همه جا با فرادرس

بیوگرافی و عکسهای پیمان سرلک فوتسالیست دومین نجات یافته هواپیمای اوکراین

0

بیوگرافی و عکسهای پیمان سرلک فوتسالیست دومین نجات یافته هواپیمای اوکراین

پیمان سرلک فوتسالیست و دومین نجات یافته هواپیمای اوکراین است که به علت کنسل کردن بلیط خود از مرگ رهایی یافته و از پرواز مرگ جا ماند

بیوگرافی پیمان سرلک

پیمان سرلک متولد دهه هفتاد و ۲۷ ساله تنها لژیونر ایرانی حاضر در لیگ انگلیس به شمار می‌آید که در ابتدا به بیرمنگام و سپس به منچستر پیوسته است

پیمان سرلک

سوابق و فعالیت های ورزشی

پیمان سرلک بازیکن سابق تیم‌های میثاق تهران، مقاومت قرچک که چند سالی را راهی لیگ های اروپایی شده پس از یک فصل حضور در لیگ فرانسه، شهریور ماه امسال رسما وارد لیگ انگلیس و باشگاه بیرمنگام شد ،اما در نهایت با درخشش خود موفق شد راهی تیم پر قدرت منچستر شود.

سرلک تاکنون با درخشش در لیگ انگلیس توانسته گلزنی نیز بکند و در اولین بازی رسمی خود برای منچستر موفق به زدن دو گل و یک پاس گل شد

عکس پیمان سرلک فوتسالیست لژیونر

پیمان سرلک

تنها لژیونر ایرانی لیگ انگلیس

با این تیم خوب شهر منچستر چند جلسه‌ای تمرین کردم که بلافاصله منجر به قرارداد رسمی شد و اکنون نیز تبدیل به یکی از مهره‌های اصلی آقای سرجی سرمربی اسپانیایی تیمم شده‌ام و توانستم در یک بازی حساس هفته نهم، دو گلی بزنم که تیم ما را به رده سوم جدول کشاند.

اگرچه سیاست انگلیس از فوتسال راهی برای پیشرفت در فوتبال است اما در باشگاه‌داری یک لیگ بی‌نظیر در فوتسال حاکم است که از لحاظ مدیا، آکادمی پایه، امکانات تیم و … همه چیز حرفه‌ای است و حتی قواعد رسمی بلیط‌ فروشی نیز در این لیگ رعایت می‌شود.

او به تازگی به تیم فوتسال کبه یونایتد فرانسه پیوسته و در این تیم توپ میزند

بیوگرافی و عکسهای پیمان سرلک فوتسالیست

دومین نجات یافته پرواز هواپیمای اوکراین

وی بعد از دو روز در صفحه شخصی خود عنوان کرده که قرار بوده یکی از از مسافرین این پرواز باشد، اما بلیت خود را کنسل کرده است.
سرلک با انتشار کارت پرواز خود به این موضوع اشاره کرده است. بدین ترتیب او دومین نجات یافته این پرواز نام گرفت.

پیمان سرلک فوتسالیست و دومین نجات یافته هواپیمای اوکراین

پیمان سرلک بازیکن تیم فوتسال کبه یونایتد فرانسه قرار بود روز چهارشبه با همین پرواز به اوکراین سفر کند، اما بلیت خود را کنسل کرد و به نوعی می‌توان گفت که از این سانحه هوایی جان سالم به در برد.

سرلک با گذاشتن پستی در صفحه شخصی خود کنسل شدن بلیت خود را این گونه بیان کرد: «بعضی وقتا فقط مات و مبهوت میشی»

صبح چهارشنبه (۱۸ دی ماه) یک فروند بوئینگ ۷۳۷ متعلق به شرکت هواپیمایی اوکراین اندکی پس از برخاستن به دلیل نقص فنی دچار سانحه شد و سقوط کرد. متاسفانه در این سانحه چندین نفر از هموطنان کشورمان جان خود را از دست دادند. از نکات جالب توجه در این حادثه می‌توان به نجات یکی از بازیکنان لژیونر فوتسال کشورمان اشاره کرد.

نظرات