همه جا با فرادرس

معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم بی سر

0

فیلم “بی سر، فیلمی ایرانی به کارگردانی کاوه سجادی حسینی و همچنین تهیه کنندگی روح الله برادری و سمیرا برادری است. این فیلم در ژانر اجتماعی در سال ۹۸ ساخته و  شش ماه است که در انتظار اکران است. این فیلم که تمایل حضور در جشنواره های خارجی را دارد، حالا با شرایط کرونایی و تعطیلی سینماها، پیش بینی می شود این فیلم برای اولین بار به صورت آنلاین اکران شود. ”بی سر” فیلمی متفاوت و جذاب است که در آن چندین بازیگر حرفه ای و شناخته شده هنرنمایی می کنند. در ادامه این بخش به معرفی کامل این فیلم، از جمله: خلاصه داستان، لیست کامل اسامی بازیگران و نقد آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم بی سر

 

خلاصه داستان

فیلم “بی سر”، پیش بینی می شود به عنوان سومین کار جدی سینمایی سجادی حسینی با استقبال گسترده ای از سمت مردم و منتقدین رو به رو شود. کاوه سجادی حسینی، کارگردان این فیلم در اینباره گفت: “فیلم سینمایی «بی‌سر» را آماده نمایش دارم، این فیلم برای حضور در سی و هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر آماده شده بود که به دلیل برگزار نشدن این جشنواره، هنوز مشخص نیست چه برنامه‌ای برای اکران آن خواهیم داشت. اما به پیشنهاد اکران آنلاین فیلم «بی‌سر» هم فکر می‌کنم.”

 داستان فیلم بی سر

در خلاصه داستان این فیلم، این دیالوگ آمده است: “-چرا می‌خوای بکشیش؟ اون اندازه یه بچه‌ی دو ساله می‌فهمه!” کاوه سجادی حسینی پیش از این، فیلم “شب بیرون” و “بوفالو” را کارگردانی کرده بود. در فیلم “بوفالو”، پرویز پرستویی و سهیلا گلستانی به ایفای نقش پرداخته بودند.

 

اسامی بازیگران فیلم بی سر

اسامی بازیگران فیلم بی سر

 

دیگر عوامل

کارگردان: سجاد کاوه حسینی، نویسندگان: سجاد کاوه حسینی، پیام لاریان و صادق خوشحال، تهیه کنندگان: روح الله برادری و سمیرا برادری، فیلمبردار: آرش رمضانی، تدوین: عماد خدابخش.

نظرات