زمان پخش و معرفی برنامه پیشگو با اجرای پژمان جمشیدی + مهمانان

0

زمان پخش و معرفی برنامه پیشگو با اجرای پژمان جمشیدی + معرفی مهمانان و روز و ساعت پخش، برنامه پیش گو برنامه جدید تلویزویون با اجرای پژمان جمشیدی به زوردی از شبکه اینترنتی و خانگی از اردیبهشت ۱۴۰۰ پخش میشود که در ادامه به معرفی و آشنایی با «برنامه جدید پیشگو» میپردازیم

زمان پخش و معرفی «برنامه پیشگو» با اجرای پژمان جمشیدی + مهمانان و شبکه پخش

زمان پخش و معرفی برنامه پیشگو

پیش گو نام برنامه ترکیبی جدید در شبکه خانگی است که اجرای آن را پژمان جمشیدی برعهده دارد و میزبان چهره‌های شاخصی خواهد بود که پیش از این کمتر در برنامه‌های دیگر حضور داشتند

پژمان جمشیدی مجری برنامه پیشگو

پژمان جمشیدی فوتبالیست مطرح کشورمان که بعد از خداحافظی از فوتبال وارد عرصه بازیگری شده، حالا با اجرای برنامه پیش ‌گو وارلد عرصه اجرا و مجریگری میشود تا استعداد خد را در این زمینه نیز نشان دهد. او تاکنون در فیلم و سریال های زیادی بازی کرده و بسیار عالی و خوب ظاهر شده و به جرات می توان گفت که یکی از بازیگران توانمند سینما و تلویزیون می باشد

وی در بیشتر فیلم ها و سریال ها با سام درخشانی همبازی بود که حالا خبر دادند که خوب ،بد،جلف رادیواکتیو آخرین پروژه همکاری و زوج هنری این دو نفر است.

پژمان جمشیدی در تازه ترین گفتگویش در رابطه با همکاری های آینده اش با سام درخشانی گفت: «با توجه به اینکه من و سام ، هر کدام گرفتاری‌های خودمان را داریم ، شاید تا مدت‌ها وقت نکنیم کنار هم بازی کنیم. قطعا سریال «خوب، بد، جلف؛ رادیواکتیو» آخرین کار مشترک‌ ما حداقل برای چند سال آینده خواهد بود»

موضوع و بخش های برنامه پیش گو

در هر قسمت مهمانان خود را با قصه‌ای متفاوت و‌ شنیدنی مواجه خواهد کرد و جمشیدی میزبان چهره‌های شاخصی خواهد بود که پیش از این کمتر در برنامه‌های دیگر حضور داشتند

عوامل برنامه

🔹رضا بهاروند و امین انتظاری به صورت مشترک کارگردانان «پیش‌گو» هستند و تهیه‌کنندگی این برنامه را ویترین استودیو برعهده خواهد داشت ،این برنامه اکنون در مرحله پیش تولید قرار دارد و پلتفرم پخش برنامه به زودی اعلام خواهد شد.

تهیه کنندگی برنامه پیش گو بر عهده ویترین استودیو است که پیش از این برنامه ام شو را با اجرای مجید صالحی در ۱۲ قسمت تهیه و تولید کرد که با استقبال مخاطبان روبه رو شد.

این بازیگر موفق که ملی پوش سابق فوتبال است در سی و نهمین جشنواره فجر امسال، برای بازی در فیلم شیشلیک کاندید دریافت سیمرغ بلورین برای نقش مکمل مرد شد.

زمان پخش برنامه پیشگو پژمان جمشیدی

🔹قسمت اول این برنامه اردیبهشت ۱۴۰۰ عرضه می‌شود و میزبان یک چهره ویژه خواهد بود که گفت‌وگو با او، سورپرایزهای زیادی را به دنبال دارد.

نظرات