arongroups

۶ نکته در خرید شورت زنانه مناسب برای تابستان

5

انتخاب شورت مناسب در فصل گرما

با گرم شدن هوا، انتخاب لباس زیر مناسب به خصوص در خرید شورت زنانه بسیار مهم است. برای خیلی از خانم های مشغول در محیط های کاری یا آموزشی ساعت ها کنار آمدن با لباس زیر تنگ و نامناسب باعث ایجاد عرق سوزی، عفونت، بوی نا مطبوع و احساس ناراحتی می شود. با خرید شورت مناسب میتوانید ساعت ها در یک روز تابستانی بدون مشکل مشغول فعالیت باشید. با خرید از فروشگاه های معتبری مثل لناسنتر ، البرا و گروچا میتوانید از نظر انتخاب پارچه مناسب، مدل و دوخت شورت زنانه خاطر جمع باشید. در این مقاله ما به نکات مهم در انتخاب لباس زیر زنانه میپردازیم و به مشکلات ناشی از شورت نامناسب اشاراتی میکنیم.

 شورت زنانه البرا

۱-    جنس پارچه:

یکی از مهم ترین نکاتی که در خرید شورت زنانه و دخترانه باید در نظر بگیریم جنس و بافت پارچه آن است. پارچه ها برای مصارف و مقاصد خاص تولید میشوند. پارچه ی براق و چشم نوازی که صرفا زیباست ولی تنفس ندارد برای استفاده روزمره مناسب نیست و فقط برای دقایقی درموارد خاص کاربرد دارد. در تابستان برای راحتی و رعایت بهداشت باید به دنبال پارچه هایی باشیم که سبک وزن، تنفس پذیر و رطوبت گیر باشد. این به ما خانم ها  کمک می کند حتی در گرم ترین روزها با چندین ساعت فعالیت بیرون از خانه مشکلی نداشته باشیم.

برخی از بهترین پارچه ها برای شورت زنانه عبارتند از: پارچه نخی، کتان و ابریشم (البته ابریشم مصنوعی). این مواد سبک وزن و قابل تنفس هستند و برای استفاده در تابستان توصیه میشوند. نگهداری از آنها نیز آسان است و احتمالا تا تابستان های آینده دوام خواهند آورد.

۲-    مدل شورت:

یکی دیگر از عوامل مهمی که در خرید شورت زنانه مناسب باید در نظر گرفت، مدل آن است. شورت ها مدل های مختلفی دارند. که بر اساس کاربرد و نیازهای مختلف تولید میشوند. برای آشنایی با انواع شورت زنانه میتوانید به این مقاله رجوع کنید. یکی از عواملی که مدل های شورت ها را مشخص میکند ارتفاع فاق شورت هاست. شما باید با توجه به آناتومی بدنتان انتخاب کنید که کدام شورت راحت تر و تنفس پذیر تر است. همچنین برش ها و دوخت شورت ها بر میزان راحتی در درازمدت موثر هستند.

چه قدر بم میاد

۳-    شورت مناسب برای فرم های بدنی مختلف:

به عنوان مثال، اگر فردی اندامی گلابی شکل دارد، بهتر است شورت فاث بلند که کمر بلندی هم دارد انتخاب کند که خط کمر شما را برجسته کرده و حالتی متعادل‌تر ایجاد کند. از طرف دیگر، اگر فردی تیپ بدنی صاف دارد، بهتر است شورت های پا بلند را انتخاب کند که توهم انحنا را ایجاد می کنند.

۴-    رنگ  و طرح :

علاوه بر پارچه و مدل مناسب، توجه به رنگ و طرح شورت زنانه نیز مهم است. اگر به استخر  تشریف میبرید تابستان زمان مناسبی برای آزمودن رنگ های روشن و الگوهای جسورانه است که انرژی پر جنب و جوش فصل را منعکس می کند.

