هنرمندانی که جشنواره فجر امسال را تحریم و انصراف دادند + اسامی و علت

7

هنرمندانی که جشنواره فجر امسال را تحریم و انصراف دادند + اسامی و علت

تحریم جشنواره فجر ۹۸ توسط هنرمندان این روز ها در دی ماه ۹۸ به چالش تبدیل شده و یکی انصراف خود را از ۳۸ دوره جشنواره فجر را اعلام میکند

تحریم جشنواره فجر 98 توسط هنرمندان

انصراف هنرمندان از جشنواره فجر ۹۸

هایده صفی یاری امسال سه فیلم «خون شد»، «عامه پسند» و «مغز استخوان» را به عنوان تدوینگر در بخش مسابقه جشنواره فجر دارد و بدین ترتیب این سه فیلم در بخش تدوین داوری نخواهند شد.

تحریم جشنواره فجر 98 توسط هنرمندان

تحریم جشنواره فجر امسال توسط هنرمندان

** پگاه آهنگرانی و سارا بهرامی بازیگران سرشناس سینمای ایران هر کدام با انتشار پیامی جداگانه در صفحات شخصی خود خبر از انصراف از جشنواره فجر دادند.

هنرمندانی که جشنواره فجر 98 را تحریم و انصراف دادند
** هانا کامکار فرزند بیژن کامکار، خوانندهٔ اصلی گروه کامکار‌ها و نوازندهٔ معروف مانند بسیاری از هنرمندان از حضور در جشنواره فجر امسال انصراف داد. او با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود دلیلش از این انصراف را بیان کرد.
** پیمان معادی با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود خبر از انصرافش از حضور در جشنواره فجر امسال داد.

اسامی هنرمندانی که جشنواره فجر 98 را تحریم و انصراف دادند

** مسعود کیمیایی اولین نفری بود که در اینستاگرام با انتشار ویدئویی، ضمن تسلیت به مناسبت حادثه اصابت موشک به هواپیمای اوکراینی اعلام کرد از حضور فیلمش «خون شد» در جشنواره فجر انصراف داده است.
** کیانوش غریب پور نیز در اینستاگرام نوشت از مدیریت هنری جشنواره هنرهای تجسمی فجر کناره گیری می کند.
** میترا ابراهیمی کارگردان فیلم مستند «کامی» و امیر مهدی قزوینی، بازیگر تئاتر «پراونه الجزایری» نیز از دیگر هنرمندانی بودند که از شرکت در جشنواره فجر به نشانه همدلی با مردم انصراف دادند.
** فریدون شهبازیان آهنگساز سرشناس کشورمان نیز در اینستاگرام خود اینگونه نوشت:«در این زمانه پر از درد و اندوه ،مردم سرزمینم ایران …،من#فریدون_شهبازیان ،#نه_به_جشنواره_موسیقی_فجر».
**هاتف علیمردانی هم که جدیدترین فیلمش با نام «ستاره بازی» را آماده کرده، در اینستاگرام خود نوشت دو روز قبل از جمع بندی هیأت انتخاب انصراف خود را از حضور در این رویداد اعلام کرده است.
** فاطمه معتمدآریا هم از انصراف گروه نمایش «بچه» از جشنواره تئاتر فجر خبر داد.

** امیر مهدی قزوینی، بازیگر تئاتر نیز با اعلام انصراف از بازی در تئاتر «پراونه الجزایری» نوشت: به حرمت چشمان معصوم «راستین» و «ری را» من که نمی توانم.

تحریم جشنواره فجر 98 توسط هنرمندان
** پیشنهاد داوری بخش سودای سیمرغ این دوره از جشنواره فیلم فجر با هومن سیدی، ​کارگردان فیلمهایی چون «مغزهای کوچک زنگ‌زده» و «خشم‌ و هیاهو» مطرح شده و این کارگردان از پذیرش این مسئولیت خودداری کرده است.

سونامی انصراف کارگردانان از جشنواره تئاتر فجر ادامه دارد

طی روز گذشته و امروز برخی از گروه های تئاتر از حضور در جشنواره تئاتر فجر انصراف دادند ،

از جمله چهره های مطرح ، آتیلا پسیانی ، حسن معجونی ، مهدی کوشکی و صابر ابر هم جزو کارگردان هایی هستند که از این رویداد انصراف
حبیب رضایی هم با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرام خود اعلام کرد

انصراف و تحریم جشنواره فجر امسال توسط هنرمندانحبیب رضایی هم با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرام خود اعلام کرد

در جشنواره های فجر امسال حضور نخواهد داشت

انصراف و تحریم جشنواره فجر امسال توسط هنرمندان

در حال تکمیل…

7 دیدگاه در “هنرمندانی که جشنواره فجر امسال را تحریم و انصراف دادند + اسامی و علت

 1. مینا گفت:

  واقعا دیدگاه مردم باعث تاسفه
  دلیل شرکت نکردن این بزرگواران حرمت گذاشتن به خون مرحومان سقوط هواپیماس و دلگیر بودن تمام آدمهای باوجدان از دروغ و پنهانکاری

 2. حمید گفت:

  با نیومدنتون به مردم خدمت نکردین خیانتتونو بیشتر به نمایش گذاشتین.واقعا فکر کردین کی هستین. راه برای کسانی که حقشونه هموارتر میشه
  مردم الحمدلله قدرت تشخیص دارن.

 3. صبا گفت:

  نیاین به درک واقعا فکر کردین با نیومدن کاری درست میشه الان وقته این مسخره بازیا نیس

 4. مریم گفت:

  حالا که چی…. نیاین… فدای سرمون… حالا شما نیاین جشنواره برگزار نمیشه. یه عده آدم به خود مغرور که فکر میکنن الان اونا نیان ما میشینیم زار زار میگرییم….

 5. خاکستر گفت:

  چه خوب که نمیان😂😂😂

 6. وطن پرست گفت:

  البته مطمئن باشین نزدیکای برگزاری جشنواره که شد همین دوستان شروع میکنن به مصاحبه کردن و گفتن اینکه الان در این شرایط سخت جامعه، ما نیاز به همدلی داریم و حضور در جشنواره فجر یک وظیفه ملی محسوب میشه، که البته اصلا هم تابلو نیست تحت فشار مقامات دولتی و تهدید به ممنوع الکار شدن مجبور به گفتن این جملات خواهند شد که حالت محترمانه همان “غلط کردیم” خودمان است.

  از این دست شعارهای پوشالی زیاد شنیدیم از این قماش هنرمندنماهای نون به نرخ روز خور و ترسو !!!

 7. پارسا گفت:

  چقدر خوب که انصراف دادند.روشنفکرنماهای بی بصیرت

نظرات