تعطیلی مدارس کشور فردا دوشنبه ۵ اسفند ۹۸ به دلیل ویروس کرونا

0

تعطیلی مدارس کشور فردا دوشنبه ۵ اسفند ۹۸ به دلیل ویروس کرونا

تعطیلی مدارس کشور فردا دوشنبه ۵ اسفند ۹۸ با توجه به شیوع و ورود ویروس کرونا و برای پیشگیری از گسترس این بیماری، برخی مدارس شهرهای کشور تعطیل شدند در مجله حرف تازه لیست اسامی شهرها و روزهای تعطیلی را بطور کامل بخوانید

تعطیلی مدارس کشور دوشنبه ۵ اسفند

مدارس کرمانشاه روزهای یکشنبه و دوشنبه تعطیل شد

مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه اعلام کرد: تمام مدارس استان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا روزهای یکشنبه و دوشنبه (چهارم و پنجم اسفند) تعطیل است.
همچنین تمام مدارس دوره های تحصیلی مراکز آموزش علمی آزاد آموزشگاه‌های زبان انگلیسی و دیگر مراکز وابسته به آموزش و پرورش در روزهای یکشنبه (چهارم اسفند) و دوشنبه پنجم اسفند در ۲ نوبت صبح و عصر تعطیل هستند.

رییس مرکز بهداشت استان کرمانشاه امروز (شنبه سوم اسفند ) در جلسه شورای پدافند غیرعامل استان گفت: هیچ مورد مثبتی ازبیماری کرونا در استان کرمانشاه گزارش نشده است.

تعطیلی مدارس کشور فردا دوشنبه 5 اسفند 98 به دلیل ویروس کرونا

اخبار تعطیلی مدارس کشور فردا دوشنبه ۵ اسفند ۹۸

مدارس و دانشگاههای استان اردبیل یکشنبه و دوشنبه تعطیلند

روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل شنبه شب در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که روزهای یکشنبه و دوشنبه بر اساس مصوبات کارگروه ویژه شورای سلامت استان و به منظور حفظ سلامت دانش آموزان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، کلیه مدارس و آموزشگاه های علمی آزاد و زبان انگلیسی تحت پوشش آموزش و پرورش استان اردبیل تعطیل است.

همچنین دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل نیز کلاس‌های درسی خود در تمامی استان را در این ۲ روز تعطیل اعلام کرده است.

مدارس استان قزوین یکشنبه و دوشنبه تعطیل شد

طبق اعلام آموزش وپرورش تمامی مقاطع تحصیلی استان قزوین به منظور حفظ سلامت دانش آموزان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۴ و ۵ اسفندماه تعطیل است.

مدارس کرمانشاه یکشنبه و دوشنبه ۲ روز تعطیل شد

مدارس کرمانشاه روزهای یکشنبه و دوشنبه(چهارم و پنجم اسفند) تعطیل شد.

اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه اعلام کرد: نظر به توصیه‌های اکید بهداشتی در شرایط کنونی و به منظور صیانت از سلامت آحاد جامعه از جمله دانش‌آموزان، فرهنگیان و خانواده‌ها و در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، با هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی استان تمامی مدارس دولتی و غیردولتی، مراکز آموزشی علمی آزاد و زبان در سراسر استان کرمانشاه در روزهای یکشنبه و دوشنبه، چهارم و پنجم اسفند در نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل است.

مدارس کردستان و سمنان تعطیل شد

مدارس استان کردستان روز یکشنبه چهارم اسفند ماه ۹۸ تعطیل است.

روابط عمومی آموزش و پرورش استان کردستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مدارس کردستان در روز یکشنبه چهارم اسفندماه ۹۸ در نوبت صبح و بعد‌ازظهر در سطح شهر و روستا تعطیل اعلام می‌شود.

همه مدارس استان سمنان چهارم و پنجم اسفند تعطیل است

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: تمام مقاطع تحصیلی استان سمنان یکشنبه و دوشنبه چهارم و پنجم اسفندماه تعطیل است.

محمد دستورانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان اظهار کرد: نظر به اهمیت حفظ سلامت دانش‌آموزان و به دستور استاندار سمنان همه مقاطع تحصیلی استان سمنان یکشنبه و دوشنبه چهارم و پنجم اسفندماه تعطیل است.

مدارس استان همدان یکشنبه و دوشنبه تعطیل شد

تمامی مدارس دوره‌های تحصیلی، مراکز آموزشی علمی آزاد و زبان سراسر استان همدان در روزهای یکشنبه و دوشنبه چهارم و پنجم اسفندماه ۹۸ در نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل است

مدارس گلستان یکشنبه و دوشنبه تعطیل شد

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: فردا یکشنبه و پس فردا دوشنبه (چهارم و پنجم اسفند) همه مدارس استان در همه مقاطع و شیفت ها، تعطیل است.