۵-    رنگ های محبوب امسال شورت زنانه:

برخی از رنگ های محبوب برای شورت زنانه در تابستان عبارتند از خانواده رنگ های پاستیلی، اقیانوسی و حتی خنثی. شما همچنین می توانید از الگوها و طرح های مختلف، از جمله گیاهان و حیوانات بامزه مثل خرس تدی استفاده کنید. نکته کلیدی انتخاب رنگ و طرحی است که به شما احساس اعتماد به نفس و راحتی بدهد.

البته انتخاب شورت زنانه مناسب تنها بخشی از ماجرا است. شما کلا باید لباس زیر مناسبی را برای فصل گرما در نظر بگیرید. در مورد سوتین هم همه ی موارد بالا از جنس پارچه گرفته تا نوع دوخت و کاربرد سوتین مهم است و این امر به ویژه در تابستان که می خواهید در تمام طول روز خنک و راحت بمانید بسیار مهم است.

۶-    اگر شورت نامناسب انتخاب کنیم چه میشود؟

افزایش خطر عفونت: تابستان فصل گرما و عرق کردن است. استفاده از شورت هایی که تنفس ندارند احتمال بروز عفونت را بالا میبرند. همچنین استفاده طولانی مدت از شورت های لامباد (بکس لس، تانگ، جی استرینگ و بندی) احتمال انتقال باکتری ها را از ناحیه مقعد به ناحیه واژن افزایش میدهد.

تحریک پوست: پوشیدن شورت نامناسب در تابستان نیز می تواند منجر به تحریک، خارش، راش پوستی و احساس ساییدگی شود. این مورد می تواند به دلیل طیفی از عوامل از جمله جنس پارچه مدل و یا نوع دوخت باشد.

بوی نامطبوع بدن: پوشیدن شورت نامناسب در تابستان نیز می تواند منجر به بوی نامطبوع بدن شود. بوی نامطبوع معلول پارچه های تنفس ناپذیری است که باعث افزایش عرق و به دام انداختن باکتری ها میشود. این قضیه می تواند علاوه بر خودتان شریک زندگیتان را نیز  متأثر بکند.

در نهایت نکته ی اساسی خرید شورت و لباس زیر زنانه مناسب برای فصل تابستان، یافتن چیزی است که شما در آن احساس راحتی و فراخ بال داشته باشید و وقتی خود را در آیینه میبینید بگویید: « چه قدر بم میاد».

خرید شورت زنانه

سخن پایانی

به همین دلایل توصیه میکنیم به فروشگاه لباس زیری مراجعه کنید که طیف وسیعی از مدل ها و پارچه های مختلف شورت زنانه را فراهم کرده باشند. تا بتوانید با مقایسه انواع شورت های روزانه، لامبادا، پریودی، فرانسوی، تانگ، بک لس، فاق بلند، شورت گنی و … امکان خرید شورت زنانه مناسب را داشته باشید.

5 دیدگاه در “۶ نکته در خرید شورت زنانه مناسب برای تابستان

 1. حسنا روح پرور گفت:

  من از این مطلب خوشم اومد اگه شما هم دوست داشتید به این لینک هم سر بزنید:

  https://harfetaze.com/335527/%d8%b4%d9%88%d8%b1%d8%aa-%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%a8%d8%a7%d8%af%d8%a7-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d8%b1%d8%a7%d9%87%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af/

 2. لاله گفت:

  با تشکر
  چه مطلب مفیدی بود، به اشتراک گذاشتمش
  من ازشون خرید کردم
  راضی بودم

 3. نسترن گفت:

  فروشگاه البرا خیلی بسته بندی هاش خوبه،
  من راضی بودم
  جنسش هم فوق العتده بود

 4. محدثه سادات گفت:

  بسیار مطلب عالی بود

 5. مینا مستوری گفت:

  با سلام
  مطلب خوبی بود
  در خصوص انواع پارچه ی کشسان هم میشه بنویسید؟

نظرات