arongroups

بیوگرافی عکس های فاطمه دهقانی بازیگر

0

بیوگرافی و عکس های فاطمه دهقانی بازیگر

فاطمه دهقانی بازیگر ایرانی را در سایت حرف تازه با بیوگرافی و عکس های شخصی و هنری و آدرس اینستاگرام و سوابق فیلم و سریالی که بازی کرده و وضعیت ازدواج و همسر این هنرمند را مشاهده کنید.

بیوگرافی فاطمه دهقانی

فاطمه دهقانی از بازیگران جوان و با استعداد و پرکار جنوبی بوده که در بوشهر متولد شده است.

فاطمه دهقانی

فعالیت های بازیگری

خانم دهقانی از جمله بازیگران بوشهری است که تاکنون فیلم و سریال های زیادی در کارنامه هنری او دیده میشود و یکی از با استعدادترین بازیگران جوان و آینده دار سینمای ایران است که تاکنون در بیشتر نقش ها خوش درخشیده است.
از جمله آثار او میتوان به سریال سامو بندری اشاره کرد که در کنار هنرمندان برجسته و بزرگی چون حسن پورشیرازی و مائده طهماسبی، علی صداقت و …حضور داشته و ایفای نقش کرده است
سریال سامو بندری به تهیه کنندگی سیدعلیرضا سبط احمدی و کارگردانی ابراهیم فروزش در بندرگاه و هلیله بندر بوشهر تولید و فیلمبرداری شده است.

فاطمه دهقانی
در این سریال تعداد زیادی از بازیگران و هنرمندان بوشهری و محلی حضور داشتند که خانم دهقانی نیز از جمله این بازیگران بوده است.
پرداختن به جوانان، نوجوانان، خانواده و ارتباطات فامیلی و قومی و فرهنگ قومیت های مختلف من جمله منطقه جنوب کشور، امید و کار و تلاش بی وقفه و عجین بودن و ارتباط عمیق مردم منطقه با آبهای خلیج نیلگون فارس
از جمله محورهای موضوعی سریال سامو بندری است و از ویژگی های پروژه تصویربرداری بخشهای زیادی از کار روی لنج یا قایق در آبهای خلیج همیشه فارس است.

فاطمه دهقانی
از دیگر آثاری که این هنرمند جوان در آن نقش آفرینی کرده ؛فیلم «فرزند زمین» به کارگردانی مژگان بیات است که در سی و دومین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان که در ۲۸ مرداد تا ۴ شهریور که در شهر اصفهان برگزار شد به نمایش درآمد
وی به تازگی در سریال دریا نزدبک است در کنار جهانگیر الماسی و نادر فلاح و علی طالی لو و مریم سرمدی و .‌‌..ایفای نقش کرده است که در محرم ۹۸ از شبکه سه پخش میشود

فاطمه دهقانی

همچنبن وی در سی امین فستیوال تئاتر استانی با نمایش طهرون به عنوان بازیگر حضور داشت و فیلم پینوکیو عامو سردار و رئیسعلی نیز بسیار خوش درخشید.
خانم دهقانی در نمایش گربه و موش با گروه نمایش گلینا همکاری داشته و در این نمایش نقش آفرینی کرده است.

فاطمه دهقانی

اینستاگرام فاطمه دهقانی

پیج شخصی و اینستاگرام وی با نام ایشان فعال است.

آثار فیلم و سریال

سریال سامو بندری

سریال دریا نزدیک است

فیلم پینوکیو عامو سردار و رئیسعلی

نمایش گربه و موش

فیلم فرزند زمین

نمایش طهرون و …

عکس های فاطمه دهقانی

در ادامه چند تصویر از این هنرمند جوان را مشاهده کنید.

فاطمه دهقانی

فاطمه دهقانی

فاطمه دهقانی

فاطمه دهقانی

فاطمه دهقانی

فاطمه دهقانی

نظرات