بیوگرافی حسن استکی سرمربی ذوب آهن +‌علت فوت و عکس و سوابق

0

بیوگرافی حسن استکی سرمربی ذوب آهن +‌علت فوت و عکس و سوابق

حسن استکی کیست

حسن استکی متولد سال ۱۳۵۱ در تهران پیشکسوت فوتبال و سرمربی تیم امید ذوب آهن بود که در ۱۱ اسفند ماه ۱۴۰۲ در سن ۵۱ سالگی به علت سکته مغزی درگذشت. درگذشت و فوت ناگهانی استکی مربی ذوب آهن باعث شوک و ناراحتی طرفدارانش و اهالی فوتبال شد. ادامه بیوگرافی حسن استکی کیست و همسرش و فرزندان همراه با عکس و سوابق وی و علت فوت و درگذشت حسن‌استکی را در زیر کامل بخوانید

بیوگرافی حسن استکی سرمربی ذوب آهن و همسرش و فرزندان +‌علت فوت و عکس و سوابق

بیوگرافی حسن استکی

حسن استکی متولد سال ۱۳۵۱ در تهران پیشکسوت فوتبال و سرمربی تیم امید ذوب آهن بود که در ۱۱ اسفند ماه ۱۴۰۲ در سن ۵۱ سالگی به علت سکته مغزی درگذشت.

حسن استکی کیست

سوابق ورزشی

حسن استکی پیشکسوت باشگاه ذوب آهن اصفهان یکی از فوتبالیست های قدیمی و پیشکسوت کشورمان بود که سال ها به عنوان بازیکن و مربی در تیم ذوب آهن اسفهان فعالیت کرد. او ۷ سال به عنوان مربی در تیم فوتبال بزرگسالان ذوب آهن فعالیت داشت و در سال ۱۴۰۲ به عنوان سرمربی تیم امید ذوب آهن کار خود را ادامه داد. اما اجل مهلت نداد و ایشان در سن ۵۱ سالگی بر اثر سکته مغزی از دنیا رفت.

علت فوت حسن استکی سرمربی ذوب آهن

رضا استکی، قهرمان وزنه‌برداری ایران پدر حسن استکی بود. استکی کاپیتان دهه ۷۰ تیم بزرگسالان و سرمربی فعلی تیم امید ذوب آهن بود. وی برای سال‌های طولانی در ترکیب تیم ذوب آهن بازی کرد. وی برای حدود ۷ فصل بازوبند کاپیتانی تیم ذوب آهن را در اختیار داشت و در پست هافبک مرکزی برای این تیم بازی می‌کرد و یکی از مهم‌ترین پیشکسوتان این تیم محسوب می‌شد.

علت فوت و درگذشت

زنده یاد استکی در ذوب آهن روز قبل از مرگ در صحت و سلامتی بوده و در تمرین ذوب آهن حضور داشت و شب گذشته به دلیل سکته مغزی جان خود را از دست داد. استکی مدتی نیز به عنوان مربی در تیم فوتبال بزرگسالان ذوب آهن فعالیت داشت و از مربیان فعال در حوزه یافتن و پرورش استعداد بازیکن در فوتبال اصفهان بود و سال ها به عنوان دستیار کنار سرمربیان مختلف تیم فوتبال ذوب آهن فعالیت کرد.

ماجرا و نحوه مرگ حسن استکی

ماجرا و نحوه مرگ حسن استکی

زنده یاد استکی، پنجشنبه شب به علت سکته مغزی چشم از جهان فروبست. محمدحسین اسلامی که تجربه کار با زنده‌یاد استکی را در رده‌های پایه و بزرگسالان ذوب‌آهن داشته، اولین بازیکن از این باشگاه بود که نسبت به درگذشت مربی خود واکنش نشان داد. همچنین مراسم تشییع پیکر حسن‌استکی پیشکسوت و مربی فوتبال اصفهانی روز شنبه از محل ورزشگاه تختی این شهر برگزار شد. جمعی از پیشکسوتان، مدیران، مربیان و بازیکنان و ورزش دوستان به ویژه در رشته فوتبال در این مراسم حضور داشتند.

عکس و سوابق حسن استکی

پیکر این مربی فقید در قطعه نام آوران آرامستان باغ رضوان اصفهان به خاک سپرده شد و مراسم ترحیم و بزرگداشت وی دوشنبه هفته جاری ساعت ۱۴ تا ۱۶ در مسجد المهدی محله مرداویج اصفهان برگزار می‌شود.

روحش شاد و یادش گرامی

نظرات