خلاصه داستان و بازیگران سریال قصه های تبیان + زمان پخش

0

سریال قصه های تبیان، سریال ایرانی به تهیه کنندگی فرج الله سلحشور در ژانر ملو درام، مذهبی و تاریخی است که در سال ۹۵ ساخته و اولین بار در ایام فاطمیه در همان سال از شبکه پنجم سیما پخش شد. این مجموعه تلویزیونی در ۴۵ اپیزود توسط کارگردانان جوان به تهیه کنندگی زنده یاد فرج الله سلحشور و مشاور کارگردانی جمال شورجه و مشاور فیلمنامه منصور براهیمی جلوی دوربین رفت. حالا قرار شده است که مجددا این سریال در اواخر اسفندماه امسال بر روی آنتن رسانه ملی رود. در ادامه مطلب به معرفی این سریال و بازیگران آن می پردازیم و همچنین زمان پخش آن را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم. با ما باشید.

خلاصه داستان و بازیگران سریال قصه های تبیان + زمان پخش

 

خلاصه داستان

فیلمنامه قصه های تبیان با محوریت،موضوعات قرآنی به نگارش درآمده و همه داستان ها و روایات آن بر اساس اتفاقات و داستان های واقعی جلوی دوربین رفته است.

خلاصه داستان

ساختار این مجموعه تلویزیونی اپیزودیک طراحی و اجرا شده است و هر قسمت یک داستان مجزا دارد. داستان‌ های این مجموعه حاوی حکمت خداوندی و عبرت‌ های بشری چه به صورت تاریخی و چه معاصر است. در قسمت های مجموعه” قصه های تبیان” تبلیغ و ترویج سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی مانند طرز رفتار با همسایه، کسب روزی حلال، بازار و مشتری، خیرین مدرسه ساز و کارآفرینی مشهود است.

اسامی بازیگران سریال قصه های تبیان

عوامل

 

دیگر عوامل

تهیه کننده: فرج الله سلحشور، کارگردان: علی نصر، مشاور کارگردان:جمال شورجه، مشاور فیلمنامه: منصور براهیمی، تدوینگر: حسین زندباف، آهنگساز: محمد فرشته نژاد

زمان پخش

 

زمان پخش سریال قصه های تبیان

این مجموعه اپیزودیک در ۳۷ قسمت ۴۵ دقیقه ای بر اساس داستان های واقعی و موضوعات قرآنی ساخته شده است و قرار است از ۱۹ اسفندماه هر روز ساعت ۱۷ از شبکه آی فیلم بر روی آنتن صداوسیما رود.

نظرات