت:

  باید دقیقا کاری که با اهورا کرد با این مرد بشه و همون زجر با همون شدت تحمل کنه، خدا لعنت کنه به پخش کننده ها و آورنده ها مواد مخدر

 67. یاشار گفت:

  واقعا متأسفم برای اینجور کثافطا
  بچه گناه نداره 😔
  خدایا خودت یه عذاب چیزی به اینجور ادما بده
  اینارو اعدامم آدم نمیکنه
  دلم کباب میشه اخه بچه ۲ ساله چی میفهمه
  تجاوز چرا؟!

 68. علی گفت:

  اینقد قضاوت نکنید، همیشه قضاوت همه چیز از دور خیلی راحته، ولی ادمها وقتی تو شرایطش قرار میگیرن، همه یه جور رفتار میکنن، زن همیشه مقصر شناخته میشه، اونم چون حجاب نداره، یا حق زندگی کردن رو از خودش نگرفته، هه خیلی خنده داره….متاسفم

  1. یاشار گفت:

   تجاوز به بچه دو سالرو چیمیگی نکنه اونم قضاوت نکنیم
   خدایی نکرده بچه خودتم بود بازم همینجور حرف میزدی؟

 69. حسین گفت:

  خیلی غم انگیزه
  ولی اعدام برای این فرد کثیف فایده نداره
  فقط کمتر از۲دقیقه طول میکشه بمیره
  باید این عوضی را زجر کش کنند تا درس عبرت بشه برای اشغال های مثل این
  باید کاری کنند که روزی هزار بار ارزوی مرگ کنه
  نباید با اعدام همه چی را تموم کنند باید زجری که اهورا کشیده این عوضی بکشه

 70. دنیای پست گفت:

  خیلی ها مقصرند نظام اموزشی خانوادهای بی مسولیت فاصله گرفتن از هویت ایرانی خودمان یک روز هری پاتر میشود منجی آخرالزمان مان یک روز بیل گیتس خدایمان کجا رفت فرهنگ کهن سال ایرانی که مغول های بی رحم را ادم میکرد اما افسوس که در بدترین زمانها زندگی میکنیم ای کودک معصوم ارام بخواب که رنج زندگی کردن را به جان نخریدی و اف بر تو ای نامادری که جگر گوشه ات را مفت به زرق وبرق موی فشن و بور فروختی

 71. رها گفت:

  توجه توجه*****************************************************************
  هزار تا زن و مرد هستن از هم جدا میشن و مرد ممکنه نفقه نده یا نفقه دادنش دیر بشه
  آیا در ازای کم کاری شوهر باید دوست پسر بگیری اونهم یه آدم لا ابالی و بچه رو بسپری بهش!!!!!
  همسرش نفقه نداده و از بی پولی میرفته سر کار؟؟!!!پس حشیش و مواد رو مفتی میاوردن مصرف میکردن که همسایه ها شاکی شدن!!!!!
  خیلی از زنها همسرشون میمیره و پول و خرجی ندارن ولی با آبرو زندگی میکنن و حواسشون به بچه هاشون هم هست.
  نباید بی فکری و بی توجهی آدمها رو گردن بقیه بندازیم.
  بچه دست مادرش بوده باید حواسش رو جمع میکرده

 72. رها گفت:

  اگه مرد و زنی باهم مشکل داشتن و از هم جدا شدن و بچه داشتن باید حواسشون به بچه و فردی که به عنوان همسر آینده انتخاب میکنن باشه.

 73. ناشناس گفت:

  پدر اهورا ،زنشو با یک بچه ۲ ساله طلاق میده (طبق قوانین ایران حق طلاق با آقایونه) ،از طرفی به گفته خودش دوماه خرجی که قانونن باید برای پسرش میداده رو قطع میکنه ،مادر اهورا برای تلافی اجازه نمیده پدر اهورا پسرشو ببینه!خب چه اشکال داره پدر اهورا هم دوماه پسرش و نمیبینه(بلاخره پول مهمتره) مادر اهورا باید بره سرکار تا خرج پسرشو در بیاره ،از قضا مردی که تو زندگی مادر اهورا بود ،وقتی با یه پسر بچه دوساله تو خونه تنها میمونه تحریک میشه ……… . مادر اهورا اعدام باید گردد ..اما مردان مریض این جامعه چی؟؟؟؟

 74. مینا گفت:

  این حیوون رو باید جلو چش همه ی مردم شهرش تیکه تیکه کرد تا درس عبرت بشه واسه بقیه… اعدام دردی رو دوا نمیکنه باید زنده زنده اعضای بدنش رو قطع کرد.

 75. پرویز700 گفت:

  بنظر من مادر اهورا هم دروغ میگه، نگاش کن هیکل مادر و دوس پسرش کمتر از یک میمون نیست، خدایا اینا انسان نیستن حیف سگ ک بهشون بگی سگ وقتی سگ همجنسبازی نمیکنه چطور این مردیکه ولدالضناح تونست با ی بچه دو ساله همچین کاری بکنه،

 76. پ گفت:

  همه این جنایتها که چپ و راست داره توی جامعه اتاق میفته همه برمی گرده به نقصان آموزش در کشور. نظام آموزشی ما کجا انسانیت، مسئولیت اجتماعی و خیلی مسائل دیگه رو که برای زندگی مردم در کنار هم ضروورت داره در مردمش درونی کرده. دو سه مورد تئوری اون هم به شکل ضعیفش نمی تونه اصول اخلاقی رو یاد مردم بده. مگه میشه یه فردی آموزش درست دیده باشه و بیاد مرتکب چنین جنایاتی بشه. این نظام آموزشی چی تربیت کرده؟ این همه جنایتکار. کم کم داریم تبدیل میشیم به ملت جنایتکار کودک کش. البته مسائل اجتماعی دیگه هم مهمن اما آموزش اصله.

