مدارس تهران ،ورامین ،پیشوا و قرچک شنبه ۳۰ آذر و یکشنبه ۱ دی ۹۸ تعطیل است

0

همه مدارس تهران شنبه ۳۰ آذر و یکشنبه ۱ دی ۹۸ تعطیل شد

مدارس تهران روزهای شنبه ۳۰ آذر و یکشنبه ۱ دی ۹۸ تعطیل شد و بر تصمیمات کمیته اضطرار آلودگی هوا برای فردا شنبه و پس فردا یکشنبه ( ۳۰ آذر و اول دی ۹۸ )

معاون استاندار تهران: همه مدارس تهران، به اضافه ورامین، پیشوا و قرچک به علت تداوم آلودگی هوا تعطیل است.

مدارس تهران شنبه 30 آذر و یکشنبه 1 دی 98 تعطیل است

مدارس تهران شنبه و یکشنبه تعطیل شدند

طرح زوج و فرد از درب منزل انجام می شود.

تردد کامیون ها در شب هنگام ممنوع شد.

همه امتحانات آموزش و پرورش شهر و شهرستان های استان تهران به هفته بعد موکول شد.

فعالیت ورزشی، عمرانی و معدنی تا اطلاع بعدی ممنوع است.

امتحانات با یک هقته تاخیز برگزار میشود

در پی افزایش آلودگی هوا و پیش بینی ماندگاری این وضعیت در هوای تهران در هفته پیش رو، معاون عمرانی استانداری تهران، از تعطیلی کلیه مدارس شهر تهران و جنوب شرق استان تهران در روزهای شنبه و یکشنبه خبر داد.

همه مدارس شهرهای تهران یکشنبه ۱ دی ۹۸ تعطیل است

محمد تقی‌زاده با اشاره به برگزاری جلسه کمیته اضطرار آلودگی تهران گفت: براساس پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر پایداری وضعیت جوی طی روزهای آینده و افزایش غلظت آلاینده‌ها و شاخص کیفیت هوا، تمامی مدارس شهر تهران و جنوب شرق استان تهران شامل ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت در کلیه مقاطع در دو نوبت صبح و عصر برای روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل خواهد بود.

پیش از این شرکت کنترل کیفیت هوا اعلام کرده بود که جمعه ۲۹ آذر ماه در بیشتر مناطق پایتخت، کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت.

پیش‌بینی‌های انجام‌ شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران حاکی از آن است که در صبحگاه جمعه ۲۹ آذر ۹۸ علی‌رغم کاهش تردد خودروها در روز تعطیل، در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت که عمدتاً ناشی از پایداری نسبی جو، عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده‌ها از شب گذشته است.

همچنین آسمان صاف و برقراری وارونگی دما در ساعات بعدازظهر، شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده‌ها را محدود کرده و در برخی مناطق کیفیت هوا در شرایط نامطلوب باقی خواهد ماند.

بنابر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، صبح روز شنبه ۳۰ آذر ۹۸ نیز با آغاز تردد خودروها در اولین روز هفته، شاهد افزایش غلظت آلاینده‌ها در بیشتر مناطق پایتخت خواهیم بود؛ هرچند باوجود شرایط مساعد جوی در ابتدای روز، نسبت به روز گذشته از میزان کمتری برخوردار است.

نظرات