بیوگرافی و عکسهای دارا حیایی پسر امین حیایی

1

بیوگرافی و عکسهای دارا حیایی پسر امین حیایی

در این مطلب بیوگرافی و عکسهای پسر امین حیایی ، یعنی دارا حیایی را قرار داده ایم که در ادامه همین مطلب میتوانید ملاحظه کنید

دارا حیایی پسر امین حیایی

بیوگرافی دارا حیایی

دارا حیایی متولد ۱۳۷۵ فرزند امین حیایی و همسر اولش مونا بانکی پور است

مونا بانکی پور همسر اول حیایی فرزند فرزانه داوری بازیگر سینمای قبل از انقلاب بود. داوری بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز در یکی دو فیلم مانند “پرواز در قفس” حبیب کاوش بازی کرد اما پس از آن بازیگری را کنار گذاشت.
مونا بانکی پور فرزند فرزانه داوری بازیگر حرفه ای نبود اما تجربیات معدودی در بازیگری داشت و از جمله در سریال “خواب و بیدار” ساخته مهدی فخیم زاده نقش همسر دانیال حکیمی را ایفا کرده بود.

دارا حیایی پسر امین حیایی

عکس دارا حیایی و مادرش مونا بانکی پور

در زیر فیلم مصاحیه دارا حیایی و مادرش را میتوانید ببینید :

.

.

ورود به عرصه بازیگری

دارا حیایی پسر امین حیایی در فیلم شعله ور با پدرش همبازی شده است. در این باره اطلاعاتی را در اختیارتان می گذاریم.

فیلم سینمایی «شعله ور» جدیدترین ساخته حمید نعمت الله است و فیلمبرداری آن در شهرهای تهران، زاهدان و زابل انجام شده است. در این فیلم دارا حیایی با پدرش همبازی شد.

فیلمبرداری فیلم سینمایی «شعله ور» به کارگردانی حمید نعمت الله و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی که از ۲۲ مهرماه در تهران آغاز شد.

بازیگران این فیلم «امین حیایی» به همراه پسر خود «دارا حیایی» ، «زری خوشکام» ، مژگان صابری و «پانته‌آ مهدی نیا» روبروی دوربین حمید نعمت الله رفتند.

در خلاصه داستان «شعله ور» که به قلم «حمید نعمت اله» و «هادی مقدم دوست» می‌باشد، آمده است: «چیزی که بیش از همه سختی‌ها و آشفتگی‌ها، ذهن و زندگی فرید را درگیر و دچار فشار کرده این است، که؛ «عددی نشده» و در داستان شعله ور این احساس، همه زندگی او را تحت تاثیر قرار می‌دهد.»

دارا حیایی پسر امین حیایی

عکس مونا بانکی پور همسر اول امین حیایی

نظر امین حیایی درباره همسر سابقش

امین حیایی در تازه‌ترین گفتگوی خود از نحوه ورود به سینما و همچنین زندگی شخصی خود سخن گفته است.
امین حیایی در گفتگو با فریدون جیرانی که از طریق سامانه ویدئو درخواستی منتشر شد درباره نحوه ورود خود به سینما گفت: «فوت خواهرم دریچه‌ای بود برای ورود به سینما؛ سومین روز درگذشت خواهرم بود که برای اولین فیلم سینمایی‌ام به من زنگ زدند. اولین فیلمی که نقش اول بودم «قرمز» بود؛ تست زدم و ۲۰ دقیقه بازی کردم و حتی سکانس آخر فیلم هم سایه خودم در فیلم است اما به ناگهان منصرف شدم.
وی با اشاره به شکست در ازدواج اول گفت: «من از بچگی عاشق پیشه بودم و با هر کسی دوست می‌شدم می‌خواستم با وی ازدواج کنم اما همیشه در عشق شکست می‌خوردم. در ازدواج اولم حتی یک سال نیز با همسرم زندگی نکردم و به طلاق منجر شد.»

جالبست بدانید نظر چند سال پیش امین حیایی در مورد بازیگر شدن پسرش چیز خیلی متفاوتی بود که در زیر میتوانید بخوانید
پنج سال قبل امین حیایی در یکی از گفتگوهایش از بی علاقگی دارا به بازیگری چنین گفته بود: دارا دوست ندارد مانند من بازیگر شود اما علاقه مند به هر کاری که باشد کمک و پشتیبانی اش می کنم.
حیایی افزوده بود: پسرم بیشتر به کامپیوتر و ورزش علاقه دارد و هر کاری که از دستم بربیاید برای رسیدن به آرزوهایش می کنم.