 77. ی گفت:

  زن سرلخت

 78. ی گفت:

  حالانمیشدصیغه یاعقدیاهرچی نکنی میذاشتی این بچه زندگی کنه؟؟؟؟یاحداقل میذاشتی این طفل معصوم چشمش به دنیا بازبشه بعدمیرفتی شوهرمیکردی…..فکرکنم طفلک هنوز به دنیانیومده بود مراسم بله برون بود

 79. ی گفت:

  حالانمیشد صیغه یاعقد یاهرچی نکنی؟؟؟؟مسذاشتی این بچه زندگی کنه؟؟؟ یاحداقل میذاشتی این طفل معصوم چشمش به دنیابازبشه بعد میرفتی شوهرمیکردی …فکر کنم طفلک هنوز به دنیانیومده بود مراسم بله برون بود

 80. ویلیام گفت:

  فقط میشه تاسف خورد ای کاش همه ما ادمها یه چارچوب تو زندگیمون داشتیم که رعایتش میکردیم این به حجاب ربطی نداره ولی به حیا مربوط میشه
  لازم نبود بچه دو ساله حجاب داشته باشه ولی کاش مادرش یکم متعهد به اصول اولیه زندگی بود که هر هرزه ای رو تو خونه خودش راه نمیداد که بچه بی گناه و بهش بسپاره و این ماجرا پیش بیاد
  خواهشا فارغ از تعصبات بیجای انتخاباتی فکر کنید تو کشوری که هیچ مسئولی به فکر ما و فرزندانمون نیست خودمون فکر چاره باشیم اتش به اختیار حرکت کنید مواظب رفت و امداتون باشید
  ایشالله که همه شما عزیزان در پناه خدا به مقصد برسید
  یا علی

  1. خودم گفت:

   داداش ربط داره اگه این خانم خودشو تو خیابون حفظ میکرد یه همچین حرومزاده ای جذبش نمیشد یا بهتر بگم این نتیجه آموزش های شبکه های فارسی زبان ماهوارست

 81. الف گفت:

  پدر بچه که حتما بیگناه هست! دو ماه نفقه بچشو نداده براش مهم نبوده که خوردو خوراک و … بچش از کجا تامین می شه ،کلا رها کرده بوده بچه رو .موقعی هم که این اتفاق افتاد مادر سر کار بوده برای خرج خودش و همان بچه.حالا که مرده برای گرفتن دیه و انتقام از زنش پیداش شد

 82. حدیث گفت:

  خدا انشاالله این جور آدم هارو لعنت کنه بی شرف ها

 83. مریم گفت:

  این مساله ربطی به حجاب نداره،من همیشه از حجاب متنفر بودم ودوری کردم،اما دلم برای همه ی موجودات زنده میتپه،برای سگها وگربه هایه محل زندگیمون غذا میپزم ومیبرم.نوازششون میکنم.انسان وهم نوع خودم خصوصا بچه ها برای من جایگاه خاصی دارن ،تحمل ناراحتی دشمنامو ندارم چه برسه به کودک معصوم،پس بی حجابی ربطی به این قضایا نداره.اون ناپدری مطمئنا از نظر روحی شرایط عادی نداشت،یا مواد مصرف کرده بود.کاش مسئولین علت این جنایتها رو ابتدا بفهمن ،سپس اقدام به دادن حکم کنن،با اعدام مشکل حل نمیشه.اگه با اعدام حل شدنی بود تا حالا باید این مسائلا کمتر میشد،اما ما روزبه روز بیشتر این جور خبرا میشنویم.بی پولی ،فقر فرهنگی وتربیتی،موادمخدر از علتهای اصلی این اتفاقات تلخ هست.ما کل خانواده وفامیلامون بی حجابن،برامون دیدن مرد وزن بی حجاب عادیه،اتفاقا اونایی که ندیدن ،بیشتر وحشی هستند وحریص.این کودک معصوم هم بی حجاب بوده که این اتفاق افتاده؟؟؟؟لطفا یه خرده فکر کنید بعدش ربط به حجاب بدین ونظر بدین.

  1. خودم گفت:

   رعایت حجاب یکی از راه های نه گفتن به شهوت غیر حلاله یکی از راه های نه گفتن به نفس سرکشه، خیلی هم ربط داره فقط نمیخوای قبول کنی، چون یا زده شدی یا اینقدر ذهنتو با دری وری شستشو دادی که نمیتونی

  2. علي دهكردي گفت:

   به بي حجاب بودنت ميبالي؟ لذت ميبري توي خيابون بازيچه دست يه عده آدم هوس ران بشي؟
   پس اگه اتفاق ناگواري براي امثال تو بيوفته تا حدود زيادي خودتون مقصرين

   1. ... گفت:

    چرا همیشه زنا مقصرن؟یعنی شما آقایون هیچ مسولیتی ندارین؟نباید یکم چشمان مبارکتونو کنترل کنین؟خدا به شما این دستورو نداده نه؟

 84. سمیه گفت:

  این مرد پست فطرت باید سنگسار بشه .

