فیلم گل علیرضا جهانبخش به چلسی

0

سوپر گل علیرضا جهانبخش به چلسی

علیرضا جهانبخش ستاره ایرانی برایتون با ضربه ای استثنایی دروازه چلسی را باز کرد تا برای دومین هفته متوالی ناجی تیمش در لیگ جزیره باشد.

جهانبخش

در چارچوب تقویم بسیار فشرده فوتبال انگلیس، رقابت های هفته بیست و یکم لیگ جزیره امروز آغاز شده و تیم ها در فاصله تنها سه روز با بازی های هفته قبل، مجددا به میدان می روند.
اولین بازی این هفته از لیگ انگلیس امروز در ورزشگاه آمریکن اکسپرس کامیونیتی بین تیم های برایتون و چلسی از ساعت ۱۶ آغاز شد. در این دیدار سزار آزپلیکوئتا مدافع پیش تاخته چلسی در دقیقه ۱۰ گل نخست بازی را وارد دروازه میزبان کرد.

این نتیجه تا اواخر بازی پابرجا بود و هر لحظه به حملات برایتون برای زدن گل تساوی افزوده می شد. در راه فرار از شکست، گراهام پاتر در دقیقه ۶۸ علیرضا جهانبخش را وارد زمین کرد. علیرضا که در بازی هفته قبل تیمش مقابل بورنموث اولین گل خود در تاریخ لیگ انگلیس را زده بود، در عین ناباوری حداقل ایرانی ها برای بازی چلسی روی نیمکت نشست و در ترکیب فیکس قرار نگرفت.

فیلم گل جهانبخش به چلسی :

اما جادوی باکسینگ دی ستاره ایرانی برایتون حتی در روزی که به صورت تعویضی وارد زمین شد هم ادامه داشت. حتی زمانی که حریف تیمی بسیار قوی تر از بورنموث باشد؛ چلسی با هدایت فرانک لمپارد. جهانبخش در دقیقه ۸۴ این بازی با یک ضربه آکروباتیک فوق تماشایی دروازه چلسی را باز کرد و در نخستین روز سال ۲۰۲۰ میلادی شادی را به ورزشگاه خانگی برایتون آورد. گل جهانبخش در اولین روز سال، می تواند یکی از کاندیدا های جدی جایزه پوشکاش در این سال باشد.

نظرات