مطالب مشابه

3 نظر

 1. افسانه

  به نظر می رسه مسئولین به جای کم کردن مشکلات مردم و رفع گرفتارياشون بفکر یافتن راهی برا سرکیسه کردن مردمو دارن اینکه راهی پیداکنند چطور جیب بی پول مردمو خالی کنن با این پیشنهادات آیا مشکل آلودگی هوا حل میشه آیا مشکل ترافیک حل میشه ؟ چه ذهنی دارن نشستن حساب کتاب کردن روزانه چند تا ماشین تو شهر تردد داره قبلا چقد می گرفتیم حالا چقد بصرفمونه آیا خدا این ظلمارو بی پاسخ ميذاره؟

  پاسخ
 2. حکمت

  ۱- معاینه فنی، معاینه فنی است و برتر و غیر برتر آن چیست؟
  ۲- افرادیکه طرح ترافیک سالانه با هزینه هنگفت میخریدند هر چند هزینه آن سنگین است ولی واقعاَ اکثراَ شاغلینی هستند که محل کارشان یا منزلشان در طرح بوده و اگر این سیستم برداشته شود واقعاَ مستعصل میشوند.
  ۳- فرضاَ اینجانب در جایی هستم که دسترسی به نقلیه عمومی نداشته و پس از یک ساعت پیاده روی به محل نقلیه عمومی میرسم و برای رسیدن به محل کارم که در طرح است سه کورس باید عوض کنم. حال فردی مثل من اگر امکان استفاده از وسیله نقلیه نداشته باشم چگونه به موقع در محل کارم حاضر شوم؟
  ۴- خواهشمندم فقط هدف تغییر آنچه در قبل بوده نباشد و شرایط را برای مردم مشکل تر از اینکه هست نکنید.

  پاسخ
  1. محمدرضا

   گل گفتی برادر
   معاینه فنی‌برتر هم یک نون دونی است براشون
   ضمن اینکه این طرحها هم مثل طرحهای قبلی از الان شکست خورده است همچنین راه برای دور زدن این طرحها هم مثل سابق بازه . من خودم یک نفر رو توی کنترل ترافیک دیدم گفت ۳میلیون و پانصد بده همین الان آرم بگیر .
   قانون‌فقط مال ضعفاست . پولداره که این چیزها سرش نمیشه . یک مقداری به درد دل مردم گوش بدین ضرر نداره

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright 2017, All Rights Reserved. | Powered by harfetaze

x