سامانه کارا + مدارک و سایت ثبت نام وام اشتغال روستایی

7

مدارک و سایت ثبت نام وام اشتغال روستایی

شرایط وام اشتغال روستایی : دستورالعمل آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی از سوی دولت به دستگاه‌های زیرمجموعه ابلاغ شد.

بر اساس این گزارش، طبق این آیین‌نامه اجرایی معادل ریالی ۱٫۵ میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی به موضوع توسعه اشتغال روستایی و عشایری از طریق بانک‌های عامل کشاورزی، رفاه کارگران، توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید تخصیص یابد.

طبق بررسی‌های انجام شده متقاضیان باید با مراجعه به سامانه کارا ی وزارت کار نسبت به بارگذاری مدارک و فرم‌های طرح‌های کسب‌وکار خود برای دریافت تسهیلات اقدام کنند.

متقاضیان باید مدارکی را برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل مورد اشاره پس از تأیید طرح‌های توجیهی توسط دستگاه‌های مربوطه به بانک‌های عامل ببرند تا امکان پرداخت تسهیلات فراهم شود.

 

وام اشتغال روستایی
وام اشتغال روستایی

 

 

طبق چک لیست ارائه شده در دستورالعمل اجرایی این آیین‌نامه باید مدارک هویتی از جمله شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت، مدارک احراز محل سکونت متقاضی و ضامنین و مدارک شغلی ضامنین به همراه مدارک هویتی مدیران و صاحبان امضا برای اشخاص حقوقی در کنار اساسنامه، آگهی ثبت شرکت، آخرین تغییرات و روزنامه رسمی، آخرین ترازنامه، تراز آزمایشی و صورت‌های مالی حسابرسی شده ارائه شود.

بنا بر این گزارش، متقاضیان باید طبق چک لیست دستورالعمل که تصویر آن در ادامه منتشر خواهد شد، اقدام به دریافت تسهیلات از بانک‌های عامل کنند.

 

براساس مصوبه شماره ۳۷۵۹۷ مورخ ۹۶/۳/۳۱ ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و در راستای اجرای ماده ۵ تصویب نامه کارگروه منتخب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و ابلاغیه شماره ۱۳۹۰۰۳/۹۶مورخ ۹۶/۵/۸ بانک مرکزی ج.ا.ایران مبنی بر ارائه تسهیلات به طرحــهای اشتغالزاي ذیل برنامه اشتغال فراگیر از منابع بانکــــهای عامل منتخب و همچنین بر اساس بند (ب) مواد ۸ و ۹ تصویب نامه شماره ۱۰۳۸۹۸/ت ۵۴۶۹۱ه مورخ ۹۶/۸/۲۱ هیئت محترم وزیران موضوع آیین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی، سامانه حاضر به منظور تسهیل در فرایند ارائه تسهیلات در اختیار سرمایه گذاران و کارآفرینان می باشد.

سایت ثبت نام وام اشتغال روستایی

برای ورود به سامانه کارا اینجا کلیک کنید

7 دیدگاه در “سامانه کارا + مدارک و سایت ثبت نام وام اشتغال روستایی

 1. Ghasem گفت:

  سلام چرا ثبت نام برای من انجام نمی شه راهنمایی کنید

 2. شهرام گفت:

  ثبت نام اولیه انجام شده حالا میگه رمز یا شماره ملی اشتباه درخواست فراموشی رمز میزنم یه کد میاد بازم میگه اشتباه

 3. علی گفت:

  سلام.من مشخصاتم رو وارد کردم…
  بهم پیام رمز اومد.
  یعنی ثبت نام بدرستی انجام گرفته؟؟

 4. زهرا گفت:

  سلام، من تو ثبتنام ،مشکل پیدا کردم،خارج شدم و از اول اقدام ب ثبت نام کردم ،
  ولی سامانه میزنه ک از این کد ملی قبلا استفاده شده ، )یعنی من ثبت نام کردم!)بار سوم ک امتحان کردم ، گزینه (قبلا ثبت نام کردم رو زدم)ولی متاسفانه میزنه ک کد ملی شما اشتباه است!!!!!
  لطفا راهنمایی کنید ،یا اگر ممکنه گزینه لغو ثبت نام رو کجا پیدا کنم، منون

 5. علی صادقی گفت:

  سلام نحوه ثبت نام به چه صورت هست گزینه ثبت نام کجاس

 6. علی صادقی گفت:

  سلام نحوه ثبت نام به چه صورت هست . گزینه ثبت نام موجود نیست

 7. جابر گفت:

  سلام من میرم سامانه اسم استانبول که میزنم بالا نمیاره چیکارکنم؟؟؟

نظرات