مصاحبه دارا حیایی بعد از بازی در فیلم شعله ور

پسر امین حیایی گفت: من از تمام تجربیات پدر استفاده می‌کنم و سعی کرده ام به عنوان یک بازیگر تمام رفتار و حرکات خود را اصلاح کنم. برای من تبدیل به اسم و سلبریتی شدن اهمیتی ندارد.

دارا حیایی بازیگر فیلم شعله ور درخصوص حضور خود در سینما در کنار پدرش امین حیایی گفت: شک نکنید نام امین حیایی نام بزرگی است، ولی این را بدانید می‌خواهم از تجربیات پدرم استفاده کنم و نه از اسمش هیچ وقت نمی‌خواهم پشت نام پدرم کار کنم.

وی درباره آینده کاری خود در عرصه بازیگری افزود: نمی‌دانم بعد از بازی در فیلم حمید نعمت الله چه اتفاقاتی برای من می‌افتد، اما هر اتفاقی هم باشد با تمام وجود برای آن تلاش خواهم کرد. من برای تمام اتفاقاتی که می‌افتد آمادگی کامل دارم و می‌خواهم همه جوره در این راه بجنگم.

این بازیگر جوان درباره چگونگی حضور خود در فیلم شعله ور تاکید کرد: من مستقیماً از سوی حمید نعمت الله برای این نقش انتخاب شدم و در این میان پدر و پسر بودن دو شخصیت اول برای کارگردان مهم بود. من برای این نقش تست دادم و اینطور نبود که پدرم باعث انتخاب من در این فیلم باشد.

‌وی بازی در شعله ور را بسیار سخت دانست و اضافه کرد: برای یک بازیگر که کار اولش را تجربه می‌کند پروژه‌ای همچون شعله ور که اکثریت لوکیشن هایش خارجی بود بسیار سخت است. من در طول اینکار به شدت تمرین کردم تا بتوانم در کنار گروه به خوبی کار کنم.

حیایی با اشاره به مشورت‌های همیشگی خود با پدرش خاطرنشان کرد: من از تمام تجربیات پدرم امین حیایی استفاده می‌کنم و سعی کرده ام به عنوان یک بازیگر تمام رفتار و حرکات خود را اصلاح کنم. برای من تبدیل به اسم و سلبریتی شدن اهمیتی ندارد. نمی‌خواهم همیشه روی پرده سینما باشم، اما از من به بدی یاد شود. می‌خواهم در آینده حتی اگر یک کار میکنم آن کار قابل دفاع و ارزشمند باشد

دارا حیایی پسر امین حیایی

 

دارا حیایی پسر امین حیایی

دارا حیایی در کنار همسر پدرش نیلوفر خوش خلق

دارا حیایی پسر امین حیایی

 

دارا حیایی پسر امین حیایی

 

دارا حیایی پسر امین حیایی

 

دارا حیایی پسر امین حیایی

 

دارا حیایی پسر امین حیایی

 

دارا حیایی پسر امین حیایی

 

دارا حیایی پسر امین حیایی

1 دیدگاه در “بیوگرافی و عکسهای دارا حیایی پسر امین حیایی

 1. ناشناس گفت:

  رمان…..
  سیرابی حالت چطوره….
  هیچ وقت نون نداریم. ..
  بد نیستیم…….
  هییییییییییییییییی داغون پاغونیم فرغوونیم….
  تو مایه های زریم زرکشیم.
  امین از سربازی میشناختم…همدوره بودیم… تو موتورسوارها دژبانی ستاد لویزان……
  سرگروهبان اینا خبرندارم……
  چی جایزه میده جناب سروان سیفی……..
  نمیدانم اینا همه بازنشس شدند……
  پناهیان همین هم حاج آقا پناهیان هم ازانجا میشناختم……
  همینی که آخرین دفعه بود
  ….

  ……….
  ……..ـْْ
  منظور کامنت تو نمیفهمم…………..
  من خر امین جون………
  نمیدونم چرا نتونستم رو این کار کنم………
  چرا…… نمیدونم…… نشد…….
  نه نه اخونده نه روحانی………… تو این مایه ها هست
  نه. اگرسررلشگرربیاید تو مانور…… پرسش چی….
  همه سیخ شده بودند……
  ایست به جای خود
  بعد خاین کلمه بود…….. گفت……
  نه خاین نمیگه خار پشت را میپرسد…….
  و جلف نمیشود حرف زد مرد حسابی………
  سرلشگر بیایید بعددجلف همدحرف بزنی….

نظرات