بیوگرافی امین آرا خواننده ایرانی

0

بیوگرافی امین آرا

امین آرا خواننده پاپ ایرانی او ابتدای کارهنری خود به اسم محمد امین ابراهیمی به فعالیت پرداخت و بعد چندین سال خود را به نام امین آرا تغییرداد. وی متولد ۲۳ بهمن ۱۳۶۹ در شهر شاهرود است.امین دارای صدایی زیبا و حسی عاشقانه است. او از زمان نوجوانی به ملودی سازی علاقه داشت و دوره های آهنگسازی را به صورت تجربی سپری کرد. او در ادبیات و شعر گویی استعداد بیشتری دارد از روحیه وی می تواند به شوخ بودن و شیطنت هایش در اجرا اشاره کرد.

 امین آرا خواننده

 

تحصیلات امین آرا

وی در رشته مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد سمنان تا مقطع کارشناسی تحصیل کرده است سپس به به دلیل صدای خاصی که داشته است به هنر روی آورده ودر کلاس های آواز شرکت کرده است

اولین اهنگ

نخستین آهنگ او با نام حس عاشقانه در تاریخ ۱۳۹۲ منتشر شد.که با اسم واقعی خود به نام محمد امین ابراهیمی او تا کنون پنج بار به اجرای کنسرت پرداخته که همگی آنها در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران بوده است.

امین آرا خواننده

بهترين آهنگ‌ هاي امین آرا

عشقت
دوباره غم
دل دل
نفس نفس
بس کن
حیف
ثانیه
عشق خوش قلبم
تولد
دستخوش
بامزه

شروع موسیقی حرفه ایی

 

محمد امـین ابراهیمی در سال ۱۳۹۶ به نام امـین آرا فعالیت جدی موسقی را جدی شروع کرد و در سال ۱۳۹۷ اولین موزیک خود را با مجوز بنام عشقت را منتشر کرد.

امین آرا خواننده

شروع موسیقی از رو کتاب

همه چیز را خودم یاد گرفتم و تئوری موسیقی را از روی کتاب های آموزشی آموختم. البته به صورت پراکنده کلاس هایی رفتم که تجربه ناموفقی بود مثلا در جلسه دوم کلاس آواز با استاد دعوا کردم و در جلسه سوم کلاس پیانو به استاد گفتم چیزهایی را که درس می دهید، نمی خواهم. شما طبق قواعد و اصولی پیش می روید که به درد من نمی خورد.

آدرس پیج اینستاگرام امین آرا @aminaraofficial  می باشد

ازدواج و همسر امین آرا 

 

امیـن آرا هنوز ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

 

آسان لرن

نظرات