 85. محمد گفت:

  این جور ادما باید دستو پاهاشون قطع بشه تا درس عبرتی بشه برای بقیه

 86. عمار گفت:

  این بچه واقعا بی پناه بوده. این از پدرش که تو این شرایط بجای عزاداری برای بچه اش و همدردی با مادر داغدیده ی بچه اش داره از آب گل آلود ماهی میگیره و دعواهای زن و شوهری شو رو میکنه.
  به بهونه ی نفقه ندادن؟؟تو واقعا می فهمی که این بهانه نیست ..دلیله…وقتی نفقه ندی از کجا شکم خودشو بچه شو سیر کنه؟؟بجای خرجی بچه تو دادن رفتی دنبال تبانی که مادر بچه تو از خونه اش بندازن بیرون و بی سرپناهش کنی؟؟اینقدر بدبخت بودی تو؟
  با نظر خانم نوشین کاملا موافقم

 87. Nilo گفت:

  ایشالا اعدام بشه الهی آمین

 88. سلیمان گفت:

  بنظرمن همچین بی ربط به مسیله حجاب نمیتونه باشه چون یه مرد وقتی رو خیابون چندتا صحنه محرک ببینه تو خونه هم بیاد این جور فکرا به سرش میزنه دیگه این دگه اثبات شده است کسی نمیتونه منکرش بشه ولی خب شایدهم نداشته باشه خداداند وبس

 89. سعید گفت:

  خیلی ها مقصر هستند یکی قانون مسخره کشورمون که بعد جدایی بچه تا چند سال باید پیش مادرش زندگی کنه اونم در کشوری که زنها قدرت اداره خانواده رو ندارن و یاد گرفتن چشمشون به جیب مردها باشه عوض اینکه تحقیق کنن پدر صلاحیت نگهداری بچه رو داره یا مادر بچه رو به مادر دادن اگه تحقیق میشد با شرایطی که مادرش داشته باید بچه به پدرش داده میشد قاتل گفته جلوی چشم مادرش پای بچه رو با سیگار سوزوندم تا بترسه به نظر من بعد قانون مادر حوس رانش مقصر بوده که بچه رو فدای حوس های خودش کرده

  1. Dj گفت:

   چرا داري حرف مفت ميزني؟ اين طفل معصوم نه پدرش ادم بوده نه مادرش. خود باباي بچه گفته مدير ساختمان بهش گفته بود صداي ضجه بچه رو ميشنون.چرا نرفته بود به تنظيم شكايت كنه بچه رو ببره پزشك قانوني جا سيگارا كه واضح بودن رو بدن بچه.
   بهتر چرت پرت نگيم تو مراسم عزاداري موهاي باباهه رو باش.
   خيلي ببخشيد ولي به همون قدري كه قاتل و مادر اين بچه مقصرن پدر بچه هم به همون اندازه مقصره. دو تا هرزه كه تشكيل يه خانواده دادن بعد ديدن همو نميخوان بچه هم به ميون اومده.از كجا معلوم بجه دست باباهه هم بود مورد تجاوز و يا شكنجه قرار نميگرفت؟

 90. بابک گفت:

  دین اسلام ، کشور اسلامی و مردمانمان مسلمان ولی……….!!!

  1. خودم گفت:

   مردمان اسمشون مسلمانه اگه مسلمون بودن احکام اسلامی محرم و نامحرم رو رعایت میکردن احکام قصاص رو درست اجرا میکردن که همچین حرومزاده هایی جرئت … پیدا نکنن

 91. سعیده گفت:

  بنظر من این اتفاقاتی که داره توی جامعه ما میفته همش از تاثیر این برنامه های اینستاگرام و فیلمهای ترکی هستش مسئولین باید یکار اساسی بکنن که دیگه این اتفاقات نیفته. واقعا بعضی از مردم جامعه ما بیمارن. مهدی جان خودت بیا همه را شفا بده.

  1. خودم گفت:

   شک نکنید که همینه شک نکنید… بعضی از مسئولین فقط میخوان رای مردمو بگیرن حالا به هر قیمتی

 92. یکی گفت:

  من می فهمم که اینا هردو روانی پسیکوپات و معتاد بودن ولی طبق نمونه های بیشتری که تو زندگیم دیدم: بابا پدرا، مادرا می خوان طلاق بگیرین بگیرین ولی به عنوان بچه دیروز ازتون التماس می کنم ناپدری نامادری وارد زندگی و خونه بچه هاتون نکنین!!! ناپدری نامادری همیشه یک غریبه خواهد بود و هرگز مثل یه والد حقیقی برای بچه شما نمی شه. خیلی هاشونم که دیوانه هایی مثل این از آب در می آن. الان این رسانه ای شده ولی قسم می خورم نمونه های قتل و کودک آزاری به شدت توسط این افراد بالاس. هرکاری می خواین بکنین برین از خونه بیرون یا صبر کنین بچه هاتون که بالای ۱۸ سال شدن ازدواج کنین یا دوست پسر دوست دختر بگیرین ولی به حریم مقدس خانواده و اون بچه و خونه ای که بچه اونجاس احترام بگذارین و یه غریبه رو واردش نکنین به خصوص که قانون ما به کودک این اختیار رو نداده که اگه نخواست با اینا زندگی کنه حرفی بزنه.

 93. نوشین گفت:

  به مسئله عمیق بنگرید٬ارتباط دادن مسئله به حجاب وبی حجابی سطحی وکودک مأبانه است٬از نظر بنده گناه پدر واقعی این کودک سنگین تره مادرشه ولی این وسط میخواد همه تقصیر ها رو بندازه گردن مادره

  1. یکی گفت:

   اینایی که می گن حجاب فلان کلا رو هوان اصلا نادیده بگیرین این جور هیولاهارو سطحی یا کودکانه هم نیست والا کلا توهمیه! این اصلا علمی ثابت شده که حتی در تجاوز بزرگسالان قربانی هیچ ربطی نداره به اتفاق و تجاوز عملیه کاملا یک طرفه و از بیماریهای روانی و در این مورد اعتیاد هم نشات می گیره و فقط با کنترل شدید و با ایجاد وحشت و سپرهای دفاعی (از طریق قانون و افکار عمومی) می شه جلوی این نوع روانیها رو گرفت و کنترلشون کرد و به هیچ عنوانم اینا نباید نزدیک موجودات بی دفاع مثل کودکان یا حیوانات یا سالمندان باشن.

 94. ! گفت:

  خدایا این انسانت چقدر میتونه حیوون باشه!!!!

  1. یکی گفت:

   بله؟؟؟؟ حیوانات نه تجاوز دارن نه تعرض به بچه ها نه اعتیاد!

