همه جا با فرادرس

بیوگرافی و عکس های هانی کرده و جزئیات حمله با قمه و کشته شدن؟

1

بیوگرافی و عکسهای هانی کرده و و جزئیات حمله با قمه و کشته شدن؟

هانی کرده یا هانی کورده گنده لات و یکی از اشرار پایتخت را در بیوگرافی کامل شخصی و سوابق و اینستاگرام وی را به همراه عکس های وی را در مجله حرف تازه میخوانید

بیوگرافی هانی کرده

هانی کورده متولد دهه شصت و اصالتا همدانی می باشد، اما ساکن تهران و یکی از اشرار و گنده لات های معروف تهران می باشد
وی از رفقای وحید مرادی دیگر شرور تهرانی است که در سال ۹۷ در زندان به دست زندانیان کشته شد.

هانی کرده کشته شد

هانی کرده کشته شد؟

به گزارش پارسینه طبق ویدئویی که در فضای مجازی در حال انتشار است، هانی کُورده با حمله ۶ نفر با چاقو کشته شد. اما در حال حاضر وضعیت او وخیم اعلام شده و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.

جزئیات حمله به هانی کرده

ساعت ۱۰ شب دوشنبه هانی و مرد دیگری داخل یک خودروی پژو ۲۰۶ در حال خوردن آبمیوه بودند که راکبان دو موتورسیکلت در مقابل آن توقف کرده و با چاقو و قمه به سمت هانی حمله کرده و او را به شدت مجروح کردند.

عکس های هانی کرده گنده لات تهران

هانی کورده گنده لات تهران کشته شد؟

جام جم گزارش داد عابران که شاهد این درگیری بودند با پلیس و اورژانس تماس گرفته و موضوع را خبر دادند که قبل از حضور ماموران کلانتری ضاربان از محل گریختند. هانی کورده توسط امدادگران اورژانس به بیمارستان منتقل شد که پزشکان تلاش برای نجات جان او را آغاز کردند.

ساعتی پیش ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود که فرد تصویربردار مدعی شده بود هانی کورده در حمله شش نفر با سلاح سرد کشته شده است

در حال حاضر وضعیت او وخیم اعلام شده و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران با تائید این موضوع اعلام کرد؛ تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان این درگیری ادامه دارد.

هانی کورده از اراذل و اوباش سطح یک کشور است و بعد از ماجرای قتل وحید مرادی در زندان شایعاتی مطرح شد که که او دستور قتل وحید مرادی را صادر کرده بود، اما تحقیقات پلیسی این خبر را تکذیب کرد.

بیوگرافی و عکس های هانی کرده

سوابق و دستگیری ها

پیج اینستاگرام وی و پیج هایی مشابه این افراد دنبال کنندگان و فالوورهای زیادی دارد و گاهی میلیونی هستند و با انواع عکس ها جوانان اینروزها ندانسته جذب میشوند.

هانی کورده از لوطی های بنام و مشهور تهران است که چند بار به دلیل نزاع و حمل چاقو توسط پلیس دستگیر شده و پرونده قضایی دارد.
اگر به اینستاگرام سری بزنید پیج هایی با عناوین مختلف مشاهده می کنید که درباره این گونه افراد است و مریدان زیادی نیز دارند.

بیوگرافی و عکس های هانی کرده گنده لات تهران

وی یکی از اشرار تهران است که سابقه زندان و پرونده قضایی در پلیس دارد و سوابق مختلفی در شرارت و درگیری دارد و بارها در جمع آوری اراذب و اوباش از سوی پلیس دستگیر شده است

تصاویر هانی کرده شرور پایتخت

متاسفانه اطلاعات شخصی زیادی از وی موجود نیست و هر چقدر که در اینترنت و سایت ها مختلف به دنبال بیوگرافی وی گشتیم مطلب دقیقی پیدا نکردیم

هانی کرده

1 دیدگاه در “بیوگرافی و عکس های هانی کرده و جزئیات حمله با قمه و کشته شدن؟

  1. آراد گفت:

    عاقب لات بازي همينه كاش سرشو ميبريدن لات عوضي

نظرات