توهین رکیک و بیشرمانه ترامپ به سردار سلیمانی در میلواکی

0

توهین رکیک و بیشرمانه ترامپ به سردار سلیمانی در میلواکی

توهین ترامپ به سردار سلیمانی در جمع هوادارانش در میلواکی باعث واکنش کاربران به فحاشی زشت او نسب به سردار محبوب قلبها سردار شهید سلیمانی شده است

فیلم توهین ترامپ به سردار سلیمانی

به گزارش حرف تازه به نقل از رکنا، ترامپ طی سخنرانی بامداد امروز در جمع هوادارانش در «میلواکی» توهینی بسیار زشت به شهید سپهبد سلیمانی کرد.

از انتشار این اصطلاح رکیک ترامپ معذوریم

این درحالی است که حضور پرشکوه و حماسی آفرین مردم ایران و کشورهای دیگر بویژه عراق در مراسم عزاداری شهادت سردار سلیمانی نشان می دهد این سردار از مردمان نیک روزگار جهان است از سوی دیگر توهین رابرت دنیرو در مراسم گلدن گلوب به ترامپ و تشویق همه هالیوودی ها شخصیت ترامپ را به تصویر می کشد.

بیشتر کابران نیز از این توهین عصبانی شده و پیامهایی در این باره واکنش نشان دادند
عزت الله ضرغامی، عضو شورا‌های عالی فضای مجازی و انقلاب فرهنگی، با انتشار توئیتی در فضای مجازی به توهین ترامپ پاسخ داد.

توهین ناموسی ترامپ به سردار سلیمانی

در حالی که مردم ایران با تشییع میلیونی خودشان نشان دادند که سردار سلیمانی بخشی از تاریخ و هویت این سرزمین پاک و نورانی است، ترامپ، طی سخنرانی بامداد امروز در جمع هوادارانش در «میلواکی» توهینی بسیار زشت به این شهید عارف کرد.

این هتاکی ترامپ باعث شد کاربران فضای مجازی به این مسئله واکنش‌های بسیار بدی نشان دهند. افراد مختلفی در حساب‌های توئیتر خود به توهین زشت ترامپ به سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی واکنش نشان دادند. در میان آن‌ها اسامی افراد معروف نیز به چشم می‌خورد. یکی از این کاربران سید عزت الله ضرغامی، عضو شورا‌های عالی فضای مجازی و انقلاب فرهنگی، بود که با انتشار توئیتی به این کار ترامپ پاسخ داد.

سید عزت الله ضرغامی، در توئیتر خود نوشت:

«‎#ترامپ، آنچه را که لایق خودش است، به محبوب ایرانیان نسبت داده است.

معلوم شد که “تشییع” تاریخی سردار و انهدام پایگاه “عین الاسد”، غیر از مشتی پر، برای آن عقاب باقی نگذاشته است.

‎#سلحشوری و ‎#فرهنگ_ناب_ایرانی درمان درد “شیطان بزرگ” است.»
متاسفانه از عنوان کردن این حرف رکیک معذوریم.

نظرات