 95. نوشین گفت:

  فقدان سازمان ها و ارگانهای حمایت از زنان بیوه وطلاق گرفته وحتی شوهر نکرده به لحاظ مالی و اجتماعی باعث تن دادن بسیاری از زنان و دختران جامعه به یکسری کارها وتصمیمات غلط واعتماد کردن های بی مورد میشه٬چنانچه زن های یک جامعه دارای شغل و برنامه درست و حسابی باشند ودر درجه اول نیاز مالی نداشته باشند ویا اینکه مانند کشورهای جهان اول ازشون حمایت تمام وکمال بعمل بیاد گرفتار چنین مسائلی نمیشه٬تو مملکت ما اگه زنی شغل دولتی نداشته باشه باید تشریفشو ببره روسپی گری ولاغیر٬چرا که هر شغل غیر دولتی دیگه ای نهایتأ منجر به سوء استفاده از زنان میشه

 96. فاطمه گفت:

  واقعا جای صحبتی نمیمونه چی باعث میشه انسان ب جایی برسه ک دست ب همچین فاجعه‌ای بزنه ک ادم از فکر کردن وبیانش اعصابش ب هم میریزه ……
  وااااای خدای من مبادا من رو به حال خودم رها کنی که میدانم با تنها شدنم ب عمق لجن زار دنیا وآخرت خواهم رفت …آن وقت با دوریم ازتو چه کنم، آیا غیر از تو پناهی هست؟؟؟

  1. خودم گفت:

   همچین هیولاهایی تو این شهر کثافت که از در و دیوارش شهوت میبار درست میشن، کافیه طرف پایبند به چیزی نباشه و مرتب به نامحرم نگاه کنه و رابطه با نامحرم براش مهم نباشه و وقتی این براش کم کم تکراری بشه از اونجایی که قید و بندی نداره رو به ازدواج با خر و سگ و تجاوز و هزار کثافت دیگه میاره

 97. فاطمه گفت:

  واقعا جای صحبتی نمیمونه باعث میشه انسان ب جایی برسه ک دست ب همچین فاجعه‌ای بزنه ک ادم از فکر کردن وبیانش اعصابش ب هم میریزه
  وااااای خدای من مبادا من رو به حال خودم رها کنی کمیدانم با تنها شدم ب عمق لجن زار دنیا وآخرت خواهم رفت …آن وقت با دوریم از تو چه کنم آیا غیر از تو پناهی هست؟؟؟

 98. گل نرگس گفت:

  واقعا هر چی ک هست بچه باید پیش پدر باشه واقع قوانین اسلام بر اساس اصوله آگه باباش بود هیچ وقت همچین اتفاقی نمیوفتاد احمق سگ صفت

 99. امیر گفت:

  چه فایده!؟ دوباره علت رو بی حجابی ، مواد مخدر و شیطان پرستی بیان میکنن و جامعه فراموش میکنه تا ۲-۳ هفته دیگر و کودک بعدی!

 100. ر گفت:

  صد در صد میدانم مواد کشیده..
  هوشیاری آگاهی انسانی نداشت..

  1. یکی گفت:

   همینطوره. نمونه های دیگه کودک آزاری هم تقریبا همه معتاد بودن. باید واقعا قانون یا معتادین رو همرو جمع کنه یا نذاره بچه ها در هیچ محیطی نزدیک معتادین باشن.

 101. هادی گفت:

  پدر اصلیش بی غیرت بوده وگرنه بچه این طوری بی صاحب نمی شد مادرش هم باید مجازات بشه ،باید یک قانون بگذارند که هیچ پدر و مادر و یا نا پدری و نامادری جرات آسیب رسوندن به بچه ها رو نداشته باشه ، نقره داغ که بشن دیگه عبرت برای بقیه قاتل های معتاد میشن

 102. سعید گفت:

  متاثر شدیم و غمگین . غمی بزرگ که تموم وجودمون رو سوزند. امروز اهورا قربانی جنایت شد و شاید هزاران اهورای دیگر در معرض چنین خطرات و جنایت ها از آدمک های انسان نما که شاید فقط ظاهری از انسان داشته باشن.

  1. مصطفی گفت:

   متاسفانه همینطوره سعید جان. نیما به این شدت مثلا رسانه ای نشد ولی این موارد مدام در حال اتفاق افتادنن و بیشتر هم توسط والدین معتاد. نیما هم همینطور جون خودشو از دست داد چون بیمارستانی که کبودیها و سوختگیها و … درمان کرد به زور قانونی که بچه رو جز اموال مادر پدر می دونه نیما رو پس داد به والدین معتادش با اینکه هم خود بچه هم پزشکان و هم پرستاران مرکز به شدت مخالف بودن و همینطور بود که نیما هم مثل خیلی های دیگه و اهورا عمری کوتاه و پر از درد و رنج براش رقم خورد و تا وقتی قوانین درست نشن و رفاه و امنیت بچه رو در نظر نگیرن همین می شه. افراد روانی و معتاد هم متاسفانه می تونن مثل همه بچه درست کنن.

  2. سمیه گفت:

   این مرد پست فطرت رو باید سنگسارش کرد .

 103. م گفت:

  احتمالا این حیوون جانی معتاد به شیشه بوده و قبل از انجام جنایت مواد زده بوده.و شاید هم یک بیمار روانی خیلی خطرناک باشه.این حادثه باید درسی بشه برای بقیه که به راحتی بچه خودشون رو با کسی که شناخت کاملی ازش ندارن تنها رها نکنن.در ضمن هیچ ربطی هم به حجاب و بدحجابی نداره.
  من به عنوان یک ایرانی از دادسرای استان گیلان می‌خوام که هر چه سریعتر حکم اعدام این جانی اجرا بشه.هر چند استحقاق مرگ با طناب دار رو نداره و به نظر من باید زنده به گور بشه.

 104. امیر گفت:

  چی می شه گفت؟ هر چی بگیم خالی نمی شیم .حیف از خود بچه معصوم.

