همه جا با فرادرس

خلاصه داستان و بازیگران سریال جلال شبکه یک

1

سریال جلال به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از شبکه یک سیما و همزمان با دهه فجر به روی آنتن رفته است.
این سریال بیش از۱۰۰ لوکیشین دارد و بیش از۲۰۰ بازیگر در این مجموعه بازیگران اصلی را همراهی کرده اند.

سریال جلال

خلاصه داستان سریال جـلال

سریال «جلال» درامی اجتماعی از رخدادهای اجتماعی و روزهای انقلاب اسلامی در سال‌های منتهی به ۲۹ بهمن ۵۶ در آذربایجان شرقی است.
به گزارش حرف تازه به نقل از روابط عمومی شبکه یک، سریال تاریخی جلال سال های۱۳۳۸ تا ۱۳۵۶ شمسی را به تصویر می کشد و قیام مردم آذربایجان شرقی را در این سال ها روایت می کند.
این مجموعه درامی اجتماعی از رخداد‌های اجتماعی و روز‌های انقلاب اسلامی در سال‌های منتهی به ۲۹ بهمن ۵۶ آذربایجان شرقی است که حميرا رياضی، عمار تفتی، هادی افتخارزاده، مهران رجبی، رضا آبپاک، سنا پورسعيدی، كاميار شكيبايی، فاطمه شكری، حامد منافی و دیگر بازیگران تلویزیون و بومی آذربایجان شرقی درآن به ایفای نقش پرداخته اند.

سریال “جـلال” به کارگردانی حسن نجفی و تهیه کنندگی مهدی کریمی محصول امور استان های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و مرکز آذربایجان شرقی است که همزمان با آغاز ایام دهه مبارک فجر در ۱۵ قسمت از شبکه یک سیما روی آنتن رفته است.

سریال جلال

بازیگران سریال جلال :

حميرا رياضی ، عمار تفتی ، هادی افتخارزاده ، مهران رجبی ، رضا آبپاک ، سنا پورسعيدی ، كاميار شكيبايی، فاطمه شكری، حامد منافی و دیگر بازیگران تلویزیون و بومی آذربایجان شرقی

سایر عوامل سریال جـلال :

سایر عوامل این سریال عبارتند از: نویسنده: امیرحسین ثروتمند، مدیر تصویربرداری: حمید مهر افروز، تدوین: سالار حیدرنژاد، صدابردار:اصغر آبگون و حسن سلمانی، چهره پرداز: مجید اسکندری.

سریال جلال

ساعت پخش سریال جـلال :

سریال جلال هر شب پس از بخش خبری ساعت ۲۱ از شبکه یک سیما پخش می شود و تکرار آن ۱:۳۰ بامداد و ۹:۳۰ صبح و ۱۵:۰۰ بعدازظهر از شبکه یک سیما پخش می شود.

   سریال جلال

 

سریال جلال

1 دیدگاه در “خلاصه داستان و بازیگران سریال جلال شبکه یک

  1. محمد گفت:

    فیلم نامه نداشته از روی بینوایان کپی کرده حاجی

نظرات