بازیگر نقش راحیل در سریال رخنه کیست + بیوگرافی کامل و عکس های جدید

0

بازیگر نقش راحیل در سریال رخنه : آنیتا قجری (نرسسیان) متولد ۹ مهر ۱۳۶۶ بازیگر نقش راحیل در سریال رخنه است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه به بیوگرافی کامل تر به بازیگر نقش راحیل در سریال رخنه خواهیم پرداخت.

بازیگر نقش راحیل در سریال رخنه

آنیتا قجری بازیگر نقش راحیل در سریال رخنه متولد ۹ مهر ۱۳۶۶ در تهران است. او بازیگر اقلیت مذهبی بوده و تاکنون در سریال های گاندو ۲، نمایش کله پوک ها، نمایش مسخ و نمایش های ساتوری، نمایشنامه خوانی زن خوب ایالت سچوان، هفت سنگ دانته، نمایشنامه خوانی دیوان تئاترال، نمایش اضافه حقوق … ایفای نقش کرده است. نام کامل این بازیگر آنیتا قجری (نرسسیان) می باشد که با بازی در سریال رخنه به شهرت رسید.

بازیگر نقش راحیل در سریال رخنه کیست + بیوگرافی کامل و عکس های جدید

او پیش از بازی در سریال رخنه در چنمد نمایش بازی کرده و همچنین در سریال گاندو ۲ در نقش جاسوس به عنوان بازیگر حضور داشته است.

بیوگرافی و عکس بازیگر نقش راحیل در سریال رخنه

آنیتا قجری از فعالیت در تئاتر به تلویزیون رسیده و دو اثر مهم وی سریال گاندو و رخنه می باشد که هر دو اثرش در ژانر جاسوسی و امنیتی می باشد. او به جز بازیگری بعنوان طراح صحنه و لباس نیز در پروژه های سینمایی و تلویزیونی فعالیت داشته است.

این بازیگر جوان تئاتر سینما و تلویزیون ایران کار هنری را با بازی در چند نمایش در تئاتر آغاز کرده و به جز بازیگری به عنوان برنامه ریز، دستیار کارگردان، مدیر اجرایی ، طراح لباس نیز کار کرده‌است.

بازیگر نقش راحیل در سریال رخنه (2)

او در سریال در «گاندو ۲» در کنار هنرمندانی همچون شهرام قائدی، حسن میرباقری، محمد مختاری، امیریل ارجمند، شهرزاد کمال زاده به همراه؛ بهمن دان، حسن اسدی، سارا منجزی پور، رضا هاشمی، سیدمحمد نصر، عارفه لک، ستاره قطبی، کامو آبرام، امیر آرام، بهنود محمدی، مرتضی علی آبادی، پیمان دارابی تجاذب خوبی را کسب کرد.

خانم آنیتا قجری در سریال رخنه نقش راحیل که جاسوس زن است را بازی کرده است. جاسوسی با ابزار عشق سعی دارد تا اسرار مملکت را به کشورهای خارجی و دشمنان بفروشد. این بار دوم است که خانم قجری در نقش جاسوس در سریال تویزیونی بازی می کند و پیشتر در سریال گاندو ۲ نقش جاسوس را بازی کرده است.

منبع: تحریریه حرف تازه

نظرات