مدارس استان مرکزی تا آخر هفته جاری تعطیل شد

براساس اعلام آموزش و پرورش استان مرکزی به منظور پیشگیری از بیماری های تنفسی واگیردار و مراقبت در برابر ویروس کرونا مدارس استان مرکزی تا پایان هفته تعطیل اعلام شد.
همچنین علاوه برتعطیلی تمامی مدارس، آموزشگاه‌های زبان و آموزشگاه‌های علمی آزاد استان مرکزی تا پایان هفته تعطیل اعلام شدند.

تمام مراکز آموزشی گیلان تا چهارشنبه تعطیلند

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ بر اساس مصوبه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان، برای افزایش آمادگی ها و جلوگیری موثر از گسترش شیوع ویروس کرونا تمامی مراکز آموزشی و علمی اعم از مدارس، دانشگاه‌ها، آموزشگاه های غیردولتی، پیش دبستانی‌ها و مهدهای کودک گیلان از فردا یکشنبه چهارم اسفند تا پایان روز چهارشنبه هفتم اسفند تعطیل است.

همه مدارس لرستان تا آخر هفته تعطیلند

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان گفت: بنا به دستور استاندار لرستان تمام مدارس استان تا پایان هفته تعطیل است.

به گزارش برگزاری فارس از خرم‌آباد، صیاد درگاهپور اعلام کرد: بنا به تصمیم خادمی استاندار و رئیس شورای تامین لرستان، تمامی مدارس روستایی و شهری لرستان تا پایان هفته تعطیل اعلام است.

مدارس تهران و البرز، یکشنبه ۴ اسفند و دوشنبه ۵ اسفند و تعطیل شد

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد که کلیه مدارس شهر تهران در تمام مقاطع تحصیلی فردا و پس فردا تعطیل هستند.

معاون استاندار البرز اعلام کرد که تمامی مدارس ، مراکز آموزشی دولتی و آزاد و دانشگاههای این استان فردا یکشنبه و پس فردا دوشنبه تعطیل است.

تعطیلی مدارس در گیلان تا چهارشنبه

بر اساس مصوبه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان گیلان تمامی مراکز آموزشی و علمی استان از فردا تا پایان روز چهارشنبه مورخ هفتم اسفند تعطیل است.

تمامی مراکز آموزشی و علمی اعم از مدارس، دانشگاه‌ها، آموزشگاه های غیر دولتی، پیش دبستانی‌ها و مهدهای کودک گیلان تعطیل شدند.

تمام مدارس و دانشگاههای استان مرکزی یک هفته تعطیل شد

رییس علوم پزشکی اراک گفت: براساس تصمیم اخذ شده در جلسه پدافند زیستی استان کلیه مدارس و دانشگاه ها تا آخر هفته تعطیل شد تا بتوانیم سرعت انتشار ویروس را کنترل کنیم.

تمامی مدارس گلستان یکشنبه و دوشنبه تعطیل شدند

روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان اعلام کرد: بنا به تصمیم کار گروه سلامت استان گلستان، کلیه مدارس استان در تمامی دوره های تحصیلی و همچنین مراکز پیش دبستانی در دو نوبت صبح و بعدازظهر، روزهای یکشنبه ۴ اسفند ۹۸ و دوشنبه ۵ اسفند ۹۸ تعطیل اعلام می گردد.

مدارس استان قم ۲ روز تعطیل شد

در جلسه مدیریت بحران استان به ریاست بهرام سرمست استاندار قم تصویب شد که روزهای یکشنبه و دوشنبه ۴ و ۵ اسفندماه تمام مدارس، دانشگاه‌ها، مراکز علمی، مهدکودک‌ها و مراکز حوزوی استان قم تعطیل است.

تعطیلی مدارس استان قزوین در روزهای یکشنبه و دوشنبه

باتوجه به تصمیم آموزش و پرورش استان قزوین، به منظور حفظ سلامت دانش‌آموزان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی مدارس استان قزوین در روزهای یکشنبه ۹۸/۱۲/۴ و دوشنبه ۹۸/۱۲/۵ تعطیل است.

مدارس همدان یک شنبه و دوشنبه ۵ اسفند تعطیل شد

تمامی مدارس دوره های تحصیلی، مراکز آموزشی علمی آزاد و زبان سراسر استان همدان در روزهای یکشنبه و دوشنبه چهارم و پنجم اسفندماه ۹۸ در نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل اعلام می شوند.

مدارس کرمانشاه ۲ روز در روزهای یکشنبه و دوشنبه تعطیل شدند

مدارس کرمانشاه روزهای یکشنبه و دوشنبه(چهارم و پنجم اسفند) تعطیل شد.

اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه اعلام کرد: تمامی مدارس دولتی و غیردولتی، مراکز آموزشی علمی آزاد و زبان در سراسر استان کرمانشاه در روزهای یکشنبه و دوشنبه، چهارم و پنجم اسفند در نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل است.

طبق اعلام صورت گرفته تاکنون موردی از ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه صورت نگرفته است.

نظرات