تعطیلی مدارس تا ۱۵ فروردین ۹۹ صحت دارد؟

0

تعطیلی مدارس و دانشگاه ها تا ۱۵ فروردین ۹۹ ؟؟؟

وزیر آموزش و پرورش: تعطیلی مدارس تا بعد نوروز صحت ندارد اما تابع تصميمات وزارت بهداشت هستیم.

دیروز در خبرها آمده بود که کمیسیون بهداشت مجلس موافقت اولیه خود را با تعطیلی مدارس تا پایان تعطیلات نوروز اعلام کرده است که این خبر با واکنش وزیر آموزش و پرورش روبرو شد که خبر تعطیلی مدارس را تا بعد از نوروز تکذیب کردند و گفتند که در این مورد تابع تصمیمات وزارت بهداشت هستند.

در ادامه میتوانید خبر مربوط به توافق کمیسیون بهداشت مجلس با تعطیلی مدارس تا پایان عید رو بخوانید

تعطیلی مدارس و دانشگاه های سراسر کشور تا 15 فروردین 99

موافقت اولیه با تعطیلی مدارس و دانشگاه ها سراسر کشور تا ۱۵ فروردین ۹۹ برای مقابله با کرونا در کمیسیون بهداشت مجلس انجام شد و رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از تصویب تعطیلی مدارس و دانشگاه ها تا ۱۵ فروردین در نشست فوق العاده امروز این کمیسیون خبر داد

انتخاب ۵ نفر از اعضای کمیسیون بهداشت برای عضویت در قرارگاه کرونا ویروس و تصویب تعطیلی مدارس و دانشگاه ها تا ۱۵ فروردین در نشست فوق العاده امروز این کمیسیون خبر داد.

به گزارش حرف تازه از خانه ملت: علی نوبخت حقیقی، رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در تشریح دستور کار امروز ( یک شنبه، ۵ اسفندماه ) کمیسیون بهداشت از حضور معاونان وزیر بهداشت در این نشست فوق العاده برای بررسی اقدامات انجام شده برای مقابله با کرونا خبر داد و گفت: در این جلسه سه ساعته با حضور معاونان بهداشت، درمان، دارو و پارلمانی وزیر بهداشت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و جمعی از نمایندگان کمیسیون های تخصصی مجلس اقدامات انجام شده برای مقابله با ویروس کرونا بررسی شد.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان مجلس در این نشست دیدگاه‌های خود را مطرح و برخی انتقاد کردند که افراد غیرمسئول و آنهایی که در جریان موضوع نیستند نباید در مورد آمار این بیماری اطلاع‌رسانی کنند.

وی از انتخاب ۵ نفر از اعضای کمیسیون بهداشت برای عضویت در قرارگاه کرونا ویروس خبر داد و گفت: اسامی بهروز بنیادی، نماینده مردم کاشمر، همایون یوسفی، نماینده مردم اهواز، سیدمرتضی خاتمی نماینده مردم ماهنشان، محمدحسین قربانی ، نماینده مردم آستانه اشرفیه، و حیدرعلی عابدی نماینده مردم اصفهان به وزارت بهداشت اعلام شد که در جلسات قرارگاه حضور داشته باشند؛ بی شک این اقدام موجب ایجاد انسجام، وحدت، همفکری و هم افزایی می‌شود.

تعطیلی مدارس تا ۱۵ فروردین ۹۹

نوبخت یادآور شد: آقای میرزاده، سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس موضوع تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا ۱۵ فروردین را مطرح کرد که با این موضوع موافقت و مقرر شد این پیشنهاد به رئیس مجلس اعلام شود؛ اگر این پیک برداشته شود آلودگی کاهش می یابد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم ادامه داد: همچنین در این نشست موضوع تعطیلی مجلس مطرح شد اما از دیدگاه پزشکی به صلاح دانسته نشد و قرار شد در ورودی های مجلس کنترل مناسب انجام شود تا نمایندگان و پرسنلی که مشکوک به کرونا هستند به مراکز درمانی معرفی شوند

نظرات