بیوگرافی و عکسهای مارال بنی آدم

0

مجله اینترنتی “حرف تازه”، امروز تصمیم به معرفی مارال بنی آدم، یکی دیگر از ستاره های کمتر شناخته شده دنیای سینما که به تازگی سریال “هم گناه” را آماده پخش از شبکه نمایش خانگی دارد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا بیشتر با این هنرمند عزیز آشنا شوید و تصاویر جدید او و همسرش را مشاهده کنید.

بیوگرافی و عکسهای مارال بنی آدم

 

بیوگرافی مارال بنی آدم

مارال بنی آدم تاکنون، هیچ گاه از تاریخ تولد خود حرفی نزدهو اطلاعاتی از زمان تولد او در دسترس نیست. او از سنین خیلی کم به بازیگری علاقه داشته است.

مارال، فارغ التحصیل بازیگری است و بازیگری را در از تئاتر آغاز نموده است. او مارال دوره‌های بازیگری را در کانادا زیر نظر مهتاب نصیرپور سپری کرده و در دانشگاه در رشته بازیگری تحصیل کرده است. او کار خنداندن در ایران را کار سختی می‌داند و اعتقاد دارد که مردم ایران به گریه عادت کرده اند و اگر بخواهید کار تراژیک انجام دهید مردم سریعتر گریه می‌کنند.

بیوگرافی مارال بنی آدم

 

سال های فعالیت

مارال، نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۹۵ در فیلم خشکسالی و دروغ به کارگردانی پدرام علیزاده بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم فروشنده، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای مارال محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون محمدرضا گلزار، پگاه آهنگرانی، علی سرابی و آیدا کیخایی را تجربه کرد. او درحال حاضر سریال “هم گناه” را آماده پخش از شبکه نمایش خانگی دارد.

سال های فعالیت مارال بنی آدم

 

همسر مارال بنی آدم

مارال با علی سرابی بازیگر سینما و تلوزیون و کارگردان تئاتر ازدواج کرده و با یکدیگر در عرصه‌های هنری مشغول فعالیت هستند. این زوج صاحب دو فرزند هستند. پسر مارال بنی آدم ایلیا نام دارد. از این رو، مارال سعی می‌کند تا از حس مادری اش در نقش هایش استفاده کند.

همسر مارال بنی آدم

 

فیلم های سینمایی

  • فروشنده (۱۳۹۵)
  • خشکسالی و دروغ (۱۳۹۵)

سریال هم گناه

نمایش خانگی

  • هم گناه (۱۳۹۸)

 

دیگر عکسهای مارال بنی آدم

عکسهای جدید مارال بنی آدم 99

 

عکسهای جدید مارال بنی آدم و همسرش 99

مارال در کنار همسرش، علی سرابی

عکسهای جدید مارال بنی آدم و پسرش 99

مارال و پسرش

عکسهای جدید مارال بنی آدم و پسرش 99

 

عکسهای جدید مارال بنی آدم و همسرش 99

مارال  و همسرش

عکسهای جدید مارال بنی آدم و پسرش99

مارال و پسرش

نظرات