  1. مصطفی گفت:

   واقعا کاش بچه رو فقط خدا به آدمهای نرمال و سالم می داد … بعد اونهایی که واقعا لیاقتشو دارن و امکاناتشو دارن آدم می شنوه که بچه دار نمی شن!! این چه وضعیه آخه؟؟؟

 105. حسین گفت:

  واقعا برای قانون گزارن کشور متاسفم ک برای این جرم های سنگین مجازات اساسی نمیزارن با اعدام ک تو دودقیقه تموم میکنه نمیفهمه باید در انظاراین ناپدریه حیوان آدم نمارولخت کنن وزنده زنده بسوزونن تادرس عبرتی باشه برا تمام امثال حیوان صفت ها مادر اهورا هم بایود اعدام بشه ک حق مادری رو براش نکرد …دین اهورا گردن مادرشه چون حتی نزاشته تادوماه پدراصلی اهورای بدبخت اونو ببینه.واقعا قلبن برا اهورادرد میکنه.

 106. حسین گفت:

  واقعا برای قانون گزارن کشور متاسفم ک برای این جرم های سنگین مجازات اساسی نمیزارن با اعدام ک تو دودقیقه تموم میکنه نمیفهمه باید در انظاراین ناپدریه حیوان آدم نمارولخت کنن وزنده زنده بسوزونن تادرس عبرتی باشه برا تمام امثال حیوان صفت ها مادر اهورا هم بایود اعدام بشه ک حق مادری رو براش نکرد …دیناهورا گردن مادرشه

 107. داریوش گفت:

  واقعا خفه شو واقعا …..

 108. جامعه ستیز گفت:

  خب حقیقتا از خوندن خبر متاثر نشدم
  هزاران از این نوع اتفاقات در جامعه در حال وقوع است و اگر قتلی هم شده تقصیر مادرش هست و مطمینم اگر اون بچه هم زنده می شد بعید می دونم.بخواد پیش این مادر هوس باز برگرده

  1. نگاه گفت:

   آره چون اون آشغالی که این کارو کرده اصلا فرشته خداس دیگه؟؟؟؟ تقصیر فقط برای یک نفر نبوده اینجا … خیلی جالبه که “مرد”ها هستن که چپ و راست تجاوز می کنن بعد تو می گی زن هوسباز؟؟؟؟ اصلا بالا خونت کار می کنه تو؟؟؟؟؟ خوبی؟؟؟؟ مطمینی کله تو به دیوار نخورده؟؟؟

   1. مریم گفت:

    والا با اون ظاهر خانمه معلوم هست که هوس بازه حیف به این نعمتی که قسمت اینا میشه
    شما چرا هرس میخوری نکنه شما هم هوس بازین که میسوزین

  2. مصطفی گفت:

   تو اسمتو می ذاشتی زن ستیز مثکه درستتر بود!!!!! اینا دو تا آدمنمای معتاد روانیند و ربطی به زن و مرد ندارن و بعدم مقصر اول اون مرتیکه است بعد مادره برانکه مراقبت نکرده و مقصرین دیگه هم هستن. من با من با حرف زشت زدن مخالفم ولی با داریوش موافقم، تو خفه شو با اون ذهن فاسدت.

   1. مهسا گفت:

    دوستان بحث نكنيم فقط لطفا به موهاي اتو زده ي پدر اهورا هم دقت كنيد شما كه اينقدر راجب مادرش حرف بد ميزنيد به اين هم دقت كنيد اگه قرار باشه از رو ظاهر قضاوت كرد اين رو هم توجه كنيد

  3. لیلی گفت:

   جالبه خود مردها میان به خودشون توهین میکنن ،میگن چون زنها حجاب ندارن مردا دست به تجاوز میزنن،یعنی مردها اینقدر سست عنصرن؟؟؟؟!!!!!
   دست از این حرفاتون بردارید یه عمر مشکلات جنسی جامعه سرکوب و سانسور شد حالا به وحشتناک ترین وجه داره میزنه بیرون،واقعیت اینه جامعه مریضه،و مقصر هم قطعا همونایین که چنین مشکلاتی رو به حجاب خانمها ربط دادن!
   خواهشا چندتا مقاله از محققان سرشناس بخونید،این سری مشکلات در جوامعی چون جامعه ما بسته و سانسور شده بیشتره مثل کشورهای عربی اطراف ما…
   باید از این اتفاقات تلخ تک تک ما درس بگیریم

 109. لویا گفت:

  اعدام چنین افرادی بی فایدست به نظر من باید علت یابی بشه که چی باعث میشه که این ناهنجاری شکل بگیره؟ هیچ ادم عاقل و بالغی همچین کاری نمیکنه. حتما دلایل روانی داره. شاید به خود مرد تو کوچیکی تجاوز شده و شاید ..‌‌

 110. دیوان گفت:

  حیف شد !!!!!نه قاضی ام و نه توان اجرا دارم.
  کاش این قاتل بی رحم رو زنده زنده میسوزوندن. تا عبرت دیگران شود. ۶ ماه کمتره کودک آزاری چقدر زیاد شده. اعدام قاتل یه حرکت عادیه. بهتر با اشد مجازات باشه.

 111. سعید گفت:

  خیلی حیوون و پسته چنین آدمی هرچه زودتر باید به سزای عملش برسه

  1. مصطفی گفت:

   حیوانات تجاوز در قلمروشون ندارن. منصف باشین و به حیوانات پاک توهین نکنین لطفا. تجاوز کاملا اختراع آدمنماهاست.

