بیوگرافی رحیم صفایی مربی و داور تکواندو + عکس و علت فوت رحیم صفایی

0

بیوگرافی و سوابق رحیم صفایی مربی و داور تکواندو از شروع تکواندو تا درگذشت + عکس و علت فوت رحیم صفایی پیشکسوت تکواندو از مربیگری تا داور برتر با زندگی شخصی و سوابق ورزشی همراه با درگذشت رحیم صفایی در ۷ خرداد ۱۴۰۱ در ادامه از مجله حرف تازه میخوانید

بیوگرافی رحیم صفایی مربی و داور تکواندو + عکس و علت فوت رحیم صفایی

بیوگرافی رحیم صفایی پیشکسوت تکواندو

رحیم صفایی متولد تهران، پیشکسوت تکواندو، مربی و داور تکواندو اهل ایران است که در ۷ خرداد ۱۴۰۱ بر اثر بیماری درگذشت. او سابقه داوری و مربیگری تکواندو را در کارنامه خود داشت و سال ها به عنوان دبیر کمیته داوران فدراسیون تکواندو کشورمان فعالیت کرده بود.

سوابق شغلی و ورزش

رحیم صفائی از مربیان بین المللی و داوران خوش نام تکواندو تهران است که در سال ۹۲ به عنوان برترین داور پومسه کشور معرفی شد .

او سال‌ها به عنوان دبیر کمیته داوران فدراسیون فعالیت می‌کرد

بیوگرافی رحیم صفایی مربی و داور تکواندو + عکس و علت فوت رحیم صفایی

عکس و علت فوت رحیم صفایی

استاد رحیم صفائی پیشکسوت تکواندو کشورمان پس از طی کردن یک دوره بیماری سخت، شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ درگذشت.

پیام های تسلیت

هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو در پی درگذشت این پیشکسوت و داور بین‌المللی خوش‌نام تکواندو کشورمان، در پیامی این ضایعه را به بازماندگان و خانواده تکواندو تسلیت گفت.

متن پیام رئیس فدراسیون تکواندو به این شرح است:

«وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ»

خبر درگذشت غم انگیز رحیم صفائی پیشکسوت ارزنده تکواندو ایران موجب تأسف و تالم فراوان شد. ایشان مرد اخلاق و از بزرگان عرصه تکواندو با کارنامه‌ای درخشان و پر افتخار بود که در مدت حیات خدمات شایانی در مربیگری و داروی به ورزش تکواندو کرد.

اینجانب ضمن ابراز همدردی با بازماندگان سوگوار آن فقید، درگذشت ایشان را به جامعه ورزش بخصوص خانواده بزرگ تکواندو تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحوم مغفور علو درجات و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم.

«رحیم صفایی» داور و مربی بین‌المللی تکواندو کشورمان که سال‌ها به عنوان دبیر کمیته داوران فدراسیون فعالیت می‌کرد، امروز (شنبه) درگذشت.

نظرات