تفریحات

حرفهای جالب کوروش تهامی در برنامه خندوانه+عکس

0

حرفهای جالب کوروش تهامی در برنامه خندوانه+عکس

در این مطلب میتوانید خلاصه ای از آنچه در برنامه خندوانه که با حضور کوروش تهامی انجام شد را بخوانید

کوروش تهامی

در ابتدا رامبد جوان به مناسبت روز اهدای خون شادی برنامه خندوانه را به کسانی که خون اهدا می کنند، تقدیم کرد. در بخش دیگر برنامه کلیپی از اهدای خون رامبد جوان پخش شد.

سپس، رامبد جوان با کوروش تهامی که این روزها فیلم رگ خواب را بر پرده سینما دارد، گفتگوی جذاب و شادی را آغاز کرد.

کوروش تهامی درباره فعالیت این روزهایش گفت: این روزها مشغول خواندن چند فیلمنامه هستم که یکی از آنها برایم جدی‌تر است.

جوان خیلی اصرار داشت که تهامی نام کارگردان را بگوید؛ اما او گفت: نمی‌توانم نامی را بگویم؛ البته کارگردان این اثر در سینما تجربه‌های اول خود را سپری می‌کند، اما فیلم تلویزیونی و سریال‌های بسیاری ساخته است.

در ادامه گفتگو، جوان از تهامی خواست یک روز خود را توضیح دهد. تهامی به ورزش کردن، خرید، تمرین موسیقی و … در طول روز اشاره کرد.

کوروش تهامی در برنامه خندوانه اعلام کرد که تولد همسرش است. به همین دلیل جوان از او خواست طی تماسی به همسرش این روز را تبریک بگوید. درادامه آهنگ تولدت مبارک پخش شد و همسرش از این اتفاق شگفت زده شد. تهامی در ادامه اشاره کرد که فقط برای همسرم لوس بازی در می‌آورم.

کوروش تهامی

کوروش تهامی با سریال زیر تیغ به شهرت رسید، جوان از او خواست خاطره‌ای از پرویز پرستویی تعریف کند.

تهـامی گفت: خاطره‌های بسیار خوبی از سریال زیر تیغ دارم. در آن سریال دو شب آقای پرستویی را آفیش کردند و ایشان سر صحنه آمدند، گریم شدند و لباس پوشیدند؛ اما هر دو شب به دلیل سکانس‌های قبلی فیلمبرداری طولانی شد و آقای پرستویی جلوی دوربین نرفتند. ما که تجربه کمی داشتیم، نسبت به این صبوری تعجب کردیم.

جوان در ادامه برنامه از تهـامی پرسید: سوالی از من نداری؟ تهـامی گفت: خانم جواهریان خوب هستند؟ ایشان نقش خواهر من را داشتند در سریال زیر تیغ. جوان گفت: پس من خواهر شما گرفتم (خنده) و تهامی ادامه داد: آره، داماد ما هستی (خنده).

در ادامه گفتگو تهـامی به همکاری خود با جوان اشاره کرد و گفت: در همه کارها کارگردان‌ها خیلی متین حواسشان به همه چیز است تا کار زودتر انجام شود. ولی ما در سریال «نشانی» باید رامبد را ساکت می‌کردیم و به او می‌گفتیم کار به پخش نمی‌رسد (خنده).

جوان ادامه داد: ما در طول روز ۱۵ ساعت کار می‌کنیم، خیلی سخت و پیچیده است. به همین خاطر باید سعی کنیم به گروه خوش بگذرد.

در پایان کوروش تهـامی ۱۰ نفر را به دیدن فیلم رگ خواب دعوت کرد. در بخش پایانی برنامه خندوانه امیر کربلایی زاده استندآپ کمدی خود را پیرامون قسمت دوم دنیای حیوانات اجرا کرد.

عکسهای جدید کوروش تهامی :

 

کوروش تهامی

 

کوروش تهامی

کوروش تهـامی و همسر اول و دومش

 

کوروش تهامی

کوروش تهـامی و سعید راد

 

کوروش تهامی

کوروش تهـامی در کنار فاطمه معتمد آریا

 

کوروش تهامی

کوروش تهـامی در برنامه دور همی

کوروش تهامی

کوروش تهـامی و رامبد جوان

 

نظرات