  2. میثم گفت:

   مگه تو فیلم های ترکی تجاوز به پسر ۲ساله میشه؟

 112. ممم گفت:

  کجا دوست پسر مادر بود نا پدری بود با چند ضربه به سر کودک زد باعث مرگ کودک شد تجاوز در کار نبو.د

 113. liela گفت:

  امیدوارم مادرت به عذات بشینه
  ایشالله خبر اعدامیت رو بشنوم
  واقعن خیلی غم انگیزه آخه مگه اهورا چیکارت کرده بود بی انصاف😢😢😢😠😠😠

 114. متین گفت:

  چیزی برای گفتن ندارم

 115. س گفت:

  متأسفانه جامعه ای که زنان بی حجاب و …. داشته باشه و مردان بی غیرت همین هم میشه. روز به روز از این اتفاقات می شنویم خونواده کم کم دیگه از بین میره و این اتفاقات جایگزین اون میشه.
  خدا این طفل معصوم رو تو بغل فاطمه زهرا (س) محشور کن طفلک بدون هیچ گناهی به بدترین حالت مجازات شد. خدایا خودت کمک کن. زنان و مردان جامعه ی ما رو که اسماً شیعه هستیم هدایت کن. خدایا اهورا امشب مهمان توست و تو بهترین میزبانی

  1. زهرا گفت:

   خفه شو بابا. چه ربطی به حجاب داره آخه؟؟؟
   مردک روانی و پست فطرت بوده

   1. حسین گفت:

    قاتل اهورا مادر کثیف و سگ سفتش هست ، تمام مشکل از جایی شروع شد که قوانین اسلام توسط حقوق و دادگاه به تقلید از غرب نقض شد و قانون اسلام که ولی پدر همیشه پدر واقعی او است نقض شد

    1. مصطفی گفت:

     ۱٫ سگها و حیوانات هرگز تجاوز نمی کنن.
     ۲٫ این یه مورده. بیشتر مواردی که کودکان به دست کسی کشته می شن زمانی هست که بچه با پدر می مونه و نامادری بچه رو می کشه.
     ۳٫ ایران خودش قوانینی داشته که بچه رو به خصوص تا زمانیکه خردسال باشه به مادر می سپارن و هیچ ربطی به غرب و شرق و … نداره چون از نظر علمی معمولا مادر مراقب بهتری برای بچه اش هست تا پدر و اگثر “پدر” ها بعد برای حوسرانیهای خودشون اتفاقا دنبال … می رن.
     ۴٫ عقده های شخصی و دید کثیف و ضد زنتو برا خودت نگه دار!!! بچه بدون مادر (اگر هردو والدین از نظر روانی سالم باشن) همیشه بیشتر از بچه بدون پدر صدمه می بینه. اصلا حالا که اینطوره هر زنی که حال تورو جا آورده دستش درد نکنه! مادرت باید هرروز چند بار کبودت می کرد که بفهمی … .
     ۵٫ دادگاه خودش باید والدین رو برای تعیین سرپرستی مورد معاینه روانپزشکی قرار می داد و این زن یه بیمار روانیه نه یه “زن”.
     ۶٫ قاتل اهورا اول یه آشغاله که همون “مرد” متجاوزه بعد “مادره” و بعد کسان دیگه ای که خیلی راحت می تونستن جلوی اینو بگیرن. پس اگر گروهی باید محکوم شه “مردها” هستن شامل خود توی … .
     ۷٫ این به جای پوزشت از باوان ایرانیه که انقدر حقوقشون به باد رفته؟؟؟ واقعا برات متاسفم! برو قرصهاتو بخور به جای نظرات فضایی دادن و توهین کردن به مردم …

     1. مهسا گفت:

      عاليييييييييي هميشه زنارو مقصر ميدونن ممنون كه حمايت كرديد
      اون شوهر اگه خوب بود زنش باهاش ميموند كسي نپرسيد كه چي شد جدا شد
      زن احتياج به محبت داره و تو سن ٢٧ سالگي برچسب مطلقه بودن آزار دهنده ست همزاد پنداري كنيد خودتونو جاي مادرش قرار بديد شما هم احساس داريد خلاصه
      ماها دايه ي مهربانتر از مادر نيستيم قضاوت آسونه

     2. پ گفت:

      یعنی ذهن زیبا و ذهنیت درست آقا مصطفی رو کاش می شد طلا گرفت
      یه نکته؛ توی مملکتی که دادن حضانت کودک به مادر تقریبا از استثنائاته، چطور شده حضانت این کودک رو دادن به مادرش!؟ مشکل پدرش چی بوده؟

     3. ریحانه گفت:

      چرت گفتی

     4. بهاره گفت:

      افرین بر شما و پاسخ شما. به وجود مردانی همچون شما در این سرزمین افتخار میکنم. پاینده باشید

    2. مریم گفت:

     گاهی که پدرها بدتر سربچه میارن.
     آمارهای بچه های مورد اذیت واقع شده از پدران هم بالاست.

    3. طاها گفت:

     جسارت نشه چون نامادری داشتم میگم شما یه درصد فکر کن نامادریه پست ازآب درمیومد نفست از جای گرم بلند میشه

    4. امیر گفت:

     حاجی تو زیاد جوش نزن .

   2. مهران گفت:

    اینا خودشون یه مشت آدم روانی ان که همه چی تو دنیا رو به ۴ لاخ موی زن خلاصه می کنن. ریشه ی همه ی بدبختی ها همین تفکرات نشات گرفته از عصر جاهلیته…

    هیچ کس
    گناه را گردن نگرفت؛

    یک سیب کم شده بود
    و طبیعتاً
    دیواری کوتاه تر از یک زن پیدا نمی شد…!

