واحد شهبازی تنها بازمانده پرواز هواپیمای اوکراینی + عکس و بیوگرافی

0

واحد شهبازی تنها بازمانده پرواز هواپیمای اوکراینی + عکس و بیوگرافی

واحد شهبازی تنها بازمانده پرواز هواپیمای اوکراینی و مرد گرگانی که بخاطر سرعت غیر مجاز و دستور ایست از سوی پلیس راه و خلافی سنگین را در بیوگرافی و مصاحبه جالب و عجیب از جا ماندن و سجده شکر به خاطر این اتفاق را بخوانید

بیوگرافی واحد شهبازی

واحد شهبازی تاجر ۵۵ ساله متولد سال ۱۳۴۳ در گرگان و مالک یک شرکت بازرگانی است در یک اتفاق عجیب زنده مانده و این موهبت را یک معجزه الهی دانست .

واحد شهبازی تنها بازمانده پرواز هواپیمای اوکراینی

مصاحبه واحد شهبازی تنها بازمانده پرواز هواپیمای اوکراینی

روزنامه ایران: من به خاطر جا ماندن از پرواز خیلی ناراحت بودم اما وقتی متوجه سقوط  هواپیما شدم هر چند بسیار متأسف شدم اما به خاطر عمر دوباره‌ای که خداوند به من داد شاکر بودم و به خانه برگشتم وسجده شکر بجا آوردم.

تنها بازمانده حادثه پرواز مرگ کیست؟

وی که پدر دو فرزند است درباره جا ماندن خود از پرواز گفت: من شرکت بازرگانی دارم وهمزمان با شروع سال میلادی قرار بود به اوکراین سفر کنم تا قرارداد‌های کاری‌ام را پیگیری کنم. عازم فرودگاه امام خمینی بودم که در مسیر سواد کوه به‌خاطر عجله‌ای که داشتم با سرعت غیر مجاز رانندگی می‌کردم اما پلیس راهنمایی ورانندگی دستور ایست داد و پس از جریمه متوجه شدند که خودروام خلافی سنگینی دارد حدود ۲ میلیون تومان بنابراین مأمور پلیس گفت باید خودروات توقیف و به پارکینگ منتقل شود.

من هرچقدر اصرار کردم که عازم سفر اوکراین هستم و از پرواز جا می‌مانم اما آنها توجهی نکردند به خاطر انتقال خودرو به پارکینگ من مجبور شدم زمان بیشتری را در آنجا بمانم وهمین موضوع باعث شد من دیرتر به فرودگاه برسم در حوالی فرودگاه بودم که متوجه شدم هواپیمایی که قرار بودم من با آن سفر کنم سقوط کرده است.

واحد شهبازی تنها بازمانده پرواز هواپیمای اوکراینی

همکارانم در پرواز هواپیمای اوکراین

بله تعدادی از آنها همکارانم بودند و تعدادی از دانشجویان را می‌شناختم با آنها در سفرهای قبلی که به اوکراین داشتم آشنا شده بودم.

احساس جان سالم بدر بردن

من این موضوع را معجزه الهی می‌دانم، این حکمت خدا بود که زنده بمانم اگر افسر پلیس راهور خودروی من را متوقف نمی‌کرد من حالا زنده نبودم و باید بگویم من مدیون اعمال قانون آنها هستم.

حس و حال خانواده از خبر سقوط هواپیما

بله آنها خیلی نگران شده بودند و وقتی فهمیدند من زنده هستم اشک شوق ریختند.

سرهنگ مهدی باقری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران نیز گفت: سه‌شنبه شب این ماجرا رخ داد. پس از آنکه این اتفاق باعث نجات جان راننده شد وی در تماس تلفنی از آن مأمور پلیس راهور تشکر وقدردانی کرد. او گفت اگر سختگیری آنها نبود الان وی زنده نبود.

منبع: روزنامه ایران

نظرات