نحوه شرکت در مسابقه جذاب بازیمون شبکه ۳ + زمان پخش

0

مسابقه “بازیمون”، مسابقه ای در ژانر وحشت و هیجان انگیز است که قرار شده از شبکه سوم سیما پخش شود. موضوع این مسابقه در قالب اتاق فرار هست و در آن سعید فتحی روشن اجرا می کند. برای شرکت و بازی در این مسابقه، علاقمندان میتوانندبه سایت رسمی این برنامه مراجعه و ثبت نام کنند. در ادامه ای مطلب، به معرفی کامل این مسابقه هیجان انگیز و نحوه شرکت در آن می پردازیم.

نحوه شرکت در مسابقه جذاب بازیمون شبکه 3 + زمان پخش

 

مسابقه بازیمون

مسابقه بازیمون، به کارگردانی عباس اختری، یک برنامه تلویزیونی معمایی و ماجراجویانه و پر از رمز و راز میباشد. در این برنامه منتالیست معروف سعید فتحی روشن و هم دستانش معماهایی طرح میکنند و شرکت کننده ها با عبور از اتاق های مختلف ضمن حل معماها در نهایت به میز شام میرسند این برنامه را میتوان اولین اتاق فرار تلویزیونی در نظر گرفت که با ژانر هیجان و ترس از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

مسابقه بازیمون

در مسابقه بازیمون علاوه بر سعید فتحی روشن، شکوفه عزیزی دیگر شرکت کننده عصر جدید نیز حضور دارد. شکوفه عزیزی همان عروسک‌گردانی است که با وجود اجراهای زیبا نتوانست به فینال عصر جدید راه پیدا کند.

سعید فتحی روشن

در این برنامه سعید فتحی روشن و هم‌دستانش معماهایی طرح میکنند و شرکت کننده‌ها با عبور از اتاق های مختلف ضمن حل معماها در نهایت به میز شام میرسند این برنامه را میتوان اولین اتاق فرار(اسکیپ روم) تلویزیونی در نظر گرفت که با ژانر هیجان و ترس از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

 

شرایط شرکت و قوانین مسابقه بازیمون

برای شرکت در مسابقه بازیمون باید یک گروه سه نفری تشکیل بدهید و نفر چهارمی را نیز به عنوان جایگزین معرفی کنید. قوانین شرکت در این مسابقه را بخوانید:

مسابقه بازیمون

  • رعایت موازین اخلاقی و شرعی طبق قوانین سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران الزامی است.
  • کسانی که ثبت نام میکنند در نظر داشته باشند که اگر در گروهشان خانم ها و آقایان ، مشترک ، حضور دارند میبایست نسبت درجه یک با یکدیگر داشته باشند.
  • حداقل سن ثبت نام برای گروه‌ها ۱۶ و حداکثر ۵۰ میباشد.
  •  حضور شرکت کنندگان در استودیو برنامه (شهر تهران) و مطابق با برنامه زمانبندی گروه برنامه ساز، الزامی است و شرکت کنندگان موظف اند در زمان مقرر در محل تعیین شده حضور داشته باشند.
  • شرکت کنندگان ملزم به رعایت رازداری نسبت به معماهای برنامه و روش‌های حل آن میباشند.
  • شرکت در برنامه بازیمون، نیاز به اطلاعات تخصصی ندارد و دارا بودن اطلاعات عمومی طبق قوانین اتاق فرار برای انتخاب گروه ها ملاک میباشد.
  • فعالیت شرکت کنندگان در فضای مجازی باید بر اساس رعایت موازین اخلاقی جمهوری اسلامی ایران باشد.
  • شرکت کنندگان از نظر جسمی و روحی باید صلاحیت لازم جهت شرکت در مسابقه را داشته باشند.
  • لازم است در انتخاب اعضای گروه خود به این نکته توجه داشته باشید که امکان تغییر اعضای معرفی شده در ثبت نام اولیه وجود ندارد و تنها نفر رزرو که در ثبت نام معرفی میشود به عنوان جایگزین یکی از افراد اصلی میتواند در برنامه شرکت کند.

 

نحوه ثبت نام

شما می توانید برای ثبت نام در این مسابقه به bazimoon.ir مراجعه و فرم مربوطه را پر کنید.

نحوه شرکت در مسابقه

 

زمان دقیق پخش و تکرار مسابقه بازیمون

زمان دقیق پخش و تکرار مسابقه بازیمون شبکه ۳ سیما مشخص شد. باما همراه باشید، ما به زودی این قسمت رو بروز رسانی خواهیم کرد.

بازیمون

نظرات