    1. میرزا گفت:

     بمیر

    2. خودم گفت:

     همین یه تار موی نامحرم کم کم تبدیل میشه شهر کثافتی که از در و دیوارش شهوت میباره

   3. مریم گفت:

    حتما هم ربط داره به حجاب
    تو چرا میسوزی رعایت حجاب لیاقت میخواد که نصیب هرکی نمیشه

   4. .. گفت:

    عزیزم نمیشه گفت ک پوشش نادرست زنها بی اثره. بی حجابی بسیار بهتر از این نوع حجابه. زنها هر روز انگار دارن عروسی میرن. قیاس با کشورای دیگه هم بگیری هیچ جای دنیا از سوراخ شلوار جر خورده پوست کرم مالی شده رو نمایش نمیدن. نیاز ب یه چنین گارد گرفتنی نیست. لباس تابستونی زنها تو ایران از دستکش لاتکس پزشکی دست کمی نداره. ترکیب پوشیدگی و برهنگی و آرایش سیاه و سرخ و سفید. شما یک نمونه از چنین زن بی مسیولیتی رو ب شکل مادر همین طفل معصوم میبینی.

   5. کاپوتی گفت:

    دهنتو ببند ربطش اینه که طرف دوست پسر داشته،اگر اهل مذهب بود دوست پسر انتخاب نمی کرد بچه اش هم زنده می موند.

   6. مهدی گفت:

    حتما ربط داره به دین به حجاب به غیرت ربط داره اگر یه ذره به دین و آخرت اعتقاد داشت این غلطو نمیکرد اگر مادرش یه ذره به دین ودستورات دین مثل حجاب اعتقاد داشت اصلا با همچین آدمی ازدواج نمیکرد در ضمن مودب باشید

   7. zahra گفت:

    تا وقتی این بی ادبی ها جواب امثال تو باشه که بی منطق و بی فکر فحش بپرونی وضع بهتر نمیشه……..

  2. م گفت:

   متاسفم برای این طرز فکر که حجاب رو دلیل میدونه پس توو کشورای خارجی که حجابی ندارن چرا از این اتفاقا کمتر میفته مردای بی جنبه جامعه ما عادت کردن که هر غلطی میکنن و براش یه علت میارن.

   1. ن گفت:

    واقعا حرفی ندارم کلامت بیست بود

   2. مریم گفت:

    مرغ همسایه غازه والا شما اونجا هستید که میگید اونجا کمتره هرجا فساد باشه از این چیزا هست والا زنا هم باید خودشون رو یه نگاه کنن هر کشوری یه عرفی داره اینجا این همه خون دادیم تا روسری نره هرکی عشق کشورایه خارجی رو داره بفرمایید راه بازه برید اونجا

    1. ف گفت:

     مملکت ارث بابا یا مهریه ننه تون نیست که هر کی با شما موافق نباشه مجبور باشه بره…

   3. میرزا گفت:

    خبر نداری که میگی کمتر اتفاق میوفته

   4. خودم گفت:

    کی گفته کمتر اتفاق می افته این کثافتکاری ها تو انگلیس مهد تمدن هزاران برابر بیشتره هرچی عین اونا تو فرهنگمون افت میکنیم بیشتر شاهد این موارد هستیم

   5. .. گفت:

    اولا آمار اونجا دست ما نیست. دوما هیچ جای دنیا ظاهر زنها مثل ایران نیست. این لباس پوشیدن و آراستن ظاهر تو کشورهای غربی مختص مدلها،رقاصها،پورن استارها و … هست. زن های ایرانی اغلب اندام بد و پوست داغون دارن. اگر مثل غربی ها برهنه میشدن و بدون آرایش، اثراتش ب مراتب کمتر از این دروغ پردازی ها بود. متاسف برای تفکر ناشیانه ی خودت باش، ک اسمشو آزادی میگذاری

   6. Amir گفت:

    ۱٫ملاک حجاب نیست بلکه عفته،کشورای خارجی حجاب ندارن اما عفیف بودن تو خیلی از دختراشون دیده میشه،برخلاف بعضی دخترای ایرانی ک علی رغم داشتن حجاب نصفه و نیمه آثار خودنمایی و بی عفتی به وضوح درشون دیده میشه
    ۲٫وقتی شما اینطور توهین امیز راجع به مردا صحبت میکنید،نباید انتظار احترام از طرف مردارو داشته باشین

    1. ... گفت:

     هیچ کس به مردها توهین نکرد ولی شما هم دیگه شورشو در آوردین برادر من وقتی زن و مرد رو از هم جدا میکنیم و همه جا زنونه مردونه داریم همین میشه مردامون به بچه ها ی بیگناه تجاوز میکنن زن هامون هم انقدر خود نمایی میکنن تا توجه جنس دست نیافتنی مخالف رو جلب کنن خلا صه خانه از پای بست ویران است

   7. الا گفت:

    لایک ب حرفت

  3. داود گفت:

   نادان که هستی حداقل احمق نباش…
   خدا نکنه این اتفاق واس خودت بیفته که بخوای دنبال مقصر بگردی و آخرش بگی مادرش بی حجاب و باباش بی غیرته.
   یه خورده به خودت بیا…

  4. زهره گفت:

   هر اتفاقی میفته میزارین پای حجاب
   اون پسره معصوم ک دیگه حجاب نمیخاد
   مردای ما مشکل دارن ک ب بچه های کوچیکم رحم نمیکنن

  5. Eliiii گفت:

   اخه روانی چ کاری ب حجاب داره
   نکنه بچه بدحجاب بوده بهش تجاوز شده چرا شرو ور میگی تو
   وقتی ذات ادم کثیف باشه این چیزا حالیش نمیشه
   اصلا کل جامعه فاحشه طرف پاک باشه حجابو اینا ملاک نیس
   بنظرم باید این مرتیکه رو بدنش دست مردم تا اون بلاییو که سر اون طفل معصوم آورد سر خوشم بیارن بیشرفو

   1. گه گفت:

    تو خودتم معلومه شنا گری آب نمی‌بینی

  6. زهرا گفت:

   دقیقا تو این قضیه کی باید حجاب میداشت؟ پسر بچه دوساله، ضمنا تو اروپا که همه لختن چرا این فجایع کمتره؟

   1. یکی گفت:

    بابا “س” رو ولش کن، وضع بالا خونش خرابه حسابی … نمی دونم چه طوری کامپیوتر دستش دادن!

