ایده های جذاب ست کردن تیپ اسپرت با شلوار جین ویژه آقایان – ۹۹

0

با نزدیک شدن ایام سال جدید و خرید های نوروزی، در این بخش از مطالب امروز، ما به ارائه چند مورد ایده های خاص از نحوه ست کردن جدیدترین لباس اسپرت با شلوار جین رو برای آقایان خوش سلیقه قرار داده ایم. امیدواریم این مطلب راهنمایی جذاب برای خرید های پیش روی شما باشد. برای دیدن تصاویر جدید ست جین با پوشش های مختلف، در ادامه مطلب همراه ما باشید!

ایده های جذاب ست کردن تیپ اسپرت با شلوار جین ویژه آقایان - 99

 

ست جین آقایان با پیراهن

 

ست پیراهن ساده با شلوار جین

ترکیب این دو ، یک ترکیب کلاسیک و کژوال است. این ترکیب هیچ گاه از مد خارج نمی شود و هر مردی باید این ست را داشته باشد که برای زمان هایی که نمی خواهد وقت بگذارد چه باید بپوشد آن را انتخاب کند.

ست پیراهن سفید با شلوار جین 99

ست پیراهن با جین مشکی هم مانند جین آبی می باشد، اما چیزی که حائز اهمیت می باشد این موضوع است که شلوار جین شیک و با کیفیت با یک پیراهن مردانه اسلیم انتخاب شود. در غیر اینصورت اگر هر یک از این دو جز نامناسب باشد استایل نامناسبی نیز خواهیم داشت.

 

ست پیراهن جین با سلوار جین

برای ست های جین با جین می توانید رنگ های متفاوت را انتخاب کنید می توانید از پیراهن جین روشن و شلوار جین تیره انتخاب کنید و … از پیراهن های جین فیت و متناسب استفاده کنید و اگر دکمه ی بالایی پیراهن را ببندید استایل بهتری می شود.

ست پیراهن جین با شلوار جین 99

 

ست پیراهن طرح دار با شلوار جین

در این روش ست کردن، باید بسیار مراقب انتخاب پیراهن خود باشید زیر هر مدل پیراهن طرح داری قابلیت ست شدن با شلوار جین را ندارد. پیراهن مردانه راه راه استایل کژوال تری ایجاد می‌کند. به ویژه اگر از ترکیب رنگ های روشن مثل آبی و روشن باشد با یک شلوار جین آبی تا طیف روشن آن بسیار شیک می‌شود.
حتی راه راه سفید و سیاه نیز با شلوار جین آبی یا خاکستری زیبا می‌شود.

ست پیراهن طرحدار با شلوار جین

 

 

ایده های جذاب ست کردن لباس با شلوار جین ویژه آقایان 

در این بخش ما چند ست های اسپرت با شلوار جین رو برای شما کاربران عزیز مجله ” حرف تازه” قرار می دهیم:

ست اسپرت با جین 99

ست اسپرت با جین 2020

ست اسپرت با جین 99

ست اسپرت با جین 99

ست اسپرت با جین 2020

ست اسپرت با جین 99

ست اسپرت با جین 2020ست اسپرت با جین 2020

 

 

نظرات