خلاصه داستان و بازیگران سریال سامو بندری

0

سریال “سامو بندری” به کارگردانی ابراهیم فروزش و تهیه کنندگی سید علیرضا سبط احمدی سال گذشته ضبط آن به پایان رسید و تحویل سیما داده شد. اما بعد از یک سال در صف انتظار، به تازگی پخش آن آغاز خواهد شد. این سریال ۳۵ قسمتی قرار است از از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ روانه آنتن می‌شود. تصویربرداری این سریال در لوکیشن‌های خانه صبور، بازار، بندر، خانه زبیده، دفتر روزنامه و … و همچنین لوکیشن‌های خارجی نظیر ماهیگیری، لنج، روی دریا، آش فروشی و … انجام شده است.

سریال سامو بندری

 

اسامی بازیگران سامو بندری

در این سریال حدود ۱۵۰ بازیگر از بازیگران و هنرمندان سینما، تلویزیون و تئاتر حضور دارند. حسن پورشیرازی، مائده طهماسبی، مهدی فقیه و علی اوسیوند از جمله بازیگران این مجموعه و باقی بازیگران از هنرمندان بومی جنوب کشور هستند.

بازیگران سریال سامو بندری

 

خلاصه داستان سریال سامو بندری

در خلاصه داستان این سریال آمده است: ناخدا صبور و خانواده‌اش در بندری کوچک در نزدیکی بوشهر زندگی می‌کنند. ناخدا از معتمدین ‌ بندر است و اهالی بندر او و خانواده‌اش را به خوبی می‌شناسند. سامو تنها پسر و فرزند کوچک او است که ماجراجویی‌های زیادی می‌کند و ناخدا را به دردسر می‌اندازد.

سامو بندری

پرداختن به نوجوانان، خانواده و ارتباطات فامیلی و قومی‌ و فرهنگ قومیت‌های مختلف از جمله منطقه جنوب کشور، امید و کار و تلاش بی وقفه و عجین بودن و ارتباط عمیق مردم منطقه با آبهای خلیج نیلگون فارس از جمله محورهای موضوعی سریال سامو بندری است و از ویژگی‌های پروژه تصویربرداری بخش‌های زیادی از کار روی لنج یا قایق در آبهای خلیج همیشه فارس است.

بخلاصه داستان سامو بندری

 

بروز حادثه در زمان ساخت

اردیبهشت پارسال در بندر بوشهر، در شرایط سخت هوایی و در حین جابجایی در دو لنج شیرین شاهین منشی صحنه پروژه، بین دو لنج ماند و دچار آسیب دیدگی شدید از ناحیه ساق پا شد. ونداد احمدیان تصویربردار دوم نیز بخاطر تکان های شدید بخاطر مواج بودن خلیج فارس و تکان های شدید لنج از ناحیه رباط پا دچار پارگی شد و همچنین سجاد امانی دستیار تدارکات نیز روی لنج از ناحیه پا دچار سانحه شد.

بروز حادثه در سریال سامو بندری

 

زمان پخش سریال “سامو بندری”

“سامو بندری” از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ روانه آنتن می‌شود. پنجشنبه‌ها خلاصه هفتگی این سریال در همین ساعت پخش خواهد شد و ساعت بازپخش این مجموعه ۱:۳۰ بامداد، ۱۲:۱۵ و ۱۶:۱۵خواهد بود.

 

نظرات