   2. عاطفه گفت:

    اگه یه سرچ داشته باشی تونت در مورد عروسکهای زنده لولیتابه عمق فاجعه درغرب پی می بری که اگه اسلام تاکید به حجاب وعفت وحیا داره براای چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   3. میرزا گفت:

    تو از کجای اروپا خبر داری ؟
    منظور اون بنده خدا در مورد حجاب و بی بند و باری ریشه ای از قبل تر نه به صرف این اتفاق
    خدایا دانایی بده

  7. مصطفی گفت:

   … … … اوهوی خوبی؟؟؟؟!؟!؟!؟!!؟!؟؟!؟!؟
   و من حرفهای دیگمو می خورم ولی همین تو و امثال تو نیستین که ازدواج بچه ۸ یا ۹ ساله رو قابل قبول می دونین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
   و بیماران روانی چه ربطی به زنان و مردان مملکت دارن؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
   و همون امثال تو “قانونی” رو رواج ندادین جدیدا که کاملا باعث گسستگی کانون و ساختار خانواده ها شده و کلا با مفهوم خانواده اصلا ضدیت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوشبختانه اگه تو هم خودتو به اون راه بزنی (چون مثکه کلا تو دنیای توهمات سیر می کنی) بقیه می دونن من دارم به چه فاجعه ای اشاره می کنم.
   متاسفم … متاسفم … مشکلات روانی گویا فقط به ناپدری و “مادر” این کودک پایان نیافته اند. متاسفم.

  8. یکی گفت:

   به … تتلو اینجام بوهای بد پخش کرده که!!!! سلام تتلو!!!!! هنوز بالاییی؟؟؟؟!!!!! لطفا دیگه نه نظرتو بنال نه آهنگ بخون! فقط برو یه جا رو به دیوار وایسا شرم کن، باشه؟؟؟؟ آفرین “پسر خوب”!!!

  9. من گفت:

   دمت گرم
   به اراجیف این غربتی ها هم توجه نکن

  10. امیر گفت:

   چه ربطی به حجاب داره الان توی ژاپن همچین اتفاقی رخ میده ؟

  11. ..k گفت:

   اگه به حجاب باشه تو کشورای دیگه باید اینطور مسایل پای ثابت مشکلات باشه.
   من با حجاب مخالف نیستم بسیار هم خوبه البته نه اجباری.
   این مسایل بخاطر کمکاری مسولیین در مسایل فرهنگی و اجتماعی جامعه ما بوده.
   اعدام و سنگسار بسیار ناچیزه هم برای مادر و هم اون مردک حیوان صفت اما صورت مساله بدون جواب میمونه.

  12. مهسا گفت:

   چ ربطی ب حجاب داره چرا هرچیز بی ربطی رو مرتبط میکنین ، اون حیوونی که این کارو میکنه ذاتش مشکل داره وگرنه دوس دخترش که واسه ارضای میل جنسیش کنارش بوده

   1. الا گفت:

    حرف حساب

  13. فریماه گفت:

   چه ربطی به حجاب داره
   کی فکرش رو میکنه به یه پسربچه دو ساله تجاوز بشه
   دختر بچه اگه بود شاید
   آخه پسربچه باید حجاب می کرد دیگه مگه نه
   من هم جای مادرش بودم پسرم رو میسپردم دست دوست پسری که ازش مطمئنم . تا بتونم سر کار برم. دختر نبود که بترسم

 116. مريم گفت:

  واقعا آدم ميمونه چي بگه چقدر پشت سر هم فرشته هاي خدا قرباني بزرگترهاي بي رحم وبي دين ميشن
  قلبم يه بار ديگه بعد از آتنا بنيتا ومليكاو ….آتيش گرفت
  خدا از همه آدمهايي كه به بچه ها هم حتي رحم نميكنن نگذره
  تو آتيش جهنم بسوزن ايشالله
  واقعا داريم به كجا ميريم ؟خدايا خودت مواظب همه باش مخصوصا اين طفلهاي معصوم وبي گناه

 117. هانیه گفت:

  خدا لعننتشون کنه،اینا که اینقدر بی مسولیتن خدایا چرا بهشون همچین نعمت بزرگی بی حساب میدی ،خدایا تو قادر و دانایی،خدایا خودت به این فرشته ها رحم کن ،بعضی آدما حیفه اسم حیوان رو نیست کن اگر هدایت نمیشن

  1. یلدا گفت:

   عزیزم پای خدارو چرا وسط میکشی؟بنظرم تووی جامعه ای که انقدر بزهکاری زیاده باید واس بچه دار شدن ی تایید صلاحیت والدین بشه…باااید بشه…همین آدمایی که از لحاظ روحی و روانشناختی بیمارن میشن پدر و مادر وآخر سر اینی میشه که میبینیم…

 118. رضا گفت:

  باید برای این کودک گریست و به حال جامعه

  خوابیدی بدون لالایی و قصه بگیر آسوده بخواب بی درد و غصه
  دیگه کابوس زمستون نمی بینی توی خواب گلهای حسرت نمی چینی
  دیگه خورشید چهرتو نمی سوزونه جای سیلی یا یه باد روش نمی مونه

  دیگه بیدار نمی شی با نگرونی یا با تردید که بری یا که بمونی
  رفتی و آدمکا رو جا گذاشتی قانون جنگل رو زیر پا گذاشتی
  اینجا قهرن سینه ها با مهربونی تو تو جنگل نمی تونستی بمونی
  دلتو بردی با خود به جای دیگه اونجا که خدا برات لالایی میگه
  میدونم میبینمت یه روز دوباره توی دنیایی که آدمک نداره

  1. حسین گفت:

   خدا به پدر و مادرش صبر بده و روزهای خوب در انتظارشون باشه

نظرات