تفریحات

خلاصه داستان و بازیگران سریال رنج پنهان

0

خلاصه داستان و بازیگران سریال رنج پنهان

سریال رنج پنهان به کارگردانی بیژن میرباقری و تهیه کنندگی رضا جودی با بازی کاوه خداشناس و بهنام تشکر در ایام دهه فجر روی آنتن میرود . تصویربرداری رنج پنهان که روایتی از زندگی یک فرد در سالهای دهه ۵۰ است ، از مهرماه در تهران کلید خورد همچنان ادامه دارد .

سریال رنج پنهان

فیلمنامه سریال رنج پنهان که بر اساس طرحی از حمیدرضا سبحانی نژاد و به نویسندگی حسین تراب نژاد و مهدی حمزه نوشته شده قصه جوانی به نام یوسف را در دهه پنجاه روایت می کند که دچار درگیری های مسلحانه می شود. سریال رنج پنهان در ۲۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای تولید خواهد شد.

خلاصه داستان سریال رنج پنهان :

سریال رنج پنهان سریالی فوق العاده جذاب و دیدنی می باشد.در خلاصه داستان آماده است: در سال ۵۳ مرگ جوانی در دانشگاه، برادر و دوستانش را برمی آشوبد. بحران آن سال ها، اختناق فضای موجود و شور جوانی، یوسف را وارد بازی پیچیده ای می کند که اسلحه و خشونت تنها راهکار عملی اوست.

کار به جایی می رسد که او باید مخفیانه در شهر تهران روزگار بگذراند. حال، سکوت خفته راهکار دیگری را پیشنهاد می کند.

سریال رنج پنهان

بازیگران سریال رنج پنهان :

کاوه خداشناس که در این سریال نقش یوسف را بر عهده دارد این روزها در مقابل بهنام تشکر که در نقش بازجوی عالی رتبه ساواک و یک مامور امنیتی است بازی می کند. همچنین قطب الدین صادقی، اتابک نادری، سمیرا حسینی ، کریم امینی، فرشید زارعی فرد، علی غلامی، مهدی سقا، آزاده سدیری ، سونیا اسماعیلی، علی شجاع، فرهاد روشن، مهران میرزایی و… از جمله بازیگران سریال رنج پنهان هستند.

عوامل سـریال رنج پنهان :

عوامل این سریال عبارتند از تهیه کننده:رضا جودی، مدیر تولید:بهرام جلالی، جانشین تولید:حسین فیض آبادی، فیلمنامه:حسین تراب نژاد، مهدی حمزه و براساس طرحی از حمیدرضا سبحانی نژاد، کارگردان:بیژن میرباقری، دستیار یک و برنامه ریز:سید علی هاشمی، مدیر تصویربرداری:ناصر محمودکلایه، تصویربردار:ناصر بیگ زاده، طراح صحنه:بهزاد جعفری، دستیار طراح صحنه:بهنام جعفری، طراح لباس:مرجان گلزار، طراحان گریم:احسان روناسی، شیوا پاک نیت، صدابردار:فرخ فدایی، تدوین:آریا اردستانی، مدیر تدارکات:یوسف آقایی.

 

سریال رنج پنهان

 

سریال رنج پنهان

 

سریال رنج پنهان

 

سریال رنج پنهان

 

سریال رنج پنهان

 

سریال رنج پنهان

 

سریال رنج پنهان

 

سریال رنج پنهان

نظرات